Pjese per kompjuter në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Ubiquiti 5GHz LiteBeam AC 23DBI (LBE-5AC-23
  Pjese per kompjuter

  Ubiquiti 5GHz LiteBeam AC 23DBI (LBE-5AC-23

  Ubiquiti 5GHz LiteBeam AC 23DBI (LBE-5AC-23 Ubiquiti Litebeam Ac Lbe-5ac-23 Anntenna/radio Combo - 5

  Tiranë 16 korrik 08:39
  89 €
 • 0 foto
  Vida Racku
  Pjese per kompjuter

  Vida Racku

  Vida Racku Cope 100

  Tiranë 16 korrik 08:39
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Switch 24 Porta Rack M Oferte
  Pjese per kompjuter

  Switch 24 Porta Rack M Oferte

  Transport ne te gjithe Shqiperine Luajtja e energjisë, rrjetëzimi Ethernet me performancë të lartë N

  Tiranë 16 korrik 08:38
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Switch 8 Porta 10/100
  Pjese per kompjuter

  Switch 8 Porta 10/100

  8-Port 10/100Base-TX Ethernet Switch

  Tiranë 16 korrik 08:38
  1.800 Lek
 • 2 foto
  RouterBoard RB941-2ND-TC is the Access Point lite
  Pjese per kompjuter

  RouterBoard RB941-2ND-TC is the Access Point lite

  RouterBoard RB941-2ND-TC is the Access Point lite (hAP lite) branded by Mikrotik. Device has been b

  Tiranë 16 korrik 08:38
  3.800 Lek
 • 1 foto
  IP Phone Me 8 Linja
  Pjese per kompjuter

  IP Phone Me 8 Linja

  IP Phone 8 lines, 4 SIP counts, 4 XML programmable context-sensitive soft keys Dual switched, auto-s

  Tiranë 16 korrik 08:38
  15.500 Lek
 • 0 foto
  Akses Poinr AP AC Lite
  Pjese per kompjuter

  Akses Poinr AP AC Lite

  Akses Point - Marka Ubiquiti Network 802.11ac Dual Radio Access Point Unifi AC Lite AP përmban te

  Tiranë 16 korrik 08:38
  14.500 Lek
 • 1 foto
  Set VeglaPune
  Pjese per kompjuter

  Set VeglaPune

  Produktinformationen \"Synergy 21 Tools Schraubenzieher Set, Toolkit/Werkzeug\" 53 in 1 Bit Set Prof

  Tiranë 16 korrik 08:38
  2.000 Lek
 • 2 foto
  airGrid M5 HP 23dBi
  Pjese per kompjuter

  airGrid M5 HP 23dBi

  airGrid M5 HP 23dBi AirGrid 5.8GHz, AIRMAX outdoor Access Point 150Mbps, 802.11b/g/n, 25dBm power, a

  Tiranë 16 korrik 08:37
  8.700 Lek
 • 2 foto
  UBiquiti LBE-5AC-16-120 LiteBeam AC 5GHz
  Pjese per kompjuter

  UBiquiti LBE-5AC-16-120 LiteBeam AC 5GHz

  UBiquiti LBE-5AC-16-120 LiteBeam AC 5GHz 2x2 MIMO airMAX ac Sektori AP 16dBi 802.11acLiteBeam ac AP

  Tiranë 16 korrik 08:37
  13.500 Lek
 • 1 foto
  Ubiquiti sector antenna AirMax MIMO 16dBi 5GHz, 12
  Pjese per kompjuter

  Ubiquiti sector antenna AirMax MIMO 16dBi 5GHz, 12

  Transport ne te gjithe Shqiperine Ubiquiti airMAX AM-5G16 is 120° dual-polarity sector antenna oper

  Tiranë 16 korrik 08:37
  11.500 Lek
 • 2 foto
  UAP AC M
  Pjese per kompjuter

  UAP AC M

  Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh, Outdoor Accesspoint, 2,4/5 GHz,

  Tiranë 16 korrik 08:37
  17.500 Lek
 • 0 foto
  NANO STATION M5 LOCO
  Pjese per kompjuter

  NANO STATION M5 LOCO

  Acces Point Ubiquiti Nano Station M5 Loco Shperndares wireless per ambjente te jashtme. Procesor: 40

  Tiranë 16 korrik 08:37
  10.500 Lek
 • 0 foto
  RB2011UiAS-2HnD-IN
  Pjese per kompjuter

  RB2011UiAS-2HnD-IN

  The RB2011Ui is a low cost multi port device series. Designed for indoor use, and available in many

  Tiranë 16 korrik 08:37
  19.500 Lek
 • 2 foto
  IP Phone Planet
  Pjese per kompjuter

  IP Phone Planet

  Highlights 2.4-inch color LCD monitor 2-line key with color LED 2 SIP identities Wideband G.722 HD

  Tiranë 16 korrik 08:36
  7.500 Lek
 • 0 foto
  PatchPanel
  Pjese per kompjuter

  PatchPanel

  Patcpanel Cat6,Marka Synergy21

  Tiranë 16 korrik 08:36
  5.400 Lek
 • 0 foto
  Mikrotik H-Lite Rb941
  Pjese per kompjuter

  Mikrotik H-Lite Rb941

  B941-2ND Ështe një aksespoint të cilin Mikrotik e quan Hap Lite Pajisja është ndërtuar në procesorin

  Tiranë 16 korrik 08:36
  32 €
 • 0 foto
  Ruter Wireless Netis 2 Antena
  Pjese per kompjuter

  Ruter Wireless Netis 2 Antena

  Ruter Wireless Netis 2 Antena 1 Porte Wan dhe 4 Porta Lan

  Tiranë 16 korrik 08:35
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Kamera 2 MPX IR-80 Metra Bullet
  Pjese per kompjuter

  Kamera 2 MPX IR-80 Metra Bullet

  Sensori 1/2.7\" CMOS, Rezolucioni 1920 X 1080, Max 30fps, Lente 3.6mm fikse F2.0, kend shikimi 89.9°

  Tiranë 16 korrik 08:31
  39 €
 • 2 foto
  LiteBeam LBE-M5-23
  Pjese per kompjuter

  LiteBeam LBE-M5-23

  LBE-M5-23 Ubiquiti LiteBeam është një zgjidhje e plotë; ideale për konfigurimin e WISP. Radio frekue

  Tiranë 16 korrik 08:31
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Planet 24 Porta POE
  Pjese per kompjuter

  Planet 24 Porta POE

  he FGSW-2622VHP is a ‘Plug and Play ’ Power over Ethernet solution that provides quick installat

  Tiranë 16 korrik 08:31
  42.000 Lek
 • 2 foto
  IP PHONE
  Pjese per kompjuter

  IP PHONE

  132x48 pixel graphical LCD display 2 line keys with dual-color LED (1 SIP account and up to 2 call a

  Tiranë 16 korrik 08:31
  5.000 Lek
 • 1 foto
  ATA Pershtates i telefonise analoge ne IP.FXS
  Pjese per kompjuter

  ATA Pershtates i telefonise analoge ne IP.FXS

  ATA Pershtates i telefonise analoge ne IP. Lejon perdoruesit per krijimin e nje cilesie me te larte

  Tiranë 16 korrik 08:31
  6.500 Lek
 • 3 foto
  Set Kamera Sigurie
  Pjese per kompjuter

  Set Kamera Sigurie

  Set Kamera sigurie 2 MPX 5 MPX 8 MPX

  Tiranë 16 korrik 08:31
  240 €
 • 2 foto
  GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN
  Pjese per kompjuter

  GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN

  Karta eshte e blere ne amerike 100% funksionale e perdorur shum pak vetem per gaming modeli qe es

  Korçë 15 korrik 22:42
  22.500 Lek
 • 0 foto
  !!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB
  Pjese per kompjuter

  !!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB

  E RE 100% funksional shume e fuqishme ,luan cdo lloj loje ne parametra very high pa problem nje te

  Korçë 15 korrik 22:42
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Anten wifi thithese 13 dbi me 5m kabull
  Pjese per kompjuter

  Anten wifi thithese 13 dbi me 5m kabull

  Shitet anten thithese usb adapter 13 dbi me 5m kabull (kontakt ne uacap)

  Tiranë 15 korrik 17:34
  4.500 Lek
 • 1 foto
  Shitet Acer aspire 5530g per pjes
  Pjese per kompjuter

  Shitet Acer aspire 5530g per pjes

  Shitet acer aspire 5530-g per pjes, i bler ne Greqi ,shitet bateria dhe karikuesi origjinal + cante

  Tiranë 15 korrik 17:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet modem interneti amc per kompjuter
  Pjese per kompjuter

  Shitet modem interneti amc per kompjuter

  Shitet modem interneti (amc) per kompjuter me gjith kart nevoitet vetem rrimbushje

  Tiranë 15 korrik 17:33
  1.500 Lek
 • 0 foto
   SanDisk 128GB Ultra microSDXC (SDSQUAR-128G-GN6MA
  Pjese per kompjuter

  SanDisk 128GB Ultra microSDXC (SDSQUAR-128G-GN6MA

  -Ideal për smartphones dhe tableta Android - Kapacitetet deri në 512GB - Ruan video me cilesi mjaft

  Tiranë 15 korrik 14:12
  2.800 Lek
 • 0 foto
   SanDisk 32GB Ultra microSDHC (SDSQUAR-032G-GN6MA)
  Pjese per kompjuter

  SanDisk 32GB Ultra microSDHC (SDSQUAR-032G-GN6MA)

  - Ideal për smartphones dhe tableta Android - Kapacitetet deri në 512GB - Ruan video me cilesi mja

  Tiranë 15 korrik 14:12
  850 Lek
 • 0 foto
   SanDisk 64GB Ultra microSDXC (SDSQUAR-064G-GN6MA)
  Pjese per kompjuter

  SanDisk 64GB Ultra microSDXC (SDSQUAR-064G-GN6MA)

  -Ideal për smartphones dhe tableta Android - Kapacitetet deri në 512GB - Ruan video me cilesi mjaft

  Tiranë 15 korrik 14:12
  1.500 Lek
 • 2 foto
   salle playstation \n 6 ps4 3 ps3 dhe 9 tv lg 43
  Pjese per kompjuter

  salle playstation \n 6 ps4 3 ps3 dhe 9 tv lg 43

  salla e kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme cdo gje eshte ne gjendje shum te mir

  Tiranë 15 korrik 13:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dvr recorder me kamere spiune & audio Cam spy
  Pjese per kompjuter

  Dvr recorder me kamere spiune & audio Cam spy

  Dvr recorder me kamere spiune & audio. Shume e thjeshte per tu perdorur. Ka dalje usb e cila kar

  Elbasan 15 korrik 11:17
  3.500 Lek
 • 3 foto
  Kess + laptop HP
  Pjese per kompjuter

  Kess + laptop HP

  Laptop Hp dhe program KESS per riprogramin ne centralin per shtim kuaj fuqi 300 mij lek Kessi i ri n

  Tiranë 15 korrik 10:58
  5 Lek
 • 6 foto
  nVidia Quadro K4200
  Pjese per kompjuter

  nVidia Quadro K4200

  nVidia Quadro K4200 Versioni i DELL me P/N : J4F85 Gjendja : e perdorur (hequr nga nje Workstation)

  Tiranë 15 korrik 10:44
  199 €
 • 3 foto
  Shiten PS4 & PS3
  Pjese per kompjuter

  Shiten PS4 & PS3

  Ps 3 —> 4 cop me tgjitha lojrat Ps 4 slim—> 3 cop me tgjitha lojrat Te kompletuara me ng

  Tiranë 15 korrik 10:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Encore
  Pjese per kompjuter

  Encore

  shitet paisje per transferim te dhenash nga pc ne nje pc tjeter

  Durrës 15 korrik 10:11
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Hp xw6600 workstation
  Pjese per kompjuter

  Hp xw6600 workstation

  Shitet kompjuter hp6600 per pjes ka mothebord me difekt. Ka 2 procesor 2.5 ghz , blloku ushqimit

  Durrës 15 korrik 10:11
  2 €
 • 3 foto
  Tonera origjinal per printera HP Laser Jet
  Pjese per kompjuter

  Tonera origjinal per printera HP Laser Jet

  Shes disa tonera te rinj profesional per printera me ngjyra HP Laser Jet. Jane pa ambalazhim. Origj

  Tiranë 15 korrik 08:12
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Krimi i web-faqeve
  Pjese per kompjuter

  Krimi i web-faqeve

  Krimi i web-faqeve i ralizojme si pas deshires se juaj. Cmim varjon nga 150ero

  Tiranë 14 korrik 22:44
  150 €
 • 0 foto
  Teknik Kompjureti&it (inxhinjer ne sherbim 24 or)
  Pjese per kompjuter

  Teknik Kompjureti&it (inxhinjer ne sherbim 24 or)

  Inxhinjer ne sherbim 24 ore.

  Tiranë 14 korrik 22:12
  1 Lek
 • 2 foto
  dizajn logosh/kartvizitash
  Pjese per kompjuter

  dizajn logosh/kartvizitash

  dizajn logosh kartvizitash etj cmimi varjon nga 50ero

  Tiranë 14 korrik 22:12
  50 €
 • 1 foto
  Imaging drum HP laser jet series q3964a 2550
  Pjese per kompjuter

  Imaging drum HP laser jet series q3964a 2550

  Imaging drum HP laser jet series q3964a 2550 per printer me ngjyra , i paperdorur gjendje perfekte ,

  Elbasan 14 korrik 21:43
  50 €
 • 0 foto
  programe inxhinierike (12programe)
  Pjese per kompjuter

  programe inxhinierike (12programe)

  Programet jane shum praktik dhe te thjesht ne pordorim. Kemi te gjith llojet e programeve inxhinjer

  Tiranë 14 korrik 21:43
  20 €
 • 0 foto
  Program restoranti
  Pjese per kompjuter

  Program restoranti

  Programi eshte i licensuar. Programi eshte shum praktik dhe i thjesht ne pordorim. Facebook:aliabcyb

  Tiranë 14 korrik 21:31
  50 €
 • 0 foto
  Program marketi
  Pjese per kompjuter

  Program marketi

  Programi eshte i licensuar. Programi eshte shum praktik dhe i thjesht ne pordorim. Facebook:aliabcyb

  Tiranë 14 korrik 21:24
  50 €
 • 3 foto
  Frigorifer banak
  Pjese per kompjuter

  Frigorifer banak

  Frigorifer banak ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi per fast-food per dyqan per mish

  Durrës 14 korrik 19:19
  350 €
 • 2 foto
   Mikrotik RB951UI ruter,modem,wireless .
  Pjese per kompjuter

  Mikrotik RB951UI ruter,modem,wireless .

  Shitet ruter mikrotik wireless RB951Ui The RB951Ui-2HnD is a wireless SOHO AP with a new generation

  Tiranë 14 korrik 19:03
  50 €
 • 0 foto
  ✅✅✅GAMING SUPER OFERTE??? GTX 1050 115Euro
  Pjese per kompjuter

  ✅✅✅GAMING SUPER OFERTE??? GTX 1050 115Euro

  ✅✅✅GAMING SUPER OFERTE🌟🌟🌟 ↪️↪️Nvidia GTX 1050 🔛🔝 🔴Brand : Nvidia Gtx 1050 Used 🔴 1

  Tiranë 14 korrik 17:12
  115 €