• 1 foto
  Karroc per bicikleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Karroc per bicikleta

  Karroc per biciklet dhe motorr mund ta perdorni per mallra te ndryshem.

  Shkodër 20 mars 15:34
  150 €
 • 2 foto
  MBK SKYLINER XHAMI DHE BAGAZHI ME MBAJTESEN
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  MBK SKYLINER XHAMI DHE BAGAZHI ME MBAJTESEN

  Te perdorura te gjitha origjinale te ardhura nga italia xhami marka givi material 100%akriliku duron

  Shkodër 18 mars 13:34
  150 €
 • 2 foto
  Xhami per YAMAHA MBK SKYLINER
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhami per YAMAHA MBK SKYLINER

  Marka GIVI material 100% akriliku dhe duron shpejtesi deri 100km/h.Te mbron nga shiu dhe era.

  Shkodër 12 mars 09:34
  100 Lek
 • 2 foto
  Bagazhi MBK SKYLINER fortyfour
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bagazhi MBK SKYLINER fortyfour

  Marka fortyfour masa 44 litra nxe dy skafanda te medha brenda me shenja normale perdorimi cmimi ipad

  Shkodër 11 mars 22:45
  100 Lek
 • 2 foto
  Yamaha MBK skyliner(xhami,bagazhi,majtse)
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Yamaha MBK skyliner(xhami,bagazhi,majtse)

  Xhami eshte marka Givi i larte me material akriliku dhe duron pa u thyer nga era deri ne 100 km/h .

  Shkodër 30 janar 19:45
  200 €
 • 0 foto
  Fener suzuki burgman 400 -2008
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Fener suzuki burgman 400 -2008

  Grupin. Pirun me amurtizator. Diskun mrapa. Kroskoti. Timon me doreza. Stopi mrapa fenert.

  Shkodër 17 janar 15:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bateri per motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bateri per motorr

  Shiten 2 bateri per motorr , 15 mije lek copa

  Shkodër 13 janar 18:45
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Honda afrika 750
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Honda afrika 750

  Shum pjes per Honda Africa twing 750 1997

  Shkodër 11 janar 15:34
  1 €
 • 2 foto
  Skafander ZEUS
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Skafander ZEUS

  Marka zeus. masa L .gjendja e paperdorur cmimi 100 mije lek te vjetra i padiskutushem flm...

  Shkodër 3 dhjetor 15:34
  80 €
 • 0 foto
  Biciklet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Biciklet

  Shitet nje biciklet e kuqe e viteve parahistorike daton qysh ne periudhen e gurit kaq nuk ka frena t

  Shkodër 28 nëntor 21:39
  15 €
 • 2 foto
  Telajo vespa px
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Telajo vespa px

  shitet telajo vespa px e vitit 1978...eshte ne gjendje te mir si llamarin por qe do lyer ...cmimi 14

  Shkodër 23 nëntor 15:34
  14.000 Lek
 • 3 foto
  Kosko
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kosko

  Kasko per vespa 2

  Shkodër 3 nëntor 12:57
  20 €
 • 5 foto
  Grup motorri Yamaha 750
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Grup motorri Yamaha 750

  Shes grup mororri Yamaha 750 ,dy pistonesh , me te gjitha pjeset e tij i sapo ardhur nga Italia

  Shkodër 4 gusht 13:34
  1 €