Pjese per Motore dhe Motoqikleta në shitje në Prishtinë

 • 5 foto
  Helmete për VESPA apo të tjera... VIP INTER
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmete për VESPA apo të tjera... VIP INTER

  Shitet Helmeta VIP INTER për VESPA... e sapo ardhur nga Italia (pa COVID 😜)...

  Prishtinë Sot, 19:47
  169 €
 • 3 foto
  nivelizim te dyshemeve
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor dhe nivelizimin podrumave garazhave te shtepiave lokaleve

  Prishtinë Sot, 19:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per honda 750 cx v4 te gjitha pjeser
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per honda 750 cx v4 te gjitha pjeser

  shes pjes per honda 750 cc v4 1984-1990 jan te gjjtha pjeser komplet qka ju duhet .

  Prishtinë Sot, 16:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Karburatora V4 honda 740 cc vf-vfr 1984-1992
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Karburatora V4 honda 740 cc vf-vfr 1984-1992

  shiten te gjitha pjeset per honda vf 750 v4 1984-1992 , te gjitha pjeset e restauruara te testuara k

  Prishtinë Sot, 15:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes 4 sinjalizues per Vespa GTS GT
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes 4 sinjalizues per Vespa GTS GT

  Shes sinjalizuesit ( shmigafcat ) per Vespa GTS dhe GT 4 copa dy para dy mbas 049307575

  Prishtinë Sot, 13:33
  80 €
 • 4 foto
  SHES HELMETË UVEX origjinale
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  SHES HELMETË UVEX origjinale

  Shes helmete UVEX origjinale.

  Prishtinë Sot, 10:03
  140 €
 • 4 foto
  Auspuh Akrapovič
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Auspuh Akrapovič

  Shes Auspuhin Akrapovic per vespa piaggio x max tmax . 049307575

  Prishtinë Sot, 09:56
  300 €
 • 1 foto
  Fellne
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Fellne

  Goma - fellne

  Prishtinë Sot, 08:30
  180 €
 • 3 foto
  Jakne L
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Jakne L

  Jakne madhesia L

  Prishtinë Sot, 08:22
  100 €
 • 4 foto
  Dorza te reja
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Dorza te reja

  Dorza te reja Per motorra,madhesia L të zeza.

  Prishtinë Sot, 08:22
  60 €
 • 4 foto
  Shes bandashat per mondial RF
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes bandashat per mondial RF

  shes bandashat per mondial rf jon prefekt me guma t reja 2018 viber +38344 460-262

  Prishtinë Sot, 07:17
  85 €
 • 12 foto
  Bicikleta scott voltag
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bicikleta scott voltag

  Mountain-bike 26-she, shume e ruajtur. 1. Double-bandash, 2. Amortizer para me kualitet maksimal, 3.

  Prishtinë Dje, 19:45
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Bicikleta scott voltag
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bicikleta scott voltag

  Mountain-bike 26-she, shume e ruajtur. 1. Double-bandash, 2. Amortizer para me kualitet maksimal, 3.

  Prishtinë Dje, 19:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes JAKNE te RE per motorr - firma DANE -Gore-Tex
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes JAKNE te RE per motorr - firma DANE -Gore-Tex

  Shes JAKNE te RE per motorr - firma DANE -Gore-Tex. Jakna eshte e re dhe e paperdorur. The DANE j

  Prishtinë Dje, 18:19
  250 €
 • 1 foto
  Pjes per piaggio x9 evolution
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per piaggio x9 evolution

  shiten pjest per piaggio. x9 evolution +37744585594 viber tag piaggio piagjo malaguti grandskuter mo

  Prishtinë Dje, 17:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mbajtse per bicikleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Mbajtse per bicikleta

  Shes mbajtese per bicikleta vendoset shume leht dhe pershtatet per gjitha dimenzionet e bicikletave

  Prishtinë Dje, 11:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Reklama per motorra 1 euro Copa ( stickersa..
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes Reklama per motorra 1 euro Copa ( stickersa..

  Shes reklama per motorra 1€ euro copa ( ni figur ) jon t prene veq mi ngjit viber +383 44

  Prishtinë Dje, 10:59
  1 €
 • 7 foto
  Auspuh Akrapovic
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Auspuh Akrapovic

  Shitet auspuhi Original Akrapovic per yamaha x max +383 44 332 334 11111

  Prishtinë Dje, 10:57
  250 €
 • 2 foto
  Tucano urbano Piaggio MP3
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Tucano urbano Piaggio MP3

  Shes batanie tucano urbano Piaggio MP3 E re pa perdore . +38344404811 Batanie qebe per dimer mbul

  Prishtinë Dje, 09:20
  150 €
 • 4 foto
  Kofer për motorr/bicikletë
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kofer për motorr/bicikletë

  Shitet Koferi i përshtatur për bicikletë dhe motorr = 20 EURO --- biciklet biciklete biqiklete bici

  Prishtinë 3 qershor 22:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kacig +
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  kacig +

  shitet kaciga e ardhun prej norvegjise . per motorra dhe skutera madhesia M shitet per arsye mosperd

  Prishtinë 3 qershor 21:24
  60 €
 • 5 foto
  BATTERY EXIDE AMG
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  BATTERY EXIDE AMG

  BATTERY EXIDE AMG YTZ10S-BS YTX9-BS

  Prishtinë 3 qershor 13:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Coveralls BLASTER GT-R SPYKE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Coveralls BLASTER GT-R SPYKE

  Coveralls BLASTER GT-R SPYKE Nr 50 Nr 52 Nr 54 Nr 56 Nr 58 Vrejtje Vetem me POROSI

  Prishtinë 3 qershor 13:51
  430 €
 • 4 foto
  PIRELLI DIABLO ROSSO I I I  |DR3|
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PIRELLI DIABLO ROSSO I I I |DR3|

  PIRELLI DIABLO ROSSO I I I 120 70 R17 190 55 R17 120 70 R17 180 55 R17 Viti i gomave 2020

  Prishtinë 3 qershor 13:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Michelin 190 55 R 17 120 70 R17
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Michelin 190 55 R 17 120 70 R17

  Michelin 190 55 R 17 120 70 R17

  Prishtinë 3 qershor 13:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma per Vespa dhe Xmax
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma per Vespa dhe Xmax

  Michelin City Grip 120 70 12. Java 06 viti 2020 Michelin City Grip 130 70 12. Java 09 viti 2020

  Prishtinë 3 qershor 13:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma Michelin 2CT 180 55 R17 120 70 R17
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma Michelin 2CT 180 55 R17 120 70 R17

  Michelin 2CT 120 70 R17 viti 20 java 03 Michelin 2CT 180 55 R17 viti 19 java 37

  Prishtinë 3 qershor 13:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet helmeta (kaciga) per motorr ose ski Alpina
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet helmeta (kaciga) per motorr ose ski Alpina

  Kaciga ka mundesi zgjerimi ngushtimi te mases se kokes, ngjyra e bardhe mat me vrima ajrosjeje, çmim

  Prishtinë 2 qershor 22:45
  30 €
 • 2 foto
  Radilic
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Radilic

  SHES RADILICEN PER APRILIA 50 kubik +38344404811 ●●●●●●●●●●●●●●●●

  Prishtinë 2 qershor 17:44
  50 €
 • 4 foto
  Pjes Malossi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes Malossi

  Pjes Malossi per Aerox Llamella malossi Variator malossi - rrollne malossi dhe amortizer per te gji

  Prishtinë 1 qershor 15:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Jakne per motorr-firma AKUMA 3M-Goretex
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes Jakne per motorr-firma AKUMA 3M-Goretex

  Shes Jakne per motorr-firma AKUMA 3M-Goretex. The AKUMA jacket is perfect if you are looking for a

  Prishtinë 1 qershor 13:24
  330 €
 • 1 foto
  Shes pantolla per motorra sportiv
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes pantolla per motorra sportiv

  Shes pantolla per motorra sportiv. Jane te perdorura.

  Prishtinë 1 qershor 13:23
  130 €
 • 0 foto
  Shes doreza te lekures me material KEVLAR
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes doreza te lekures me material KEVLAR

  Shes doreza te lekures me material KEVLAR. Lekure origjinale. Ekstra te sigurta. Jane pak te per

  Prishtinë 1 qershor 13:23
  100 €
 • 4 foto
  Kacig
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kacig

  Shiter kaciga arrow masa M e rujtun me syza

  Prishtinë 29 maj 23:29
  40 €
 • 3 foto
  jakne
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  jakne

  Shes jaknen e matorrit frm BMW shim emir 043945319

  Prishtinë 29 maj 14:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PJESË PËR MOTOÇIKLETA
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PJESË PËR MOTOÇIKLETA

  Vaj per Motoçikleta Castrol 10w40 POWER1 RACE Castrol 10w50 POWER1 RACE Castrol 5w40 POWER1 RACE

  Prishtinë 29 maj 02:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Moto shop 045511381
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Moto shop 045511381

  Helmeta te rej

  Prishtinë 28 maj 21:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Continental 160 60 R17 Michelin 160 60 R17
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Continental 160 60 R17 Michelin 160 60 R17

  Continental 160 60 R 17 Viti java 40 viti 2019 Michelin 160 60 R 17 Viti java 01 viti 2020

  Prishtinë 28 maj 20:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Michelin power rs 120 70 R17
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Michelin power rs 120 70 R17

  Michelin power rs 120 70 R17 viti 18 java 50

  Prishtinë 28 maj 20:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Donlop sportmax 180 55 17
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Donlop sportmax 180 55 17

  Donlop sportmax 180 55 17 viti 16 java 46

  Prishtinë 28 maj 20:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BATERI EXIDE AGM (GELL) YTZ10S
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  BATERI EXIDE AGM (GELL) YTZ10S

  BATERI EXIDE AGM (GELL) YTZ10S

  Prishtinë 28 maj 20:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per Motorra YAMAHA SUZUKI HONDA KAWASAKI
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per Motorra YAMAHA SUZUKI HONDA KAWASAKI

  Goma 190/55 R17 Michelin Goma 120/70 R17 Michelin Goma 180/55 R17 Michelin Vaj Castrol 10w40 POWER1

  Prishtinë 28 maj 20:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Dorza Oakley origjinale
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Dorza Oakley origjinale

  Dorza Oakley origjinale madhesia L

  Prishtinë 28 maj 16:15
  45 €
 • 4 foto
  Helmet Acerbis motocross/enduro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet Acerbis motocross/enduro

  Suzuki,yamaha,helmeta,skuter 50cc,raptor250,yz250f,motocross,enduro,honda,agv,shark,acerbis,ktm,cana

  Prishtinë 28 maj 14:49
  80 €
 • 3 foto
  Shitet pasqyra Rizoma
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet pasqyra Rizoma

  Shes pasqyren rizoma per motora. 046107633

  Prishtinë 28 maj 10:35
  80 €
 • 6 foto
  Dorza origjinale OAKLEY
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Dorza origjinale OAKLEY

  Dorza origjinale OAKLEY Madhesia L

  Prishtinë 28 maj 02:09
  45 €
 • 4 foto
  moto shop
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  moto shop

  moto shop 045511381

  Prishtinë 27 maj 23:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  JFG Racing
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  JFG Racing

  JFG Racing kapak benzine i pa perdorur perdoret per KAWASAKI KX450F 2006-2015 KAWASAKI KX250F 2006-

  Prishtinë 27 maj 14:17
  25 €
 • 6 foto
  Moto shop 045511381
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Moto shop 045511381

  045511381

  Prishtinë 27 maj 13:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Michelin commander 200 55 R17
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Michelin commander 200 55 R17

  Michelin commander 200 55 R17 viti 16 java 02

  Prishtinë 26 maj 17:16
  Me Marrveshje