Pjese per Motore dhe Motoqikleta në shitje në Gjilan

 • 10 foto
  Helmeta (shlema) SHARK/AIROH
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmeta (shlema) SHARK/AIROH

  Shiten helmetat SHARK S800 GRRR dhe AIROH MATHISSE. Jane te perdorura, por ne gjendje te rregullt.

  Gjilan Dje, 21:47
  195 €
 • 7 foto
  Helmeta protektori dhe teshat per kros
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmeta protektori dhe teshat per kros

  Shitet helmeta,protektori dhe pantollonat per kros. 2 pale pantollona nje pare jane me mbrojtese te

  Gjilan 2 qershor 14:13
  150 €
 • 2 foto
  Jakne per motoqiklista
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Jakne per motoqiklista

  Jakne per motoqiklista e sapoardhur nga zvicrra +383 49 133356 transporti gratis kudo ne Kosovë

  Gjilan 2 qershor 10:42
  49 €
 • 0 foto
  Shesim troje për villa në Novobërd
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shesim troje për villa në Novobërd

  85458424.lo,loop

  Gjilan 2 qershor 08:48
  52 €
 • 4 foto
  MAQINA BARI
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  MAQINA BARI

  Te gjitha me shumic 14 copa

  Gjilan 1 qershor 14:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  helmeta - shlem
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  helmeta - shlem

  shiten helmetat ne gjendje te mire

  Gjilan 31 maj 13:08
  40 €
 • 4 foto
  Helmet shlem
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet shlem

  Shes shlemin 15 € i shkym.sosht i ka.do gritha ka ne voj me ngjyros pak viber +383 45 512 033 gjilan

  Gjilan 31 maj 10:27
  15 €
 • 5 foto
  Helmeta mbrojtse per motora skia dhe biqikleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmeta mbrojtse per motora skia dhe biqikleta

  Shesim helmeta modele te ndryshme permotoqikleta,biqikleta,skia etj Ejani ne dyqanin ton dhe binduni

  Gjilan 30 maj 15:02
  10 €
 • 4 foto
  Helmet shlem
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet shlem

  Shitet shlemi 25 € siq duket ne foto viber +383 45 512 033 gjilan

  Gjilan 29 maj 12:17
  25 €
 • 1 foto
  AUSPUK PER SCOOTER HORIZONTAL
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  AUSPUK PER SCOOTER HORIZONTAL

  Shes auspuh per skuter ne gjendje te rregullt si i ri BON PER AEROX APRILIA PER KREJT SKUTERAT HORIZ

  Gjilan 29 maj 10:49
  40 €
 • 3 foto
  Led drite
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Led drite

  Led dritë, për më shumë informacion mbi numrin +381665041820 WhatsApp, Viber

  Gjilan 28 maj 20:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Helmetë origjinale BELL me MIPS
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmetë origjinale BELL me MIPS

  Shitet helmeta origjinal BELL me teknologji MIPS. Helmetën e kam bartur 2 ditë. Helmeten e kam blerë

  Gjilan 25 maj 13:26
  200 €
 • 7 foto
  Shiten helmetat per skuter
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten helmetat per skuter

  Shiten helmetat per skuter i bardhi i perdort 20 i kuqi i ri 30 ka mbrojtsen edbe syzat

  Gjilan 24 maj 18:56
  50 €
 • 0 foto
  REGLER PER SKUTER PEZHO
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  REGLER PER SKUTER PEZHO

  Mushes per skuter pezho motorr i rie pa perdor pi fabrikes france

  Gjilan 21 maj 17:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  dritë
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  dritë

  Dritë e re për coper ose harley davinson Blu, led Thirrni për çmim

  Gjilan 21 maj 14:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qizme për motorr HELD
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Qizme për motorr HELD

  Shiten qizmet e reja marka orgjinale HELD. Numri 41. Cmimi eshte 100 Euro i fundit dhe i padiskutues

  Gjilan 20 maj 15:53
  100 €
 • 3 foto
  Shitet helmeta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet helmeta

  Shitet helmeta (shlemi) nr (m)

  Gjilan 17 maj 02:46
  1 €
 • 1 foto
  KRKOJ pjes pr pezho sv 125 cc 2 takt
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  KRKOJ pjes pr pezho sv 125 cc 2 takt

  viber +38344543487

  Gjilan 15 maj 11:05
  1 €
 • 4 foto
  helmet jakne motorr skuter
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  helmet jakne motorr skuter

  shes helmet jakne

  Gjilan 14 maj 23:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maskë skuteri Peugeot Speedfight 2
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Maskë skuteri Peugeot Speedfight 2

  Maske peugeot speedfight 2 Viber / Whatsapp +381 64 013 5498

  Gjilan 14 maj 17:11
  55 €
 • 5 foto
  Koferi per Piaggio X9
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Koferi per Piaggio X9

  Shitet koferi per skuter Piaggio X9 me qels e mbajtes origjinal. Info Viber +38344206303

  Gjilan 14 maj 15:41
  110 €
 • 2 foto
  LeoVince 4Road Auspuh
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  LeoVince 4Road Auspuh

  Shitet auspuhi origjinal për skutera prej 250 deri 500 kubik, firma ma e njohura LeoVince 4Road orig

  Gjilan 14 maj 15:36
  160 €
 • 5 foto
  Qantat per motorr, 2 anesore dhe 1 mesit
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Qantat per motorr, 2 anesore dhe 1 mesit

  Shiten qantat per motorr, 2 anesore dhe 1 e mesit. Oxford Sports nga Zvicrra të blera 680 Franga me

  Gjilan 14 maj 15:36
  200 €
 • 3 foto
  bagazh
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  bagazh

  aaa

  Gjilan 14 maj 04:32
  65 €
 • 0 foto
  Shiten veshmathje per motor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten veshmathje per motor

  Shiten komplet njepal per meshkuj dhe njepal per femra,

  Gjilan 9 maj 15:31
  2 €
 • 3 foto
  Suzuki GsxR 600 1997-2000
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Suzuki GsxR 600 1997-2000

  Speedometer per suzuki gsxr 600 1997-2000

  Gjilan 9 maj 02:18
  50 €
 • 1 foto
  Shitet helmeta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet helmeta

  Shitet helmeta e perdorur

  Gjilan 5 maj 02:03
  10 €
 • 4 foto
  GXT
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  GXT

  shiti shllemi iri pa uperdor

  Gjilan 3 maj 15:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qizme për motorr sportak nr (42)
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Qizme për motorr sportak nr (42)

  Shes qizmet origjinale të sapo ardhura nga zvicrra,jan shum të rujtne,jan si me kan t\'reja numer 42

  Gjilan 22 prill 22:52
  80 €
 • 0 foto
  Kpuca per motor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kpuca per motor

  Numer 41 Te rujtura.

  Gjilan 19 prill 12:59
  40 €
 • 1 foto
  Kompleti likures per motor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kompleti likures per motor

  Kompleti likures per motor sport dhe qizmet.

  Gjilan 16 prill 15:55
  200 €
 • 4 foto
  Pantolla dhe Jakne lëkure për motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pantolla dhe Jakne lëkure për motorr

  Shiten pantollat dhe jakne te lekures per motorr. Pantollat dhe jakna mund te vishen veç e veç ose s

  Gjilan 14 prill 15:40
  90 €
 • 3 foto
  Helmet per motorra “ skutera”
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet per motorra “ skutera”

  Ne gjendje te mire

  Gjilan 12 prill 16:57
  20 €
 • 8 foto
  Shiten veshje vanucci- jakne helmeta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten veshje vanucci- jakne helmeta

  Origjinal te lekures vanuc,dorezat, cizme, pajijse komplete per sigurine e jetes tuaj, i dhe helmeta

  Gjilan 10 prill 16:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes teshat per motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes teshat per motorr

  +38344707383

  Gjilan 2 prill 11:03
  1 €
 • 2 foto
  Shitet helmeta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet helmeta

  Fly racing kinetick helmet Masa L

  Gjilan 29 mars 11:56
  50 €
 • 2 foto
  Shitet Helmeta ILM M
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet Helmeta ILM M

  Shitet helmeta ILM madhesia Medium. Xhamin e ka te zi. Helmeta eshte e perdorur dhe ka ngjyren e zez

  Gjilan 1 mars 18:50
  30 €
 • 4 foto
  kofer
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  kofer

  kemi edhe modele tjera

  Gjilan 28 shkurt 19:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kawasaki ninja 300
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kawasaki ninja 300

  Motorri nuk është në shitje, i përket nipit tim të vonë. Po e jap gjithçka që ju duhet të bëni për

  Gjilan 25 shkurt 03:31
  700 €
 • 2 foto
  Gurtne per scooter 110cc 125cc 150cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Gurtne per scooter 110cc 125cc 150cc

  Shiten gurtnen per frena per rroten e mrame per scotera 50cc 80cc 110cc 125cc 150cc me dimenzione

  Gjilan 4 janar 19:44
  15 €
 • 0 foto
  Mbushes per Bicigleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Mbushes per Bicigleta

  Mbushes per Bicigleta +383 49 133356

  Gjilan 24 nëntor 15:32
  89 €
 • 2 foto
  Shitet Hover Board
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet Hover Board

  Hoverboard i perdorur mirepo fuksionsl me disa gritha. I ardhur nga zvicra

  Gjilan 23 nëntor 19:16
  130 €
 • 2 foto
  Shitet bagazhi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet bagazhi

  Shitet bagazhi per motorr i ardhur nga jashti

  Gjilan 7 tetor 15:19
  35 €
 • 3 foto
  Mbrojtse te radiatorave per ktm
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Mbrojtse te radiatorave per ktm

  Mbrojtse te radiatorav per ktm exc 2012 te reja Bojn per vitin 2008 2009 2010 2011 2012 vetem per l

  Gjilan 7 shtator 21:53
  70 €
 • 6 foto
  Shitet Helmeta SHOEI
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet Helmeta SHOEI

  Shitet ose ndrrohet Helmeta SHOEI shum e mir e paster e ruajtur shum pak e perdorur pe shes per arsy

  Gjilan 7 shtator 17:52
  450 €
 • 0 foto
  Jakne e re per motor All One
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Jakne e re per motor All One

  Shitet jakna e re model 2019 Me proteksion ne krah dhe Shpind E sapo ardhur nga CH ALL ONNE Tel.044.

  Gjilan 29 gusht 11:04
  130 €
 • 3 foto
  Shiten Gomat
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten Gomat

  Gomat Continental te ardhura nga zvicra. 20€ copa.

  Gjilan 25 gusht 16:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma me bandash
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma me bandash

  Shiten gomat me bandash jon t rujshme nuk e di sigurt po per mondiall jon kontakti edhe ne viber gom

  Gjilan 20 gusht 14:17
  40 €
 • 5 foto
   Helmetë per krosa
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmetë per krosa

  Helma osht e mir ska gritha e fort osht per moto krosa

  Gjilan 19 gusht 17:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  auspu
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  auspu

  auspua per suzuki

  Gjilan 13 gusht 14:53
  Me Marrveshje