• Shitet Jaknja dhe pantollonat

  Shitet Jaknja dhe pantollonat

  Teshat jan 100% lekur Jaknja esht Nr (L) ndersa pantollonat Nr (M) Jan shum te rujtuna Boj ndrrim edhe me telefon iphone ose Samsung +37744486799

  100 €
  Klinë
  16 janar 01:14
 • samsung

  samsung

  Krejt gjente tregull esht e arthme prej suedis poj edhe nrim

  300 €
  Klinë
  15 janar 12:05
 • Helmete per motorr

  Helmete per motorr

  Helmet per motor e ardhur nga zvicra - mungon xhami (pllastika) e perparme

  30 €
  Pejë
  14 janar 23:16
 • Pies e kembimi per Yamaha virago motorrino

  Pies e kembimi per Yamaha virago motorrino

  Pjese per Yamaha virago motorrino goma disqe maqina te ardhura nga italia

  Me Marrveshje
  Pejë
  14 janar 22:16
 • Kerkoj angllaser per motor yamaha virago 125

  Kerkoj angllaser per motor yamaha virago 125

  Kerkoj angllaser per motor yamaha virago 125 Ose mjeshter qe mundet me rregullu Per info. Tel. Dhe viber +37744160425

  Me Marrveshje
  Klinë
  4 janar 22:05
 • **

  **

  Ggg

  Me Marrveshje
  Istog
  27 dhjetor 03:14
 • Kromatur Beverly 300 500

  Kromatur Beverly 300 500

  Kromatur Beverly 300 500

  100 €
  Pejë
  23 dhjetor 00:14
 • Pjese te perdorura per te gjith llojet e motorrave

  Pjese te perdorura per te gjith llojet e motorrave

  Pjese te perdorura per te gjith llojet e motorrave te ardhura nga italia

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 dhjetor 00:14
 • Pjese per beverly 250cc 2009

  Pjese per beverly 250cc 2009

  Pjese per beverly 250cc 2009 plastik, fener, kroskot, timon, injeksion cip

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 dhjetor 00:14
 • Pjese per Honda Varadeo dhe Yamaha R1

  Pjese per Honda Varadeo dhe Yamaha R1

  Pjese per Honda Varadeo dhe Yamaha R1 1000cc. Aldo-Moto

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 dhjetor 00:14
 • Në 02 ditë, paratë në llogarinë tuaj.

  Në 02 ditë, paratë në llogarinë tuaj.

  Përshëndetje Ju jeni të ndaluar për bankën tuaj dhe të gjitha përpjekjet tuaja në institucionet e tjera financiare dha asgjë deri atje për shkak të kredive të këqija ose të tjera, atëherë nuk ka më m

  1 €
  Pejë
  17 dhjetor 18:25
 • yamaha dt50r

  yamaha dt50r

  yamaha dt50r 2taktsh maqina komplet me karburator ,radiatori i ujit me ceva te ujit komplet ngjendje shum tmir . maqina osht met nshpejtsi nuk e di qka ka osht i paprekun .mundsi ndrrimi nvaret me qka

  80 €
  Pejë
  29 nëntor 23:04
 • Ktm Snowtrack Traka Bores Ktm

  Ktm Snowtrack Traka Bores Ktm

  Sches Explorer trake te bores Per ktm yamaha honda husaberg husqvarna suzuki Traka eshte ne gjendje shum te mir vetem nje seson e perdorun per ma shum informata thirrni NR 0041764567001 viber ose wh

  2.800 €
  Istog
  6 nëntor 23:26
 • Shes helmeten e pa perdorne

  Shes helmeten e pa perdorne

  Shes helmeten e pa perdorne ben edhe per koke te madhe edhe per te vogel sepse e ka rregullatorin qe e rregullon simbas madhsise se kokes

  15 €
  Klinë
  6 nëntor 21:15
 • Ik heb uw bericht ontvangen en ik wil u eraan heri

  Ik heb uw bericht ontvangen en ik wil u eraan heri

  Ik heb uw bericht ontvangen en ik wil u eraan herinneren dat wij zijn bereid te verlenen u deze lening van 40000€, zodat u dit kunt investeren in uw bedrijf zonder protocollen moeilijk. Maar het is ve

  5.000 €
  Klinë
  29 tetor 14:07
 • Skija

  Skija

  Skija nga CH

  Me Marrveshje
  Pejë
  18 tetor 23:06
 • Biciklet Shimano

  Biciklet Shimano

  Shes biciklet shum e mir e perdorur 3 muaj , shitet me nje cmimi shum te lir , kjo o bicikleta siq po shihet ne foto kush don mundet me ardh me pa gjindet ne pej

  Me Marrveshje
  Pejë
  16 shtator 23:14
 • kredi dhe financim

  kredi dhe financim

  Ky mesazh u drejtohet individëve, të varfërve dhe të gjithë atyre që janë Në nevojë për një hua të veçantë për ngarkesat e tyre të ndryshme (Kredia Për qira, borxhet, blerja e automjeteve, qiraja e ap

  Me Marrveshje
  Klinë
  13 shtator 00:24
 • Merrni huanë e parave tuaja

  Merrni huanë e parave tuaja

  Ky është një parakusht për gjetjen e thirrjes Për realizimin e një projekti, ose keni nevojë për para për të blerë një apartament ... Sa më shumë që ju jeni të ndaluar banka apo skedari ka qenë refuzu

  Me Marrveshje
  Klinë
  12 shtator 00:17
 • KREDI OFROJNË MES VEÇANTË SERIOZ TË SHPEJTË NË 48

  KREDI OFROJNË MES VEÇANTË SERIOZ TË SHPEJTË NË 48

  Guter Tag Ich stehe zu seiner Verfügung die Darlehen zwischen Privatpersonen ab 500 € für 1.000.000 € zu einem Satz von 3%. Ich erwarte nur die ernsthaften Personen .Kontakt: [email protected]

  120 €
  Istog
  27 gusht 12:24
 • Kredi ofrojnë të shpejtë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë të shpejtë në mes të veçantë

  Përshëndetje zotëri, unë jam drejtori i një kompanie financiare që siguron hua për bizneset, për individët dhe për njerëzit e varfër që janë në nevojë. Norma ime e interesit është 2% në vit, varësisht

  3.000 €
  Klinë
  21 gusht 22:06
 • Remus

  Remus

  Urgjent Shes auspuh i firmes Remus Titanium 100% ne gjendje perfekte per Cross / Sportak / Scootera per ma shume kontakto ne numer telefoni +386 49 357 457

  50 €
  Pejë
  11 gusht 21:15
 • Shes teshat per motorra edhe qizme

  Shes teshat per motorra edhe qizme

  Shes teshat per motorra edhe qizme per motorra per ma shum lajmrohuni ne numer telit ose edhe viber Gjindemi ne vushtrri

  Me Marrveshje
  Pejë
  6 gusht 15:07
 • shitet

  shitet

  shitet jakna per motorr honda

  70 €
  Pejë
  29 korrik 01:14
 • Piese per Yamaha virago 250cc

  Piese per Yamaha virago 250cc

  Pies per Yamaha virago 250cc

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 korrik 02:14
 • Shes pjes per yamaha aerox 49cc

  Shes pjes per yamaha aerox 49cc

  Shes pjes per aerox 49cc: variator Polini , exhaust Malossi ,cylinder ne gjendje te mir, bandashi mrapa komplet me disk + cylinder, rrypi, e shum pjes tjera shihen ne foto

  Me Marrveshje
  Istog
  19 korrik 22:24
 • Shes variator 100cc

  Shes variator 100cc

  Shes variatorin komplet me ramenic pothuajse i ri shum pak i perdorur eshte 100cc sport

  35 €
  Pejë
  16 korrik 16:17
 • Kerkoj farin per mondil

  Kerkoj farin per mondil

  Kerkoj ket lloj drite per mondial hsi spider me nje qmim te arsyshem kush e ka let me lajmro ket nr edhe viber flm

  10 €
  Pejë
  15 korrik 22:14
 • Bicklet

  Bicklet

  Shes bicklet sapo i ardhu nga gjermania

  Me Marrveshje
  Pejë
  4 korrik 13:05
 • Për të marrë hua të holla prej € 1000 euro në 1.00

  Për të marrë hua të holla prej € 1000 euro në 1.00

  Për të marrë hua të holla prej € 1000 euro në 1.000.000 Ju duhet të marrë hua të holla, por ju nuk doni që të merren me të, është një kohë të gjatë dhe të shtrenjtë proccedures ainssi que'au refuzimi

  1.200 €
  Istog
  28 qershor 15:14
 • Pjese per burgman 650 dhe 400

  Pjese per burgman 650 dhe 400

  Pjese per Bergman 650dhe 400 te ardhura nga Italia . Aldo-Moto

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 qershor 00:07
 • Pjese rezerve per te gjith llojet e motorave

  Pjese rezerve per te gjith llojet e motorave

  Pjese rezerve per te gjith llojet e motorrave plastika grupe goma ardhura nga Italia Tirane

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 qershor 00:06
 • Regler per Piaggio Beverly 125 edhe 250 originall

  Regler per Piaggio Beverly 125 edhe 250 originall

  Shes Regler per Beverly 125 ose 250 Regleri osht originall I blem te kaqandolli 85 euro Asnjeher i perdorun Qmimi 60 049159993

  60 €
  Pejë
  22 qershor 23:05
 • Mbrojtse per qaf Ktm

  Mbrojtse per qaf Ktm

  Mbrojtse te qafes original te KTM-s

  150 €
  Pejë
  19 qershor 02:19
 • Kromatur Beverly 300 500

  Kromatur Beverly 300 500

  Kromatur Beverly 300 500

  100 €
  Pejë
  1 qershor 02:06
 • Piaggio beverly kofer

  Piaggio beverly kofer

  Piaggio beverly 125 200 250 300 2001 2010 Koferi mrapa 120 Kofera ansore 180 eu Llajsne krom mrapa Posedojm edhe. Pjes tjera. Skuter pjese kembimi Posedojm edhe pjes tjera Per model 300 350 2011-

  180 €
  Pejë
  1 qershor 01:09
 • Goma te reja per motorr

  Goma te reja per motorr

  Shes goma per motorr TAV jan trea te pa perdorura shum tmira per informata na kontaktoni

  Me Marrveshje
  Pejë
  30 maj 22:31
 • Helmetë

  Helmetë

  Ne gjendje tmir

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 maj 07:25