Pjese per kompjuter në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  OKAZION! Grafike NVIDIA GEFORCE GTX 1080 Ti, 11 GB
  Pjese per kompjuter

  OKAZION! Grafike NVIDIA GEFORCE GTX 1080 Ti, 11 GB

  Lojërat e Kompjuterave luhen si në dimension tjetër... Ultra Performance, Ultra Detaje... Karte Gra

  Tiranë 15 tetor 16:23
  585 €
 • 0 foto
  ANTMINER T9+
  Pjese per kompjuter

  ANTMINER T9+

  Shitet antminer T9+ 10.5 T BASHKE ME PSU. NGA MINERAT ME TE QENDRUSHEM PER PRODHIMIN E BITCOIN. NE G

  Tiranë 15 tetor 13:54
  400 €
 • 2 foto
  LOJRA PER PC ONLINE me STEAM ACCOUNT 50% Zbritje
  Pjese per kompjuter

  LOJRA PER PC ONLINE me STEAM ACCOUNT 50% Zbritje

  LOJRAT JAN TE BLERA NE STEAM dhe luhen te gjitha ONLINE! GTA V - (online) CS GO - (online) dhe gjith

  Tiranë 15 tetor 13:40
  25 €
 • 0 foto
  Cante laptopi (Notebook)
  Pjese per kompjuter

  Cante laptopi (Notebook)

  çanta eshte shum e mirembajtur mund te fusesh cdo lloj laptopi,

  Tiranë 15 tetor 13:39
  15 Lek
 • 3 foto
  Xiaomi Mi Router 4C 4 Antenna
  Pjese per kompjuter

  Xiaomi Mi Router 4C 4 Antenna

  Per ambjente familjare dhe biznese

  Tiranë 15 tetor 11:06
  3.500 Lek
 • 3 foto
  Kamera Sigurie ip me wifi per ambjente te jashtme
  Pjese per kompjuter

  Kamera Sigurie ip me wifi per ambjente te jashtme

  Kamera ip wifi per ambjente te brendshme dhe te jashtem. Me aplikacion per kontroll ne kohe reale.

  Tiranë 15 tetor 10:34
  5.000 Lek
 • 0 foto
  WORKSTATION DELL PRECISION Xeon QuadCore,Ram 36Gb,
  Pjese per kompjuter

  WORKSTATION DELL PRECISION Xeon QuadCore,Ram 36Gb,

  Kompjuter WORKSTATION DELL PRECISION Procesor :2 x XEON QUAD CORE 4x2,50GHZ RAM - 36 GB HDD SAS 15.

  Tiranë 15 tetor 09:36
  399 €
 • 0 foto
  playstation 3 slim ( PS3)
  Pjese per kompjuter

  playstation 3 slim ( PS3)

  Shitet playstation 3 slim ne gjendje perfekte me cip dhe me 4 doreza origjinale plus me 14 lojra te

  Berat 15 tetor 09:16
  240 Lek
 • 2 foto
  Cante Laptopi
  Pjese per kompjuter

  Cante Laptopi

  Shes cante per laptop 15 inch

  Tiranë 15 tetor 07:30
  1.200 Lek
 • 1 foto
  Ekran 13.3" LED
  Pjese per kompjuter

  Ekran 13.3" LED

  Ekran 13.3" LED i perdorur

  Durrës 15 tetor 07:00
  4.500 Lek
 • 1 foto
   D-Link Wireless ADSL2+ Modem Router
  Pjese per kompjuter

  D-Link Wireless ADSL2+ Modem Router

  Tag: ########################### android 8.1 double 2din 1080p touch screen quad-core car stereo rad

  Tiranë 14 tetor 19:27
  15 €
 • 2 foto
  Hard disk per desktop 3.5”
  Pjese per kompjuter

  Hard disk per desktop 3.5”

  Shes hard disk 3.5” per desktop. Hard disk jane te rinj ne qese. 500 Gb - 30 Euro 1 Tb - 40 Euro

  Tiranë 14 tetor 15:39
  30 €
 • 9 foto
  Hard disk 2.5” per laptop 500Gb/1Tb
  Pjese per kompjuter

  Hard disk 2.5” per laptop 500Gb/1Tb

  Shes hard disk SATA per laptop 2.5” Samsung, Toshiba, WD, Kingston, Verbatim Hard disk jane te rri

  Tiranë 14 tetor 15:31
  30 €
 • 5 foto
  Hardisk 1TB
  Pjese per kompjuter

  Hardisk 1TB

  shes hardisk 1 tb SATA në gjëndje pune është totalisht i pastër i formatuar brenda ka veç windos 7 u

  Tiranë 14 tetor 14:40
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Ram Corsair Vengeance 8Gb (2x4Gb) DDR3 GAMING
  Pjese per kompjuter

  Ram Corsair Vengeance 8Gb (2x4Gb) DDR3 GAMING

  Shiten Ram Corsair Vengeance 8Gb (2x4Gb) DDR3 1600Mhz per gaming. Nuk kemi te bejme me ram te thje

  Tiranë 14 tetor 11:58
  50 €
 • 0 foto
  Ekrane laptopi LED-15.6/LCD-15.4-14 katror
  Pjese per kompjuter

  Ekrane laptopi LED-15.6/LCD-15.4-14 katror

  Shiten ekrane LED dhe LCD me fishe CCFL per laptop te perdorur dhe funksional rekuperuar nga laptope

  Tiranë 14 tetor 11:57
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Tastiera laptopi Hp Compaq Fujitsu Vaio Acer etj
  Pjese per kompjuter

  Tastiera laptopi Hp Compaq Fujitsu Vaio Acer etj

  Shiten tastiera laptopi te perdorura dhe funksionale. Tastierat mund te jene te pershtatshme edhe pe

  Tiranë 14 tetor 11:57
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Pjese per desktop Ram DDR3,DDR/Hd Sata 80Gb
  Pjese per kompjuter

  Pjese per desktop Ram DDR3,DDR/Hd Sata 80Gb

  Shiten pjese per desktop. Hard Disk : 1.Hard Disk Seagate 80Gb Sata2 7200Rpm 3.5 100% ne gjendje p

  Tiranë 14 tetor 11:57
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Asrock G31M-VS2 775+Q6600 Quadcore 2.4Ghz+4Gb Ram
  Pjese per kompjuter

  Asrock G31M-VS2 775+Q6600 Quadcore 2.4Ghz+4Gb Ram

  Shiten pjese per PC dekstop : Motherboard:Asrock Asrock G31M-VS2 Socket 775,Ram DDR2, Pci-Express,

  Tiranë 14 tetor 11:57
  5.000 Lek
 • 1 foto
  SUPER OKAZION HARDISK SEAGATE 6 TB
  Pjese per kompjuter

  SUPER OKAZION HARDISK SEAGATE 6 TB

  Super okazion shitet hardisk i jashtem Seagate 6 TB i ri ne kuti i sapoardhur nga Gjermania. Ky hard

  Tiranë 14 tetor 11:26
  26.000 Lek
 • 2 foto
  KARTE GRAFIKE GTX 960 GIGABYTE G1 4 GB
  Pjese per kompjuter

  KARTE GRAFIKE GTX 960 GIGABYTE G1 4 GB

  Shitet karte grafike shume pak e perdorur model GTX 960 GIGABYTE G1 4 GB karta eshte ne gjendje pun

  Durrës 13 tetor 23:07
  130 €
 • 2 foto
  Garphic Card(Karte Grafike) GIGABYTE
  Pjese per kompjuter

  Garphic Card(Karte Grafike) GIGABYTE

  Karte Grafike. GIGABYTE GeForce 8400 GS DirectX 10 GV-NX84S256HE 256MB GDDR2 PCI Express 2.0 x16

  Tiranë 13 tetor 22:01
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Disqe per Pc (7 cope).
  Pjese per kompjuter

  Disqe per Pc (7 cope).

  1. Need For Speed Most Wanted 2. Serious Sam 2 3. Bus Simulator 4. Hitman Enemy Front 5. PRo Evoluti

  Tiranë 13 tetor 22:01
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Tell Me More Kids
  Pjese per kompjuter

  Tell Me More Kids

  2 Disqe per te mesuar Anglisht. Permban lojra, filma vizatimore dhe karaoke per femije 10-12 vjec. G

  Tiranë 13 tetor 21:49
  40.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet salle lojrash PS4
  Pjese per kompjuter

  Shitet salle lojrash PS4

  --Shitet salle lojrash PS3 PS4 --Salla ka 9 playstation --Salla ka 8Tv 40\",ka gjithashtu nje Ps qe

  Tiranë 13 tetor 21:21
  5.700 €
 • 1 foto
  Shitet anten 8 dbi
  Pjese per kompjuter

  Shitet anten 8 dbi

  Shitet anten 8 dbi per ruder etj 18 cm ( femer ) Kontakt ne uacap

  Tiranë 13 tetor 16:51
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Wifi usb adapter dual band 2.4 dhe 5 ghz
  Pjese per kompjuter

  Wifi usb adapter dual band 2.4 dhe 5 ghz

  Shitet usb wifi adapter 600M dual band 2.4 dhe 5 ghz (kontakt ne uacap)

  Tiranë 13 tetor 16:51
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Anten wifi thithese 13 dbi me 5m kabull
  Pjese per kompjuter

  Anten wifi thithese 13 dbi me 5m kabull

  Shitet anten thithese usb adapter 13 dbi me 5m kabull (kontakt ne uacap)

  Tiranë 13 tetor 16:51
  4.500 Lek
 • 0 foto
  Shitet modem interneti amc per kompjuter
  Pjese per kompjuter

  Shitet modem interneti amc per kompjuter

  Shitet modem interneti (amc) per kompjuter me gjith kart nevoitet vetem rrimbushje

  Tiranë 13 tetor 16:50
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Shitet Dron 4k
  Pjese per kompjuter

  Shitet Dron 4k

  Shitet dron i sapo ardh nga gjermania per arsye mos perdorimi ... kamer e cilesise deri ne 4K paisje

  Tiranë 13 tetor 16:29
  600 €
 • 0 foto
  Hard Disk Lap Topi 750 GB
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk Lap Topi 750 GB

  Shitet Hard Disk Toshiba 750 GB per Lap Top, ne gjendje te mire pak i perdorur.

  Tiranë 13 tetor 16:09
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Juniper Networks Enterprise Network Switch Modules
  Pjese per kompjuter

  Juniper Networks Enterprise Network Switch Modules

  Genuine JUNIPER NETWORKS 1000BASE-SX SFP P/N 740-011613 REV 02 TAG: ########################### ANDR

  Tiranë 11 tetor 13:37
  20 €
 • 3 foto
   Perforcues interneti D-Link DAP-1520 750 Mbps
  Pjese per kompjuter

  Perforcues interneti D-Link DAP-1520 750 Mbps

  Pajisja ideale për zgjerimin e Wi-Fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo podrume, zyra etj. Funksio

  Tiranë 11 tetor 13:17
  25 €
 • 4 foto
  Kartelë grafike GeForce 210, 1 GB
  Pjese per kompjuter

  Kartelë grafike GeForce 210, 1 GB

  Kartela grafike Geforce 210 është e përbërë nga çipi NVIDIA, që ka arkitekturë prej 40nm dhe frekue

  Tiranë 11 tetor 13:09
  20 €
 • 6 foto
  Printer / Fotokopje EPSON
  Pjese per kompjuter

  Printer / Fotokopje EPSON

  Shes Printer / Scanner (fotokopje), per arsye mos perdorimi. Wifi/Ethernet, Touchscreen, Micro sd,

  Tiranë 11 tetor 12:08
  65 Lek
 • 1 foto
  Ekran Fujitsu B22W 7
  Pjese per kompjuter

  Ekran Fujitsu B22W 7

  Fujitsu 22 Inch led

  Durrës 11 tetor 08:32
  40 €
 • 2 foto
  Encore
  Pjese per kompjuter

  Encore

  shitet paisje per transferim te dhenash nga pc ne nje pc tjeter

  Durrës 10 tetor 23:06
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Hp xw6600 workstation
  Pjese per kompjuter

  Hp xw6600 workstation

  Shitet kompjuter hp6600 per pjes ka mothebord me difekt. Ka 2 procesor 2.5 ghz , blloku ushqimit

  Durrës 10 tetor 23:06
  2 €
 • 2 foto
  Karte Grafike NVIDIA 9400 GT 1 GB
  Pjese per kompjuter

  Karte Grafike NVIDIA 9400 GT 1 GB

  Karte grafike 1 GB

  Tiranë 10 tetor 21:16
  25 Lek
 • 2 foto
  Diagnostikimi makinash i ri,
  Pjese per kompjuter

  Diagnostikimi makinash i ri,

  Diagnostikimi makinash i ri,Aparatura e re, Laptopi i perdorur. Shitet per arsyje mos perdorimi,esht

  Durrës 10 tetor 18:15
  300 €
 • 0 foto
  PRINTER FOTOKOPJE SKANER - SAMSUNG MULTIF XPRESS
  Pjese per kompjuter

  PRINTER FOTOKOPJE SKANER - SAMSUNG MULTIF XPRESS

  SL-M2070/SEE NEW PRINTER FOTOKOPJE SKANIME GARANCIA REALE MUNDESI PAGESE ME KESTE 15.500 LEKE

  Tiranë 10 tetor 15:51
  155 Lek
 • 0 foto
  KARIKUES ORIGJINAL PER LAPTOP APPLE
  Pjese per kompjuter

  KARIKUES ORIGJINAL PER LAPTOP APPLE

  Karikues origjinal per laptop apple 60W I ri ne kuti Transporti kudo

  Tiranë 10 tetor 15:51
  55 Lek
 • 1 foto
  HARDISK 320 GB
  Pjese per kompjuter

  HARDISK 320 GB

  SHES HARDISK 320 GB GJENDJE PERFEKTE ME PROVE.CMIMI 2000 LEK I PADISKUTUESHEM.

  Tiranë 10 tetor 14:22
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Ati RX 580 - SAPPHIRE Nitro+ 4GB
  Pjese per kompjuter

  Ati RX 580 - SAPPHIRE Nitro+ 4GB

  Shitet Karte Grafiche ne qenje shum te mire funksionale dhe estetike. Karta eshte versioni Nitro+ q

  Tiranë 10 tetor 12:28
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Oferte Shiten Premium Domains Zyrapunes.com etj..
  Pjese per kompjuter

  Oferte Shiten Premium Domains Zyrapunes.com etj..

  Oferte Shiten Premium Domains : zyrapunes.com - Regjistruar me 2012-01-17 discoveralbania.info - R

  Durrës 10 tetor 12:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Boj origjinale dhe compatible Hp samsung etj
  Pjese per kompjuter

  Boj origjinale dhe compatible Hp samsung etj

  Bojra Origjinale: HP 05A HP 11A HP 42A Samsung ML 1610 Samsung SCX 4521 Samsung MLT 1052 S Samsung

  Vlorë 10 tetor 08:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Antminer V9
  Pjese per kompjuter

  Antminer V9

  4 cop Antminer V9. 2 cop PSU 1000 watt. Antminer 120 euro copa. PSU 100 euro copa. Total gjitha bash

  Tiranë 9 tetor 23:13
  600 €
 • 8 foto
  SSD SANDISK 120GB 4500 LEK - 240GB 6500 LEK  R&R
  Pjese per kompjuter

  SSD SANDISK 120GB 4500 LEK - 240GB 6500 LEK R&R

  🤓 R&R COMPUTER OFRON GAMEN E PRODUKTEVE SANDISK & WD & SAMSUNG & KINGSTONE & &am

  Tiranë 9 tetor 21:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  USB 16GB
  Pjese per kompjuter

  USB 16GB

  USB 16GB verbatim e pa perdorur fare cmimi: 5mije leke

  Vlorë 9 tetor 20:08
  5 Lek
 • 1 foto
  PROBAR BAR RESTORANT, PICIERI ETJ.
  Pjese per kompjuter

  PROBAR BAR RESTORANT, PICIERI ETJ.

  PROGRAM PER BAR RESTORANT PASTICERI PICERI ETJ, KOMPLET E GJITHE PAKETA 250 EURO 1- PROGRAM BAR RE

  Tiranë 9 tetor 18:05
  250 €