• Shitet motorr Piago Benelli 49

  Shitet motorr Piago Benelli 49

  I zi , ne gjendje shume te mir pune

  190 Lek
  Durrës
  6 janar 14:26
 • Plastika beverly

  Plastika beverly

  Ball i perparem piaggio beverly 500cc i kompletuar

  1 €
  Durrës
  12 dhjetor 10:48
 • SENSOR PARKIMI ELEKTROMAGNETIK

  SENSOR PARKIMI ELEKTROMAGNETIK

  SHITEN SENSOR PARKIMI UNIVERSAL PER CDO MAKINDE, MONTOHEN SHUM THJESHTE. MODELI I FUNDIT I SENSORËVE. TE BLER NE ITALI. NUK KA NEVOJ PER SHPIM TE PRAPAKOLPIT. MONTOHEN DUKE NGJITUR SHIRITIN NGA PJESA

  35 €
  Durrës
  6 dhjetor 23:55
 • Xhupa motorri

  Xhupa motorri

  Dy xhupa suomy te rinj.100€ secili.

  200 €
  Durrës
  4 dhjetor 16:45
 • Skafant

  Skafant

  E shes per arsyje mosperdorimi

  70 €
  Durrës
  2 dhjetor 22:44
 • Ktm 640 lc4

  Ktm 640 lc4

  ktm duke 640 lc4 viti 2004 amortizator disqe motard te kompletuar me diskofren pompa frenimi para dhe mbrapa

  45.000 Lek
  Durrës
  2 dhjetor 02:34
 • Beverly 350 ie ABS,xham origjinal

  Beverly 350 ie ABS,xham origjinal

  Xham origjinal Piaggio Beverly 125/300/350 si i ri,perdorur 15 dite.

  65 €
  Durrës
  30 nëntor 00:44
 • Beverly 350 ie ABS -17 marmita komplet

  Beverly 350 ie ABS -17 marmita komplet

  Shitet marmita komplet Beverly 350 ie ABS ,viti prodhimit maj/2017. Ka bo vetem 450 km.Eshte si e re.

  200 €
  Durrës
  30 nëntor 00:44
 • Beverly 350 ie ABS variator komplet origjinal.

  Beverly 350 ie ABS variator komplet origjinal.

  Veriator Piaggio Beverly 350 origjinal viti 05/2017 ,ka bere vetem 450 km, si i ri.

  55 €
  Durrës
  28 nëntor 18:34
 • Buka kuadrit Burgman 400 & 650

  Buka kuadrit Burgman 400 & 650

  Kuadri per Burgman 400 dhe 650 per te gjitha modelet. I ri origjinal Suzuki.

  55 €
  Durrës
  28 nëntor 13:57
 • DURRES SHES VIZJER PER KOKORE MOTORRI

  DURRES SHES VIZJER PER KOKORE MOTORRI

  DURRES SHES VIZJER PER KOKORE MOTORRI, ORIGJINAL SI NE FOTO E SJELL NGA ITALIA. MATERJALI PECIKLLAZ.CMIMI 20 MIJ LEK TE VJETRA. CEL: 0693939320

  2.000 Lek
  Durrës
  23 nëntor 17:46
 • Amortizator per motorr

  Amortizator per motorr

  Shiten Cmimi i arsyshem

  Me Marrveshje
  Durrës
  10 nëntor 12:35
 • Doreza motorri

  Doreza motorri

  Doreza motorri te reja.

  15 €
  Durrës
  9 nëntor 17:37
 • Biciklete Italiane ATALA

  Biciklete Italiane ATALA

  Biciklete Italiane ATALA ne gjendje shume te mire e sapoardhur nga jashte, shume pak e perdorur!

  150 €
  Durrës
  8 nëntor 14:47
 • Kask zeus

  Kask zeus

  Kask zeus origjinale e re fare

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 nëntor 19:03
 • Shes bicikleten

  Shes bicikleten

  DRENAS GJINDET NE GJENDTJE TE MIR

  100 €
  Durrës
  1 nëntor 23:35
 • Shitet Biciklete sportive origjinale

  Shitet Biciklete sportive origjinale

  Shitet per arsye mosperdorimi,Origjinale pak e perdorur eshte ne gjendje shume te mire

  200 €
  Durrës
  7 tetor 23:31
 • Letra motorri Honda 954 -02

  Letra motorri Honda 954 -02

  letrat jane te gjitha te rregullta por te mbaruara ne 2016,disponoj dhe te gjithe shasin e motorrit bashke me pllaken me nr e shasis ja vlen

  500 €
  Krujë
  11 shtator 12:45
 • Doreza Dainese Vintage 2015

  Doreza Dainese Vintage 2015

  dainese Vintage 1972 prodhim i 2015 masa L por perfekte per duar me gishta te shkurter te pa perdorura perfekte per koh te fresket , ne dyqan kushtojne 160euro shiten 70euro, WHATSAPP OSE VIBER

  70 €
  Durrës
  5 shtator 17:34
 • Suzuki Burgman AN 650 kit ingranazhet e CVT .

  Suzuki Burgman AN 650 kit ingranazhet e CVT .

  Kit ingranazhet e kambios CVT per te gjitha modelet Burgman 650 nga viti 2003 deri 2013 ne total 11 pjes,cmimi euro 175,00 (keto keshillohet te nderrohen komplet sepse ingranaxhi i vjeter demton te tj

  158 €
  Durrës
  30 gusht 23:34
 • Kasko

  Kasko

  Kasko e re shum e mire shitet.padiskutushem cmimi .

  50 €
  Durrës
  16 gusht 12:54
 • Kaska cift

  Kaska cift

  kaska cift

  5.000 Lek
  Durrës
  11 gusht 11:57
 • Stop beverly 200cc 250cc 500cc

  Stop beverly 200cc 250cc 500cc

  Stop piaggio beverly 200cc 250cc 500cc

  50 Lek
  Durrës
  18 korrik 11:55
 • Medison pasqyra

  Medison pasqyra

  Pasqyra malaguti medison 150cc

  50 €
  Durrës
  18 korrik 11:54
 • Ktm

  Ktm

  Amortizator ktm disqet para mrapa diskofrenat parafango pkastikat kroskot kuader timon sistimi frenimit para dhe mbrapa pedanat e kembeve

  1 Lek
  Durrës
  13 korrik 20:54
 • Kolektor ktm 640 lc4

  Kolektor ktm 640 lc4

  Kolektor ktm 640 lc4

  1 Lek
  Durrës
  13 korrik 20:44
 • Cels honda goldwing

  Cels honda goldwing

  celes i ri orgjinal

  25 €
  Durrës
  4 korrik 12:58
 • Honda shadow 600cc

  Honda shadow 600cc

  Grup honda shadow i ardhur nga jasht i kompletuar dhe me impiantin elektrik

  Me Marrveshje
  Durrës
  4 korrik 12:45
 • Mivv

  Mivv

  Marmit mivv karbon zhurmuse dhe me bllokues zhurme e pershtacme per tma-x dhe motorra te tj

  130 €
  Durrës
  4 korrik 12:45
 • Amortizator

  Amortizator

  sistem drejtim frenimi amortizator nofulla frenimi disk parafango pompa frenimi para mbrapa bashk me pedanat dhe amrtizatori mbrapa pompa e benzines grup i rregullt suzuki k1 600cc sistem karburator

  Me Marrveshje
  Durrës
  4 korrik 12:44
 • Ktm 640 lc4

  Ktm 640 lc4

  Bllok freksioni kit

  Me Marrveshje
  Durrës
  4 korrik 12:44
 • Fund marmite shark

  Fund marmite shark

  Fund marmite shark vetem per custom

  70 €
  Durrës
  4 korrik 12:44
 • Kokore/Helmete gjermane "Polo"

  Kokore/Helmete gjermane "Polo"

  Helmeta eshte ne gjendje shume te mire, pa demtime dhe eshte perdorur shume pak!

  30 €
  Durrës
  25 qershor 19:34
 • Xhup per motor i markes IXS

  Xhup per motor i markes IXS

  Xhupi markes IXS Gore-tex. Xhupi eshte pothuajse si i ri. Cmimi origjinal (i ri) kushton rreth 400 euro. Cmimi i shitjes 230 euro

  230 €
  Durrës
  17 qershor 00:36
 • Kosh Piaggio

  Kosh Piaggio

  Shes kosh origjinal Piagio Liberty bashk me Shalen teke..

  50 €
  Durrës
  11 qershor 22:59
 • Kit freksioni Burgman 400 abs viti 06-13

  Kit freksioni Burgman 400 abs viti 06-13

  Kit frizioni kembana plus freksion marka New freen Burgman 400 viti 06-13.

  135 €
  Durrës
  17 maj 00:54
 • Plastika per Yamaha R6 te 2008-2016

  Plastika per Yamaha R6 te 2008-2016

  Shes plastika origjinale per Yamaha R6 2008-2016 ngjyre te bardhe. Mund te shiten dhe pjes pjes. 0695677373

  Me Marrveshje
  Durrës
  5 maj 00:44
 • Biciklete

  Biciklete

  28,e thjeshte me marsha funksionale.

  9.900 Lek
  Durrës
  18 dhjetor 23:40