• Biciklet sot kan adhur nga Zvicra

  Biciklet sot kan adhur nga Zvicra

  Bicikkleta per te ritur edhe per femi

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  15 janar 07:05
 • oferta serioze e kredisë në fund të vitit 2017 (ph

  oferta serioze e kredisë në fund të vitit 2017 (ph

  Përshëndetni të gjithë Sipas Microfinance Ndërkombëtare (IMO) Zotërinj dhe zonja për këto momente gëzimi, zgjidhja e vetme për problemin tuaj financiar dhe të përditshmen tjetër është: duke përdorur k

  20 €
  Gjakovë
  26 dhjetor 13:06
 • Shitet bicikleta

  Shitet bicikleta

  Shitet bicikleta ne gjendje perfekte e po sa ardhur nga austria shum e mir shum pak e perdorne per me shum mund te kontaktoni ne numrin e telefonit.

  120 €
  Deqan
  14 dhjetor 20:04
 • Zgjidhje të holla urgjentisht për festën e fund të

  Zgjidhje të holla urgjentisht për festën e fund të

  Zgjidhje të holla urgjentisht për festën e fund të viteve Përshëndetje Ju keni qenë mohuar në banka për shkak të kreditit tuaj nuk i plotëson standartet e tyre? ju duhet të holla për të rritur aktivit

  100 €
  Deqan
  6 dhjetor 19:05
 • shitet helmeta

  shitet helmeta

  shitet

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  22 nëntor 02:17
 • Grand maître marabout Ayieko

  Grand maître marabout Ayieko

  Zonja e mirë Mrs, z Unë e quaj veten Grand vetes Tha marabut do të thotë zgjidhje për problemin tuaj në 7 ditë I Grandmaster Said kthim emocional, trashëguar nga babai im i fuqishëm kështu që nuk shq

  100 €
  Junik
  11 nëntor 13:35
 • KAWASAKI KMX 125

  KAWASAKI KMX 125

  Maqina esht komplet me klip e cilinder te ri. Pa e perdorun

  300 €
  Deqan
  1 nëntor 15:06
 • Unë jam geesinkbetty, Unë do të të jap Hua është

  Unë jam geesinkbetty, Unë do të të jap Hua është

  Unë jam geesinkbetty, Unë do të të jap Hua është 5000 € për 5.000.000 € me një arsyeshme normë prej 2%, kushtet janë shumë të thjeshta dhe pa problem. Unë gjithashtu të bëjë investime në mes të indiv

  5.000 €
  Deqan
  30 tetor 10:16
 • Unë jam geesinkbetty, Unë do të të jap Hua është

  Unë jam geesinkbetty, Unë do të të jap Hua është

  Unë jam geesinkbetty, Unë do të të jap Hua është 5000 € për 5.000.000 € me një arsyeshme normë prej 2%, kushtet janë shumë të thjeshta dhe pa problem. Unë gjithashtu të bëjë investime në mes të indiv

  5.000 €
  Deqan
  30 tetor 10:16
 • skuter

  skuter

  shitet skuteri ne gjendje te rregullt , klipin eka te ri , dhezet ne kam . dokumenta nuk ka .per ma shum info thirr ne tel

  120 €
  Rahovec
  18 tetor 23:15
 • 2016 Yamaha YZF-R1

  2016 Yamaha YZF-R1

  New Discount Offer Promo Available Here!! 2016 Yamaha YZF-R Item specifics Condition: Used Year: 2016 Mileage: 500 Exterior Color: Gray & Black Make: Yamaha Engine Size (cc): 1,000 Mod

  1.700 €
  Gjakovë
  11 shtator 15:55
 • 2016 Yamaha YZF-R1

  2016 Yamaha YZF-R1

  For sell 2016 Yamaha YZF-R1 Grey & Black New Promo of Eid al Adha Available Here Very Good Price. FREE SHIPPING WORLDWIDE 100% GENUINE, ORIGINAL PRODUCTS CONTACT US NOW FOR MORE DETAILS :

  1.600 €
  Gjakovë
  31 gusht 18:47
 • Suzuki gsxr600cc

  Suzuki gsxr600cc

  Shitet motorri suzuki gsxr Per pjes Kontaktoni ne fizbuk Hazir Kika

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  18 gusht 14:04
 • Shesi pjes per skutera

  Shesi pjes per skutera

  Shesim pjes per kymco super 9

  Me Marrveshje
  Rahovec
  20 korrik 07:04
 • Shes pjes te motorave

  Shes pjes te motorave

  Shesim pjes te gjitha llojet te motorave te perdorura dhe te reja,si dhe bejm porosi te pjesve orgjinale si Malosi,Meteor,Prox,Wossnere etj

  Me Marrveshje
  Rahovec
  20 korrik 06:14
 • Pjesë për kavasaki 1100

  Pjesë për kavasaki 1100

  Shiten pjesë për kawasaki 1100 vp 1998 .anësoret me drita signalizuese, radiatori me flutur,distributori, motorrina, bobina, pompa e benzinës, gjunda, senzori, pasqyrja e majt' elektronikat dhe rrota

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  14 korrik 11:24
 • Bicikleta

  Bicikleta

  Jan bicikleta shum te mira origjinale frenat i kan ne rregull shpejtsit ne rregull gomat e reja te gjitha i kan ne rregull . Bicikleta me ngjyr te bardh - sportive kushton 90 euro . Bicikleta me ngjyr

  315 €
  Gjakovë
  29 qershor 18:15
 • Pjes per motorra

  Pjes per motorra

  Peuegot suzuki honda kawasaki yamaha piaggio gilera

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  25 maj 23:17
 • Pjes per Honda cbr600rr 2003-2006

  Pjes per Honda cbr600rr 2003-2006

  shes pjes per honda cbr 600rr 2003-2006 posedoi te gjitha pjeset viber+37745528243 ose tel 049566917

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  25 maj 23:17
 • Moto Pjes Argjendi

  Moto Pjes Argjendi

  posedoim pjes per motorra te reja dhe te perdorura kontakt ne nr 044189300 ose 045528243

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  25 maj 23:17
 • Gom per motocross 100.90.19

  Gom per motocross 100.90.19

  Goma esht e perdorme po esht kogja e mir

  20 €
  Gjakovë
  16 maj 13:04