Pjese per kompjuter në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  4GB RAM DDR3 PER LAPTOP
  Pjese per kompjuter

  4GB RAM DDR3 PER LAPTOP

  4GB DDR3 per laptop Model: HyniX 1600MHz

  Tiranë 22 korrik 15:37
  20 Lek
 • 1 foto
  Game Pad
  Pjese per kompjuter

  Game Pad

  Game Pad i ri, PC Wired USB 2.0 Gamepad Game Controller Joypad Joystick per kompjuter ose laptop, i

  Tiranë 22 korrik 15:17
  500 Lek
 • 4 foto
  dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer 1500leke
  Pjese per kompjuter

  dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer 1500leke

  shiten dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer te dyja bashke 1.500 leke te reja duan vec ekranin

  Lushnjë 22 korrik 15:08
  1.500 Lek
 • 3 foto
  HardDisk 1500 lek
  Pjese per kompjuter

  HardDisk 1500 lek

  HardDisk. cmim i pa negociushem per me lire se 1500 lek te reja...

  Lushnjë 22 korrik 15:07
  1.500 Lek
 • 1 foto
  HP Q3964A IMAGING DRUM UNIT - 4 COLOUR GENUINE
  Pjese per kompjuter

  HP Q3964A IMAGING DRUM UNIT - 4 COLOUR GENUINE

  PRINT TECHNOLOGY LASER PAGE YIELD (COLOR) APPROXIMATELY 5,000 PAGES PAGE YIELD (BLACK AND WHITE) APP

  Tiranë 22 korrik 14:45
  145 €
 • 2 foto
  NetGear Wireless ADSL2+ Modem Router
  Pjese per kompjuter

  NetGear Wireless ADSL2+ Modem Router

  The Netgear DGN2200 N300 Wireless modem router adds considerable power and flexibility to your netwo

  Tiranë 22 korrik 14:45
  10 €
 • 1 foto
   D-Link Wireless ADSL2+ Modem Router
  Pjese per kompjuter

  D-Link Wireless ADSL2+ Modem Router

  Tag: ########################### android 8.1 double 2din 1080p touch screen quad-core car stereo rad

  Tiranë 22 korrik 14:45
  15 €
 • 0 foto
  Ram & Hdd per desktop dhe laptop, Cmimi 6 EUR
  Pjese per kompjuter

  Ram & Hdd per desktop dhe laptop, Cmimi 6 EUR

  Ram dhe HDD per kompjuter dhe laptop. Per kompjuter desktop: DDR 1Gb 7 Eur, DDR2 1Gb 6 Eur, DDR 3

  Tiranë 22 korrik 14:37
  6 €
 • 0 foto
  Flesh Disk USB Sandisk 8Gb
  Pjese per kompjuter

  Flesh Disk USB Sandisk 8Gb

  Flesh disk SanDisk 8GB, i ri, ne amballazh sic vjen nga fabrika, i sjelle nga gjermania, disponojme

  Tiranë 22 korrik 14:37
  700 Lek
 • 2 foto
  Stabilizatore
  Pjese per kompjuter

  Stabilizatore

  Shiten tre stabilizator. Te shkelqyer per te mbrojtur pajisjet tuaja nga luhatjet e tensionit. Nje s

  Elbasan 22 korrik 13:35
  90 €
 • 1 foto
  PESHORE ME BARKOD 39 KG WIFI E RE
  Pjese per kompjuter

  PESHORE ME BARKOD 39 KG WIFI E RE

  PESHORE ME BARKOD 30KG

  Tiranë 22 korrik 13:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PESHORE ME BARKOD 30KG E RE
  Pjese per kompjuter

  PESHORE ME BARKOD 30KG E RE

  PESHORE 30KG ME BARKOD

  Tiranë 22 korrik 13:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PRINTER INDUSTRIAL PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  PRINTER INDUSTRIAL PER BARKODA

  PRINTER INDUSTRIAL PER BARKODA

  Tiranë 22 korrik 13:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BARCODE SCANNER SYMBOL METROLOGIC ORIGJINALE
  Pjese per kompjuter

  BARCODE SCANNER SYMBOL METROLOGIC ORIGJINALE

  *BARCODE SCANNER ORIGJINALE TË BRENDEVE MË TË NJOHURA *METROLOGIC ORBIT ,HONEYWELL,DATALOGIC,SYMBOL

  Tiranë 22 korrik 13:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BARCODE SCANNER ORBIT METROLOGIC
  Pjese per kompjuter

  BARCODE SCANNER ORBIT METROLOGIC

  *HONEYWELL METROLOGIC ORBIT..................................................................... *

  Tiranë 22 korrik 13:29
  129 €
 • 2 foto
  LEXUES I BARKODEVE TYSSO BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  LEXUES I BARKODEVE TYSSO BARCODE SCANNER

  ➡️Produktet origjinale nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅Barcode scanner Tysso

  Tiranë 22 korrik 13:29
  35 €
 • 1 foto
  PRINTER TERMIK PER BARKODA 103MM
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK PER BARKODA 103MM

  PRINTER TERMIK PER BARKODA 103MM

  Tiranë 22 korrik 13:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TYSSO BLP 300 PRINTER PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  TYSSO BLP 300 PRINTER PER BARKODA

  ⚪️TYSSO BLP300 PRINTER PËR BARKODA ⚪️ÇMIMI 199€ ⚪️ POROSITË ONLINE KOSOVË,SHQIPËRI,MAQ

  Tiranë 22 korrik 13:28
  199 €
 • 2 foto
  TYSSO PRP 300 PRINTER TERMIK 80mm
  Pjese per kompjuter

  TYSSO PRP 300 PRINTER TERMIK 80mm

  ⚪️TYSSO PRP300 PRINTER TERMIK 80mm I RI NE PAKET ⚪️ÇMIMI 129€ ⚪️ POROSITË ONLINE KOSOV

  Tiranë 22 korrik 13:28
  129 €
 • 5 foto
  LEXUES I BARKODEVE HONEYWELL SOLARIS BARCODE SCANN
  Pjese per kompjuter

  LEXUES I BARKODEVE HONEYWELL SOLARIS BARCODE SCANN

  ➡️Produktet origjinale me 6uaj GARANCION nga brendi HONEYWELL i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅B

  Tiranë 22 korrik 13:28
  159 €
 • 8 foto
  HONEYWELL QUANTUM MS3580 I RI
  Pjese per kompjuter

  HONEYWELL QUANTUM MS3580 I RI

  *HONEYWELL QUANTUM I RI NE PAKET....................................................................

  Tiranë 22 korrik 13:27
  139 €
 • 3 foto
  BARKOD SKENER HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK I RI
  Pjese per kompjuter

  BARKOD SKENER HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK I RI

  *HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK BARCODE SCANNER....... *VIBER: +37745888140...........................

  Tiranë 22 korrik 13:25
  99 €
 • 7 foto
  BARCODE SCANNER SYMBOL MOTOROLA
  Pjese per kompjuter

  BARCODE SCANNER SYMBOL MOTOROLA

  SYMBOL MOTOROL................................................... *LEXUES I BARKODAV.............…

  Tiranë 22 korrik 13:24
  99 €
 • 3 foto
  HONEYWELL GENESIS 2D BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  HONEYWELL GENESIS 2D BARCODE SCANNER

  *HONEYWELL GENESIS 2D BARCODE SCANNER.................................. *LEXUES I BARKODAV........

  Tiranë 22 korrik 13:24
  129 €
 • 1 foto
  LEXUES I BARKODEVE TYSSO AUTOMATIK BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  LEXUES I BARKODEVE TYSSO AUTOMATIK BARCODE SCANNER

  ➡️Produktet origjinale nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅Barcode scanner Tysso

  Tiranë 22 korrik 13:24
  68 €
 • 4 foto
  SUNLUX XL2024 MULTILINE SCANNER 1D
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL2024 MULTILINE SCANNER 1D

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 2024 Barcode scanners ✅M

  Tiranë 22 korrik 13:23
  195 €
 • 3 foto
  SUNLUX XL 2021 MULTILINE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 2021 MULTILINE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 2021 Multiline Barcode scan

  Tiranë 22 korrik 13:22
  149 €
 • 3 foto
  SUNLUX XL 2001 OMNIDIRECTIONAL BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 2001 OMNIDIRECTIONAL BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 2001 Barcode scanners ✅M

  Tiranë 22 korrik 13:22
  129 €
 • 2 foto
  SUNLUX XL 9322 2D WIRELESS BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9322 2D WIRELESS BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9322 2D Wireless Barcode sc

  Tiranë 22 korrik 13:20
  99 €
 • 4 foto
  SUNLUX XL 6500 BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 6500 BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 6500A Barcode scanners Auto

  Tiranë 22 korrik 13:20
  55 €
 • 1 foto
  SUNLUX XL 2302 2D DESKTOP BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 2302 2D DESKTOP BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 2302 2D Desktop Barcode sca

  Tiranë 22 korrik 13:20
  149 €
 • 4 foto
  SUNLUX XL 9309 2D BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9309 2D BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9309 2D Barcode scanners â

  Tiranë 22 korrik 13:20
  76 €
 • 2 foto
  SUNLUX XL 9310 WIRELESS 1D BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9310 WIRELESS 1D BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9310 Wireless Barcode scann

  Tiranë 22 korrik 13:19
  129 €
 • 2 foto
  SUNLUX XL 9309 1D WIRELESS BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9309 1D WIRELESS BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9309 Wireless Barcode scann

  Tiranë 22 korrik 13:19
  75 €
 • 2 foto
  SUNLUX XL 2300 2D BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 2300 2D BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL2300 2D Desktop Barcode scan

  Tiranë 22 korrik 13:18
  99 €
 • 3 foto
  Tonera origjinal per printera HP Laser Jet
  Pjese per kompjuter

  Tonera origjinal per printera HP Laser Jet

  Shes disa tonera te rinj profesional per printera me ngjyra HP Laser Jet. Jane pa ambalazhim. Origj

  Tiranë 22 korrik 13:07
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Akses Point Grandstream GWN7600 Mid-Tier Wi-Fi Acc
  Pjese per kompjuter

  Akses Point Grandstream GWN7600 Mid-Tier Wi-Fi Acc

  Grandstream GWN7600 Mid-Tier Wi-Fi Access Point 802.11ac Wave 2 with Beam-Forming Technology arakt

  Tiranë 22 korrik 12:51
  109 €
 • 0 foto
  NANO STATION M5 LOCO
  Pjese per kompjuter

  NANO STATION M5 LOCO

  Acces Point Ubiquiti Nano Station M5 Loco Shperndares wireless per ambjente te jashtme. Procesor: 40

  Tiranë 22 korrik 12:51
  10.500 Lek
 • 1 foto
  IP Phone Me 8 Linja
  Pjese per kompjuter

  IP Phone Me 8 Linja

  IP Phone 8 lines, 4 SIP counts, 4 XML programmable context-sensitive soft keys Dual switched, auto-s

  Tiranë 22 korrik 12:51
  15.500 Lek
 • 2 foto
  RAM 8GB LED DDR4 (2x4GB)
  Pjese per kompjuter

  RAM 8GB LED DDR4 (2x4GB)

  Shes ram Patriot Viper LED Red 8GB DDR4-3000, CL15. RAM eshte perdorur disa muaj ne pc me Ryzen me s

  Tiranë 22 korrik 12:50
  80 €
 • 0 foto
  Rack 20 U wall mounting
  Pjese per kompjuter

  Rack 20 U wall mounting

  Elegant Wall 19\" 16U W=600 mm D=450 mm ELGW 07U- 2 - 12.000 Leke ELGW 09U -2 13000 Leke ELGW 12

  Tiranë 22 korrik 12:48
  170 €
 • 2 foto
  Switch GigaBit 10/100/1000 24Porta
  Pjese per kompjuter

  Switch GigaBit 10/100/1000 24Porta

  PLANET GSW-2401 Gigabit Ethernet Switch siguron 24 porta RJ45 10/100 / 1000Mbps për lidhjen e rrjeti

  Tiranë 22 korrik 12:48
  14.500 Lek
 • 0 foto
  RB2011UiAS-2HnD-IN
  Pjese per kompjuter

  RB2011UiAS-2HnD-IN

  The RB2011Ui is a low cost multi port device series. Designed for indoor use, and available in many

  Tiranë 22 korrik 12:48
  19.500 Lek
 • 0 foto
  Kamera 2 MPX IR-80 Metra Bullet
  Pjese per kompjuter

  Kamera 2 MPX IR-80 Metra Bullet

  Sensori 1/2.7\" CMOS, Rezolucioni 1920 X 1080, Max 30fps, Lente 3.6mm fikse F2.0, kend shikimi 89.9°

  Tiranë 22 korrik 12:47
  39 €
 • 0 foto
  Switch 24 Porta Rack M Oferte
  Pjese per kompjuter

  Switch 24 Porta Rack M Oferte

  Transport ne te gjithe Shqiperine Luajtja e energjisë, rrjetëzimi Ethernet me performancë të lartë N

  Tiranë 22 korrik 12:46
  7.000 Lek
 • 0 foto
  PatchPanel
  Pjese per kompjuter

  PatchPanel

  Patcpanel Cat6,Marka Synergy21

  Tiranë 22 korrik 12:46
  5.400 Lek
 • 1 foto
  Kacavida te vogla
  Pjese per kompjuter

  Kacavida te vogla

  Set 45 ne 1 me koka te ndryshme. -Perfshin ne total 45 koka - + dhe yll -Zgjatues trupi per kacavid

  Tiranë 22 korrik 12:46
  800 Lek
 • 1 foto
  Hard Disk 3.5\' 3Tb Toshiba
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk 3.5\' 3Tb Toshiba

  Shitet Hard Drive 3.5\' 3Tb 7200Rpm , shum pak i perdorur Tag: ,BMW, GOLF, AUDI, MERZEDES ALFA ROMEO

  Tiranë 22 korrik 12:39
  9.000 Lek
 • 0 foto
  PRINTER FOTOKOPJE SKANER - SAMSUNG MULTIF XPRESS
  Pjese per kompjuter

  PRINTER FOTOKOPJE SKANER - SAMSUNG MULTIF XPRESS

  SL-M2070/SEE NEW PRINTER FOTOKOPJE SKANIME GARANCIA REALE MUNDESI PAGESE ME KESTE 15.500 LEKE

  Tiranë 22 korrik 12:34
  155 Lek
 • 0 foto
  TONER HP 301 BLACK & COLOR.
  Pjese per kompjuter

  TONER HP 301 BLACK & COLOR.

  *Printoni te gjitha fotot dhe dokumentat qe ju nevojiten me nje cilesi te larte duke perdorur toneri

  Tiranë 22 korrik 12:34
  Me Marrveshje