Pjese per kompjuter në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  Çante lekure Bellroy per laptop 13 inc macbook
  Pjese per kompjuter

  Çante lekure Bellroy per laptop 13 inc macbook

  Çante lekure origjinale bellroy per macbook ose laptop deri ne 14 inc

  Durrës Dje, 08:18
  49 €
 • 1 foto
  Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi
  Pjese per kompjuter

  Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi

  Netgear WN2000RPT Universal WiFi Range Extender esht ideale për zgjerimin e Wi-Fi ne shtepi kate te

  Tiranë Dje, 08:06
  20 €
 • 4 foto
   #SISTEM VËZHGIMI,ALARMI,AKSES KONTROLLE,SPY.
  Pjese per kompjuter

  #SISTEM VËZHGIMI,ALARMI,AKSES KONTROLLE,SPY.

  Hikvision TECHNOLOGY CCTV Kamera sigurie full HD, Analoge dhe IP per cdo lloj ambjenti duke filluar

  Tiranë Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Kamera Hikvision 8MP Ip Poe 4k
  Pjese per kompjuter

  Kamera Hikvision 8MP Ip Poe 4k

  Hikvision 8MP Outdoor Bullet Camera, H.265+,50m IR,120dB WDR,IP67 [DS-2CD2T85FWD-I5] • UP TO 8 MEG

  Tiranë Dje, 07:54
  145 €
 • 2 foto
  NetGear Wireless ADSL2+ Modem Router
  Pjese per kompjuter

  NetGear Wireless ADSL2+ Modem Router

  The Netgear DGN2200 N300 Wireless modem router adds considerable power and flexibility to your netwo

  Tiranë Dje, 07:54
  10 €
 • 0 foto
  Router MikroTik wifi Wireless AP
  Pjese per kompjuter

  Router MikroTik wifi Wireless AP

  Mikrotik RouterBOARD RB951Ui-2HnD është dizajnuar për të krijuar një router të fuqishëm dhe një pikë

  Tiranë Dje, 07:54
  30 €
 • 4 foto
  #SUPER OFERTE! SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA
  Pjese per kompjuter

  #SUPER OFERTE! SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA

  DISPONOJME SMARTPHONE , DESKTOP, LAPTOP , WORKSTATION , SERVER , SWITCH,ROUTER, MIKROTIK,DVR,KAMERA

  Tiranë Dje, 07:54
  1 €
 • 4 foto
  VIDEO CITOFONOI HIKVISION , WiFi,Video Intercom
  Pjese per kompjuter

  VIDEO CITOFONOI HIKVISION , WiFi,Video Intercom

  Monitorimin e stacioneve të derës dhe kamerave të jashtme Çaktivizimi në distancë nëpërmjet klientit

  Tiranë Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Akses Point - Ubiquiti Network,wi-fi,uni-fi
  Pjese per kompjuter

  Akses Point - Ubiquiti Network,wi-fi,uni-fi

  Akses Point - Ubiquiti Network 802.11ac Dual Radio Access Point Unifi AC Lite AP përmban teknologji

  Tiranë Dje, 07:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Perforcues Wifi dhe Access Point
  Pjese per kompjuter

  Perforcues Wifi dhe Access Point

  Perforcues wireless i markes BL-WA730RE Vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin dhe ne dis

  Tiranë Dje, 07:46
  20 €
 • 5 foto
   Shitet monitor AOC c 22 inçh LCD,1.3 MP Web-cam
  Pjese per kompjuter

  Shitet monitor AOC c 22 inçh LCD,1.3 MP Web-cam

  Shitet monitor AOC 2217Pwc ofron cilësi premium të fotografisë në 1680 x 1050 për aplikacione me int

  Tiranë Dje, 00:24
  60 €
 • 4 foto
  Antene Wireless \"KASENS\" High Power 5000MW 150Mbp
  Pjese per kompjuter

  Antene Wireless \"KASENS\" High Power 5000MW 150Mbp

  Shitet antene wireless \"Kasens\" shume e fuqishme dhe e pershtashme per cdo lloj sistemi operativ.

  Vlorë 15 tetor 21:15
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Antene Wireles \"AFLA\" Networks 1000mW 5 dbi
  Pjese per kompjuter

  Antene Wireles \"AFLA\" Networks 1000mW 5 dbi

  Shitet antene wireless \"ALFA\" e pershtashme per cdo lloj sistemi operativ. Antena eshte e re e pap

  Vlorë 15 tetor 21:07
  4.500 Lek
 • 6 foto
  Cakmak jack daniels
  Pjese per kompjuter

  Cakmak jack daniels

  Shitet cakmak jack daniels Per me shume aksesore follow faqen ne instagram aksesorecelularesh htt

  Tiranë 15 tetor 19:30
  600 Lek
 • 2 foto
  Router Cisco
  Pjese per kompjuter

  Router Cisco

  Shitet router Cisco 1941 series Pajisja eshte e perdorur,ne gjendje shume te mire funksionale Cmimi

  Tiranë 15 tetor 18:14
  150 €
 • 2 foto
  Ruter Netis
  Pjese per kompjuter

  Ruter Netis

  Doni ta shtoni shpejtesine e internetit apo ta perfitoni falas me Wireless ?? Oferte per 3 modele Ru

  Fier 15 tetor 17:43
  1.900 Lek
 • 10 foto
  BARCODE SCANNER SYMBOL METROLOGIC ORIGJINALE
  Pjese per kompjuter

  BARCODE SCANNER SYMBOL METROLOGIC ORIGJINALE

  *BARCODE SCANNER ORIGJINALE TË BRENDEVE MË TË NJOHURA *METROLOGIC ORBIT ,HONEYWELL,DATALOGIC,SYMBOL

  Tiranë 15 tetor 17:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BARCODE SCANNER ORBIT METROLOGIC
  Pjese per kompjuter

  BARCODE SCANNER ORBIT METROLOGIC

  *HONEYWELL METROLOGIC ORBIT..................................................................... *

  Tiranë 15 tetor 17:24
  129 €
 • 3 foto
  BARKOD SKENER HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK I RI
  Pjese per kompjuter

  BARKOD SKENER HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK I RI

  *HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK BARCODE SCANNER....... *VIBER: +37745888140...........................

  Tiranë 15 tetor 17:23
  99 €
 • 3 foto
  HONEYWELL GENESIS 2D BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  HONEYWELL GENESIS 2D BARCODE SCANNER

  *HONEYWELL GENESIS 2D BARCODE SCANNER.................................. *LEXUES I BARKODAV........

  Tiranë 15 tetor 17:23
  129 €
 • 8 foto
  HONEYWELL QUANTUM MS3580 I RI
  Pjese per kompjuter

  HONEYWELL QUANTUM MS3580 I RI

  *HONEYWELL QUANTUM I RI NE PAKET....................................................................

  Tiranë 15 tetor 17:23
  139 €
 • 3 foto
  TYSSO BLP 300 PRINTER PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  TYSSO BLP 300 PRINTER PER BARKODA

  ⚪️TYSSO BLP300 PRINTER PËR BARKODA ⚪️ÇMIMI 199€ ⚪️ POROSITË ONLINE KOSOVË,SHQIPËRI,MAQ

  Tiranë 15 tetor 17:23
  199 €
 • 2 foto
  TYSSO PRP 300 PRINTER TERMIK 80mm
  Pjese per kompjuter

  TYSSO PRP 300 PRINTER TERMIK 80mm

  ⚪️TYSSO PRP300 PRINTER TERMIK 80mm I RI NE PAKET ⚪️ÇMIMI 129€ ⚪️ POROSITË ONLINE KOSOV

  Tiranë 15 tetor 17:23
  129 €
 • 2 foto
  LEXUES I BARKODEVE TYSSO BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  LEXUES I BARKODEVE TYSSO BARCODE SCANNER

  ➡️Produktet origjinale nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅Barcode scanner Tysso

  Tiranë 15 tetor 17:23
  35 €
 • 5 foto
  LEXUES I BARKODEVE HONEYWELL SOLARIS BARCODE SCANN
  Pjese per kompjuter

  LEXUES I BARKODEVE HONEYWELL SOLARIS BARCODE SCANN

  ➡️Produktet origjinale me 6uaj GARANCION nga brendi HONEYWELL i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅B

  Tiranë 15 tetor 17:23
  159 €
 • 7 foto
  BARCODE SCANNER SYMBOL MOTOROLA
  Pjese per kompjuter

  BARCODE SCANNER SYMBOL MOTOROLA

  SYMBOL MOTOROL................................................... *LEXUES I BARKODAV.............…

  Tiranë 15 tetor 17:22
  99 €
 • 0 foto
  PRINTER TERMIK ME BLUTOOTH 58MM
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK ME BLUTOOTH 58MM

  www.igma-ks.com [email protected]

  Tiranë 15 tetor 17:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PESHORE ME BARKOD 39 KG WIFI E RE
  Pjese per kompjuter

  PESHORE ME BARKOD 39 KG WIFI E RE

  PESHORE ME BARKOD 30KG

  Tiranë 15 tetor 17:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PESHORE ME BARKOD 30KG E RE
  Pjese per kompjuter

  PESHORE ME BARKOD 30KG E RE

  PESHORE 30KG ME BARKOD

  Tiranë 15 tetor 17:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PRINTER INDUSTRIAL PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  PRINTER INDUSTRIAL PER BARKODA

  PRINTER INDUSTRIAL PER BARKODA

  Tiranë 15 tetor 17:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PRINTER TERMIK PER BARKODA 103MM
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK PER BARKODA 103MM

  PRINTER TERMIK PER BARKODA 103MM

  Tiranë 15 tetor 17:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PRINTER TERMIK 58MM OCOM
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK 58MM OCOM

  WWW.IGMA-KS.COM - [email protected]

  Tiranë 15 tetor 17:21
  60 €
 • 1 foto
  PRINTER TERMIK 80MM WIFI-LAN-USB
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK 80MM WIFI-LAN-USB

  WWW.IGMA-KS.COM - [email protected]

  Tiranë 15 tetor 17:21
  95 €
 • 0 foto
  BARCODE SCANNER OCOM AUTOMAIK
  Pjese per kompjuter

  BARCODE SCANNER OCOM AUTOMAIK

  WWW.IGMA-KS.COM - [email protected] Handheld laser barcode scanner with auto-sense Hi

  Tiranë 15 tetor 17:21
  38 €
 • 0 foto
  PRINTER MOBIL BLUTOOTH PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  PRINTER MOBIL BLUTOOTH PER BARKODA

  www.igma-ks.com [email protected]

  Tiranë 15 tetor 17:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PRINTER TERMIK MOBIL ME BLUTOOTH 80MM
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK MOBIL ME BLUTOOTH 80MM

  PRINTER TERMIK MOBIL BLUETOOTH OCOM OCOM Made 80mm Android Thermal Printer Interface: USB+RS232, USB

  Tiranë 15 tetor 17:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LEXUES I BARKODEVE TYSSO AUTOMATIK BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  LEXUES I BARKODEVE TYSSO AUTOMATIK BARCODE SCANNER

  ➡️Produktet origjinale nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅Barcode scanner Tysso

  Tiranë 15 tetor 17:20
  68 €
 • 1 foto
  PRINTER TERMIK PER BARKODA OCOM
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK PER BARKODA OCOM

  Barcoda Ocom 006 80mm PrintePos automatic positioning of the labels; The tags fall, they tear; Adjus

  Tiranë 15 tetor 17:20
  99 €
 • 0 foto
  KASA PER MONEDHA METALIKE&KARTMONEDHA
  Pjese per kompjuter

  KASA PER MONEDHA METALIKE&KARTMONEDHA

  ✅CASH DRAWER 335w368Dx80h ✅SIRTAR I PARAVE KACË KACA * Durable Steel Structure. Adjustable Com

  Tiranë 15 tetor 17:20
  60 €
 • 2 foto
  SUNLUX XL 9309 1D WIRELESS BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9309 1D WIRELESS BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9309 Wireless Barcode scann

  Tiranë 15 tetor 17:19
  75 €
 • 3 foto
  SUNLUX XL 2021 MULTILINE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 2021 MULTILINE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 2021 Multiline Barcode scan

  Tiranë 15 tetor 17:19
  149 €
 • 4 foto
  SUNLUX XL2024 MULTILINE SCANNER 1D
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL2024 MULTILINE SCANNER 1D

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 2024 Barcode scanners ✅M

  Tiranë 15 tetor 17:19
  195 €
 • 1 foto
  SUNLUX XL 2302 2D DESKTOP BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 2302 2D DESKTOP BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 2302 2D Desktop Barcode sca

  Tiranë 15 tetor 17:19
  149 €
 • 4 foto
  SUNLUX XL 9309 2D BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9309 2D BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9309 2D Barcode scanners â

  Tiranë 15 tetor 17:19
  76 €
 • 2 foto
  SUNLUX XL 9322 2D WIRELESS BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9322 2D WIRELESS BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9322 2D Wireless Barcode sc

  Tiranë 15 tetor 17:18
  99 €
 • 3 foto
  SUNLUX XL 2001 OMNIDIRECTIONAL BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 2001 OMNIDIRECTIONAL BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 2001 Barcode scanners ✅M

  Tiranë 15 tetor 17:18
  129 €
 • 4 foto
  SUNLUX XL 6500 BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 6500 BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 6500A Barcode scanners Auto

  Tiranë 15 tetor 17:16
  55 €
 • 2 foto
  SUNLUX XL 9310 WIRELESS 1D BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9310 WIRELESS 1D BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9310 Wireless Barcode scann

  Tiranë 15 tetor 17:16
  129 €
 • 2 foto
  SUNLUX XL 2300 2D BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 2300 2D BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL2300 2D Desktop Barcode scan

  Tiranë 15 tetor 17:15
  99 €
 • 3 foto
  OKAZION! Samsung Thin Client SyncMaster TC190
  Pjese per kompjuter

  OKAZION! Samsung Thin Client SyncMaster TC190

  Samsung Thin Client SyncMaster TC190 Gjendje Shume e mire. Cmimi: 80 Euro Shumë kompakt dhe i përsht

  Tiranë 15 tetor 16:23
  80 €