• 0 foto
  RENT A CAR
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  RENT A CAR

  RENT A CAR VETURA ME QERA

  Fushë Kosovë 5 shkurt 04:04
  1 €
 • 7 foto
  Pjes per motorra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per motorra

  Peuegot suzuki honda kawasaki yamaha piaggio gilera

  Gjakovë 4 shkurt 23:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Moto Pjes Argjendi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Moto Pjes Argjendi

  posedoim pjes per motorra te reja dhe te perdorura kontakt ne nr 044189300 ose 045528243

  Gjakovë 4 shkurt 23:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kromatur Beverly 300 500
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kromatur Beverly 300 500

  Kromatur Beverly

  Tiranë 4 shkurt 01:44
  40 €
 • 2 foto
  Pjese per burgman 650 400 viti 2005 2008
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per burgman 650 400 viti 2005 2008

  Pjese kembimi te ardhura nga Italia per burgman 650 400 Aldo-Moto

  Tiranë 4 shkurt 01:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Veshje( xhup) motorri numri XL lekure i perdorur
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veshje( xhup) motorri numri XL lekure i perdorur

  Veshje motorri me numer XL lekure ne gjendje shume te mire pothuajse i ri Cmimi 140 euro cel:+355696

  Tiranë 3 shkurt 22:56
  140 €
 • 3 foto
  Disqe per Supermoto - Supermotard 270 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Disqe per Supermoto - Supermotard 270 euro

  Disqet montohen ne KTM por mund ti shkojne edhe markave dhe modeleve me te tjera - 270 euro Blejme

  Tiranë 3 shkurt 14:57
  40.000 Lek
 • 4 foto
  Marmita te nikeluara per Harley
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmita te nikeluara per Harley

  Marmita te nikeluara per Harley dhe cdo lloj modeli Chopper.... Cmimi 100 euro per te dyja ose 50 eu

  Tiranë 3 shkurt 14:56
  150 €
 • 3 foto
  rimorkio per vetura
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  rimorkio per vetura

  rimorkio per vetura me klip kiper viti prodhimit 2002 e regjistruar

  Ferizaj 3 shkurt 12:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Helmet per Motor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet per Motor

  Helmet ne gjendje te rregullt firma Caberg e ardhur nga Zvicrra .

  Gjilan 3 shkurt 07:25
  35 €
 • 4 foto
  Helmet per motor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet per motor

  Helmet Ne gjendje te rregullt nga Zvicra Firma -Moto by rukka.

  Gjilan 3 shkurt 07:15
  40 €
 • 0 foto
  Pjese kembimi per Piaggio Mp3
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi per Piaggio Mp3

  Pjese kembimi per Piaggio Mp3

  Tiranë 2 shkurt 19:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biciklet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Biciklet

  GJithqka nrregull Firma scot

  Gjilan 2 shkurt 00:15
  90 €
 • 2 foto
  SHITEN PJES PER MOTORA HONDA SUZUKI YAMAHA
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  SHITEN PJES PER MOTORA HONDA SUZUKI YAMAHA

  Shiten pjes per motora sportiv honda cbr f2-f3-f4 suzuki gsxr 750 kawasaki zx9r 636 yamaha fzr r6 nv

  Prizren 31 janar 10:15
  1 €
 • 0 foto
  Karburator per motor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Karburator per motor

  Shiten karburatora per motora 600 cc 750 cc yamaha fzr , honda cbr

  Prizren 31 janar 10:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  pjese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  pjese

  shes pjese per motorr

  Elbasan 30 janar 23:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Yamaha MBK skyliner(xhami,bagazhi,majtse)
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Yamaha MBK skyliner(xhami,bagazhi,majtse)

  Xhami eshte marka Givi i larte me material akriliku dhe duron pa u thyer nga era deri ne 100 km/h .

  Shkodër 30 janar 19:45
  200 €
 • 0 foto
  Suzuki an 150cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Suzuki an 150cc

  Grup scooter suzuki an 150cc viti 1997

  Durrës 30 janar 08:55
  1 Lek
 • 4 foto
  PJESE PER HONDA GOLWING 1500cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PJESE PER HONDA GOLWING 1500cc

  SHITEN PJES PER HONDA GOLDWING 1500 KUBIK VITI 88 DERI NE 98.

  Tiranë 30 janar 08:37
  500 €
 • 1 foto
  Helmet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet

  E perdorur

  Prishtinë 29 janar 23:15
  15 €
 • 7 foto
  Shes pjes per yamaha aerox 49cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes pjes per yamaha aerox 49cc

  Shes disa pjes per yamaha aerox 49cc, llamella , carburetori , filteri i ajrit , cilindri komplet et

  Istog 29 janar 22:16
  70 €
 • 2 foto
  shitet ftohsi ( radiatori) kawasaki zx6r- zx10r
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shitet ftohsi ( radiatori) kawasaki zx6r- zx10r

  shitet radiatori (hlladnjaki) per kawasaki zx6r apo zx10r viti 2005-2007 ndoshta mundet me i u p

  Ferizaj 29 janar 11:06
  80 €
 • 4 foto
  shiten dritat per yamaha r6 2007
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten dritat per yamaha r6 2007

  shiten dritat farat per yamaha r6 2007 ne gjendje te mire per ma shume shihe fotot viber 003774

  Ferizaj 28 janar 02:04
  130 €
 • 1 foto
  Pjese per kymco xcity 500 karburat kymco 300cc i
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per kymco xcity 500 karburat kymco 300cc i

  Pjese kymco 500cc karburator dhe kymco xcity 300cc injeksion

  Tiranë 27 janar 18:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pies per Yamaha virago 250cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pies per Yamaha virago 250cc

  Pies per Yamaha virago 250cc

  Tiranë 27 janar 18:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per suzuki burgman 650cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per suzuki burgman 650cc

  Pjese per suzuki burgman 650cc te ardhur nga Italia. Aldo-Moto

  Tiranë 27 janar 18:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Imanta mandra te blera ne gjermani
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Imanta mandra te blera ne gjermani

  Imanta ( mandra ) te blera ne gjermani te perdorura vetem nje here nga Gjermania ne shqiperi, shitem

  Korçë 27 janar 14:35
  150 €
 • 0 foto
  SHES MBAJTESE KEMBESH
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  SHES MBAJTESE KEMBESH

  Shes mbajtese kembesh pasagjeri per motocikleta papaq.

  Tiranë 27 janar 13:36
  1.500 Lek
 • 2 foto
  SHES JAKNE TE LEKURES PER MOTORR
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  SHES JAKNE TE LEKURES PER MOTORR

  SHES JAKNE TE LEKURES PER MOTORR. Jakne nga Gjermania.

  Prishtinë 27 janar 00:18
  55 €
 • 4 foto
  Shes Jakne per motorr-firma AKUMA 3M-Goretex
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes Jakne per motorr-firma AKUMA 3M-Goretex

  Shes Jakne per motorr-firma AKUMA 3M-Goretex. The AKUMA jacket is perfect if you are looking for a

  Prishtinë 27 janar 00:18
  330 €
 • 4 foto
  SHES HELMETË UVEX origjinale
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  SHES HELMETË UVEX origjinale

  Shes helmete UVEX origjinale.

  Prishtinë 27 janar 00:18
  140 €
 • 1 foto
  Shes pantolla per motorra sportiv
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes pantolla per motorra sportiv

  Shes pantolla per motorra sportiv. Jane te perdorura.

  Prishtinë 27 janar 00:18
  130 €
 • 0 foto
  Shes doreza te lekures me material KEVLAR
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes doreza te lekures me material KEVLAR

  Shes doreza te lekures me material KEVLAR. Lekure origjinale. Ekstra te sigurta. Jane pak te per

  Prishtinë 27 janar 00:18
  100 €
 • 2 foto
  Shes JAKNE te RE per motorr - firma DANE -Gore-Tex
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes JAKNE te RE per motorr - firma DANE -Gore-Tex

  Shes JAKNE te RE per motorr - firma DANE -Gore-Tex. Jakna eshte e re dhe e paperdorur. The DANE j

  Prishtinë 27 janar 00:18
  250 €
 • 2 foto
  STOP FRENI HONDA MODENAS
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  STOP FRENI HONDA MODENAS

  Shes stop freni per honda modenas.

  Tiranë 26 janar 08:34
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Pjese skuteri Peugeot
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese skuteri Peugeot

  Shiten kroskot,fener i parme dhe stop i pasme i skuter peugeoti 50 cc.Cmimi diskutohet kur te shikoh

  Tiranë 26 janar 08:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Helmet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet

  Shitet helmeta e paperdorur ardhur nga anglia + maska qmim shum te volitshem nga 260€ ne 100€

  Ferizaj 25 janar 23:27
  100 €
 • 2 foto
  Shes fellnet me gjith goma per peugeot
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes fellnet me gjith goma per peugeot

  Shes fellne me gjith goma per skuter peugeot 130.60.12

  Mitrovicë 25 janar 08:04
  50 €
 • 1 foto
  Pjese per Suzuki burgmam
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per Suzuki burgmam

  Pjese kembimi

  Prishtinë 25 janar 01:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kromatur per Beverly 300 500
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kromatur per Beverly 300 500

  Kromatur per Beverly 300 500

  Prishtinë 25 janar 01:14
  100 €
 • 11 foto
  Pjese rezerve per motora
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese rezerve per motora

  Pjese rezerve per te gjitha llojet e motorave te ardhura nga Italia shumic dhe pakic Aldo-Moto Tiran

  Prishtinë 25 janar 01:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karburator, variator+rrula yamaha ,malaguti125-150
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Karburator, variator+rrula yamaha ,malaguti125-150

  Shes karburator malaguti,yamaha 150cc=3000leke. Variator me rulat ,majesty, skyliner125cc=3000leke.

  Tiranë 24 janar 23:36
  6.000 Lek
 • 2 foto
  Jakne IXS, dhe protector
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Jakne IXS, dhe protector

  Shiten, Jakne Ixs -30 Euro Body Protector Dainese -30 Euro

  Mitrovicë 24 janar 12:25
  30 €
 • 3 foto
  Pjese kembimi per Honda vfr 750cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi per Honda vfr 750cc

  Pjese kembimi per Honda vfr 750cc

  Prishtinë 24 janar 01:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pjes per kawasaki kmx 125
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  pjes per kawasaki kmx 125

  pjes per kross kawasaki kmx125 kontakt 049592307

  Suharekë 23 janar 21:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shitet motorri

  Shitet motorri ne gjendje shume te mire. Tirane.

  Tiranë 23 janar 18:11
  2 €
 • 2 foto
  helmet per motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  helmet per motorr

  shes shlem per motorr

  Prishtinë 23 janar 14:25
  60 €
 • 0 foto
  Goma Traktor 540/65/38#540/65/34#14.9.30#14/9/20
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma Traktor 540/65/38#540/65/34#14.9.30#14/9/20

  Goma per traktor Traktor 540/65/38 firma Firestone 540/65/34 firma godjer 14.9.30 firma Fi

  Gjilan 23 janar 00:24
  1 €
 • 5 foto
  Kemi pjes per Motora
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kemi pjes per Motora

  Shesim pjes te perdorta edhe te reja. Shesim motora si : Piaggio,Suzuki,Gilera,Honda,Mondial etj.

  Rahovec 21 janar 01:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  teshat per motor komplet ProBiker
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  teshat per motor komplet ProBiker

  Shiten teshat e motorit komplet lekur ne gjendje shume te mire firma ProBiker StreetFighter. Viber:

  Mitrovicë 20 janar 12:24
  150 €