Pjese per kompjuter në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  40GB RAM DDR3 PC3-14900R, 5x8GB
  Pjese per kompjuter

  40GB RAM DDR3 PC3-14900R, 5x8GB

  Shiten 40GB RAM DDR3 PC3-14900R, 5x8GB = 40GB Cmimi: 1 cope 3300 Lek 5 cope 15000 Lek Tel: 0684066

  Tiranë 6 korrik 10:57
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Monitor Acer 19 polsh
  Pjese per kompjuter

  Monitor Acer 19 polsh

  Shitet monitor Acer 19,perdoret per kompiutera ose per monitor kamerash vezhgimi 19 polsh

  Vlorë 6 korrik 10:29
  35 Lek
 • 5 foto
  Pjese kompjuteri dell
  Pjese per kompjuter

  Pjese kompjuteri dell

  Ne kete komplet ofrohet Procesori bashk me cooler (core i3 generate 7th) i ri 22.000Leke te reja

  Tiranë 6 korrik 09:09
  57.000 Lek
 • 2 foto
  40GB RAM DDR3 PC3-14900R, 5x8GB
  Pjese per kompjuter

  40GB RAM DDR3 PC3-14900R, 5x8GB

  Shiten 40GB RAM DDR3 PC3-14900R, 5x8GB = 40GB Cmimi: 1 cope 5000 Lek 5 cope 20000 Lek Tel: 068406

  Tiranë 6 korrik 08:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TP-LINK
  Pjese per kompjuter

  TP-LINK

  Ruter

  Lushnjë 6 korrik 06:50
  700 Lek
 • 0 foto
  USB-WIFI
  Pjese per kompjuter

  USB-WIFI

  BELKIN.Per te kapur wifi e komshinjve e thjesht per ta istaluar.10-milek.

  Lushnjë 6 korrik 06:49
  1.000 Lek
 • 3 foto
  AMD AM3
  Pjese per kompjuter

  AMD AM3

  Shitet kompjuter amd amd3 dual core x2 Athlon 945 2.9 ghz 4 gb ram ddr3 250 gb hardisk win7 me kart

  Durrës 5 korrik 22:26
  70 Lek
 • 0 foto
  Lojra ps3 e ps4
  Pjese per kompjuter

  Lojra ps3 e ps4

  Pes 2019 -ps4 Tomb Raider -ps4 Fifa 14 , 15 , 16 -ps4 Blur -ps3 Far cry 4 -ps3 Need for speed hot pu

  Vlorë 5 korrik 18:04
  100 Lek
 • 0 foto
  Shitet Program Bari
  Pjese per kompjuter

  Shitet Program Bari

  Shitet program bari shume profesional i thjeshte ne perdorim i mbrojtur me database nuk lejon abuzim

  Tiranë 5 korrik 15:31
  8.000 Lek
 • 0 foto
  OKAZION RAM DD3 4GB
  Pjese per kompjuter

  OKAZION RAM DD3 4GB

  Shes OKAZION 3 cope RAM DD3 4GB te rinj vetem per 35 mi lek.

  Tiranë 5 korrik 15:22
  3.500 Lek
 • 2 foto
  Shitet Monitor Dell LCD-19
  Pjese per kompjuter

  Shitet Monitor Dell LCD-19

  Shitet Monitor Dell LCD-19 Model:Dell E198FPF 19-Inch LCD Monitor Shoqerohet me kabell VGA dhe Ush

  Tiranë 5 korrik 15:11
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Shitet Priz Rack 6 Modulshe
  Pjese per kompjuter

  Shitet Priz Rack 6 Modulshe

  Shitet Priz Rack 6 Modulshe si ne foto Disponoj dhe pasije te tjera si, Media Converter,Router Mikro

  Tiranë 5 korrik 15:02
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Rack U9 per arsye mos perdorimi
  Pjese per kompjuter

  Shitet Rack U9 per arsye mos perdorimi

  Shitet Rack U9 ne gjendje shume te mire. Disponojm edhe pasije te pjera per rack. Switch,priza ushqi

  Tiranë 5 korrik 15:02
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Monitor Lenovo 24 inch LT2452p
  Pjese per kompjuter

  Monitor Lenovo 24 inch LT2452p

  shitet monitor profesional ne gjendje perfekte, se bashku me fishat perkatese cmimi i diskutueshem

  Tiranë 5 korrik 14:58
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Monitor Lenovo 17 inch L171p
  Pjese per kompjuter

  Monitor Lenovo 17 inch L171p

  shitet monitor 17 inch ne gjendje perfekte se bashku me fishat perkatese

  Tiranë 5 korrik 14:58
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Mouse GAMING Razor Abyssus V2 i Ri ne kuti
  Pjese per kompjuter

  Mouse GAMING Razor Abyssus V2 i Ri ne kuti

  Mausi eshte i ri ne kuti te pahapur i markes RAZOR nga me te mirat ne bote. Versioni me tel. Mund ta

  Tiranë 5 korrik 11:52
  50 €
 • 1 foto
  Large Gaming Mouse Pad Red Dragon 30*80CM
  Pjese per kompjuter

  Large Gaming Mouse Pad Red Dragon 30*80CM

  1 Muaj i perdorun, si i Ri :)

  Shkodër 5 korrik 11:35
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Printer termik
  Pjese per kompjuter

  Printer termik

  Shiten printera termik te rinj te pershtatshem per bar restorant market fast food exchange.cmim shum

  Tiranë 5 korrik 10:53
  9.900 Lek
 • 2 foto
  Wifi profesional wireless LUMA Surround gigabit
  Pjese per kompjuter

  Wifi profesional wireless LUMA Surround gigabit

  Wireless profesional luma surround WiFi system. Per shtepija te medha lokale hotele perdoren jan wir

  Shkodër 5 korrik 10:25
  100 €
 • 2 foto
  Cordles IP Phone dhe Baze
  Pjese per kompjuter

  Cordles IP Phone dhe Baze

  The DP720 DECT Cordless Handset features a sleek, black design with soft-touch buttons and a color b

  Tiranë 5 korrik 10:04
  115 Lek
 • 2 foto
  Telefon IP 6 Linja
  Pjese per kompjuter

  Telefon IP 6 Linja

  GXP2160 ofron mbështetje për 6 linja, porte Gigabit dhe është ideale për përdoruesit që merren me vë

  Tiranë 5 korrik 10:02
  18.900 Lek
 • 3 foto
  Audio Konference me sistem Android
  Pjese per kompjuter

  Audio Konference me sistem Android

  Audio Konferenca me ekranin me prekje LCD Android 4.3 "Megapixel që mund të shkarkoni duke ofruar ak

  Tiranë 5 korrik 10:00
  55.000 Lek
 • 1 foto
  Konektore RJ45 Cat5E Metalik 100 Cope
  Pjese per kompjuter

  Konektore RJ45 Cat5E Metalik 100 Cope

  Konektore RJ45 Cat5E Metalik 100 Cope

  Tiranë 5 korrik 10:00
  1.800 Lek
 • 3 foto
  RAM 8GB LED DRR4 (2x4GB)
  Pjese per kompjuter

  RAM 8GB LED DRR4 (2x4GB)

  Shes ram Patriot Viper LED Red 8GB DDR4-3000, CL15. RAM eshte perdorur disa muaj ne pc me Ryzen me s

  Tiranë 5 korrik 07:23
  80 €
 • 0 foto
  Mac OS X SIERRA 10.12 USB Bootable
  Pjese per kompjuter

  Mac OS X SIERRA 10.12 USB Bootable

  Mac OS X SIERRA 10.12 USB per formatim laptop apple macbook ,macbookpro,macbookair,iMac.

  Fier 4 korrik 22:18
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Mac Os X Mavericks 10.9 USB Bootable
  Pjese per kompjuter

  Mac Os X Mavericks 10.9 USB Bootable

  Mac Os X Mavericks 10.9 usb bootable per format.

  Fier 4 korrik 22:17
  1.700 Lek
 • 1 foto
  Procesor core i7 870 2.93GHz socket 1156.
  Pjese per kompjuter

  Procesor core i7 870 2.93GHz socket 1156.

  Procesor core i7 870 2.93GHz socket 1156. N.q.s keni kompjuter ose imac te gjenerates se pare me c

  Fier 4 korrik 22:16
  55 €
 • 0 foto
  Bateri laptopi acer ferrari 1100
  Pjese per kompjuter

  Bateri laptopi acer ferrari 1100

  Bateria shume pak e perdorur.

  Tiranë 4 korrik 21:31
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Cante Laptopi
  Pjese per kompjuter

  Cante Laptopi

  Shes cante per laptop 15 inch

  Tiranë 4 korrik 20:23
  1.200 Lek
 • 0 foto
  2x2 GB RAM DDR3 per laptop (25 mij leke)
  Pjese per kompjuter

  2x2 GB RAM DDR3 per laptop (25 mij leke)

  Shitet 2x2 gb ram ddr3 per laptop 1600 mhz.

  Tiranë 4 korrik 17:50
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Relatek USB Wifi Adapter 802.11n (10 mij lek)
  Pjese per kompjuter

  Relatek USB Wifi Adapter 802.11n (10 mij lek)

  Wifi Adapter 150 Mbps Usb e vogel pa antene 100% Funksionale

  Tiranë 4 korrik 17:50
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Printer Bardhe &zi
  Pjese per kompjuter

  Printer Bardhe &zi

  Printer bardhe &zi. Jo fotokopje. Shitet se nuk perdoret. Nuk ka boje. Cmimi i diskutueshem.Kont

  Durrës 4 korrik 16:44
  35 Lek
 • 0 foto
  Printer bardhe &zi
  Pjese per kompjuter

  Printer bardhe &zi

  Durrës Printer bardhe &zi. Jo fotokopje. Shitet se nuk perdoret. Nuk ka boje. Cmimi i diskutuesh

  Durrës 4 korrik 16:27
  40 Lek
 • 4 foto
  Karte Grafike Nvidia GTX 560Ti 1280MB (OEM)
  Pjese per kompjuter

  Karte Grafike Nvidia GTX 560Ti 1280MB (OEM)

  -Porta HDMI nuk punon -DisplayPort e pa testuar -2 portat DVI punojne. -Punon vetem me MSI Afterburn

  Tiranë 4 korrik 15:20
  5.000 Lek
 • 4 foto
  EPSON PRINTER INKJET L805, WIRELESS
  Pjese per kompjuter

  EPSON PRINTER INKJET L805, WIRELESS

  Shitet Epson L805 per arsye mos perdorimi.Printeri ka garanci 1 vit.Eshte ne gjendje te printoj me w

  Tiranë 4 korrik 15:00
  370 €
 • 1 foto
  Nvidi GTX 1060 OC _ [3gb]
  Pjese per kompjuter

  Nvidi GTX 1060 OC _ [3gb]

  ..shume pak e perdorur,vjen me gjithe kutine e saj origjinale. Karta ka super performance dhe hap cd

  Elbasan 4 korrik 14:48
  129 €
 • 0 foto
  Shitet laptop hp pavilion 15n series ose nderrohet
  Pjese per kompjuter

  Shitet laptop hp pavilion 15n series ose nderrohet

  Shitet laptopi hp pavilion ne gjendje te mire pune 6 gb ram 256 hdd amd a10 procesor ose nderrohet m

  Tiranë 4 korrik 08:31
  200 €
 • 0 foto
  Shitet core i5
  Pjese per kompjuter

  Shitet core i5

  Parametrat: i5 650 3.2ghz 1x 4gb ram hyperx 1866mhz me ftohje por qe eshte e vendosur me shpejtesi

  Tiranë 3 korrik 14:07
  130 Lek
 • 4 foto
  Printer Epson Inkjet L805 , Wireless
  Pjese per kompjuter

  Printer Epson Inkjet L805 , Wireless

  Shitet Epson L805 per arsye mos perdorimi. Printeri ka garanci 1 vit.Eshte ne gjendje te printoj me

  Tiranë 3 korrik 13:46
  370 €
 • 1 foto
  Shes 3 monitore 22\" HP W2228H - 45 Euro copa
  Pjese per kompjuter

  Shes 3 monitore 22\" HP W2228H - 45 Euro copa

  Display size : 22-inch (55.8 cm) diagonal and viewable image Display type: Thin-Film Transistor LCD

  Tiranë 3 korrik 12:03
  45 €
 • 1 foto
  Switch 8 Porta
  Pjese per kompjuter

  Switch 8 Porta

  Switch 8 Porta Materiali Plasitk Marka Netis

  Tiranë 3 korrik 10:16
  1.800 Lek
 • 0 foto
  Nvidia Geforce GTX 1050
  Pjese per kompjuter

  Nvidia Geforce GTX 1050

  Shume pak e perdorur sepse esht zëvendësuar me gtx 1060

  Tiranë 2 korrik 01:15
  100 €
 • 0 foto
  RAM DDR4 2X4GB(8GB) Corsair Vengeance LPX 2133Mhz
  Pjese per kompjuter

  RAM DDR4 2X4GB(8GB) Corsair Vengeance LPX 2133Mhz

  Shitet RAM gaming Corsair Vengeance LPX, 2 module nga 4GB secila (8GB gjithsej). CIlesi e larte nga

  Tiranë 1 korrik 23:40
  55 €
 • 0 foto
  shiten 2 boje printeri HP 78 A
  Pjese per kompjuter

  shiten 2 boje printeri HP 78 A

  2 bojra te reja printeri te zeza shiten per arsye mosperdorimi

  Tiranë 1 korrik 18:06
  100 €
 • 0 foto
  MikroTik Wireless Router
  Pjese per kompjuter

  MikroTik Wireless Router

  The MikroTik home wireless AP has five Ethernet ports and a 802.11b/g/n wireless AP with an antenna

  Tiranë 1 korrik 17:46
  25 €
 • 1 foto
  Bateri per kompjuter UPS shum e mir 25 mi lek.
  Pjese per kompjuter

  Bateri per kompjuter UPS shum e mir 25 mi lek.

  Shitet per arsye mosperdorimi.

  Tiranë 1 korrik 10:28
  25 Lek
 • 0 foto
  NVIDIA GEFORCE GT 610 2GB
  Pjese per kompjuter

  NVIDIA GEFORCE GT 610 2GB

  Super gjendje

  Tiranë 1 korrik 09:19
  3.000 Lek
 • 0 foto
  8GB RAM DDR3 1600MHZ
  Pjese per kompjuter

  8GB RAM DDR3 1600MHZ

  2 cope nga 4GB Secila 30 mije leke, super gjendje

  Tiranë 1 korrik 09:19
  30 Lek
 • 2 foto
  MOUS WIRLESS te ndryeshem nga 800 leke
  Pjese per kompjuter

  MOUS WIRLESS te ndryeshem nga 800 leke

  Specification: Wireless Transmission Distance: =10m Wireless Carrier Frequency: 2402MHz-2480MHz Wire

  Shkodër 1 korrik 07:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HDD i Jashte SEAGATE -1TB-
  Pjese per kompjuter

  HDD i Jashte SEAGATE -1TB-

  Seagate-Backup-Plus-Slim-1TB-USB-3.0-Portable-External-Hard-Drive-with-Mobile-Dev-800x800 Na gjen

  Shkodër 1 korrik 07:38
  9.000 Lek