Pjese per Motore dhe Motoqikleta në shitje në Gjakovë

 • 4 foto
  Vespa 300 gts
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Vespa 300 gts

  Pjes

  Gjakovë 20 shtator 22:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten farmerka per motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten farmerka per motorr

  Shiten farmerkat e modelit Booster, jane shume pak te perdorura, pothuajse te reja. Numri 38 ose XL

  Gjakovë 19 shtator 11:12
  50 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve   Unë jam një Drejtor i

  Gjakovë 14 shtator 15:17
  666 €
 • 5 foto
  Pjese per jeep grand cheroke
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per jeep grand cheroke

  Shes pjeset e reja te jeep grand cheroke 2005

  Gjakovë 13 shtator 19:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kapuqi ose shlemi 100 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet kapuqi ose shlemi 100 euro

  Kapuq ose shlem eshte me gjendje te rregullt shitet 100 euro

  Gjakovë 10 korrik 12:32
  100 €
 • 3 foto
  Bandash per modial dhe vilushk
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bandash per modial dhe vilushk

  Shes Bandash per modial dhe vilushk te pare per mondial qmimi fundit 50 komplet nuk i ndaj

  Gjakovë 28 qershor 20:38
  50 €
 • 3 foto
  Bandash per modial dhe vilushk
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bandash per modial dhe vilushk

  Shes Bandash per modial dhe vilushk te pare per mondial qmimi fundit 50 komplet nuk i ndaj

  Gjakovë 28 qershor 20:37
  50 €
 • 3 foto
  Libherr 934
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Libherr 934

  Shitet libherri 934 viti i prodhimit 2005 shum pak i perdorur ngjendje perfekte per pun.

  Gjakovë 15 maj 21:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet furraaa
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet furraaa

  Shitet furra aasht duke punu furra asht ne gjakov per kontakt nr 049107200

  Gjakovë 23 prill 18:38
  1 €
 • 7 foto
  Pjese per tomos
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per tomos

  Shiten pjeset per tomos me marreveshje

  Gjakovë 19 prill 19:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Rroba per motor 2 pale
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Rroba per motor 2 pale

  Shiten rrobat per motora lekur nje pale dhe nje pal per shi komplete çizme dhe helmet

  Gjakovë 6 prill 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FELLNE PER GOLF 2
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  FELLNE PER GOLF 2

  Fellne per golf 2 044398433

  Gjakovë 3 prill 19:10
  70 €
 • 3 foto
  Karrocë me rrym per invalid
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Karrocë me rrym per invalid

  Shes karrocen me rrym per invalid me qmim te volitshem karroca esht ne gjenjde shum te mire e sa po

  Gjakovë 3 prill 14:00
  1.959 €
 • 11 foto
  Moto Pjes Argjendi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Moto Pjes Argjendi

  posedoim pjes per motorra te reja dhe te perdorura kontakt ne nr 044189300 ose 045528243

  Gjakovë 3 prill 13:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Helmetë LEVIOR CONCORD 2
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmetë LEVIOR CONCORD 2

  Helmetë shume e ruajtun e ardhur nga Gjermania. Fotot janë origjinale të helmetës.

  Gjakovë 3 prill 05:28
  50 €
 • 1 foto
  Jakne
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Jakne

  Jakne e lekures per motor ne gjendje te shkelqyer nr\"S\" shitet per arsye mos perdorimi

  Gjakovë 3 prill 00:42
  70 €
 • 5 foto
  Qonta per motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Qonta per motorr

  Shiten qontat per motorr, jane waterproof, 2 x qantat anesore i kan nga 30 lit (60 lit) 1x qanta mba

  Gjakovë 2 prill 20:08
  100 €
 • 1 foto
  shes mikser
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shes mikser

  shes mikser i ardhur prej zvicrre

  Gjakovë 2 prill 18:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tesha Te Motorrit
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Tesha Te Motorrit

  Shiten Teshat Te Motorrit Te sa po ardhura nga zvicra Numri i Teshave 58

  Gjakovë 2 prill 16:38
  100 €
 • 7 foto
  Pjesë për kavasaki 1100 ,yamaha dha piaxhi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjesë për kavasaki 1100 ,yamaha dha piaxhi

  Shiten pjesë për kawasaki 1100 vp 1998 .anësoret me drita signalizuese, radiatori me flutur,distribu

  Gjakovë 1 prill 10:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  helmeta ne shitje
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  helmeta ne shitje

  shes helmeten shum te mir

  Gjakovë 1 prill 09:51
  200 €
 • 10 foto
  Guma te motorrve
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Guma te motorrve

  Shes Goma te motorrav deminsione te ndryshme te ardhura nga Zvicrra Per info deminsionesh 04412247

  Gjakovë 1 prill 09:44
  22 €
 • 0 foto
  Ka humbur qekjo zagaric
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ka humbur qekjo zagaric

  Kush e gjen ket zagar te lajmrohet ne numer te telefonit dhe do te shperblehet

  Gjakovë 1 prill 04:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  suzuki
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  suzuki

  Shitet maqina Suzuki gsxr 1000 k9 k10 k11 me defekt llagerin e radilices

  Gjakovë 1 prill 01:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  2016 Yamaha YZF-R1
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  2016 Yamaha YZF-R1

  New Discount Offer Promo Available Here!! 2016 Yamaha YZF-R Item specifics Condition: Used

  Gjakovë 11 shtator 15:55
  1.700 €
 • 7 foto
  2016 Yamaha YZF-R1
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  2016 Yamaha YZF-R1

  For sell 2016 Yamaha YZF-R1 Grey & Black New Promo of Eid al Adha Available Here Very Good Price.

  Gjakovë 31 gusht 18:47
  1.600 €