Pjese per kompjuter në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi
  Pjese per kompjuter

  Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi

  Netgear WN2000RPT Universal WiFi Range Extender esht ideale për zgjerimin e Wi-Fi ne shtepi kate te

  Tiranë 11 tetor 13:29
  20 €
 • 1 foto
  PRINTER AIO RICOH 3610SF E RE NE KUTI 299 EU
  Pjese per kompjuter

  PRINTER AIO RICOH 3610SF E RE NE KUTI 299 EU

  ?? SUPER OFERTA PRINTER PRO I RI?? ??SUPER SUPER CILESI?? ?️?️SUPER SUPER CMIME?️?️ ❗MERRE

  Tiranë 11 tetor 13:28
  299 €
 • 0 foto
  PRINTER TERMIK I RI 1 VIT GARANCI 69EU
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK I RI 1 VIT GARANCI 69EU

  PRINTER RONGTA I RI ME 1 VIT GARANCI SPECIFIKAT TEK LINKU ME POSHTE: http://rongtatech.manufacture

  Tiranë 11 tetor 13:27
  69 €
 • 2 foto
  Hard Disk Me lir se Kudo
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk Me lir se Kudo

  ❗❗❗SUPER CMIME PER HDD , SUPER CILESI❗❗❗ ➡️ HDD 500 GB 💵 20 EU ➡️ HDD 1 TB 💵 30

  Tiranë 11 tetor 13:27
  20 €
 • 0 foto
  HDD DESKTOP , 20 EU
  Pjese per kompjuter

  HDD DESKTOP , 20 EU

  ******SUPER OFERTE***** HDD DESKTOP , 20EU HDD JANE NE GJENDJE PERFEKT , POTHUAJSE TE RINJ.20 eu Cel

  Tiranë 11 tetor 13:26
  20 €
 • 3 foto
   Perforcues interneti D-Link DAP-1520 750 Mbps
  Pjese per kompjuter

  Perforcues interneti D-Link DAP-1520 750 Mbps

  Pajisja ideale për zgjerimin e Wi-Fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo podrume, zyra etj. Funksio

  Tiranë 11 tetor 13:17
  25 €
 • 2 foto
  NetGear Wireless ADSL2+ Modem Router
  Pjese per kompjuter

  NetGear Wireless ADSL2+ Modem Router

  The Netgear DGN2200 N300 Wireless modem router adds considerable power and flexibility to your netwo

  Tiranë 11 tetor 13:17
  10 €
 • 4 foto
  #SUPER OFERTE! SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA
  Pjese per kompjuter

  #SUPER OFERTE! SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA

  DISPONOJME SMARTPHONE , DESKTOP, LAPTOP , WORKSTATION , SERVER , SWITCH,ROUTER, MIKROTIK,DVR,KAMERA

  Tiranë 11 tetor 13:17
  1 €
 • 4 foto
  VIDEO CITOFONOI HIKVISION , WiFi,Video Intercom
  Pjese per kompjuter

  VIDEO CITOFONOI HIKVISION , WiFi,Video Intercom

  Monitorimin e stacioneve të derës dhe kamerave të jashtme Çaktivizimi në distancë nëpërmjet klientit

  Tiranë 11 tetor 13:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Akses Point - Ubiquiti Network,wi-fi,uni-fi
  Pjese per kompjuter

  Akses Point - Ubiquiti Network,wi-fi,uni-fi

  Akses Point - Ubiquiti Network 802.11ac Dual Radio Access Point Unifi AC Lite AP përmban teknologji

  Tiranë 11 tetor 13:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kartelë grafike GeForce 210, 1 GB
  Pjese per kompjuter

  Kartelë grafike GeForce 210, 1 GB

  Kartela grafike Geforce 210 është e përbërë nga çipi NVIDIA, që ka arkitekturë prej 40nm dhe frekue

  Tiranë 11 tetor 13:09
  20 €
 • 3 foto
  Perforcues Wifi dhe Access Point
  Pjese per kompjuter

  Perforcues Wifi dhe Access Point

  Perforcues wireless i markes BL-WA730RE Vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin dhe ne dis

  Tiranë 11 tetor 13:09
  20 €
 • 3 foto
  OKAZION! Samsung Thin Client SyncMaster TC190
  Pjese per kompjuter

  OKAZION! Samsung Thin Client SyncMaster TC190

  Samsung Thin Client SyncMaster TC190 Gjendje Shume e mire. Cmimi: 80 Euro Shumë kompakt dhe i përsht

  Tiranë 11 tetor 12:20
  80 €
 • 6 foto
  Printer / Fotokopje EPSON
  Pjese per kompjuter

  Printer / Fotokopje EPSON

  Shes Printer / Scanner (fotokopje), per arsye mos perdorimi. Wifi/Ethernet, Touchscreen, Micro sd,

  Tiranë 11 tetor 12:08
  65 Lek
 • 2 foto
  OKAZION! Grafike NVIDIA GEFORCE GTX 1080 Ti, 11 GB
  Pjese per kompjuter

  OKAZION! Grafike NVIDIA GEFORCE GTX 1080 Ti, 11 GB

  Lojërat e Kompjuterave luhen si në dimension tjetër... Ultra Performance, Ultra Detaje... Karte Gra

  Tiranë 11 tetor 12:07
  585 €
 • 1 foto
  Power Supply 450W HENQ\'S
  Pjese per kompjuter

  Power Supply 450W HENQ\'S

  Powe supply 450 w i punojn te gjitha portat 4 molex 1 4pin Cmim shum i lire dhe i pa diskutueshem

  Tiranë 11 tetor 11:02
  800 Lek
 • 0 foto
  Procesora/ RAM PC dhe Laptop
  Pjese per kompjuter

  Procesora/ RAM PC dhe Laptop

  Procesora jo te rinj ama per koleksionuesit ose per personat qe perdorin akoma pc te 2008 Core 2 Duo

  Tiranë 11 tetor 11:02
  1.234 Lek
 • 0 foto
  Dvd Drive
  Pjese per kompjuter

  Dvd Drive

  Dvd/Cd drive per laptop 100% funksional i marre nga nje dell

  Tiranë 11 tetor 11:02
  700 Lek
 • 0 foto
  AC Adapter per external Hdd dhe per external cd
  Pjese per kompjuter

  AC Adapter per external Hdd dhe per external cd

  I blere dhe ne gjendjen me te mire

  Tiranë 11 tetor 11:02
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Wifi Adapter
  Pjese per kompjuter

  Wifi Adapter

  Wifi Adapter per laptop i marr nga nje dell

  Tiranë 11 tetor 11:02
  500 Lek
 • 0 foto
  WORKSTATION DELL PRECISION Xeon QuadCore,Ram 36Gb,
  Pjese per kompjuter

  WORKSTATION DELL PRECISION Xeon QuadCore,Ram 36Gb,

  Kompjuter WORKSTATION DELL PRECISION Procesor :2 x XEON QUAD CORE 4x2,50GHZ RAM - 36 GB HDD SAS 15.

  Tiranë 11 tetor 10:30
  399 €
 • 0 foto
  Karte Grafike Profesionale NVIDIA QUADRO K4000
  Pjese per kompjuter

  Karte Grafike Profesionale NVIDIA QUADRO K4000

  Karta profesionale grafike QUADRO K4000, per rendera 3d etj Ne gjendje te shkelqyer. Sasia e limitua

  Tiranë 11 tetor 10:30
  149 €
 • 0 foto
  playstation 3 slim ( PS3)
  Pjese per kompjuter

  playstation 3 slim ( PS3)

  Shitet playstation 3 slim ne gjendje perfekte me cip dhe me 4 doreza origjinale plus me 14 lojra te

  Berat 11 tetor 09:12
  240 Lek
 • 1 foto
  Ekran Fujitsu B22W 7
  Pjese per kompjuter

  Ekran Fujitsu B22W 7

  Fujitsu 22 Inch led

  Durrës 11 tetor 08:32
  40 €
 • 2 foto
  Encore
  Pjese per kompjuter

  Encore

  shitet paisje per transferim te dhenash nga pc ne nje pc tjeter

  Durrës 10 tetor 23:06
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Hp xw6600 workstation
  Pjese per kompjuter

  Hp xw6600 workstation

  Shitet kompjuter hp6600 per pjes ka mothebord me difekt. Ka 2 procesor 2.5 ghz , blloku ushqimit

  Durrës 10 tetor 23:06
  2 €
 • 2 foto
  Karte Grafike NVIDIA 9400 GT 1 GB
  Pjese per kompjuter

  Karte Grafike NVIDIA 9400 GT 1 GB

  Karte grafike 1 GB

  Tiranë 10 tetor 21:16
  25 Lek
 • 5 foto
  TECH TRONIC Aksesore Dhe Pjese Apple Pro iMac
  Pjese per kompjuter

  TECH TRONIC Aksesore Dhe Pjese Apple Pro iMac

  Servis Dhe Shitje 1. Karikues Macbook pro dhe air te te gjitha vieteve 2. Karikuesat jane origjina

  Tiranë 10 tetor 20:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Diagnostikimi makinash i ri,
  Pjese per kompjuter

  Diagnostikimi makinash i ri,

  Diagnostikimi makinash i ri,Aparatura e re, Laptopi i perdorur. Shitet per arsyje mos perdorimi,esht

  Durrës 10 tetor 18:15
  300 €
 • 0 foto
  PRINTER FOTOKOPJE SKANER - SAMSUNG MULTIF XPRESS
  Pjese per kompjuter

  PRINTER FOTOKOPJE SKANER - SAMSUNG MULTIF XPRESS

  SL-M2070/SEE NEW PRINTER FOTOKOPJE SKANIME GARANCIA REALE MUNDESI PAGESE ME KESTE 15.500 LEKE

  Tiranë 10 tetor 15:51
  155 Lek
 • 0 foto
  TONER HP 301 BLACK & COLOR.
  Pjese per kompjuter

  TONER HP 301 BLACK & COLOR.

  *Printoni te gjitha fotot dhe dokumentat qe ju nevojiten me nje cilesi te larte duke perdorur toneri

  Tiranë 10 tetor 15:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KARIKUES ORIGJINAL PER LAPTOP APPLE
  Pjese per kompjuter

  KARIKUES ORIGJINAL PER LAPTOP APPLE

  Karikues origjinal per laptop apple 60W I ri ne kuti Transporti kudo

  Tiranë 10 tetor 15:51
  55 Lek
 • 1 foto
  HARDISK 320 GB
  Pjese per kompjuter

  HARDISK 320 GB

  SHES HARDISK 320 GB GJENDJE PERFEKTE ME PROVE.CMIMI 2000 LEK I PADISKUTUESHEM.

  Tiranë 10 tetor 14:22
  2.000 Lek
 • 1 foto
  TASTJERA BATERI EKRANE LAPTOPESH RAM HDD ETJ
  Pjese per kompjuter

  TASTJERA BATERI EKRANE LAPTOPESH RAM HDD ETJ

  BATERI TASTJERA EKRAN LAPTOPESH PJESE TE NDRYDHME RAM-HDD-FISHA ETJ R&R COMPUTER OFRON AKSE

  Tiranë 10 tetor 13:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ekran laptopesh 10.1 17 inch & Memorie Ram Tas
  Pjese per kompjuter

  Ekran laptopesh 10.1 17 inch & Memorie Ram Tas

  R&R COMPUTER OFRON AKSESORE PER LAPTOP- DESKTOP ETJ Ekrane laptopesh te madhesive te ndryshme

  Tiranë 10 tetor 13:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  EKRAN APPLE 27 SUPER OKAZION 330 EURO
  Pjese per kompjuter

  EKRAN APPLE 27 SUPER OKAZION 330 EURO

  MONITOR 27 INCH USB - THUNDERBOARD BOKSE TE INTEGRUAR- WEBCAMERA ETJ Ky produkt ka 3 Muaj Garanc

  Tiranë 10 tetor 13:00
  330 €
 • 2 foto
  SanDisk 64 GB Ultra Dual USB Drive 3.0
  Pjese per kompjuter

  SanDisk 64 GB Ultra Dual USB Drive 3.0

  SanDisk 64 GB Ultra Dual USB Drive 3.0 3500 lek Sasi e limituar! 130 MB’S “R&R” Comput

  Tiranë 10 tetor 12:59
  3.500 Lek
 • 0 foto
  R&R COMPUTER OFRON TONERA KOMPATIBLE & ORIGJINALE
  Pjese per kompjuter

  R&R COMPUTER OFRON TONERA KOMPATIBLE & ORIGJINALE

  R&R COMPUTER OFRON TONERA KOMPATIBLE & ORIGJINALE PER PRINTER & FOTOKOPJE ME CMIME KONKU

  Tiranë 10 tetor 12:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ➡️Monitor 19” Touchscreen Eizo – HP për vetëm 100€
  Pjese per kompjuter

  ➡️Monitor 19” Touchscreen Eizo – HP për vetëm 100€

  Pranë R&R Compuer Services do të gjeni pajisje të përshtatshme për bar apo markete si: ➡️Mo

  Tiranë 10 tetor 12:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ati RX 580 - SAPPHIRE Nitro+ 4GB
  Pjese per kompjuter

  Ati RX 580 - SAPPHIRE Nitro+ 4GB

  Shitet Karte Grafiche ne qenje shum te mire funksionale dhe estetike. Karta eshte versioni Nitro+ q

  Tiranë 10 tetor 12:28
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Oferte Shiten Premium Domains Zyrapunes.com etj..
  Pjese per kompjuter

  Oferte Shiten Premium Domains Zyrapunes.com etj..

  Oferte Shiten Premium Domains : zyrapunes.com - Regjistruar me 2012-01-17 discoveralbania.info - R

  Durrës 10 tetor 12:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MSI GAMING MAG271C 27 INCH (NEW BOX I PAHAPUR) R&R
  Pjese per kompjuter

  MSI GAMING MAG271C 27 INCH (NEW BOX I PAHAPUR) R&R

  HDMI 2 PORT - DISPLAY PORT FULL HD 144HZ 2 PORT USB - TYPE-B ETJ Per me shume klikoni linkun e mepo

  Tiranë 10 tetor 10:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  UPS POWER TREE 650W-1250W - 40 EURO - 75 EURO R&R
  Pjese per kompjuter

  UPS POWER TREE 650W-1250W - 40 EURO - 75 EURO R&R

  390 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 140 - 275V, Output: 230V, Tower, AVR Power Tre

  Tiranë 10 tetor 10:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TP LINK RM-3040 WIFI PORTABLE 4G (I RI) 5000 LEK
  Pjese per kompjuter

  TP LINK RM-3040 WIFI PORTABLE 4G (I RI) 5000 LEK

  Per me shume klikoni linkun e meposhtem! https://www.tp-link.com/lk/home-networking/3g-4g-router/tl

  Tiranë 10 tetor 10:29
  5.000 Lek
 • 5 foto
  R&R COMPUTER OFRON CONVERTUES TE NDRYSHEM
  Pjese per kompjuter

  R&R COMPUTER OFRON CONVERTUES TE NDRYSHEM

  R&R COMPUTER OFRON CONVERTUES TE NDRYSHEM E SHUME TE TJERE TE PA LISTUAR! Adapter Mini Display

  Tiranë 10 tetor 10:27
  500 Lek
 • 7 foto
  KARIKUES APPLE & IPHONE & KUFJE ORIGJINALE R&R COM
  Pjese per kompjuter

  KARIKUES APPLE & IPHONE & KUFJE ORIGJINALE R&R COM

  IPHONE AC ADAPTER 2000 LEK OROGINAL 100% IPHONE CABLE 1500 LEK ORIGJINAL100% IPAD A

  Tiranë 10 tetor 10:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GOPRO HERO 6 + 32G (SI I RI) SUPER OKAZION 38000L
  Pjese per kompjuter

  GOPRO HERO 6 + 32G (SI I RI) SUPER OKAZION 38000L

  GOPRO HERO 6 4K MEM 32GB SANDIKS 100MB'S NEW "R&R" Computer Service Rr Islam Alla Rr Kaveje

  Tiranë 10 tetor 10:26
  38.000 Lek
 • 0 foto
   XIAOMI MI BOX S 4K (NEW BOX) SUPER 10000 LEK
  Pjese per kompjuter

  XIAOMI MI BOX S 4K (NEW BOX) SUPER 10000 LEK

  ANDROID BOX XIAOMI MI BOX S 4K (NEW BOX) XIAOMI MI BOX S 4K MEM 2GB RAM MEM 8GB “R&R” Co

  Tiranë 10 tetor 10:26
  10.000 Lek
 • 0 foto
  HDD SEAGATE USB 3.0 4TB (NEW BOX) 18000 LEK
  Pjese per kompjuter

  HDD SEAGATE USB 3.0 4TB (NEW BOX) 18000 LEK

  WD Passport Portable USB 3.0 Hard Drive – 4 TB (Built-in 256-bit AES Hardware Encryption) Ky pro

  Tiranë 10 tetor 10:26
  145 €
 • 1 foto
  LOGITECH COVER-KEYBOARD IPAD AIR-1-2-PRO (I RI)
  Pjese per kompjuter

  LOGITECH COVER-KEYBOARD IPAD AIR-1-2-PRO (I RI)

  LOGITECH COVER-KEYBOARD IPAD AIR-1-2-PRO (I RI) ORIGJINAL Komunikob me Bluetuth ipad air -1-2 Ipa

  Tiranë 10 tetor 10:26
  7.500 Lek