Pjese per Motore dhe Motoqikleta në shitje në Ferizaj

 • 0 foto
  Bicikell
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bicikell

  12345

  Ferizaj Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shiten te gjitha pjeset per r6 2007-10
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten te gjitha pjeset per r6 2007-10

  shiten te gjitha pjeset per r6 2007 bojne edhe per vite ma te ri maqina ne gjendje tmire pune kom

  Ferizaj Dje, 20:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten diznet per yamaha r6
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten diznet per yamaha r6

  shiten diznet per yamaha r6 2006 -2010

  Ferizaj Dje, 20:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  regler per yamaha r1
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  regler per yamaha r1

  shitet regleri per yamaha r1 2004-2008 per ma shume viber 0037745568354

  Ferizaj Dje, 20:39
  150 €
 • 0 foto
  shitet kompjuteri me brave yamaha r6
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shitet kompjuteri me brave yamaha r6

  shitet kompjuteri me gjithe brave per yamaha r6 2006-2010. per ma shume 044963391 ose viber 00377449

  Ferizaj Dje, 20:39
  380 €
 • 1 foto
  shitet rami me dokumenta per yamaha r6 2007/2010
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shitet rami me dokumenta per yamaha r6 2007/2010

  shitet rami me dokumenta per yamaha r6 2007/2010 per ma shume viber 0037744963391

  Ferizaj Dje, 20:39
  650 €
 • 3 foto
  shiten komplet maskat per yamaha r6 2007
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten komplet maskat per yamaha r6 2007

  shiten komplet maskat per yamaha r6 2007 ne gjendje super tmire maskat Jon origjinale jo te kines p

  Ferizaj Dje, 20:39
  650 €
 • 1 foto
  shitet Anllaseri yamaha r6 2007
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shitet Anllaseri yamaha r6 2007

  shitet Anllaseri per yamaha r6 2007 ka mundsi me I ba edhe yamaha r1 2006 per ma shume viber 0037744

  Ferizaj Dje, 20:39
  120 €
 • 2 foto
  shiten dorezat per yamaha r6 2007
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten dorezat per yamaha r6 2007

  shiten dorzat per yamaha r6 2007 per ma shume viber 0037745568354

  Ferizaj Dje, 20:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten auspuhat per yamaha r1 2007
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten auspuhat per yamaha r1 2007

  shiten auspuhat per yamaha r1 2006-2008 per ma shume viber 0037745568354

  Ferizaj Dje, 20:38
  380 €
 • 2 foto
  shiten fellnet per yamaha r6 2007/2012
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten fellnet per yamaha r6 2007/2012

  shiten dy fellnet per yamaha r6 viti 2006/2010 ne gjendje shume te mire me garancion qe sjon te laku

  Ferizaj Dje, 20:38
  380 €
 • 2 foto
  maqina per R1 2004-2006
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  maqina per R1 2004-2006

  shitet maqina per yamaha R1 rn12 viti 2004-2006 me 27 mi km te kalune ne gjendje super tmire mundemi

  Ferizaj Dje, 20:37
  1.600 €
 • 2 foto
  shiten te gjitha pjeset per yamaha r1 2006
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten te gjitha pjeset per yamaha r1 2006

  shiten te gjitha pjeset per yamaha r1 2006 ne gjendje super tmire shitet maqina dokumentat me doga

  Ferizaj Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklet 26she
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Biciklet 26she

  Shes ngjendje trregulllt

  Ferizaj Dje, 17:44
  60 €
 • 2 foto
  Set per injeksion
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Set per injeksion

  Shes 2 sete per skutera full injeksion Paisjet jan te skuterav jetforce efi 125cc dhe elystar efi 12

  Ferizaj 31 korrik 19:58
  80 €
 • 2 foto
  Goma per skuter
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma per skuter

  Shiten gomat per skuter me numer 120/70/12 dhe njera 130/70/12.Gomat jan shum te mira.Qmimi i fundit

  Ferizaj 23 korrik 15:14
  25 €
 • 3 foto
  Makin dhe pjes tjera per pezho 49cc ingjeksion
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Makin dhe pjes tjera per pezho 49cc ingjeksion

  Shitet maqina ne regull dhe pjest tjera per skuter pezho 49cc ingjeksion.komjuteri.lladnjaki.pompa e

  Ferizaj 21 korrik 20:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Biciklet Heavyi Origjnale
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Biciklet Heavyi Origjnale

  Shes bicikleten ne gjendje perfekte 👌 29 she E ardhun prej swssi Vozitje shume te let dhe ne pesh

  Ferizaj 21 korrik 16:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shlem per skuter
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shlem per skuter

  Shitet shlemi per skuter XS

  Ferizaj 21 korrik 15:37
  25 €
 • 3 foto
  Bicikleta te ardhur nga Gjermania
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bicikleta te ardhur nga Gjermania

  Shes mbi 80 Bicikleta te ardhura nga Gjermania Marka si Bulls Mountainbikes Conway Etjj Qmimet

  Ferizaj 19 korrik 11:55
  1.234 €
 • 6 foto
  shes tesha per motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shes tesha per motorr

  teshat per motorr plus kpucat siq shihen ne foto teshat jan mediun kurse koucat nr 41

  Ferizaj 11 korrik 12:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes tre krosa per femije
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes tre krosa per femije

  I shes tre krosa per femije - ka 50 cc njeri esht dytaktesh - litarin e ka te keputur kurse, dy te

  Ferizaj 10 korrik 12:40
  150 €
 • 8 foto
  Bicikleta nga Gjermania
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bicikleta nga Gjermania

  Shes mbi 80 Lloje bicikletave, Te ardhura nga Gjermania, Qmimet nga 50 deri 400 Euro.. Gjendemi ne F

  Ferizaj 9 korrik 18:37
  12.345 €
 • 2 foto
  Bicikleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bicikleta

  Shiten dy bicikleta te ardhura nga Zvicra

  Ferizaj 7 korrik 20:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet jakne Yamaha original
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet jakne Yamaha original

  Tel 044871241

  Ferizaj 6 korrik 22:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Biciklet 24-she ndrrim me pastor belg
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Biciklet 24-she ndrrim me pastor belg

  Biciklet shumë e mirë nga gjermania me diska dhe armatizera banasht ngjyr te portokallt poashtu bëj

  Ferizaj 1 korrik 00:58
  150 €
 • 0 foto
  Ylli i pasem 41 dhëmbesh
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ylli i pasem 41 dhëmbesh

  Ylli i pasem 41 dhëmbesh i ri. facebook.com/shqipshoponline

  Ferizaj 24 qershor 13:52
  15 €
 • 2 foto
  Shiten 3 krosa për fëmijë 50cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten 3 krosa për fëmijë 50cc

  Shiten 3 krosa për fëmijë 50cc një dytaktësh (Vetëm litari për të dhezë është i këputur) dy katërtak

  Ferizaj 18 qershor 18:14
  100 €
 • 5 foto
  Jakne per motor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Jakne per motor

  Jakne per motor me mbrojtse ne krah dhe shpine numri XL Shume pak e perdorur

  Ferizaj 17 qershor 10:33
  100 €
 • 3 foto
  Sprint
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Sprint

  Sprint alomin e ardhun nga ch shum e nujtne

  Ferizaj 12 qershor 21:24
  90 €
 • 2 foto
  Shitet biciklla 29
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet biciklla 29

  Shitet biciklla gomat 29 ngjendje te rregullt nr.044 320 670 qmimi 90€

  Ferizaj 12 qershor 20:26
  90 €
 • 5 foto
  Shiten gomat
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten gomat

  kemi lloje te ndryshme te gomave si 13 14 15 kemi goma me C dhe pa C te reja dhe te vjetra kemi per

  Ferizaj 8 qershor 12:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj radiolic per skuter piagio skiper 125 cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kerkoj radiolic per skuter piagio skiper 125 cc

  Radiolic per piagio

  Ferizaj 6 qershor 15:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skuter peugeot
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Skuter peugeot

  Shitet skuteri ne gjendje te rregull dhez me pull Edhe me kan ne gjendje te rregullt 125cc 2Taksh Me

  Ferizaj 6 qershor 00:12
  170 €
 • 3 foto
  shitet prokolica
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shitet prokolica

  shitet prokolica ngjemdje te rregullt boj ndrrim me prokolic te beogradit me kyper nese mkonvemon

  Ferizaj 3 qershor 20:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompjuter PC dhe elemente tjera
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kompjuter PC dhe elemente tjera

  Kompjuter (pc) me monitor philips Laptop firma HP DVD Player firma AKAI Nintendo me 3 doreza me 1

  Ferizaj 31 maj 11:48
  150 €
 • 1 foto
  Kapela ber bicikleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kapela ber bicikleta

  Shes kapela per bicikleta ne gjendje te rregullt pa demtime te ardhura nga austria Qmimi 10€ per co

  Ferizaj 27 maj 22:53
  10 €
 • 4 foto
  Shiten syzet me 3 lloje te xhamave
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten syzet me 3 lloje te xhamave

  Shite syzet me 3 lloje te xhamave te pershtatshme per motoqikleta dhe biqikleta ,

  Ferizaj 25 maj 17:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet bicikleta e ardhur nga norvegia
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet bicikleta e ardhur nga norvegia

  Shitet bicikleta e ardhur nga norvegjia ne gjendje te rregullt esht e perdorur 1 muaj dhe ska asnje

  Ferizaj 24 maj 12:56
  150 €
 • 4 foto
  Bateri per skuter
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bateri per skuter

  shiten baterite per skuter , 12 volt , 9 bateri jane mund te shiten edhe veq . jane te ardhur nga ja

  Ferizaj 20 maj 19:43
  15 €
 • 8 foto
  kawasaki kmx pjese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  kawasaki kmx pjese

  shiten te gjithe pjest per kawasaki kmx 125 kubik shiten vetem komplet jo me copa

  Ferizaj 20 maj 10:01
  200 €
 • 4 foto
  Shiten 4 gumat 10 per atv
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten 4 gumat 10 per atv

  Dy doma jan 22.10.10 . Dy guma tjera jan 21.7.10

  Ferizaj 17 maj 18:52
  110 €
 • 2 foto
  Bicikleta nga zvicra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bicikleta nga zvicra

  Shitet

  Ferizaj 15 maj 13:36
  350 €
 • 2 foto
  Mbajtese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Mbajtese

  Mbajtese per te gjitha llojet e motorrave, montohen ne vilushk te pasme. 049356000

  Ferizaj 8 maj 18:14
  20 €
 • 2 foto
  Doreza
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Doreza

  Shiten dorezat e reja te ardhura nga Zvicrra 049356000

  Ferizaj 8 maj 18:11
  20 €
 • 2 foto
  Pasqyre RIZOMA
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pasqyre RIZOMA

  Shiten pasqyret RIZOMA si ne foto ,te reja. Cmimi fiks. Kontakti 049356000

  Ferizaj 8 maj 18:11
  45 €
 • 3 foto
  FLM Doreza
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  FLM Doreza

  Shiten dorezat e firmes gjermane FLM te paperdorura. Madhesia XL Nderrime nuk bejme. Cmimi 45euro. 0

  Ferizaj 8 maj 18:04
  45 €
 • 0 foto
  për rregullimin e oborrëve te juaja kujdesemi ne
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  për rregullimin e oborrëve te juaja kujdesemi ne

  për rregullim e oborrëve te juaja kujdesemi ne, të gjitha jan kualitative dhe të gjitha jan si ne fo

  Ferizaj 8 maj 15:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kompresora te klimes
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  kompresora te klimes

  shes te gjitha llojet e kompresorav te klimes per te gjitha llojet e veturav per ma shum info 044702

  Ferizaj 2 maj 22:23
  111.111 €
 • 7 foto
  Shiten Auspuhat HARLEY DAVIDSON
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten Auspuhat HARLEY DAVIDSON

  Shiten Auspuhat Harley Davidson Auspuhat jan te qelur

  Ferizaj 28 prill 20:30
  80 €