Pjese per Motore dhe Motoqikleta në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 1 foto
  Goma 235/65/18
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma 235/65/18

  100% DIMRI 4 Goma Dimri te perdorura shume pak gjendja e gomave eshte shume e mire,nuk ka dallim ng

  Tiranë Sot, 09:24
  29.000 Lek
 • 4 foto
  Karburator suzuki drz 400 2007-2012
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Karburator suzuki drz 400 2007-2012

  Ne gjendje shum te mir pune.....

  Tiranë Sot, 06:57
  200 €
 • 3 foto
  PJES PER DUCATI  -02
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PJES PER DUCATI -02

  PJES PER DUCATI SS 900cc ..dorz freksioni... plastikat te gjitha shasi ....amortizator i mbrapem..am

  Tiranë Dje, 22:56
  100 €
 • 0 foto
  GOMA 195/60/15
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  GOMA 195/60/15

  ne gjendje shume te mire prodhim 2019 te sapoardhura nga italia 5 cope

  Tiranë Dje, 21:24
  110 €
 • 0 foto
  GOMA 185/60/14
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  GOMA 185/60/14

  ne gjendje shume te mire viti 2018 te sapo ardhura nga italia 4 cope

  Tiranë Dje, 21:24
  100 €
 • 0 foto
  BAULE PER PICA
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  BAULE PER PICA

  Shitet baule per pica.

  Tiranë Dje, 14:11
  5.000 Lek
 • 0 foto
  PJESE PER MOTOCIKLETA
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PJESE PER MOTOCIKLETA

  Shes pjeset ne foto per motocikleta.Cmimi sipas pjeses.

  Tiranë Dje, 14:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOTORRINO DHE KARBURATOR PER PEUGEOT
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  MOTORRINO DHE KARBURATOR PER PEUGEOT

  Shes motorrino dhe karburator per scuter peugeot.Cmimi i diskutueshem.

  Tiranë Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MBAJTESE KEMBESH
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  MBAJTESE KEMBESH

  Shes mbajtese kembesh pasagjeri per motocikleta papaq.

  Tiranë Dje, 14:09
  600 Lek
 • 1 foto
  Pjese skuteri Peugeot
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese skuteri Peugeot

  Shiten kroskot, fener i parme dhe stop i pasme i skuter peugeoti 50 cc.Cmimi caktohet kur te shikohe

  Tiranë Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gome motorri 18" Michelin
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Gome motorri 18" Michelin

  Shes gome mororri me disk 18",kapertoni michelin 18x 2,75 ne gjendje te mire.

  Tiranë Dje, 14:08
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten cizmet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten cizmet

  Shiten cizmet nr41 ne gjendje te mir

  Tiranë Dje, 11:09
  50 €
 • 4 foto
  Shiten pjese per piaggio X9
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten pjese per piaggio X9

  Shiten pjese per piaggio X9 Feneret e pare cmimi 5000 lek te reja shume te pastra si dhe mbajtese G

  Tiranë Dje, 09:41
  5.000 Lek
 • 4 foto
  PJESE PER HONDA GOLWING 1500cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PJESE PER HONDA GOLWING 1500cc

  SHITEN PJES PER HONDA GOLDWING 1500 KUBIK VITI 88 DERI NE 98.

  Tiranë 19 shtator 20:59
  500 €
 • 5 foto
  Çizme DAINESE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Çizme DAINESE

  Shes Çizme DAINESE,origjinale nr 42 lekure. Shum pak te perdorura.

  Tiranë 19 shtator 20:19
  35 €
 • 5 foto
  Kokore (Helmete) AGV vr46 + Bluetooth SENA smh5
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kokore (Helmete) AGV vr46 + Bluetooth SENA smh5

  1. Kokore (helmete) për motorra origjinale AGV vr 46 Valentino Rossi në gjëndje shumë të mirë. -----

  Tiranë 19 shtator 19:51
  350 €
 • 0 foto
  FRENA ME ALKOL PER BICIKLETA MTB
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  FRENA ME ALKOL PER BICIKLETA MTB

  shes frenat e bicikletes mtb me alkol te perdorura por ne gjendje te mire. Cmimi shume i lire sepse

  Tiranë 19 shtator 17:02
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Yamaha R1 kembez dhe pomp freni
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Yamaha R1 kembez dhe pomp freni

  Shitet kembez dhe pomp freni per yamaha r1

  Tiranë 19 shtator 13:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Marmita Triumph Street triple 675R, Etj Etj
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmita Triumph Street triple 675R, Etj Etj

  Marmitat jane Forma origjinale Por te Modifikuara ne Greqi nga Ekspert te Fushes qe do te thote shum

  Tiranë 18 shtator 22:11
  200 €
 • 5 foto
  Ducati Monster / SS
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ducati Monster / SS

  Ryp faze per Ducati Monster - 30 Euro copa ose 50 Euro cifti !. Per: Monster 400 (’95-’97) Monst

  Tiranë 18 shtator 22:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per Honda Deauville 650.
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per Honda Deauville 650.

  Pjese per Honda Deauville 650. Motorri ka grupin e Transalpit keshtu qe i shkojne shume pjese edhe H

  Tiranë 18 shtator 19:40
  50 €
 • 2 foto
  Xhup Lookwell me full mbrojtese 120 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup Lookwell me full mbrojtese 120 euro

  Xhup Anglez Lookwell me full mbrojtese ne gjendje shume te mire. Masa Large, Cmimi 120 Euro Blejme

  Tiranë 18 shtator 19:40
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Amortizatore Kawasaki ZX12R 2005
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Amortizatore Kawasaki ZX12R 2005

  Amortizatore Kawasaki ZX12R 2005 por qe i shkojne edhe shume modeleve te tjera Kawasaki. Njeri eshte

  Tiranë 18 shtator 19:39
  35.000 Lek
 • 3 foto
  Amortizatore Ducati 749 - 999
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Amortizatore Ducati 749 - 999

  Amortizatore Ducati 749 - 999 por qe i shkojne edhe shume modeleve te tjera Ducati. Cmimi 350 euro

  Tiranë 18 shtator 19:39
  350 €
 • 0 foto
  Te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003

  Shiten te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi

  Tiranë 18 shtator 19:39
  120 €
 • 0 foto
  Pjese per Honda Transalp 650
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per Honda Transalp 650

  Per me shume foto shih ne INSTAGRAM dhe FACEBOOK : Moto Garage Raxhi Blejme dhe shesim motorra per

  Tiranë 18 shtator 19:39
  30 €
 • 6 foto
  Pompa dhe nofulla te ndryshme frenash
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pompa dhe nofulla te ndryshme frenash

  Pompa dhe nofulla te ndryshme frenash duke filluar nga 50 euro Blejme dhe shesim motorra per pjese k

  Tiranë 18 shtator 19:38
  50 €
 • 10 foto
  Pjese Ducati Triumph Kawasaki Suzuki Ktm Yamaha
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese Ducati Triumph Kawasaki Suzuki Ktm Yamaha

  Shes pjese te perdorura ne gjendje te mire per: - Kawasaki Z 750 viti 2007 - 2012 - Yamaha R6 viti 2

  Tiranë 18 shtator 19:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Cizme TCX nr 42-43 Cmimi 60 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Cizme TCX nr 42-43 Cmimi 60 euro

  Cizme TCX nr 42-43 Cmimi 60 euro Blejme motorra dhe shesim pjese kembimi. Motorra te aksidentuar, m

  Tiranë 18 shtator 19:37
  60 €
 • 0 foto
  Pjese per Ducati Monster Multistrada 748 etj
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per Ducati Monster Multistrada 748 etj

  Shiten Pjese te perdorura por ne gjendje shume te mire per shume lloje Ducati si Monster, Multistrad

  Tiranë 18 shtator 19:37
  50 €
 • 3 foto
  Marmita Alumini Sport 100 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmita Alumini Sport 100 euro

  Marmita Alumini Sport 100 euro Per me shume foto shih ne FACEBOOK : Moto Garage Raxhi Blejme dhe

  Tiranë 18 shtator 19:37
  100 €
 • 0 foto
  Pjese per Suzuki V-Strom 650
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per Suzuki V-Strom 650

  Te gjitha pjeset per Suzuki V-Strom 650 Per me shume foto shih ne INSTAGRAM dhe FACEBOOK : Moto G

  Tiranë 18 shtator 19:37
  54 €
 • 5 foto
  Xhup Sportiv Suomy me mbrojtese 100 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup Sportiv Suomy me mbrojtese 100 euro

  Xhup Sportiv Suomy me mbrojtese. Masa M. Cmimi 100 Euro Blejme dhe shesim motorra per pjese kembim

  Tiranë 18 shtator 19:36
  13.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten amortizatore per cdo lloj Caferacer
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten amortizatore per cdo lloj Caferacer

  Amortizatore komplet Suzuki Gsx1000R me gjithe kryqe dhe aks, me frena dhe disqet komplet. Merrni ne

  Tiranë 18 shtator 19:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet

  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet. Ka 3 shtresa dhe behet si per dimrin e ftohte ashtu edhe per vere

  Tiranë 18 shtator 19:36
  100 €
 • 7 foto
  Pantallona lekure nr 52 me mbrojtese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pantallona lekure nr 52 me mbrojtese

  Pantallona lekure shume cilesore, si te reja, asnje gervishjte apo shenje perdorimi, nr 52 me mbrojt

  Tiranë 18 shtator 19:36
  60 €
 • 3 foto
  Xhup Sport - Touring me mbrojtese - 90 Euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup Sport - Touring me mbrojtese - 90 Euro

  Xhup Touring Enduro Spidi, kundra ujit, me full mbrojtese, masa Large, gjendje e shkelqyer, Cmimi 90

  Tiranë 18 shtator 19:36
  90 €
 • 0 foto
  Filter K&N Kawasaki 636 i ri - Cmimi 40 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Filter K&N Kawasaki 636 i ri - Cmimi 40 euro

  Filter K&N Kawasaki 636, i shkon modeleve pas 2004, filtri eshte i ri - Cmimi 40 euro Blejme dh

  Tiranë 18 shtator 19:35
  35 €
 • 5 foto
  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme

  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme Raxhi Whatsup Viber SMS 0698421215 Blejme dhe she

  Tiranë 18 shtator 19:35
  40 €
 • 1 foto
  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675

  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te a

  Tiranë 18 shtator 19:35
  1.200 Lek
 • 3 foto
  Radiatore te ndryshem me cmime te arsyeshme
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Radiatore te ndryshem me cmime te arsyeshme

  Radiatore uji dhe vaji te ndryshem me cmime te arsyeshme. Per Kawasaki, Suzuki, Triumph, Ducati Ble

  Tiranë 18 shtator 19:35
  60 €
 • 0 foto
  Shitet per pjese Kawasaki Z 750 i 2007-2012
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet per pjese Kawasaki Z 750 i 2007-2012

  Shitet per pjese Kawasaki Z 750 i 2007-2012 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te

  Tiranë 18 shtator 19:34
  50 €
 • 3 foto
  Disk dhe gome 21-she Harley Davidson
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Disk dhe gome 21-she Harley Davidson

  Shes disk dhe gome 21-she Harley Davidson. Cmimi i diskutueshem ose mundesi nderrimi me aksesore te

  Tiranë 18 shtator 18:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  goma motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  goma motorri

  goma motorri per Xt e Cross

  Tiranë 18 shtator 11:29
  100 €
 • 0 foto
  OKAZION ??
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  OKAZION ??

  Plastika ansore per te piesa bateris per papaq 1€ copa , ngjyra vishnje dhe gri.

  Tiranë 17 shtator 23:14
  1 €
 • 11 foto
  Pjese dhe grupe te ndryshme per motocikleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese dhe grupe te ndryshme per motocikleta

  Pjese te perdorura per te gjithe llojet e motocikletave,goma piru te pare maskarina,grupe te ndryshe

  Kavajë 17 shtator 20:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Xhup me mbrojtese origjinal Yamaha
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup me mbrojtese origjinal Yamaha

  Xhup origjinal Yamaha, ne gjendje shume te mire, me mbrojtese, per trupa te medhenj Masa L, cmimi 10

  Tiranë 13 shtator 18:10
  80 €
 • 2 foto
  Sinjale sekuenciale LED
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Sinjale sekuenciale LED

  Shiten sinjale sekuenciale per motorra 4cop 3000lek

  Tiranë 12 shtator 20:22
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Sinjale LED per motorra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Sinjale LED per motorra

  2cop 1500lek

  Tiranë 12 shtator 20:22
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Sinjale LED te timoni
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Sinjale LED te timoni

  Sinjale LED per motorra qe instalohen tek timoni me dy pozicione te bardhe dhe te verdhe kur ndez si

  Tiranë 12 shtator 20:10
  1.500 Lek