Vlorë

Pjese per kompjuter në shitje në Vlorë

 • 11 foto
  Boj origjinale dhe compatible Hp samsung etj
  Pjese per kompjuter

  Boj origjinale dhe compatible Hp samsung etj

  Bojra Origjinale: HP 05A HP 11A HP 42A Samsung ML 1610 Samsung SCX 4521 Samsung MLT 1052 S Samsung

  Vlorë 18 nëntor 07:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Power Tree UPS 650VA (Bateri per kompjuter)
  Pjese per kompjuter

  Power Tree UPS 650VA (Bateri per kompjuter)

  Shitet Power Tree UPS 650VA / 390 Watts per kompjuter e re ne kuti e paperdorur asnjeher.

  Vlorë 12 nëntor 21:48
  5.000 €
 • 2 foto
  TP-Link N750 Wireless Wi-Fi Dual Band Router
  Pjese per kompjuter

  TP-Link N750 Wireless Wi-Fi Dual Band Router

  Oferte/ Shitet TP-Link N750 Wireless Wi-Fi Dual Band Router i ri ne kuti i paperdorur. Nga 14.000

  Vlorë 12 nëntor 21:44
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Antene Wireles \"AFLA\" Networks 1000mW 5 dbi
  Pjese per kompjuter

  Antene Wireles \"AFLA\" Networks 1000mW 5 dbi

  Shitet antene wireless \"ALFA\" e pershtashme per cdo lloj sistemi operativ. Antena eshte e re e pap

  Vlorë 2 nëntor 21:23
  4.500 Lek
 • 4 foto
  Antene Wireless \"KASENS\" High Power 5000MW 150Mbp
  Pjese per kompjuter

  Antene Wireless \"KASENS\" High Power 5000MW 150Mbp

  Shitet antene wireless \"Kasens\" shume e fuqishme dhe e pershtashme per cdo lloj sistemi operativ.

  Vlorë 2 nëntor 21:22
  7.000 Lek
 • 0 foto
  USB 16GB
  Pjese per kompjuter

  USB 16GB

  USB 16GB verbatim e pa perdorur fare cmimi: 5mije leke

  Vlorë 9 tetor 20:08
  5 Lek
 • 1 foto
  Leve per Kompjutera Pc.
  Pjese per kompjuter

  Leve per Kompjutera Pc.

  Leve per Pc ne gjendje shume te mire. Shume pak e perdorur. Cel: 0682551156.

  Vlorë 2 tetor 12:54
  1.000 Lek
 • 0 foto
  WD Green Hard Drive - 2 TB
  Pjese per kompjuter

  WD Green Hard Drive - 2 TB

  HARD DISK WESTERN DIGITAL GreenPower technologji, IntelliPower, IntelliSeek, Hard drive i brendshem

  Vlorë 30 shtator 20:27
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Printer EPSON Stylus C64
  Pjese per kompjuter

  Printer EPSON Stylus C64

  Kolor. Në gjendje shumë të mirë. Rezolucion i lartë. Fantastik për printim fotografish.

  Vlorë 21 shtator 21:44
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Stende Projektori origjinale Fuego
  Pjese per kompjuter

  Stende Projektori origjinale Fuego

  Stenda eshte shume pak e persorur, dhe shume praktike,

  Vlorë 14 shtator 10:18
  80 €
 • 0 foto
  HP 250 G4 Monitor
  Pjese per kompjuter

  HP 250 G4 Monitor

  Monitori eshte ne gjendje perfekte. Screen size: 15.6\" Connector: 30 pin LED socket Screen finish:

  Vlorë 12 shtator 21:43
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Cisco 1811 Router
  Pjese per kompjuter

  Cisco 1811 Router

  Form Factor desktop Type Router Connectivity Technology wired Data Link Protocol Ethernet, Fast Ethe

  Vlorë 12 shtator 21:31
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Psu 500w e re
  Pjese per kompjuter

  Psu 500w e re

  Esht e re me pako te hapur

  Vlorë 30 gusht 22:54
  40 €
 • 0 foto
  1050 ti
  Pjese per kompjuter

  1050 ti

  The EVGA GeForce GTX 1050 Ti hits the perfect spot for that upgrade you know you need, but at the pr

  Vlorë 30 gusht 22:54
  120 €
 • 0 foto
  Monitor Fujitsu ScenicView 22\"
  Pjese per kompjuter

  Monitor Fujitsu ScenicView 22\"

  Fujitsu ScenicView ECO Monitor Size: 22 inch Contrast: 1000:1 Brightness: 300 cd/m2 Resolution: 1680

  Vlorë 29 gusht 12:44
  5.500 Lek
 • 2 foto
  Nvidia GeForce Zotac 1080 8gb Founder Edition
  Pjese per kompjuter

  Nvidia GeForce Zotac 1080 8gb Founder Edition

  Pothuajse e re vetem 1 muaj e perdorur.

  Vlorë 26 gusht 23:43
  500 €
 • 0 foto
  Desktop HP
  Pjese per kompjuter

  Desktop HP

  Desktopi eshte i perdorur per me pak se 2 muaj. Permban fishin e lidhjes me monitorin dhe te marrjes

  Vlorë 22 gusht 14:13
  100.000 Lek
 • 6 foto
  Lg Monitor 18.5\" & HP Monitor 22\"
  Pjese per kompjuter

  Lg Monitor 18.5\" & HP Monitor 22\"

  Shes 2 monitor :LG Flatron W1943SB-PF dhe HP Monitor W2216v Çmimi 9000 leke te reja te 2 Te dy jan n

  Vlorë 18 gusht 11:25
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Monitor/ekran për kompjuter/pc
  Pjese per kompjuter

  Monitor/ekran për kompjuter/pc

  Shiten 2 monitora LCD në gjendje funksionale. Pa fisha. 25 mij lek copa. Të dy bashkë 4000 leke. NEC

  Vlorë 9 gusht 18:05
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Miniera Bitmain Antminer S17 Pro (53Th) Bitcoin me
  Pjese per kompjuter

  Miniera Bitmain Antminer S17 Pro (53Th) Bitcoin me

  Bitmain Antminer S17 Pro (53Th) ose e njohur gjithashtu si Antminer S17 Pro-53TH / s Model Antminer

  Vlorë 1 gusht 23:21
  1.800 €
 • 9 foto
  Aksesore te ndryshem elektronik me garanzi
  Pjese per kompjuter

  Aksesore te ndryshem elektronik me garanzi

  Aksesore per computer Mouse,tastier,webcam,gaming. Aksesore per rrjet interneti Modem,router,kabell

  Vlorë 26 korrik 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Chromecast Android te ri ne kuti
  Pjese per kompjuter

  Shes Chromecast Android te ri ne kuti

  Me kete paisje ju keni mundesine te shikoni gjithcka ne TV tuaj nga telefoni, tableti apo laptopi me

  Vlorë 7 korrik 08:24
  23 €
 • 2 foto
  Monitor Acer 19 polsh
  Pjese per kompjuter

  Monitor Acer 19 polsh

  Shitet monitor Acer 19,perdoret per kompiutera ose per monitor kamerash vezhgimi 19 polsh

  Vlorë 6 korrik 10:29
  35 Lek
 • 0 foto
  Lojra ps3 e ps4
  Pjese per kompjuter

  Lojra ps3 e ps4

  Pes 2019 -ps4 Tomb Raider -ps4 Fifa 14 , 15 , 16 -ps4 Blur -ps3 Far cry 4 -ps3 Need for speed hot pu

  Vlorë 5 korrik 18:04
  100 Lek
 • 0 foto
  Ekran kompjuteri
  Pjese per kompjuter

  Ekran kompjuteri

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Vlorë 30 qershor 11:17
  50 €
 • 0 foto
  2 ps3 5 leva 250 mi lek
  Pjese per kompjuter

  2 ps3 5 leva 250 mi lek

  2 ps3 5 leva njeri me 6 lojra njeri nuk ka jan me cip hidhen kollaj lojrat

  Vlorë 23 qershor 17:49
  250 Lek
 • 0 foto
   RAM DDR2 LAPTOPI ME SUPER CMIM OFERTE 5mij lek co
  Pjese per kompjuter

  RAM DDR2 LAPTOPI ME SUPER CMIM OFERTE 5mij lek co

  ✅SHITEN RAM DDR2 PER LAPTOP ✅shiten te gjithe ose secli 500leke per ramet nga 1gb ✅Kontakt: 69

  Vlorë 22 qershor 12:31
  5 Lek
 • 6 foto
  KARTE WIFI DHE PROCESORA PER LAPTOP DHE PC
  Pjese per kompjuter

  KARTE WIFI DHE PROCESORA PER LAPTOP DHE PC

  shiten procesora per laptop. i3 dual core dhe core 2 duo. gjithashtu dhe karta grafike, wifi, ram dd

  Vlorë 22 qershor 12:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   KASE PER PC TE MADH per 10mij lek
  Pjese per kompjuter

  KASE PER PC TE MADH per 10mij lek

  shitet kas origjinale per pc te madh per 10mije leke te vjetra

  Vlorë 22 qershor 12:30
  1 Lek
 • 0 foto
  OFERTE KARTE GRAFIKE 128mb PC DDR1
  Pjese per kompjuter

  OFERTE KARTE GRAFIKE 128mb PC DDR1

  shiten karta grafike per pc te madh, per ram ddr ,ddr1 karta 128mb dhe 64mb kontakt: 069 65 80 424

  Vlorë 22 qershor 12:30
  1 Lek
 • 1 foto
  Individ
  Pjese per kompjuter

  Individ

  Ekran kompjuteri Samsung 1 vit i perdorur gjendja shum e mir

  Vlorë 11 qershor 19:52
  40 Lek
 • 0 foto
  RAM 4GB DD3-1600 (PC3-12800) UDIMM per HP
  Pjese per kompjuter

  RAM 4GB DD3-1600 (PC3-12800) UDIMM per HP

  RAM per kompjutera HP 4GB DD3-1600 (PC3-12800) UDIMM

  Vlorë 11 qershor 12:07
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Iqos 3.0
  Pjese per kompjuter

  Iqos 3.0

  Paisja iqos 3.0 eshte e pa perdorur fare Shitet per arsye mosperdorimi e paerdorur fare Cmimi 70 eu

  Vlorë 14 maj 20:01
  70 €
 • 0 foto
  fish LAN wifi\n
  Pjese per kompjuter

  fish LAN wifi\n

  Fish lan ngjyra e verdhe gjendje

  Vlorë 13 prill 01:29
  500 Lek
 • 3 foto
  UPS inverter me gjithe bateri.
  Pjese per kompjuter

  UPS inverter me gjithe bateri.

  Bateri RITAR qe eshte blere me garanci 10 vjecare e perdorur 2 vjet. UPS eshte me ftohje edhe i cile

  Vlorë 11 prill 12:22
  1.350 €
 • 4 foto
  Printer i vogel ,tru pc dhe ekran pc
  Pjese per kompjuter

  Printer i vogel ,tru pc dhe ekran pc

  Jan ne gjendje pune te tria.

  Vlorë 9 prill 23:44
  60 €
 • 7 foto
  Fotokopie 200€ toshiba dhe Samsung
  Pjese per kompjuter

  Fotokopie 200€ toshiba dhe Samsung

  Shiten 2 fotokopie profesionale Samsung dhe toshiba duan te dyja boje cmimi 200€ te dyja

  Vlorë 4 prill 08:41
  200 €
 • 2 foto
  Konica Minolta Bizhub C250
  Pjese per kompjuter

  Konica Minolta Bizhub C250

  Shitet fotokopje me ngjyra + Bardh & zi. Formati A3 . Në gjëndje shumë të mirë pune. Shitet per

  Vlorë 4 prill 02:03
  350 €
 • 0 foto
  ketu do gjeni cdo gje per printerin tuaj
  Pjese per kompjuter

  ketu do gjeni cdo gje per printerin tuaj

  Shitje me shumice dhe pakice te tonerave,inkeve dhe pjeseve te kembimit te cdo lloj marke te printer

  Vlorë 3 prill 16:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Intel Core i5 2400
  Pjese per kompjuter

  Intel Core i5 2400

  procesor i5 2400.

  Vlorë 3 prill 14:37
  50 €
 • 2 foto
  Kart RAM DDR
  Pjese per kompjuter

  Kart RAM DDR

  Kart RAM DDR 256MB -1000L Kart RAM DDR 512MB -1500L Kart RAM DDR 1GB - 2000L Kart RAM DIMM1 3×64 MB

  Vlorë 3 prill 11:56
  100 Lek
 • 0 foto
  MOUSE ME WIRELESS FORM MAKINE
  Pjese per kompjuter

  MOUSE ME WIRELESS FORM MAKINE

  MOUS ME WIRELESS I VOGEL DHE PRAKTIK

  Vlorë 3 prill 08:59
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Lojra ps4
  Pjese per kompjuter

  Lojra ps4

  Shiten 5 cd origjinal ps4 te perdorur shum pak Cmimi:100 mij leke

  Vlorë 3 prill 06:03
  100 Lek
 • 0 foto
   Usb Wireless LB-LINK 300Mbps Valesh 1200 L
  Pjese per kompjuter

  Usb Wireless LB-LINK 300Mbps Valesh 1200 L

  Usb Wireless LB-LINK 300Mbps Wireless LB-LINK 300Mbps

  Vlorë 3 prill 00:40
  1.200 Lek
 • 4 foto
  Aksesore
  Pjese per kompjuter

  Aksesore

  Pjes per XBOX ONE...... 2 leva 1 jav te perdorura.......KINECT.......edhe KUFJE origjinale per XBOX

  Vlorë 3 prill 00:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hard Disk DRV HD 80 GB
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk DRV HD 80 GB

  Madhesia: 80GB Prodhuesi : Western Digital Sata: 3 gb Cmimi 15 mije lek

  Vlorë 2 prill 10:54
  15 Lek
 • 0 foto
  Rongta RP325-U 80mm Receipt Printer
  Pjese per kompjuter

  Rongta RP325-U 80mm Receipt Printer

  Tipare te Produktit: 250mm / s shtypje me shpejtësi të lartë, e lehtë për të ruajtur, për të përmir

  Vlorë 2 prill 08:48
  60 Lek
 • 0 foto
  BARCODE LASER DORE
  Pjese per kompjuter

  BARCODE LASER DORE

  BARCODE LASER është me porte USB, tregues LED dhe buzzer - Ndjesi operimi shumë te rehatshme - B

  Vlorë 2 prill 08:47
  50 Lek
 • 0 foto
  OKI Toner Cartridge B430 / B440 / MB460 / MB470 /
  Pjese per kompjuter

  OKI Toner Cartridge B430 / B440 / MB460 / MB470 /

  OKI Toner Cartridge B430 / B440 / MB460 / MB470 / MB480 Black PN: 43979202 Kapaciteti 7000 fq T

  Vlorë 2 prill 08:47
  60 Lek
 • 1 foto
  PRINTER laser
  Pjese per kompjuter

  PRINTER laser

  Printer laser Canon i-SENSYS MF8030Cn me ngjyra. Printer eshte shume shume pak i perdorur. Shitet pe

  Vlorë 2 prill 01:06
  260 €