Pjese per Motore dhe Motoqikleta në shitje në Durrës

 • 2 foto
  goma mbrapa e re T-Max
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  goma mbrapa e re T-Max

  Gome mbrapa e re Dunlop ScootSmart 150/70 R14 për T-Max , Burgman 400, Kymco, Beverly.

  Durrës 26 shkurt 08:31
  55 €
 • 2 foto
  Brez shpine
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Brez shpine

  Shitet nje brez mbrojtes per shpinen i sapo ardhur nga Gjermania.

  Durrës 26 shkurt 08:21
  25 €
 • 1 foto
  Kokore Scorpion
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kokore Scorpion

  Scorpion kombat cmimi duke fillyar nga 150€

  Durrës 25 janar 17:36
  150 €
 • 0 foto
  Marmita Harley-Davidson
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmita Harley-Davidson

  Marmita Harley-Davidson te perdorura per te gjitha modelet. Krom dhe te zeza

  Durrës 25 janar 17:35
  100 €
 • 0 foto
  Kamalec motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kamalec motorri

  Shitet kamalec motorri per para dhe mbrapa cmimi 40€

  Durrës 22 janar 14:52
  40 €
 • 1 foto
  Pasqyr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pasqyr

  Pasqyr per copper

  Durrës 19 dhjetor 13:50
  40 €
 • 1 foto
  Kerkoj Grup per Suzuki SV650
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kerkoj Grup per Suzuki SV650

  Viber Whatsapp +38346161411

  Durrës 18 dhjetor 19:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Karburatorat per Suzuki SV
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes Karburatorat per Suzuki SV

  Viber Whatsapp +38346161411

  Durrës 16 dhjetor 21:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KASKA LS2 SUPER OKAZIONE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  KASKA LS2 SUPER OKAZIONE

  SHITEN KASKA MARKA LS2 TE SAPOARDHURA /TE REJA / PRODHIM SPANJOLL/ DISPONOJME TE GJITHA LLOJET E MAR

  Durrës 22 nëntor 21:16
  70 €
 • 0 foto
  Beverly 125,300 , 350 Pasqyrë origjinale djathtas
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Beverly 125,300 , 350 Pasqyrë origjinale djathtas

  Pasqyrë e re origjinale per Beverly 125 , 300 , 350 . BEVERLY RST 4T 4V IE EURO3 125 2010-2015 ZAMP6

  Durrës 22 tetor 00:09
  27 €
 • 0 foto
  Kit freksioni NEW FREN Burgman 400 2007- 2016
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kit freksioni NEW FREN Burgman 400 2007- 2016

  Kit freksioni NEW FREN FCK392 për Suzuki Burgman 400 vitit 2007 - 2016 .

  Durrës 29 shtator 13:56
  145 €
 • 4 foto
  Kaskë modulare LS 2 FF325
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kaskë modulare LS 2 FF325

  Kaskë modulare LS2 Strobe civik FF325 XL e re, e pa përdorur . Blere masë gabim.

  Durrës 18 shtator 19:06
  130 €
 • 0 foto
  Biciklete 26
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Biciklete 26

  Japoneze me pjese neksus me 3 marshe

  Durrës 11 shtator 23:20
  65 €
 • 3 foto
  Shitet kask motorri shum e mire
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet kask motorri shum e mire

  Shitet kask motorri e puume me airbrussh . Shitet oer arsye mosperdorimi. I mungon xhami para

  Durrës 27 gusht 17:33
  150 €
 • 0 foto
  Toçe Exhaust
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Toçe Exhaust

  Shiten marmita TOÇE. Çmimi 400€ ( i diskutushem ). NR CEL 0696732190

  Durrës 14 gusht 14:36
  400 €
 • 0 foto
  Goma per motorr elektrik
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma per motorr elektrik

  Jam i interesuar per 2 goma per motorr elektrik me permasa 3-4.

  Durrës 10 gusht 20:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  goma mbrapa Burgman 650 02-12
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  goma mbrapa Burgman 650 02-12

  gomë mbrapa Burgman 650 Executive. Dunlop Scootsmart 160/60 R14 65H TL M/C Si re, ka bërë vetëm 200

  Durrës 28 korrik 00:16
  65 €
 • 3 foto
  kask
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  kask

  Shiten kaska per motorr te reja ngjyre gri model LS2 cmimi 5000 lek copa. Cmimi pak i diskutueshem.

  Durrës 17 korrik 15:26
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Cizme,kepuce motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Cizme,kepuce motorri

  cizme nr 42

  Durrës 14 korrik 20:11
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Cizme,kepuce motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Cizme,kepuce motorri

  Cizme,kepuce motorri vetem nje here te veshura, nr 42 modeli DAINESE

  Durrës 14 korrik 20:03
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Cizme,kepuce motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Cizme,kepuce motorri

  Cizme motorri nr 43

  Durrës 14 korrik 20:03
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Cizme,kepuce motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Cizme,kepuce motorri

  cizme nr 42

  Durrës 14 korrik 19:51
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Doreza per motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Doreza per motorr

  Doreza motorri 100 lekure origjinale BERING. Te paperdorura,cilesore, te blera ne UK. Jane te pajisu

  Durrës 14 korrik 13:54
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Doreza Motorri me Mbrojtes
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Doreza Motorri me Mbrojtes

  Shiten Doreza te Reja per Motorr.Shiten per arsye mosperdorimi. Cmimi 10 mij lek te vjetra.

  Durrës 29 qershor 12:06
  10 Lek
 • 0 foto
  2014 hayabusa 1300cc,....whatsapp...+971556543345
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  2014 hayabusa 1300cc,....whatsapp...+971556543345

  the bike is in excellent working condition very clean and new whats-app...+971556543345

  Durrës 13 qershor 03:58
  3.600 €
 • 1 foto
  2014 suzuki hayabusa 1300cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  2014 suzuki hayabusa 1300cc

  the bike is in excellent working condition very clean and new whats-app...+971556543345

  Durrës 13 qershor 03:58
  3.600 €
 • 1 foto
  Kerkoj ket pjes per moto
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kerkoj ket pjes per moto

  Kerkoj ket pjesen per moto Suzuki viber whatsapp +38346161411

  Durrës 9 qershor 08:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Burgman 650 Executive, marmita origjinale
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Burgman 650 Executive, marmita origjinale

  Marmita origjinale Burgman 650 Executive viti 2013-2018 , ka bërë vetëm 800 km , është si e re . Çmo

  Durrës 8 qershor 01:06
  390 €
 • 1 foto
  Honda cbr 600rr 2007
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Honda cbr 600rr 2007

  Honda cbr 600rr 2007 pc 40

  Durrës 7 qershor 22:31
  120 €
 • 4 foto
  Kavo Freksioni Motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kavo Freksioni Motorri

  Shes kavo Freksioni per motorr gjendje shum te mir ka qen montuar ne nje Honda Hornet 600cc shitet p

  Durrës 31 maj 16:19
  5 Lek
 • 5 foto
  MASTER SECURITY +Zinxhir
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  MASTER SECURITY +Zinxhir

  Shes Dryn sigurie Master Security +Zinxhir per te lidhur Motorrin shitet per Arsye mosperdorimi 10 m

  Durrës 31 maj 16:18
  10 Lek
 • 4 foto
  Master security +Zinnxhir
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Master security +Zinnxhir

  Shes Dryn sigurie +Zinxhir per te lidhur Motorrin shitet per Arsye mosperdorimi 10 lek.

  Durrës 28 maj 13:51
  10 Lek
 • 0 foto
  grup papaqi yamaha 125
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  grup papaqi yamaha 125

  grup 125 yamaha 125 me freksion...edhe pjeset qe permban nje motor..

  Durrës 13 maj 12:43
  150 €
 • 1 foto
  Sedilje liberty
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Sedilje liberty

  Sedilje dyshe piaggio liberty 125 cc

  Durrës 6 maj 09:43
  50 Lek
 • 2 foto
  Plastika honda sh 150cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Plastika honda sh 150cc

  Pastika per honda sh 150cc viti 2000 deri 2002

  Durrës 6 maj 09:31
  1 €
 • 2 foto
  Pjese plastike aprila atlantik 500cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese plastike aprila atlantik 500cc

  Balli para i completuar per aprila atlantik 500cc

  Durrës 6 maj 09:23
  1 €
 • 3 foto
  Kask zeus
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kask zeus

  Kask zeus origjinale e re fare

  Durrës 29 prill 09:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bjell kollodok
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bjell kollodok

  Bjell kollodok suzuki burgman 400cc viti 1999 deri 2005

  Durrës 23 prill 11:52
  90 Lek
 • 1 foto
  Bjell kollodok
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bjell kollodok

  Bjell kollodok piaggio 200 cc 4kohesh

  Durrës 23 prill 11:44
  70 Lek
 • 1 foto
  Bjell kollodok
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bjell kollodok

  Bjell kollodok gilera runner 150cc 2 kohesh viti 2003

  Durrës 23 prill 11:44
  50 Lek
 • 1 foto
  Amortizator te mbrapem
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Amortizator te mbrapem

  Amortizator te mbrapem kymco xciting 500cc

  Durrës 8 prill 20:25
  60.000 Lek
 • 2 foto
  Marmita kymco xciting 500cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmita kymco xciting 500cc

  Marmita per kymco xciting 500cc viti2005 2007

  Durrës 8 prill 20:25
  70.000 Lek
 • 1 foto
  Testat honda sh 125cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Testat honda sh 125cc

  Testat honda sh 125cc e kompletuar viti 2003 deri 2005

  Durrës 8 prill 20:25
  40.000 Lek
 • 2 foto
  Testat yamaha majesty 250cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Testat yamaha majesty 250cc

  Testat yamaha majesty 250cc viti 2000 deri2005

  Durrës 8 prill 20:25
  40.000 Lek
 • 2 foto
  Testat yamaha majesty 150cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Testat yamaha majesty 150cc

  Testat yamaha majesty 125 & 150cc viti 2000&2005

  Durrës 8 prill 20:24
  40.000 Lek
 • 2 foto
  Grup motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Grup motorri

  Grup motorri honda panteon 150cc viti 2007 grupi eshte i kompletuar gome disk amortizator marmit deb

  Durrës 8 prill 20:24
  350 €
 • 0 foto
  Centralin piaggio
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Centralin piaggio

  Shitet centralin piaggio 200cc centralina eshte e pa kodifikuar i shkon cdo lloj piaggio 125cc 150cc

  Durrës 4 prill 11:26
  80.000 Lek
 • 1 foto
  Centrlin yamaha x max 250cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Centrlin yamaha x max 250cc

  Shitet centralina yamaha x max 250cc e kompletuar cdi celsi kuadrit bashke me kuader

  Durrës 4 prill 11:26
  150.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZION Shale motori bobber chopper custom
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  OKAZION Shale motori bobber chopper custom

  Shale lekure bojekafe per bobber e pajisur me suportin e shales, dy sustat dhe mekanizmin lekundes.

  Durrës 4 prill 09:06
  50 €
 • 1 foto
  Shiten bagazhe motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten bagazhe motorri

  Shiten

  Durrës 4 prill 08:11
  80 €