Pjese per kompjuter në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  RAM 8GB LED DDR4 (2x4GB)
  Pjese per kompjuter

  RAM 8GB LED DDR4 (2x4GB)

  Shes ram Patriot Viper LED Red 8GB DDR4-3000, CL15. RAM eshte perdorur disa muaj ne pc me Ryzen me s

  Tiranë Sot, 01:10
  80 €
 • 3 foto
  Printer, scaner, fotokopje me ngjyra HP
  Pjese per kompjuter

  Printer, scaner, fotokopje me ngjyra HP

  Shes printer fotokopje bardh e zi dhe me ngjyra te markes HP ne gjendje te shkelqyer shum pak asht

  Lezhë Dje, 23:48
  50 €
 • 3 foto
  Macbook pro 2016-2019 Key caps. 500lek copa
  Pjese per kompjuter

  Macbook pro 2016-2019 Key caps. 500lek copa

  Shiten kapake tastiere per macbook pro. Kapaket jane vetem per modelet nga viti 2016 deri ne 2019. 5

  Tiranë Dje, 22:47
  500 Lek
 • 0 foto
  Samsung 4GB RAM 1333Mhz Sodimm Non ECC 20Euro
  Pjese per kompjuter

  Samsung 4GB RAM 1333Mhz Sodimm Non ECC 20Euro

  Shitet ram Samsung 2 X 2gb 1rx8 pc3-10600s-9-11-b2 frekuence 1333Mhz - i hequr nga nje macbook pro.

  Tiranë Dje, 22:27
  20 €
 • 4 foto
  WD Blue 3D NAND 250GB PC SSD SATA III 6 Gb/s, M.2
  Pjese per kompjuter

  WD Blue 3D NAND 250GB PC SSD SATA III 6 Gb/s, M.2

  Shitet hdd SSD WD 250gb, ssd-ja eshte demtuar kur po instalohej nga tekniku i cili e instaloi nga an

  Tiranë Dje, 22:19
  15 €
 • 1 foto
  Memory Card Reader 10Euro
  Pjese per kompjuter

  Memory Card Reader 10Euro

  Portable 4 in 1 Memory Card Reader Multi Card Reader USB All in One Card reader for Micro SD TF MS M

  Tiranë Dje, 22:07
  10 €
 • 0 foto
  Kart Grafike: Amd R7 250 2Gb OC
  Pjese per kompjuter

  Kart Grafike: Amd R7 250 2Gb OC

  Karta eshte ne gjendje shum te mire Cmimi 100 mije leke

  Fier Dje, 21:39
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Nvidia G210
  Pjese per kompjuter

  Nvidia G210

  Kart grafike Nvidia g210 1gb 64bit ne gjendje pune. Hap lojra si: Gta sanandreas, euro truck, pes13,

  Fier Dje, 21:39
  25.000 Lek
 • 5 foto
  TECH TRONIC Aksesore Dhe Pjese Apple Pro iMac
  Pjese per kompjuter

  TECH TRONIC Aksesore Dhe Pjese Apple Pro iMac

  Servis Dhe Shitje 1. Karikues Macbook pro dhe air te te gjitha vieteve 2. Karikuesat jane origjina

  Tiranë Dje, 20:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisje per monitor 7000
  Pjese per kompjuter

  Paisje per monitor 7000

  Paisje per monitor .po thuajse eshte e re

  Tiranë Dje, 19:26
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet TP Link wi-fi router per rrjet dhe internet
  Pjese per kompjuter

  Shitet TP Link wi-fi router per rrjet dhe internet

  Shitet TP Link wi-fi router per rrjet dhe internet shtepiak ose zyre me adapter. Nepermjet dy antena

  Tiranë Dje, 18:25
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Diagnostikimi makinash i ri,
  Pjese per kompjuter

  Diagnostikimi makinash i ri,

  Diagnostikimi makinash i ri,Aparatura e re, Laptopi i perdorur. Shitet per arsyje mos perdorimi,esht

  Durrës Dje, 18:16
  300 €
 • 4 foto
  Usb , sd card dhe paisje te tjera
  Pjese per kompjuter

  Usb , sd card dhe paisje te tjera

  Usb, sd card , bateri dhe shum paisje te tjera me cmimin me te lire qe mund te gjeni. Te ardhura nga

  Tiranë Dje, 15:24
  700 Lek
 • 0 foto
  playstation 3 slim ( PS3)
  Pjese per kompjuter

  playstation 3 slim ( PS3)

  Shitet playstation 3 slim ne gjendje perfekte me cip dhe me 4 doreza origjinale plus me 14 lojra te

  Berat Dje, 12:52
  240 Lek
 • 0 foto
  Motherboard Asus + i7
  Pjese per kompjuter

  Motherboard Asus + i7

  Shitet super motherboard asus lga 1156 + cpu i7 870

  Tiranë Dje, 12:12
  100 €
 • 1 foto
  Oferte Shiten Premium Domains Zyrapunes.com etj..
  Pjese per kompjuter

  Oferte Shiten Premium Domains Zyrapunes.com etj..

  Oferte Shiten Premium Domains : zyrapunes.com - Regjistruar me 2012-01-17 discoveralbania.info - R

  Durrës Dje, 12:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  core i3 7100
  Pjese per kompjuter

  core i3 7100

  shitet cpu i3 7100 + motherboard asus b250+12gb ram ddr4

  Tiranë Dje, 11:52
  280 €
 • 0 foto
  SHITEN 5 pc PER NETCAFFE 5
  Pjese per kompjuter

  SHITEN 5 pc PER NETCAFFE 5

  Kopjuterat jane ne gjendje pune sa jane blere ..me garanci 6 muaj ...as 1 muaj po per mos perdorimi

  Korçë Dje, 11:49
  60 €
 • 0 foto
  RX 580 4GB
  Pjese per kompjuter

  RX 580 4GB

  SHITEN KARTA GRAFIKE RX 580 4GB NE GJENDJE PERFEKTE.

  Tiranë Dje, 11:45
  150 €
 • 0 foto
  MOTHERBOARD ASUS + cpu i5
  Pjese per kompjuter

  MOTHERBOARD ASUS + cpu i5

  Shitet motherboard asus lga 1156 + cpu i5 760 .JU LUTEM MOS KONTAKTONI PER CMIM TJETER.per me shume

  Tiranë Dje, 11:44
  65 €
 • 0 foto
  ASUS RX 580 4GB
  Pjese per kompjuter

  ASUS RX 580 4GB

  Shitet kart grafike Asus rx 580 4gb gddr5.JU LUTEM MOS KONTAKTONI PER CMIM TJETER.per me shume infor

  Tiranë Dje, 11:44
  145 €
 • 0 foto
  Rame per Laptop
  Pjese per kompjuter

  Rame per Laptop

  Shiten rame per laptop 2gb ddr3

  Tiranë Dje, 11:44
  10 Lek
 • 0 foto
  Ram 4Gb
  Pjese per kompjuter

  Ram 4Gb

  Shiten rame laptopi 4gb

  Tiranë Dje, 11:44
  25 Lek
 • 0 foto
  RAM 8GB ddr3 PER LAPTOP
  Pjese per kompjuter

  RAM 8GB ddr3 PER LAPTOP

  shiten rame 8gb ddr3 per laptop

  Tiranë Dje, 11:44
  30 Lek
 • 4 foto
  Ekrane LCD 10.1/15.4/15.6/ 16.1/17.3\'
  Pjese per kompjuter

  Ekrane LCD 10.1/15.4/15.6/ 16.1/17.3\'

  Ekran LCD 16\' Ekran LCD 15.6\' Ekran LCD 15.4\' Ekran LED 15.6\' Ekran LED 10.1\' Ekran LED 17.3\'

  Tiranë Dje, 11:24
  35 Lek
 • 0 foto
  Hard Disk laptopi 500 GB Hitachi
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk laptopi 500 GB Hitachi

  Hard Disk laptopi 500 GB Hitachi Gjendje good

  Tiranë Dje, 11:24
  30 Lek
 • 0 foto
  Ssd 128 GB SKHynix
  Pjese per kompjuter

  Ssd 128 GB SKHynix

  SSD 128 GB

  Tiranë Dje, 11:24
  40 Lek
 • 0 foto
  Ram 2 GB DDR2 Kingston
  Pjese per kompjuter

  Ram 2 GB DDR2 Kingston

  Ram Kingston 2 GB 6400s

  Tiranë Dje, 11:24
  12 Lek
 • 1 foto
  Karikues Apple
  Pjese per kompjuter

  Karikues Apple

  Karikues Apple

  Tiranë Dje, 11:24
  40 Lek
 • 2 foto
  Karte grafike 512 mb me dalje DVI edhe DP
  Pjese per kompjuter

  Karte grafike 512 mb me dalje DVI edhe DP

  KARTE GRAFIKE 512 MB ME DALJE DVI dhe DP

  Tiranë Dje, 11:24
  20 Lek
 • 0 foto
  Konvertues nga DVI - DP
  Pjese per kompjuter

  Konvertues nga DVI - DP

  Konvertues

  Tiranë Dje, 11:24
  10 Lek
 • 1 foto
  Fishe Display port - display port
  Pjese per kompjuter

  Fishe Display port - display port

  Fishe dp e re

  Tiranë Dje, 11:24
  15 Lek
 • 2 foto
  Karte grafike 9400 GT 1 GB
  Pjese per kompjuter

  Karte grafike 9400 GT 1 GB

  Karte grafike NVIDIA 9400 GT 1 GB

  Tiranë Dje, 11:24
  25 Lek
 • 0 foto
  Ram 4 GB DDR3
  Pjese per kompjuter

  Ram 4 GB DDR3

  Ram 4 GB DDR3 cmimi per cope

  Tiranë Dje, 11:24
  17 Lek
 • 0 foto
  Ram 1 GB DDR2
  Pjese per kompjuter

  Ram 1 GB DDR2

  Ram 1 GB DDR2 Cmimi 5 mije leke per cope

  Tiranë Dje, 11:12
  5 Lek
 • 0 foto
  Ram 2 GB DDR3 Desktopi
  Pjese per kompjuter

  Ram 2 GB DDR3 Desktopi

  Ram 2 Gb

  Tiranë Dje, 11:12
  10 Lek
 • 0 foto
  D-link router Dir-100
  Pjese per kompjuter

  D-link router Dir-100

  router

  Tiranë Dje, 11:12
  10 Lek
 • 0 foto
  TP link switch 24 porta
  Pjese per kompjuter

  TP link switch 24 porta

  Tp link 24 porta model tl-sf1024d 24 porta 10/100 mbps

  Tiranë Dje, 11:12
  50 Lek
 • 1 foto
  Gigaway Swich 24 port
  Pjese per kompjuter

  Gigaway Swich 24 port

  24 port 10/100 Ethernet Smart Switch

  Tiranë Dje, 11:12
  80 Lek
 • 0 foto
  Hard Disk 500 GB Western Digital
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk 500 GB Western Digital

  Hard Disk 500 GB Western Digital gjendje good

  Tiranë Dje, 11:12
  30 Lek
 • 0 foto
  Hard Disk 320 GB Toshiba
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk 320 GB Toshiba

  Hard Disk 300 GB gjendje good per laptop

  Tiranë Dje, 11:12
  25 Lek
 • 1 foto
  Shitet Hdd 2.5 Laptopi
  Pjese per kompjuter

  Shitet Hdd 2.5 Laptopi

  Shitet Hard Disk 500 GB Laptopi Hdd 2.5 500 giga ---------------------------------+------------

  Tiranë Dje, 11:04
  25 €
 • 3 foto
   Gigabyte GeForce GTX 650 per Shitje
  Pjese per kompjuter

  Gigabyte GeForce GTX 650 per Shitje

  Lista e plote e Parametrave mund te shihet ketu: http://www.game-debate.com/hardware/index.php?gid=

  Tiranë Dje, 10:17
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Monitor Philips 20\"
  Pjese per kompjuter

  Monitor Philips 20\"

  Monitor 20 Inch i markes Philips me bokse te integrume

  Tiranë Dje, 10:03
  70 €
 • 3 foto
   Perforcues interneti D-Link DAP-1520 750 Mbps
  Pjese per kompjuter

  Perforcues interneti D-Link DAP-1520 750 Mbps

  Pajisja ideale për zgjerimin e Wi-Fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo podrume, zyra etj. Funksio

  Tiranë Dje, 09:03
  25 €
 • 5 foto
   Shitet monitor AOC c 22 inçh LCD,1.3 MP Web-cam
  Pjese per kompjuter

  Shitet monitor AOC c 22 inçh LCD,1.3 MP Web-cam

  Shitet monitor AOC 2217Pwc ofron cilësi premium të fotografisë në 1680 x 1050 për aplikacione me int

  Tiranë Dje, 09:03
  60 €
 • 11 foto
  Boj origjinale dhe compatible Hp samsung etj
  Pjese per kompjuter

  Boj origjinale dhe compatible Hp samsung etj

  Bojra Origjinale: HP 05A HP 11A HP 42A Samsung ML 1610 Samsung SCX 4521 Samsung MLT 1052 S Samsung

  Vlorë Dje, 08:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ekran 13.3" LED
  Pjese per kompjuter

  Ekran 13.3" LED

  Ekran 13.3" LED i perdorur

  Durrës Dje, 08:16
  4.500 Lek
 • 3 foto
  ASUS NVIDIA STRIX-GTX1050-2G-GAMING
  Pjese per kompjuter

  ASUS NVIDIA STRIX-GTX1050-2G-GAMING

  Shitet ASUS NVIDIA STRIX-GTX1050-2G-GAMING e perdorur, ne gjendje shume te mire. https://www.asus.c

  Durrës Dje, 01:02
  100 €
 • 0 foto
  GTX1050 TI 4GB GAMING gpu karte grafike
  Pjese per kompjuter

  GTX1050 TI 4GB GAMING gpu karte grafike

  SHitet karte grafike PALIT GTX1050TI per Gaming. Supporton te gjitha lojrat. Per me sh info :http://

  Tiranë 17 korrik 21:49
  125 €