Pjese per kompjuter në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Tastiera per Laptop
  Pjese per kompjuter

  Tastiera per Laptop

  Ju eshte prishur Tastiera e Laptopit ?? Na kontaktoni KOMPJUTER SERVIS \"NAD&A\" Adresa: Rruga S

  Fier Dje, 14:03
  2.500 Lek
 • 3 foto
  Shitet Switch Cisco Catalyst® 2950G-24 Okasion
  Pjese per kompjuter

  Shitet Switch Cisco Catalyst® 2950G-24 Okasion

  Shitet Switch Cisco Catalyst® 2950G-24 Okasion ne gjendje shume te mire. shitet per arsye mbyllje

  Tiranë Dje, 13:56
  100 €
 • 2 foto
  Router 300 Mbps wireless
  Pjese per kompjuter

  Router 300 Mbps wireless

  Tp link wireless router 300 mbps

  Durrës Dje, 13:38
  4.000 Lek
 • 0 foto
  PRINTER TERMIK I RI 1 VIT GARANCI 69EU
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK I RI 1 VIT GARANCI 69EU

  PRINTER RONGTA I RI ME 1 VIT GARANCI SPECIFIKAT TEK LINKU ME POSHTE: http://rongtatech.manufacture

  Tiranë Dje, 13:37
  69 €
 • 0 foto
  HDD DESKTOP , 20 EU
  Pjese per kompjuter

  HDD DESKTOP , 20 EU

  ******SUPER OFERTE***** HDD DESKTOP , 20EU HDD JANE NE GJENDJE PERFEKT , POTHUAJSE TE RINJ.20 eu Cel

  Tiranë Dje, 13:36
  20 €
 • 4 foto
  Karrikues origjinale me cmimet me te mira ne treg
  Pjese per kompjuter

  Karrikues origjinale me cmimet me te mira ne treg

  🏆🏆SUPER FURNIZIM ME KARIKUES LAPTOPI🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER CILESI (ORGJINALE)🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖

  Tiranë Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anten 8 dbi
  Pjese per kompjuter

  Shitet anten 8 dbi

  Shitet anten 8 dbi per ruder etj 18 cm ( femer ) Kontakt ne uacap

  Tiranë Dje, 13:14
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Wifi usb adapter dual band 2.4 dhe 5 ghz
  Pjese per kompjuter

  Wifi usb adapter dual band 2.4 dhe 5 ghz

  Shitet usb wifi adapter 600M dual band 2.4 dhe 5 ghz (kontakt ne uacap)

  Tiranë Dje, 13:14
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Wifi Usb adapter b,g.n
  Pjese per kompjuter

  Wifi Usb adapter b,g.n

  Wifi usb adapter 150 mbs per kompjuter pc etj

  Tiranë Dje, 13:14
  800 Lek
 • 0 foto
  Shitet anten 9 dbi me 3 metra kabull
  Pjese per kompjuter

  Shitet anten 9 dbi me 3 metra kabull

  Shitet anten 9 dbi me 3 metra kabull per router etj Kontakt ne uacap

  Tiranë Dje, 13:13
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Printer HP LaserJet Pro M402dn BW Duplex & Network
  Pjese per kompjuter

  Printer HP LaserJet Pro M402dn BW Duplex & Network

  Printer HP LaserJet Pro M402dn BW Duplex & Network (printim dy ane dhe lidhje me rrjetin) i perd

  Tiranë Dje, 13:10
  16.000 Lek
 • 0 foto
  SHITEN 5 pc PER NETCAFFE 5
  Pjese per kompjuter

  SHITEN 5 pc PER NETCAFFE 5

  Kopjuterat jane ne gjendje pune sa jane blere ..me garanci 6 muaj ...as 1 muaj po per mos perdorimi

  Korçë Dje, 12:34
  60 €
 • 2 foto
  Monitor 42 polesh shumm profesional!!! detaist!!
  Pjese per kompjuter

  Monitor 42 polesh shumm profesional!!! detaist!!

  Shes monitor HP 42 polesh full hd i perdorur ne gjendje perfekte ekselente asnje shenje perdorimi s

  Tiranë Dje, 12:29
  450 €
 • 2 foto
  UPS Inverter 2500W
  Pjese per kompjuter

  UPS Inverter 2500W

  Kam per shitje nje UPS Inverter 2500W Cmimi i tregut te tij eshte €1500 une e shes per vetem €600 !

  Tiranë Dje, 12:01
  600 €
 • 0 foto
  FAX Printer Laser Fotokopje Skaner i ri
  Pjese per kompjuter

  FAX Printer Laser Fotokopje Skaner i ri

  FAX / Printer / Laser / Fotokopje / Skaner, i ri, ne kuti, i pa hapur, Marka Panasonic Model KX-MB15

  Tiranë Dje, 11:46
  159 €
 • 1 foto
  Doni ti mbroni TV , Kompjuter nga tensioni
  Pjese per kompjuter

  Doni ti mbroni TV , Kompjuter nga tensioni

  Oferte per UPS, bateri e jashteme per kompjuterin tuaj i markes Power Tree Garanton mbajtjen e komp

  Fier Dje, 11:23
  6.900 Lek
 • 3 foto
  Samsung Xpress M2070F
  Pjese per kompjuter

  Samsung Xpress M2070F

  Product Specifications Printer Type 4 in 1 Print Technology Laser Functions Print; copy; scan; Fax N

  Tiranë Dje, 11:17
  150 €
 • 1 foto
  Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS
  Pjese per kompjuter

  Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS

  Oferte per Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS SL-M2070/SEE -17500 Lek Transport i shpejte kudo ne Shqipe

  Fier Dje, 10:58
  17.500 Lek
 • 2 foto
  Ruter Netis
  Pjese per kompjuter

  Ruter Netis

  Doni ta shtoni shpejtesine e internetit apo ta perfitoni falas me Wireless ?? Oferte per 3 modele Ru

  Fier Dje, 10:53
  1.900 Lek
 • 0 foto
  Printer Samsung All in One Express
  Pjese per kompjuter

  Printer Samsung All in One Express

  Oferte per Printer Samsung All in One Express Transport i shpejte kudo ne Shqiperi Paguaj Kesh kur

  Fier Dje, 10:48
  19.500 Lek
 • 1 foto
  USB Wireless Wifi 150M e jashtme deri 2.5KM
  Pjese per kompjuter

  USB Wireless Wifi 150M e jashtme deri 2.5KM

  14Db antenë të integruar me ndjeshmëri të lartë dhe Sinjal i fortë Ky përshtatës USB Wifi përshta

  Elbasan Dje, 10:44
  5.000 Lek
 • 1 foto
  GPS REAL TIME & Regjistrues Recorder
  Pjese per kompjuter

  GPS REAL TIME & Regjistrues Recorder

  REAL TIME GPS/GPRS/GSM TRACKER GPS tracker per motorra makina etj. Sh i thjeshte per tu montuar. ke

  Elbasan Dje, 10:44
  6.500 Lek
 • 1 foto
  OFERTE! SSD PNY 120GB SATA III 6Gb/s 30€
  Pjese per kompjuter

  OFERTE! SSD PNY 120GB SATA III 6Gb/s 30€

  PNY Technologies 120GB CS900 SATA III 2.5" 6Gb/s SSD Përmirësoni kompjuterin ose laptopin tuaj dhe

  Elbasan Dje, 10:44
  30 €
 • 3 foto
  Karikues Origjinal Samsung 14.0V 2.14A PN3014
  Pjese per kompjuter

  Karikues Origjinal Samsung 14.0V 2.14A PN3014

  Karikues Origjinal Samsung 14.0V 2.14A PN3014 Per Monitore dhe TV Disponojme modele te ndryshme

  Elbasan Dje, 10:43
  25 €
 • 1 foto
  Wavlink 300Mbps Wi-Fi Repeater Access Point
  Pjese per kompjuter

  Wavlink 300Mbps Wi-Fi Repeater Access Point

  Wavlink Wireless-N 300Mbps Wifi Repeater Range Extender Wireless Access Point Booster (AP) 2 Antena

  Elbasan Dje, 10:42
  2.500 Lek
 • 1 foto
  OFERTE!! Barcode Scanner Symbol Motorola 90€
  Pjese per kompjuter

  OFERTE!! Barcode Scanner Symbol Motorola 90€

  Barcode Symbol Motorola LS9208 Skaner -------------------------------------------- Prezantimi nga Mo

  Elbasan Dje, 10:42
  90 €
 • 1 foto
  RJ45 Ethernet - VGA Network Signal Extender 60M
  Pjese per kompjuter

  RJ45 Ethernet - VGA Network Signal Extender 60M

  RJ45 Ethernet - VGA Network Signal Extender CAT5e/6 Transmitter Receiver Adapter - Distanca e tran

  Elbasan Dje, 10:40
  2.500 Lek
 • 2 foto
  WiFi Antene
  Pjese per kompjuter

  WiFi Antene

  PERFORCUES WIFI: Frekuenca:                2.4 - 2.483 GHz Fitimi (dBi):                

  Elbasan Dje, 10:40
  2.700 Lek
 • 4 foto
  BE QUIET Dark Power Pro 550W BQT P7-PRO-550W
  Pjese per kompjuter

  BE QUIET Dark Power Pro 550W BQT P7-PRO-550W

  Bllo ushqimi Professional BE-QUIET! Dark Power Pro 550W (BQT P7-PRO-550W / BN072) Power Supply -----

  Elbasan Dje, 10:40
  70 €
 • 1 foto
  Printer Scaner Fotocopie Hp Color Laserjet 2840
  Pjese per kompjuter

  Printer Scaner Fotocopie Hp Color Laserjet 2840

  Shes Printer Scaner Fotocopie fax dhe card reader te inkorporuar Hp Color Laserjet 2840. Ka 2 vjet q

  Elbasan Dje, 10:40
  100 €
 • 5 foto
  Oferte! Drevo X1 SSD 120GB 39€ (i ri)
  Pjese per kompjuter

  Oferte! Drevo X1 SSD 120GB 39€ (i ri)

  Oferte! 120GB SSD Drevo X1 Solid State Hard Drive 2.5" SATA3 Internal 550MB/S 400MB/S Sasi e limit

  Elbasan Dje, 10:39
  39 €
 • 2 foto
  Joystick Saitek ST90
  Pjese per kompjuter

  Joystick Saitek ST90

  Joystick Saitek ST90 Per te gjitha lojrat ne Computer Cmimi : 2500 Lek Pc-Point & Smart Home

  Elbasan Dje, 10:39
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Western Digital SSD 240GB WD Green 2.5” (i ri)
  Pjese per kompjuter

  Western Digital SSD 240GB WD Green 2.5” (i ri)

  New SSD 240GB Brand:WESTERN DIGITAL MPN:WDS240G1G0A Model:WD GREEN Storage Capacity:240GB Type:

  Elbasan Dje, 10:39
  65 €
 • 1 foto
  Ubiquiti NanoStation5 5GHz 14dBi CPE (E RE)
  Pjese per kompjuter

  Ubiquiti NanoStation5 5GHz 14dBi CPE (E RE)

  NanoStation 5 5GHz Indoor/Outdoor Dual-Polarity 14dBi CPE E RE Cmimi: 75 Euro

  Elbasan Dje, 10:38
  75 €
 • 0 foto
  Antivirus Kaspersky Total Security 2019 18€
  Pjese per kompjuter

  Antivirus Kaspersky Total Security 2019 18€

  Kaspersky Total Security 2019 (1PC) Kohëzgjatja: 1 vit Sistemi operativ: 32/64-bit Licenca për PC,

  Elbasan Dje, 10:38
  18 €
 • 1 foto
  Macbook
  Pjese per kompjuter

  Macbook

  Shitet Macbook Laptop Core 2 Duo 500 Hdd 4 Gb Ram

  Elbasan Dje, 10:38
  280 €
 • 2 foto
  Bojra te ndryshme printeri origjinale Hp, Xerox
  Pjese per kompjuter

  Bojra te ndryshme printeri origjinale Hp, Xerox

  Disponojme bojra te ndryshme per printera me laser dhe inkjet. Per me shume info na kontaktoni. Me

  Elbasan Dje, 10:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pastrues Ekrani
  Pjese per kompjuter

  Pastrues Ekrani

  Pastrues Ekrani Set 3ne1 Pastron ekrane te ndryshem TV, LAPTOP, TABLET, MONITOR PC etj DERGOJME ME

  Elbasan Dje, 10:38
  500 Lek
 • 7 foto
  Omnidirectional Laser Barcode Scanner Reader 99€
  Pjese per kompjuter

  Omnidirectional Laser Barcode Scanner Reader 99€

  Omnidirectional Laser Barcode Scanner Reader Bar Code Scan POS Supermarket 99€ Përshkrim: Kjo njësi

  Elbasan Dje, 10:37
  99 €
 • 0 foto
  SANDISK ULTRA FLAIR USB 32GB USB 3.0 150 MB/s
  Pjese per kompjuter

  SANDISK ULTRA FLAIR USB 32GB USB 3.0 150 MB/s

  SUPER I SHPEJTE SUPER CMIM SANDISK ULTRA FLAIR USB 32GB USB 3.0 150 MB/s Ultra fast transferim te

  Elbasan Dje, 10:36
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Ubiquiti Nano Station loco M2 2.4GHz
  Pjese per kompjuter

  Ubiquiti Nano Station loco M2 2.4GHz

  Ubiquiti NanoStation loco M2 2.4GHz Indoor/Outdoor airMax 8dBi CPE E perdorur. Ne gjendje shume te

  Elbasan Dje, 10:36
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Mini Wireless Kamere Sigurie CCTV
  Pjese per kompjuter

  Mini Wireless Kamere Sigurie CCTV

  Ky aparat i paisjes pa tel përmban 1 mini kamera dhe 1 marrës, të cilat ju ofrojnë një sistem të plo

  Elbasan Dje, 10:27
  6.500 Lek
 • 2 foto
  HKC USP5550 power adapter 550 Watt POWER SUPPLY
  Pjese per kompjuter

  HKC USP5550 power adapter 550 Watt POWER SUPPLY

  Bllok ushqimi per Desktop HKC USP5550 power adapter 550 Watt 20 mm POWER SUPPLY --------------------

  Elbasan Dje, 10:27
  50 €
 • 1 foto
  VGA to HDMI 1080\' Converter OKAZION
  Pjese per kompjuter

  VGA to HDMI 1080\' Converter OKAZION

  Converter VGA to FULL HDMI 1080\' Input: VGA +L/R (audio) OUTPUT. HDMI, HDMI me AUDIO Cmimi : 2500

  Elbasan Dje, 10:21
  2.500 Lek
 • 1 foto
  DVD-RW Usb External
  Pjese per kompjuter

  DVD-RW Usb External

  OKAZION : DVD-RW USB EXTRENAL I RI Cmimi: 3000 Lek

  Elbasan Dje, 10:21
  3.000 Lek
 • 2 foto
  KINGSTON A400 SSD 480GB VETEM 75€
  Pjese per kompjuter

  KINGSTON A400 SSD 480GB VETEM 75€

  SUPER OFERTE - SUPER PERFORMANCE KINGSTON A400 SSD 480GB 480GB — up to 500MB/s Read and 45

  Elbasan Dje, 10:21
  75 €
 • 3 foto
  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+
  Pjese per kompjuter

  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+

  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+

  Korçë Dje, 10:06
  20 €
 • 2 foto
  Konvertues video nga kaset vhs ne kompjuter.
  Pjese per kompjuter

  Konvertues video nga kaset vhs ne kompjuter.

  Konvertues video nga kaset vhs ne kompjuter. USB Video Capture Stick 32 & 64 Bit USA Easycap Rec

  Korçë Dje, 10:06
  5 €
 • 2 foto
  Tp-Likn 54mbps wireless G ADSL2+ modem router
  Pjese per kompjuter

  Tp-Likn 54mbps wireless G ADSL2+ modem router

  Tp-Likn 54mbps wireless G ADSL2+ modem router

  Korçë Dje, 10:06
  8 €
 • 3 foto
  ORE SPIUNE ME KAMERA FULL HD INFRA 16 GB - SPY
  Pjese per kompjuter

  ORE SPIUNE ME KAMERA FULL HD INFRA 16 GB - SPY

  ORE SPIUNE ME KAMERA FULL HD INFRA 16 GB - SPY Kjo ore eshte 1 risi.. Ore e pare me infra per regj

  Elbasan Dje, 10:02
  75 €