Pjese per kompjuter në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Modem(wifi)ZTE 10 mije lek
  Pjese per kompjuter

  Modem(wifi)ZTE 10 mije lek

  Shitet modem ZTE i Albtelekomit per arsye mosperdorimi.Gjendje perfekte.Cmimi 10 mije lek i pa disku

  Tiranë 14 korrik 16:27
  1.000 Lek
 • 0 foto
  2GB Ram DDR2 per laptop
  Pjese per kompjuter

  2GB Ram DDR2 per laptop

  Shitet 2 Ram DDR2 per laptop per arsye mosperdorimi. Cmimi okazion.

  Durrës 14 korrik 15:43
  7 Lek
 • 3 foto
  Super Oferte Karte Grafike Nvidia 1050ti 4gb i Ri
  Pjese per kompjuter

  Super Oferte Karte Grafike Nvidia 1050ti 4gb i Ri

  Super oferte shitet Karte Grafike Nvidia Geforce 1050ti 4gb DDR5 128 bit i ri I Ri ne kuti . Kap lo

  Tiranë 14 korrik 14:32
  100 €
 • 0 foto
  okazion shitet
  Pjese per kompjuter

  okazion shitet

  pridera lazer per lokale shiten per arsyje mbyllje biznesi.cmim 10 mije leke te reja te dyja

  Durrës 14 korrik 11:14
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Ekran samsung 22 inch Led
  Pjese per kompjuter

  Ekran samsung 22 inch Led

  EKRAN SAMSUNG LED 22 INCH

  Tiranë 14 korrik 09:42
  55 Lek
 • 0 foto
  Fisha korenti per pc
  Pjese per kompjuter

  Fisha korenti per pc

  Fisha korenti per pc 100 leke copa

  Tiranë 14 korrik 09:34
  100 Lek
 • 2 foto
  Asus Gtx 760 DirectCU
  Pjese per kompjuter

  Asus Gtx 760 DirectCU

  Shes karte grafike ne gjendje shume te mir pune dhe estetike! Asus Gtx 760 DirectCU 2gb GDDR5 ! Perf

  Tiranë 14 korrik 09:16
  100 €
 • 0 foto
  HDD 1TB Toshiba 7200rpm 128MB e re ne kuti
  Pjese per kompjuter

  HDD 1TB Toshiba 7200rpm 128MB e re ne kuti

  HDD eshre version per desktop e re ne kuti e pahapur. Absolutisht nje nga me te mirat ne kategorine

  Tiranë 13 korrik 18:20
  60 €
 • 1 foto
  16gb ram kingston hyperx ddr4 (2.4-3.2ghz)
  Pjese per kompjuter

  16gb ram kingston hyperx ddr4 (2.4-3.2ghz)

  Te rregullta 2x8

  Tiranë 13 korrik 13:52
  100 €
 • 2 foto
  Printer Canon
  Pjese per kompjuter

  Printer Canon

  Oferte per Printer i markes Canon modeli InkJet MFP MG3650, all in one me ngjyra. Ka funksion print

  Fier 13 korrik 12:56
  13.900 Lek
 • 2 foto
  KARTE GRAFIKE GTX 550 ti
  Pjese per kompjuter

  KARTE GRAFIKE GTX 550 ti

  1 GB DDR5 Fortnite READY !!!

  Tiranë 13 korrik 10:51
  7.500 Lek
 • 1 foto
  Kompjuter (njesi) 6500Lek
  Pjese per kompjuter

  Kompjuter (njesi) 6500Lek

  Core2Duo 2.00GHZ RAM 2Gb HDD 160Gb

  Tiranë 13 korrik 10:51
  6.500 Lek
 • 0 foto
  Hard Disk Destop Laptop : 80Gb - 1000Gb
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk Destop Laptop : 80Gb - 1000Gb

  Destop : 80Gb - 1500 lek ...160Gb - 2500 lek ..250Gb - 3000 Lek Laptop : 160Gb - 2500 Lek ... 250G

  Tiranë 13 korrik 10:50
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Karikues Laptop
  Pjese per kompjuter

  Karikues Laptop

  Karikuesa Laptopash Duke filluar nga 1500 Lek Asus Acer Samsung Dell HP

  Tiranë 13 korrik 10:50
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Xerox Phaser 4500 INK
  Pjese per kompjuter

  Xerox Phaser 4500 INK

  Xerox Phaser 4500 Toner Cartridge CN-084K Color: Black Condition : New

  Tiranë 13 korrik 10:49
  80 €
 • 3 foto
  Cisco RV042 4-Port 10/100 Wired Router
  Pjese per kompjuter

  Cisco RV042 4-Port 10/100 Wired Router

  RV042, 10/100Mbps 4-Port VPN Router is an advanced Internet-sharing network solution for your small

  Tiranë 13 korrik 07:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   D-Link Wireless ADSL2+ Modem Router
  Pjese per kompjuter

  D-Link Wireless ADSL2+ Modem Router

  Tag: ########################### android 8.1 double 2din 1080p touch screen quad-core car stereo rad

  Tiranë 13 korrik 07:33
  15 €
 • 1 foto
  Hard Disc i jashtem Maxtor 1TB
  Pjese per kompjuter

  Hard Disc i jashtem Maxtor 1TB

  Shitet Hard Disc i jashtem i markes Maxtor me kapacitet 1TB dhe me shpejtesi kopjimi shume te larte,

  Tiranë 12 korrik 17:16
  65 €
 • 1 foto
  Monitor 21.5 inch OKAZION
  Pjese per kompjuter

  Monitor 21.5 inch OKAZION

  Shitet monitor SANC 21.5 LED me hyrje VGA. Cmimi eshte 7500 leke(te reja), ku perfshihet kabulli VGA

  Tiranë 12 korrik 16:48
  7.500 Lek
 • 0 foto
  Intel Core i5 2400
  Pjese per kompjuter

  Intel Core i5 2400

  Intel Core i5 2400 - 4cores, 4 threads Ne gjendje pune. Shitet per arsye upgrade. Cmimi 3,000 Lek

  Tiranë 12 korrik 12:25
  3.000 Lek
 • 0 foto
  SUPER OFERT @ PRINTER HP DeskJet 2130
  Pjese per kompjuter

  SUPER OFERT @ PRINTER HP DeskJet 2130

  Beni printimet tuaja me te thjeshta me "HP DeskJet" Modeli-HP DeskJet 2130 original All In One- Prin

  Tiranë 12 korrik 12:01
  6.900 Lek
 • 1 foto
  Shitet 22 inch Samsung TV/ Monitor
  Pjese per kompjuter

  Shitet 22 inch Samsung TV/ Monitor

  Shitet 22 inch Samsung TV/ Monitor

  Tiranë 12 korrik 11:26
  10.000 Lek
 • 6 foto
  KAMERA HIKVISION 250€
  Pjese per kompjuter

  KAMERA HIKVISION 250€

  Kamera sigurie TURBO HD 4 Kamera HD+ DVR 4CH +Monitor 19" + 100 meter kabull + Hdd 500 GB 250Euro

  Tiranë 12 korrik 10:34
  250 €
 • 11 foto
  KAMERA HIKVISION 2 MEGAPIXEL OKAZION
  Pjese per kompjuter

  KAMERA HIKVISION 2 MEGAPIXEL OKAZION

  Set me 4 kamera hikvision 2 MPX, DVR, HDD 1TB, Monitor 19’’ dhe 100 Meter kabell. INSTALIMI FAL

  Tiranë 12 korrik 10:34
  350 €
 • 2 foto
  LiteBeam 5AC Gen2
  Pjese per kompjuter

  LiteBeam 5AC Gen2

  BE-5AC-GEN2 Ultra-lightweight design with proprietary airMAX ac chipset and dedicated management Wi

  Tiranë 12 korrik 09:28
  11.900 Lek
 • 0 foto
  5 Megapixel HDCVI Bullet Camera 80m IR
  Pjese per kompjuter

  5 Megapixel HDCVI Bullet Camera 80m IR

  Sensori 1/2.7\" CMOS, Rezolucioni 2592(H)×1944(V), 5MP, Lente 3.6mm fikse F2.0, kend shikimi 77.5°,

  Tiranë 12 korrik 09:26
  50 €
 • 1 foto
  Kacavida te vogla
  Pjese per kompjuter

  Kacavida te vogla

  Set 45 ne 1 me koka te ndryshme. -Perfshin ne total 45 koka - + dhe yll -Zgjatues trupi per kacavid

  Tiranë 12 korrik 09:25
  800 Lek
 • 0 foto
  iNDUSTRIAL POE SWITCH 16 PORTA
  Pjese per kompjuter

  iNDUSTRIAL POE SWITCH 16 PORTA

  he WGS-4215-16P2S, Industrial 16-port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-port 100/1000X SFP Wall-mounted M

  Tiranë 12 korrik 09:25
  70.000 Lek
 • 0 foto
  8 Channel Pentabrid 4M-N Digital Video Recorder
  Pjese per kompjuter

  8 Channel Pentabrid 4M-N Digital Video Recorder

  Support HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP UP TO 6MP video inputs Max 8+4 channels IP camera Max 48Mbps Incoming

  Tiranë 12 korrik 09:24
  115 €
 • 2 foto
  Kamer Wireless
  Pjese per kompjuter

  Kamer Wireless

  Kamer Wireless IP 2.1 Mpx.Sensor Levizje i integruar Sensor temperature,regjistron dhe suporton micr

  Tiranë 12 korrik 09:24
  9.000 Lek
 • 0 foto
  PDU per Kabinet 9 Priza
  Pjese per kompjuter

  PDU per Kabinet 9 Priza

  Pdu Synergy 21 PDU08-1U-G9-S - Kase Alumini 9 - Priza Shuko

  Tiranë 12 korrik 09:24
  3.700 Lek
 • 1 foto
  Shiten 15 monitor 24 inch
  Pjese per kompjuter

  Shiten 15 monitor 24 inch

  Monitor Fujitsu Siemens P24W-3 24 inch Premium line Widescreen LCD, 1920 x 1200 HDMI DVI VGA 6 muaj

  Tiranë 12 korrik 00:14
  55 €
 • 1 foto
  Karte GrafikeGTX 650 TI 2GB MSI
  Pjese per kompjuter

  Karte GrafikeGTX 650 TI 2GB MSI

  Shiten 13 Karta grafike GTX 650TI te markes MSI NVIDIA GeForce GTX 650 Ti 2GB INTERFACE PCI Expre

  Tiranë 12 korrik 00:14
  79 €
 • 1 foto
  KABELL HDMI 10 M 4k cable
  Pjese per kompjuter

  KABELL HDMI 10 M 4k cable

  HDMI Cable 10M High Speed PRO GOLD HDMI Cable v2.0/1.4v Cmimi 1500L

  Tiranë 11 korrik 22:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NetGear Wireless ADSL2+ Modem Router
  Pjese per kompjuter

  NetGear Wireless ADSL2+ Modem Router

  The Netgear DGN2200 N300 Wireless modem router adds considerable power and flexibility to your netwo

  Tiranë 11 korrik 21:54
  10 €
 • 2 foto
  Toner VERBATIM 49A
  Pjese per kompjuter

  Toner VERBATIM 49A

  OKAZION!!! Shitet Toner Origjinal VERBATIM 49A I ri, i papërdorur. Ngjyra: E zezë Rekomandohet për:

  Tiranë 11 korrik 21:22
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Toner 05A
  Pjese per kompjuter

  Toner 05A

  Okazion!!! Shitet toner i ri, i paperdorur, ne paketimin origjinal. Ngjyra e zeze. Perdoret ne keto

  Tiranë 11 korrik 21:22
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Makine llogaritese shkencore qe lejohet ne SAT!!!
  Pjese per kompjuter

  Makine llogaritese shkencore qe lejohet ne SAT!!!

  Ne shitje Texas Instruments TI-84 Plus Graphics Calculator (84PL/CLM/1L1/B) Kjo makine kryen funksi

  Tiranë 11 korrik 09:40
  85 €
 • 1 foto
  Wavlink Aluminum 4-Port USB 3.0 Hub
  Pjese per kompjuter

  Wavlink Aluminum 4-Port USB 3.0 Hub

  Shitet Wavlink Aluminum 4-Port USB 3.0 Hub with Power Switches and Quick Charge I ri ne kuti. Cmimi

  Tiranë 11 korrik 09:39
  1.500 Lek
 • 0 foto
  2 Port vga switch i ri ne kuti
  Pjese per kompjuter

  2 Port vga switch i ri ne kuti

  Shitet switch vga me 2 porta, pra sherben per te lidhur nje monitor me 2 PC. ndryshimi behet me nje

  Tiranë 11 korrik 09:39
  1.000 Lek
 • 0 foto
  TP-Link wireless adapter
  Pjese per kompjuter

  TP-Link wireless adapter

  TP-Link wireless adapter mini me usb Cmim: 1500 leke te reja Info te tjera: TP-Link TL-WN725N 150

  Tiranë 11 korrik 09:39
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Konverter nga HDMI ne AV
  Pjese per kompjuter

  Konverter nga HDMI ne AV

  Konverter nga HDMI ne AV i cili mund tu nevojitet kur keni nevoje te lidhni pajisje me dalje HDMI me

  Tiranë 11 korrik 09:39
  1.000 Lek
 • 4 foto
  Portable 7 IN 1 Type-c HD 4K Card Reader & Hub Mul
  Pjese per kompjuter

  Portable 7 IN 1 Type-c HD 4K Card Reader & Hub Mul

  Type-c HD 4K Card Reader & Hub 7 in 1: 2x Type-C 2x USB3.0 1x micro SD 1x SD 1x HD Specificatio

  Tiranë 11 korrik 09:39
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Printer Canon All in One
  Pjese per kompjuter

  Printer Canon All in One

  Oferte per Printer me ngjyra i markes Canon all in one, model MG2550S InkJet Funksionet: Printer, f

  Fier 11 korrik 08:29
  7.990 Lek
 • 0 foto
  Shitet Domeni www.autovetura.al
  Pjese per kompjuter

  Shitet Domeni www.autovetura.al

  Shitet Domeni www.autovetura.al Dergoni email Tek forma e kontaktit per me Shume info Ose inbox 0030

  Tiranë 10 korrik 23:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Logitech air pad 2... 80 lekë Ose ndërrohet
  Pjese per kompjuter

  Logitech air pad 2... 80 lekë Ose ndërrohet

  Kasë mbrojtëse dhe tastjerë Bluetooth Type+ për air pad 2. I ri në kuti nga amerika. http://www.logi

  Tiranë 10 korrik 22:52
  81 €
 • 1 foto
  PROBAR BAR RESTORANT, PICIERI ETJ.
  Pjese per kompjuter

  PROBAR BAR RESTORANT, PICIERI ETJ.

  PROGRAM PER BAR RESTORANT PASTICERI PICERI ETJ, KOMPLET E GJITHE PAKETA 250 EURO 1- PROGRAM BAR RE

  Tiranë 10 korrik 22:04
  250 €
 • 2 foto
  Monitor HP Elite Display E231
  Pjese per kompjuter

  Monitor HP Elite Display E231

  Monitor PC HP Elite Display E231 Specifikat: 23 inch 1920 × 1080 resolution LED Dalje VGA, DVI, DP

  Tiranë 9 korrik 21:24
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Vous êtes dans une situation difficile?
  Pjese per kompjuter

  Vous êtes dans une situation difficile?

  Vous êtes dans une situation difficile? Avez-vous des problèmes financiers? Je suis un prêteur série

  Tiranë 9 korrik 20:16
  5.000 €
 • 2 foto
  AMD Radeon RX 580 8GB Sapphire Pulse
  Pjese per kompjuter

  AMD Radeon RX 580 8GB Sapphire Pulse

  Kartat jane te reja te paperdorura ne kuti me 3muaj garanci. Karta eshte e pershtatshme per 1080p u

  Tiranë 9 korrik 16:23
  25.000 Lek