• Pjes per yamaha majesty 125

  Pjes per yamaha majesty 125

  Shes pjest per yamaha majesty 125 kom disa pjes per to per me shum info 049238943

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  3 korrik 19:04
 • Pjes per Skuter

  Pjes per Skuter

  Shiten maskat per lloj te motorrit Skuterit Aeroks Yamaha modele te reja, maskat jan te reja pa perdorur

  Me Marrveshje
  Gjilan
  3 korrik 18:05
 • Pjeser burgmani 2005 tmaxi 2008 bmw 1200lt &R1

  Pjeser burgmani 2005 tmaxi 2008 bmw 1200lt &R1

  shiten pjes per burgamn 650 te 2004 burgman 400 2009 tmax te 500te 2010 bmw 1200lt i 2001

  10 €
  Lezhë
  3 korrik 12:54
 • MJALT PER DOBSIM & MJALT PER SHTIM PESHE

  MJALT PER DOBSIM & MJALT PER SHTIM PESHE

  Shesim Mjalt per Dobesim , Perzierje e Nente Lloj Bimesh Perfitimet : Dobeson me shpejtesi , Ndihmon organizmin në shkrirjen e dhjamit të tepërt , Organizmin e mban të ngopur , Stabilizon tensionin e

  16 €
  Prishtinë
  3 korrik 06:24
 • aspuv

  aspuv

  shitet akrapovic

  Me Marrveshje
  Gjilan
  3 korrik 01:26
 • Shes pjes për Piago

  Shes pjes për Piago

  Skuteri është piago 125cc dhe është shum i rujtur siq shihet ne foto. Shitet komplet ose pjes pjes për ma shum info mundeni me kontaktu në nr.+37745331680 (viber, Telegram). (i vetmi defekt ka me lla

  Me Marrveshje
  Gjilan
  3 korrik 01:24
 • Honda inova

  Honda inova

  Kemi pjese per honda inova

  1 Lek
  Korçë
  2 korrik 23:56
 • Shiten teshat e mottorit

  Shiten teshat e mottorit

  shiten teshat per mottor sportiv. Full protection numer 52.

  180 €
  Prizren
  2 korrik 12:15
 • Marmit Honda innova

  Marmit Honda innova

  Orgjinale (LEVEL) E Bler Ne Gr 100 Euro INOX Komplet. Kundra Ndryshkut 100%

  70 €
  Tiranë
  2 korrik 10:34
 • ABS

  ABS

  BOMBEL PRESJONI FRENASH MONTOHET NE CDO LLOJ MOTORI

  1.500 Lek
  Tiranë
  1 korrik 16:45
 • bicikleta

  bicikleta

  bickleta e re me diska e ardhuar nga jasht

  Me Marrveshje
  Gjilan
  1 korrik 06:14
 • shitet jaknja per motorr orginalll ilkur100%

  shitet jaknja per motorr orginalll ilkur100%

  Shitet jaknja e ilkures osht e ardhne nga jasht me mbrojtse be brryla ne krah edhe ne shpin e ka brojtjet orginall osht boj edhe ndrrim me naj sen qe me duhet

  85 €
  Mitrovicë
  1 korrik 00:24
 • Oferta Kredi mes të mesme të veçantë dhe me kosto

  Oferta Kredi mes të mesme të veçantë dhe me kosto

  ju keni nevojë për të blerë një makinë, shtëpi apo nevojë për të holla për të paguar faturat tuaja me vonesë apo projekt. Ne ofrojmë lloje të ndryshme të kredive në normë shumë të ulët interesi prej 4

  Me Marrveshje
  Suharekë
  30 qershor 16:04
 • Kaske Motori per Scootera, te markes "130G PHOENIX

  Kaske Motori per Scootera, te markes "130G PHOENIX

  Shesim Kaske Motori te markes Italiane "130G PHOENIX, CGM". Ky eshte versioni i 2017 me nje Design Futuristik dhe shume te bukur. Siperfaqja e kaskes eshte e gomuar, gje qe e ben me rezistente ndaj ge

  14.400 Lek
  Tiranë
  30 qershor 10:57
 • Bicikleta

  Bicikleta

  Jan bicikleta shum te mira origjinale frenat i kan ne rregull shpejtsit ne rregull gomat e reja te gjitha i kan ne rregull . Bicikleta me ngjyr te bardh - sportive kushton 90 euro . Bicikleta me ngjyr

  315 €
  Gjakovë
  29 qershor 18:15
 • Motorr kater rrotsh izvicrres 2007 humer

  Motorr kater rrotsh izvicrres 2007 humer

  Motorr kater rrotsh izvicrres 250 kubik me rikferc edhe dy guma rezerv

  1.500 €
  Ferizaj
  29 qershor 17:05
 • Pjese per kymco xcity 500 karburat kymco 300cc

  Pjese per kymco xcity 500 karburat kymco 300cc

  Pjese kymco 500cc karburator dhe kymco xcity 300cc injeksion

  Me Marrveshje
  Tiranë
  29 qershor 15:35
 • Korp llamell honda cbr f2 f3

  Korp llamell honda cbr f2 f3

  Shiten korp llamell ose vetem llamell pa korp per motor honda cbr 1990-99 600 cc , llamellat jan te perdorur po ne gjendje te rregullt , bojmm edhe montimin e tyne sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Prizren
  28 qershor 23:24
 • Pjes per honda

  Pjes per honda

  Pjes te gllaves per honda cbr 600 cc

  Me Marrveshje
  Prizren
  28 qershor 23:24
 • Për të marrë hua të holla prej € 1000 euro në 1.00

  Për të marrë hua të holla prej € 1000 euro në 1.00

  Për të marrë hua të holla prej € 1000 euro në 1.000.000 Ju duhet të marrë hua të holla, por ju nuk doni që të merren me të, është një kohë të gjatë dhe të shtrenjtë proccedures ainssi que'au refuzimi

  1.200 €
  Istog
  28 qershor 15:14
 • Të marrë hua të holla vështirësi pa probleme në 03

  Të marrë hua të holla vështirësi pa probleme në 03

  Të marrë hua të holla vështirësi pa probleme në 03 ditë të marrë hua në mes € 2,000 euro 750.000 pa besueshme ligjore Ju jeni në nevojë urgjente për një mënyrë të shpejtë financimit të për problemet

  1.200 €
  Podujevë
  28 qershor 15:05
 • Të Nderuar Zotëri / Presidente,

  Të Nderuar Zotëri / Presidente,

  Të Nderuar Zotëri / Presidente, E drejtë e huave të drejtë të marrëveshjeve dhe jo të vogla të shtypura. Vendbanimi brenda 48 orësh dhe vetëm holandez investitorët privatë. BKR ose të zezë listën njo

  1.200 €
  Dragash
  28 qershor 15:04
 • Të Nderuar Zotëri / Presidente,

  Të Nderuar Zotëri / Presidente,

  Të Nderuar Zotëri / Presidente, E drejtë e huave të drejtë të marrëveshjeve dhe jo të vogla të shtypura. Vendbanimi brenda 48 orësh dhe vetëm holandez investitorët privatë. BKR ose të zezë listën njo

  1.200 €
  Podujevë
  28 qershor 15:04
 • GRUP MODOENAS

  GRUP MODOENAS

  Shitet grup modenas kristar 125 grupi esht ne gjendje shum te mire i ardhur nga greqia cmimi i arsyeshem ..

  250 Lek
  Lushnjë
  28 qershor 11:36
 • Xham per Aprilia Scarabeo

  Xham per Aprilia Scarabeo

  Shes xham per aprilia scarabeo.

  60 €
  Tiranë
  28 qershor 11:36
 • Pjes per aerox dhe per peugeot 100 cc

  Pjes per aerox dhe per peugeot 100 cc

  shes pjes per yamaha aerox 49 cc kemi te gjitha pjes eshte ky aeroxi n`foto kam komplet maskat maqinen instalimin ,variator.lamell.rryp yamaha,radelic.menjaq e shum tjera kam stage 6 klip cilinder

  Me Marrveshje
  Prizren
  27 qershor 23:14
 • Shitet kryq amotrizatoresh per T-Max 2006

  Shitet kryq amotrizatoresh per T-Max 2006

  Mund ti shkoje edhe modeleve me te reja, ben edhe per modelet e Tmaxit perpara 2006 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te aksidentuar, motorra me dhe pa letra, motorre sportiv dhe m

  7.000 Lek
  Tiranë
  27 qershor 17:45
 • Kostum Lekure AXO pothuajse i ri nr 54

  Kostum Lekure AXO pothuajse i ri nr 54

  Shitet Kostum Lekure AXO, pothuajse i ri, nr 54 150 euro Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te aksidentuar, motorra me dhe pa letra, motorre sportiv dhe motorre per cross. Gjithashtu

  135 €
  Tiranë
  27 qershor 17:44
 • Marmite e shkurtuar LeoVince - Cmimi 50 euro

  Marmite e shkurtuar LeoVince - Cmimi 50 euro

  Shitet marmite e shkurtuar LeoVince - Cmimi 50 euro. Ne gjendje sic e shihni ne foto. Pershtatet per shume lloje motorresh. Zhurma - Agresive. Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te

  50 €
  Tiranë
  27 qershor 17:44
 • Marmite Leo Vince 4 Road per T- Max ose per scuter

  Marmite Leo Vince 4 Road per T- Max ose per scuter

  Leovince 4 Road per cdo lloj scuteri nga 250 cc deri ne 500 cc. Marmita me e perdorur ne bote per scutera. Me db-killer ose me silenciator, me dy vida e ben me ose pa zhurme. Cmimi 200 euro i diskutue

  200 €
  Tiranë
  27 qershor 17:44
 • Okazion - Xhup Lekure nr 52

  Okazion - Xhup Lekure nr 52

  Xhup Lëkurë pa mbrojtese. Nr 52 ose M. Shitet 80 mije lek te vjetra ( 60 euro ) Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te aksidentuar, motorra me dhe pa letra, motorre sportiv dhe motor

  60 €
  Tiranë
  27 qershor 17:44
 • Pjese per Ducati Monster Multistrada 748 etj

  Pjese per Ducati Monster Multistrada 748 etj

  Shiten Pjese te perdorura por ne gjendje shume te mire per shume lloje Ducati si Monster, Multistrada, 748 etj Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te aksidentuar, motorra me dhe pa l

  60 €
  Tiranë
  27 qershor 17:34
 • Shiten veshje per motor

  Shiten veshje per motor

  Jakne origjinale e re marka Probikers pa perdorur nr . S me dy pjese vere dimer , me mbrojtese ne te gjitha pjeset , protektor shpine Protech ne gjendje perfekte . Qmimi sipas marreveshjes

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  27 qershor 00:14
 • Pies per Yamaha virago 250cc

  Pies per Yamaha virago 250cc

  Pies per Yamaha virago 250cc

  Me Marrveshje
  Tiranë
  26 qershor 19:44
 • rafta per qanta ose tekstil

  rafta per qanta ose tekstil

  rafta per qanta ose tekstil me ndriqim 70 euro copa

  70 €
  Ferizaj
  26 qershor 16:42
 • PAKETA ELELTRONIKE PER MOTORRA

  PAKETA ELELTRONIKE PER MOTORRA

  PAKETA ELELTRONIKE PER MOTORRA 1 DENSO FB257H E CILA PERDORET NE YAMAHA V STAR 650 YAMAHA XV 1700 YAMAHA FZR600 DHE TE TJERE 2 12 NO RC 2208 MISUBA JAPAN - 250 3 FE246BH E CILA PERDORET NE K

  Me Marrveshje
  Lushnjë
  26 qershor 10:44
 • Kokore/Helmete gjermane "Polo"

  Kokore/Helmete gjermane "Polo"

  Helmeta eshte ne gjendje shume te mire, pa demtime dhe eshte perdorur shume pak!

  30 €
  Durrës
  25 qershor 19:34
 • fush magnetike

  fush magnetike

  Shitet fusha magnetike per yamaha xt 600 viti 1995 -1996 fushat jan te thurura ne greqi dhe jan ne gjendje pune

  Me Marrveshje
  Korçë
  25 qershor 17:34
 • Xenon 5000k

  Xenon 5000k

  Shitet drite xenon 5000K universale per shum lloje motorash e gjate e shkurter e re ne kuti

  20 Lek
  Tiranë
  23 qershor 17:45
 • Honda 125 kross

  Honda 125 kross

  Kerkoj dhemzorin mbrapa 520 me 6 shtrafa edhe sinxhirt 520 0038649444601

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 15:06
 • Shitet Auspuhi M4gp

  Shitet Auspuhi M4gp

  Shitet auspuhi M4gp i ri i pa perdorun asnihere i ardhun nga jashte . Viber whatspp

  Me Marrveshje
  Obiliq
  23 qershor 08:26
 • Shiten teshat per motorr IXS

  Shiten teshat per motorr IXS

  Shiten teshat per motorr IXS lekure prodhim zvicrran ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorura, mund edhe te ndahen ne mes me patent jane numer 53/54 . Viber edhe whatsapp. Vrejtje qmimi esh

  230 €
  Obiliq
  23 qershor 08:25
 • Pjese per burgman 650 dhe 400

  Pjese per burgman 650 dhe 400

  Pjese per Bergman 650dhe 400 te ardhura nga Italia . Aldo-Moto

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 qershor 00:07
 • Pjese rezerve per te gjith llojet e motorave

  Pjese rezerve per te gjith llojet e motorave

  Pjese rezerve per te gjith llojet e motorrave plastika grupe goma ardhura nga Italia Tirane

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 qershor 00:06
 • Regler per Piaggio Beverly 125 edhe 250 originall

  Regler per Piaggio Beverly 125 edhe 250 originall

  Shes Regler per Beverly 125 ose 250 Regleri osht originall I blem te kaqandolli 85 euro Asnjeher i perdorun Qmimi 60 049159993

  60 €
  Pejë
  22 qershor 23:05
 • Gume dhe badash per motorr 130/90/17

  Gume dhe badash per motorr 130/90/17

  gum dhe badash per motorr 130/90/17 numri te044450786 ipko 049 930947

  Me Marrveshje
  Lipjan
  22 qershor 18:25
 • Honda

  Honda

  Regler per Honda

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  22 qershor 14:26
 • Mondial hsi 2008

  Mondial hsi 2008

  Far per Mondial

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  22 qershor 14:25
 • Shitet kostum motorri sportiv profesional

  Shitet kostum motorri sportiv profesional

  Profesional i markes

  300 €
  Shkodër
  22 qershor 11:46
 • Karburator per motor

  Karburator per motor

  Shiten karburatora per motora 600 cc 750 cc yamaha fzr , honda cbr , suzuki gsx e tj kontakt tel

  Me Marrveshje
  Prizren
  22 qershor 04:21