Pjese per kompjuter në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  Flir Camera Set Full HD
  Pjese per kompjuter

  Flir Camera Set Full HD

  🔥4 Ch NVR with 4 POE, [email protected], 2TB HDD with 4x mini eyeball dome 2.0MP, 3.6mm, Cloud connectivi

  Tiranë 23 shtator 09:06
  1.250 €
 • 0 foto
  Madhebord Gigabyte 1150
  Pjese per kompjuter

  Madhebord Gigabyte 1150

  Madhebord geming Gigabyte G1 sniper Z97 Socket 1150 shoqeruar me 8g ram

  Tiranë 23 shtator 01:46
  80 Lek
 • 2 foto
  Seagate - Barracuda 2 TB 3.5\" 7200RPM HDD
  Pjese per kompjuter

  Seagate - Barracuda 2 TB 3.5\" 7200RPM HDD

  SHITET Seagate Barracuda 2TB Internal 7200RPM 3.5\" (ST2000DM001) HDD Hard Disku esht ri.

  Tiranë 22 shtator 17:23
  50 €
 • 0 foto
  karte grafike rx560 4gb
  Pjese per kompjuter

  karte grafike rx560 4gb

  shitet karte grafike Radeon RX 560 Sapphire Pulse 4GB, pothuajse e re...

  Tiranë 22 shtator 09:43
  130 €
 • 1 foto
  Printer EPSON Stylus C64
  Pjese per kompjuter

  Printer EPSON Stylus C64

  Kolor. Në gjendje shumë të mirë. Rezolucion i lartë. Fantastik për printim fotografish.

  Vlorë 21 shtator 21:44
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Hard disk 500 GB desktopi
  Pjese per kompjuter

  Hard disk 500 GB desktopi

  Hard disk 500 GB

  Tiranë 21 shtator 18:52
  25 Lek
 • 0 foto
  Monitor Widescreen 19.4 Inch HannsG
  Pjese per kompjuter

  Monitor Widescreen 19.4 Inch HannsG

  Gjendja super e monitorit Model: Hanns:G 19.4 Inch Widescreen, ..

  Tiranë 21 shtator 14:43
  35 Lek
 • 0 foto
  Set Kamera FLIR Analoge
  Pjese per kompjuter

  Set Kamera FLIR Analoge

  🔥4 Ch DVR, [email protected], 2TB HDD with 4x mini eyeball dome 2.0MP, 3.6mm, Cloud connectivity.🔥 + 50 M

  Tiranë 21 shtator 08:57
  550 €
 • 3 foto
  Nvidia Quadro fx3800
  Pjese per kompjuter

  Nvidia Quadro fx3800

  Nvidia quadro fx3800 1gb ddr3.

  Fier 20 shtator 22:12
  50 €
 • 0 foto
  UFiber WiFi
  Pjese per kompjuter

  UFiber WiFi

  UF-WIFI është një CPE e Rrjetit Optik Gigabit Passive me WiFi të integruar dhe porta të shumëfishtë

  Tiranë 20 shtator 18:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Memorje RAM PC&LAPTOP
  Pjese per kompjuter

  Memorje RAM PC&LAPTOP

  Memorje RAM PC&LAPTOP 4GB DDRAM3=15 EURO 8GB DDRAM3=30 EURO

  Tiranë 20 shtator 17:24
  15 €
 • 0 foto
  Modem me dy antena.
  Pjese per kompjuter

  Modem me dy antena.

  Modem me dy antena origjinal nga LINKSYS shum potent si per familje ashtu edhe biznese ,gjendja esht

  Tiranë 20 shtator 17:07
  40 €
 • 3 foto
  Audio Konference me sistem Android
  Pjese per kompjuter

  Audio Konference me sistem Android

  Audio Konferenca me ekranin me prekje LCD Android 4.3 "Megapixel që mund të shkarkoni duke ofruar ak

  Tiranë 20 shtator 16:37
  55.000 Lek
 • 2 foto
  2 HDD SAS 15K 3.5\'\'
  Pjese per kompjuter

  2 HDD SAS 15K 3.5\'\'

  Shiten 2 HDD SAS 15K 3.5\'\' bashke me 2 cadit per Server HP.shiten pasi jan porositur gabimisht. Me

  Tiranë 20 shtator 13:24
  100 €
 • 2 foto
  OKAZION DELL Latitude E7270
  Pjese per kompjuter

  OKAZION DELL Latitude E7270

  Shitet laptop DELL latitude E7270 300 euro RAM 8GB DDR4 Pocesor i5 Gen 6 SSD 256 GB M.2

  Tiranë 20 shtator 09:18
  300 €
 • 0 foto
  Pinca Rrjeti
  Pjese per kompjuter

  Pinca Rrjeti

  Pinca Rrjeti Rj 45

  Tiranë 20 shtator 08:36
  700 Lek
 • 3 foto
  Shuttle pc
  Pjese per kompjuter

  Shuttle pc

  Shuttle pc Ekran 15.6 2g ram hdd 250

  Tiranë 20 shtator 00:00
  120 Lek
 • 0 foto
  Mac OS X Yosemite 10.10 USB Bootable
  Pjese per kompjuter

  Mac OS X Yosemite 10.10 USB Bootable

  Mac OS X Yosemite 10.10 USB Bootable per formatim laptop apple macbook ,macbookpro,macbookair,iMac.

  Fier 19 shtator 21:27
  1.700 Lek
 • 0 foto
  Mac OS X SIERRA 10.12 USB Bootable
  Pjese per kompjuter

  Mac OS X SIERRA 10.12 USB Bootable

  Mac OS X SIERRA 10.12 USB per formatim laptop apple macbook ,macbookpro,macbookair,iMac.

  Fier 19 shtator 21:27
  2.000 Lek
 • 0 foto
  KARTE GRAFIKE RX 560 4GB GDDR5
  Pjese per kompjuter

  KARTE GRAFIKE RX 560 4GB GDDR5

  karte grafike perfekte per lojra ne FULL HD FORTNITE , PES 2019 , COD , ETJ E perdorur per 5 muaj

  Tiranë 19 shtator 16:42
  120 €
 • 5 foto
  i8 Mini 2.4G Wireless Keyboard Touchpad
  Pjese per kompjuter

  i8 Mini 2.4G Wireless Keyboard Touchpad

  2.4G Mini Tastierë Touchpad inteligjent i ndjeshëm. I përshtatshëm për PC, Smart TV, kuti Android TV

  Fier 19 shtator 14:42
  1.700 Lek
 • 4 foto
  Motherboard te kompletuar +Grafike+Hdd
  Pjese per kompjuter

  Motherboard te kompletuar +Grafike+Hdd

  Shes Motherbord+Procesor dual core Amd Athlon+ 2Gb Ram Ddr2 + Grafike Nvidia Gtx210 + Hard disk 160

  Tiranë 19 shtator 13:02
  65 Lek
 • 1 foto
  Switch 16 Porta 10/100 Mbps OFERTE
  Pjese per kompjuter

  Switch 16 Porta 10/100 Mbps OFERTE

  FNSW-1601 është një Switch Fast Ethernet 16-Port 10 / 100Base-TX që është një njësi e përmirësuar q

  Tiranë 19 shtator 11:34
  5.900 Lek
 • 3 foto
  Cisco RV042 4-Port 10/100 Wired Router
  Pjese per kompjuter

  Cisco RV042 4-Port 10/100 Wired Router

  RV042, 10/100Mbps 4-Port VPN Router is an advanced Internet-sharing network solution for your small

  Tiranë 19 shtator 10:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Njesi pc
  Pjese per kompjuter

  Njesi pc

  Shitet njesia ......3g ram ddr3 ...200 g hard disk ......dual core am3 ... ..dvdrw ......win

  Tiranë 19 shtator 09:12
  40 Lek
 • 1 foto
  Leva ps3 xbooks
  Pjese per kompjuter

  Leva ps3 xbooks

  Leva ps3

  Tiranë 18 shtator 21:18
  25 Lek
 • 0 foto
  Keyboard dhe Mouse
  Pjese per kompjuter

  Keyboard dhe Mouse

  Keyboard Dell dhe The smart Shark Mouse. Te paperdorura.

  Tiranë 18 shtator 20:58
  20 €
 • 3 foto
  Shiten Ram 8gb me slote te ndryshem
  Pjese per kompjuter

  Shiten Ram 8gb me slote te ndryshem

  Shiten 8 gb RAM 2gb Ram ddr2 SK HYNIX 2gb Ram ddr3 SK HYNIX 2gb Ram ddr3 Samsung 1gb Ram ddr3 Sams

  Tiranë 18 shtator 20:38
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Ram 2gb ddr3
  Pjese per kompjuter

  Shitet Ram 2gb ddr3

  Shitet Ram 2gb samsung 10600s ddr3 gjendje funksionale cmimi 500 lek . ose nderrohen 6gb me 4 gb

  Tiranë 18 shtator 20:30
  500 Lek
 • 0 foto
  Shitet Ram 2gb
  Pjese per kompjuter

  Shitet Ram 2gb

  Shiten 2 ram me nga 1 gb samsung . gjendje funskionale

  Tiranë 18 shtator 20:30
  500 Lek
 • 0 foto
  Shitet Ram 2gb ddr2
  Pjese per kompjuter

  Shitet Ram 2gb ddr2

  Shitet Ram per laptop 2 gb ddr2 . Gjendje funksionale cmimi 500 lek .

  Tiranë 18 shtator 20:18
  500 Lek
 • 1 foto
  Samsung SCX-4200 (Multi Printer)
  Pjese per kompjuter

  Samsung SCX-4200 (Multi Printer)

  Samsung SCX-4200 Laser Printer. Laser Printer, Digital Copier, Color Scaner, I perdorur. Printe

  Korçë 18 shtator 16:09
  150 €
 • 1 foto
  LG Flatron L1717S
  Pjese per kompjuter

  LG Flatron L1717S

  Shitet ekran pc. LG Flatron 17\" I perdorur 5 vjet

  Korçë 18 shtator 16:09
  4.500 Lek
 • 3 foto
  Hard Disk 3,5" Seagate Barracuda 500 GB
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk 3,5" Seagate Barracuda 500 GB

  ________________________ Hard Disk 3,5" Seagate Barracuda 500 GB Ne gjendje te Shkelqyer, pothua

  Shkodër 18 shtator 13:09
  6.000 Lek
 • 3 foto
  Monitor DELL 19" Led Widescreen Model IN1930c
  Pjese per kompjuter

  Monitor DELL 19" Led Widescreen Model IN1930c

  __________________ Shitet Monitor DELL 19" Led Widescreen Model IN1930c Perdorur vetem pak muaj,

  Shkodër 18 shtator 12:57
  7.000 Lek
 • 2 foto
  AMD Radeon RX 560 / 4 GB
  Pjese per kompjuter

  AMD Radeon RX 560 / 4 GB

  GPU name : AMD Radeon RX 560 Chipset Brand : AMD Ram Type : GDDR5 RAM Size : 4 GB interface : PCIE x

  Tiranë 18 shtator 12:46
  95 €
 • 1 foto
  monitor kompjuteri philips 19 inc
  Pjese per kompjuter

  monitor kompjuteri philips 19 inc

  White screen fish vga+ fish korendi

  Tiranë 18 shtator 10:48
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS
  Pjese per kompjuter

  Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS

  Oferte per Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS SL-M2070/SEE -17500 Lek Transport i shpejte kudo ne Shqipe

  Fier 18 shtator 08:33
  17.500 Lek
 • 3 foto
  Shitet Switch Cisco Catalyst® 2950G-24 Okasion
  Pjese per kompjuter

  Shitet Switch Cisco Catalyst® 2950G-24 Okasion

  Shitet Switch Cisco Catalyst® 2950G-24 Okasion ne gjendje shume te mire. shitet per arsye mbyllje

  Tiranë 17 shtator 12:12
  100 €
 • 0 foto
  Printer Samsung
  Pjese per kompjuter

  Printer Samsung

  Shitet printer samsung, ne gjendje shume te mire ! Shitet per arsye mos perdorimi

  Durrës 17 shtator 10:35
  50 €
 • 0 foto
  Settore AirMax 2G15-120 dhe Radio M2
  Pjese per kompjuter

  Settore AirMax 2G15-120 dhe Radio M2

  Sector AirMax 2G15-120 Plus Radio Rocket M2(Te perdorura) Do you need a good sector antenna that’

  Tiranë 17 shtator 09:02
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Switch 16-Port Gigabit Ethernet Switch
  Pjese per kompjuter

  Switch 16-Port Gigabit Ethernet Switch

  16-Port Gigabit Ethernet Switch

  Tiranë 17 shtator 08:45
  9.000 Lek
 • 0 foto
  Vida Racku
  Pjese per kompjuter

  Vida Racku

  Vida Racku Cope 100

  Tiranë 17 shtator 08:44
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Set Kamera
  Pjese per kompjuter

  Set Kamera

  Oferte e limituar deri me dt 20 Shtatore

  Tiranë 17 shtator 08:43
  185 €
 • 0 foto
  Kamera Sigurie
  Pjese per kompjuter

  Kamera Sigurie

  Set kamera Sigurie Instalimi i perfshire ne Tirane

  Tiranë 17 shtator 08:41
  220 €
 • 1 foto
  MOUSE WIFI
  Pjese per kompjuter

  MOUSE WIFI

  Shitet mouse wifin pak i perdorur 500 leke.

  Tiranë 17 shtator 00:23
  500 Lek
 • 0 foto
  shes ssd
  Pjese per kompjuter

  shes ssd

  Okazion Shes SSD sata III 960gb 2.5\" i ri ne kuti per dekstop ose lapttop. SSD ka 3 vjet garanci n

  Tiranë 16 shtator 18:51
  14.000 Lek
 • 2 foto
  Printer Canon All in One
  Pjese per kompjuter

  Printer Canon All in One

  Oferte per Printer me ngjyra i markes Canon all in one, model MG2550S InkJet Funksionet: Printer, f

  Fier 16 shtator 17:58
  7.990 Lek
 • 0 foto
  MSI GTX 1070 ARMOR OC 8GB
  Pjese per kompjuter

  MSI GTX 1070 ARMOR OC 8GB

  MSI GTX 1070 ARMOR OC 8GB Gjendja si e re e hapur vetem per tu testuar. Cmimi 35000 lek i padiskut

  Tiranë 16 shtator 17:40
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Nvidia GTX 1070 Strix 8GB OC
  Pjese per kompjuter

  Nvidia GTX 1070 Strix 8GB OC

  Nvidia GTX 1070 Strix 8GB OC Gjendja si e re, e hapur vetem per tu testuar. Kontakt vetem ne whats

  Tiranë 16 shtator 17:39
  36.000 Lek