Pjese per Motore dhe Motoqikleta në shitje në Peqin

 • 0 foto
  Shitet kawasaki zxr6 400cc vit 992 993 per pjes
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet kawasaki zxr6 400cc vit 992 993 per pjes

  Shitet kawasaki zxr6 per pjes ka car testaten edhe cilinderin si grup eshte mregull edhe skileti es

  Peqin 1 prill 08:32
  550 Lek