• 1 foto
  Centrlin yamaha x max 250cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Centrlin yamaha x max 250cc

  Shitet centralina yamaha x max 250cc e kompletuar cdi celsi kuadrit bashke me kuader

  Durrës 4 qershor 11:47
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Centralin piaggio
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Centralin piaggio

  Shitet centralin piaggio 200cc centralina eshte e pa kodifikuar i shkon cdo lloj piaggio 125cc 150cc

  Durrës 4 qershor 11:46
  80.000 Lek
 • 1 foto
  Tapa e radiatorit ujit Piaggio Beverly,Aprilia etj
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Tapa e radiatorit ujit Piaggio Beverly,Aprilia etj

  Tape uji radiatorit për piaggio Beverly, Vespa, Aprilia etj...E re origjinale Piaggio.

  Durrës 30 maj 00:57
  10 €
 • 1 foto
  Kollodok
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kollodok

  Shitet bjell kollodok yamaha majesty 250cc

  Durrës 21 maj 12:57
  1 Lek
 • 2 foto
  Paraolio forc Burgman 250-400 dhe modele të tjera
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Paraolio forc Burgman 250-400 dhe modele të tjera

  Permistop per amortizaroret para për Burgman 250-400 dhe shumë për motorra te tjere . Permistop am

  Durrës 13 maj 15:34
  19 €
 • 0 foto
  Kampana Beverly 500
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kampana Beverly 500

  Kampana e freksionit origjinale për Piaggio Beverly 500 e re . Shkon për modelet e mëposhtme: ATLA

  Durrës 13 prill 16:45
  46 €
 • 2 foto
  Xham mbrojtes per Harley Honda Yamaha chopper
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xham mbrojtes per Harley Honda Yamaha chopper

  Xhami eshte mbajtur i zmontuar ne garazhd dhe eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mospe

  Durrës 12 prill 10:54
  110 €
 • 2 foto
  Suzuki evo 2
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Suzuki evo 2

  Shitet marmit motorri sportiv suzuki gsx r-1000 gp evo II cmimi i padiskutueshem

  Durrës 9 prill 08:45
  100 €
 • 0 foto
  Xhup lemure + mbrojtese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup lemure + mbrojtese

  200€ masa L,

  Durrës 28 mars 11:35
  200 €
 • 5 foto
  Helmete Kokore Biltwell Bonanza
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmete Kokore Biltwell Bonanza

  Helmeta eshte perdorur vetem 5 here dhe ska as shenjen me te vogel te demtimit. Shitet per arsye mos

  Durrës 26 mars 11:44
  90 €
 • 1 foto
  Mbrojtese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Mbrojtese

  Shitet nje mbrojtese e ardhur nga gjermania vetem per 2000lek.

  Durrës 15 mars 17:44
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Stopa
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Stopa

  Stopa piaggio liberty viti 2010

  Durrës 12 mars 18:45
  1 Lek
 • 2 foto
  Veriator Beverly 500 me 8 rrula
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veriator Beverly 500 me 8 rrula

  Variator i ri origjinal Piaggio Beverly 500 . Shkon dhe për modelet , Aprilia Gilera etj

  Durrës 11 mars 12:34
  95 €
 • 1 foto
  Freksion Beverly 500
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Freksion Beverly 500

  Freksion origjinal për Beverly 500 i ri .

  Durrës 11 mars 11:54
  57 €
 • 0 foto
  Rregullator
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Rregullator

  Rregullator kymco xcitng 500cc viti 2006

  Durrës 11 mars 11:54
  1 Lek
 • 0 foto
  Centralin
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Centralin

  Centralin kymco xciting 500cc viti 06

  Durrës 11 mars 11:54
  1 Lek
 • 0 foto
  Suzuki an 150cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Suzuki an 150cc

  Grup scooter suzuki an 150cc viti 1997

  Durrës 30 janar 08:55
  1 Lek
 • 4 foto
  Pjese kembimi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi

  Pjese kembimi per te gjitha llojet e scooter grupe yamaha majesty 125cc- 150cc- 250cc grupe honda

  Durrës 20 janar 10:34
  1 €
 • 0 foto
  Pjese kembimi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi

  Pjese kembimi per yamaha xj600cc dominator

  Durrës 19 janar 16:54
  1 €
 • 0 foto
  Pjese kembimi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi

  Pjese kembimi per kavasaki er5 600cc

  Durrës 19 janar 16:34
  1 €
 • 0 foto
  Pjese kembimi kavasaki
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi kavasaki

  Pjese kembimi kavasaki ninja

  Durrës 19 janar 15:54
  1 €
 • 0 foto
  Pjese kembimi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi

  Pjese kembimi per malaguti blog 160cc

  Durrës 19 janar 14:54
  1 €
 • 0 foto
  Shitet motorr Piago Benelli 49
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet motorr Piago Benelli 49

  I zi , ne gjendje shume te mir pune

  Durrës 6 janar 14:26
  190 Lek
 • 1 foto
  Plastika beverly
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Plastika beverly

  Ball i perparem piaggio beverly 500cc i kompletuar

  Durrës 12 dhjetor 10:48
  1 €
 • 1 foto
  SENSOR PARKIMI ELEKTROMAGNETIK
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  SENSOR PARKIMI ELEKTROMAGNETIK

  SHITEN SENSOR PARKIMI UNIVERSAL PER CDO MAKINDE, MONTOHEN SHUM THJESHTE. MODELI I FUNDIT I SENSORËVE

  Durrës 6 dhjetor 23:55
  35 €
 • 3 foto
  Ktm 640 lc4
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ktm 640 lc4

  ktm duke 640 lc4 viti 2004 amortizator disqe motard te kompletuar me diskofren pompa frenimi para dh

  Durrës 2 dhjetor 02:34
  45.000 Lek
 • 0 foto
  Beverly 350 ie ABS -17 marmita komplet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Beverly 350 ie ABS -17 marmita komplet

  Shitet marmita komplet Beverly 350 ie ABS ,viti prodhimit maj/2017. Ka bo vetem 450 km.Eshte si e re

  Durrës 30 nëntor 00:44
  200 €
 • 0 foto
  Beverly 350 ie ABS variator komplet origjinal.
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Beverly 350 ie ABS variator komplet origjinal.

  Veriator Piaggio Beverly 350 origjinal viti 05/2017 ,ka bere vetem 450 km, si i ri.

  Durrës 28 nëntor 18:34
  55 €
 • 3 foto
  Buka kuadrit Burgman 400 & 650
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Buka kuadrit Burgman 400 & 650

  Kuadri per Burgman 400 dhe 650 per te gjitha modelet. I ri origjinal Suzuki.

  Durrës 28 nëntor 13:57
  55 €
 • 1 foto
  DURRES SHES VIZJER PER KOKORE MOTORRI
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  DURRES SHES VIZJER PER KOKORE MOTORRI

  DURRES SHES VIZJER PER KOKORE MOTORRI, ORIGJINAL SI NE FOTO E SJELL NGA ITALIA. MATERJALI PECIKLLAZ

  Durrës 23 nëntor 17:46
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Amortizator per motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Amortizator per motorr

  Shiten Cmimi i arsyshem

  Durrës 10 nëntor 12:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Doreza motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Doreza motorri

  Doreza motorri te reja.

  Durrës 9 nëntor 17:37
  15 €
 • 3 foto
  Kask zeus
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kask zeus

  Kask zeus origjinale e re fare

  Durrës 6 nëntor 19:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes bicikleten
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes bicikleten

  DRENAS GJINDET NE GJENDTJE TE MIR

  Durrës 1 nëntor 23:35
  100 €
 • 0 foto
  Shitet Biciklete sportive origjinale
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet Biciklete sportive origjinale

  Shitet per arsye mosperdorimi,Origjinale pak e perdorur eshte ne gjendje shume te mire

  Durrës 7 tetor 23:31
  200 €
 • 0 foto
  Doreza Dainese Vintage 2015
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Doreza Dainese Vintage 2015

  dainese Vintage 1972 prodhim i 2015 masa L por perfekte per duar me gishta te shkurter te pa perdoru

  Durrës 5 shtator 17:34
  70 €
 • 0 foto
  Kaska cift
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kaska cift

  kaska cift

  Durrës 11 gusht 11:57
  5.000 Lek