• 8 foto
  AKRAPOVIC BRENDI NUMER 1 NE BOTE ORIGINAL 2018
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  AKRAPOVIC BRENDI NUMER 1 NE BOTE ORIGINAL 2018

  NGA YAMAHA MARINE CROATIA - MUND TE BLINI BRENDIN NUMER NJE NE BOTE - AKRAPOVIC- NJE

  Tiranë 14 shtator 00:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ducati Monster / SS
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ducati Monster / SS

  Ryp faze per Ducati Monster - 30 Euro copa ose 50 Euro cifti !. Per: Monster 400 (’95-’97) Monst

  Tiranë 12 shtator 16:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Xhup Touring Enduro Spidi me mbrojtese - 120 Euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup Touring Enduro Spidi me mbrojtese - 120 Euro

  Xhup Touring Enduro Spidi, kundra ujit, me full mbrojtese, masa Large, gjendje e shkelqyer, Cmimi 12

  Tiranë 5 shtator 23:34
  120 €
 • 0 foto
  KERKOJ NUSE JAM ME PASHAPORT GJERMANE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  KERKOJ NUSE JAM ME PASHAPORT GJERMANE

  KERKOJ NUSE JAM ME PASHAPORT GJERMANE DHE JETOJ NE GJERMANI TJET 1.70 E GJAT ...70-80KG MOSHA 18-28

  Tiranë 5 shtator 00:54
  695.864.258 Lek
 • 1 foto
  Pjese skuteri Peugeot
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese skuteri Peugeot

  Shiten kroskot, fener i parme dhe stop i pasme i skuter peugeoti 50 cc.Cmimi caktohet kur te shikohe

  Tiranë 4 shtator 11:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  STOP FRENI HONDA MODENAS
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  STOP FRENI HONDA MODENAS

  Shes stop freni per honda modenas.

  Tiranë 4 shtator 11:54
  800 Lek
 • 0 foto
  MBAJTESE KEMBESH
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  MBAJTESE KEMBESH

  Shes mbajtese kembesh pasagjeri per motocikleta papaq.

  Tiranë 3 shtator 09:44
  800 Lek
 • 11 foto
  Pjese dhe grupe te ndryshme per motocikleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese dhe grupe te ndryshme per motocikleta

  Pjese te perdorura per te gjithe llojet e motocikletave,goma piru te pare maskarina,grupe te ndryshe

  Kavajë 3 shtator 00:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Honda HORNET 2002 Hekura Mbajtes per Valixhe
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Honda HORNET 2002 Hekura Mbajtes per Valixhe

  Shiten hekurat origjinal mbajtes per valixhe/kosh, mbrapa per motorr HONDA HORNET 600/900, VITI 1999

  Tiranë 29 gusht 14:54
  7.000 Lek
 • 2 foto
  PASQYRA TMAX 2008-2011
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PASQYRA TMAX 2008-2011

  Shiten pasqyra per TMAX per modelet e vitit 2008-2011, te reja ne kuti, nuk jane Genuine, i pata po

  Tiranë 29 gusht 14:54
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Mbajtes telefoni
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Mbajtes telefoni

  Mbajtes telefoni per motorr ose biciklete. Materiali metal shum rrezistent.. Rrotullohet 360 grade.

  Tiranë 28 gusht 18:56
  25 Lek
 • 3 foto
  biciklet EXTE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  biciklet EXTE

  e ardhur nga gjermania

  Tiranë 24 gusht 15:34
  300 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi per Suzuki TL SV
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi per Suzuki TL SV

  Pjese kembimi per Suzuki TL 1000cc 2004 SV 1000cc 2008 te ardhura nga Italia.Aldo-Moto

  Tiranë 21 gusht 02:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese per te gjith llojet e motorrave
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per te gjith llojet e motorrave

  Pjese Kembimi per te gjith llojet e motorave plastika grupe goma te ardhura nga italia. Aldo - Moto

  Tiranë 21 gusht 02:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per kymco xcity 500 karburat kymco 300cc i
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per kymco xcity 500 karburat kymco 300cc i

  Pjese kymco 500cc karburator dhe kymco xcity 300cc injeksion

  Tiranë 21 gusht 02:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pies per Yamaha virago 250cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pies per Yamaha virago 250cc

  Pies per Yamaha virago 250cc

  Tiranë 21 gusht 02:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per suzuki burgman 650cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per suzuki burgman 650cc

  Pjese per suzuki burgman 650cc te ardhur nga Italia. Aldo-Moto

  Tiranë 21 gusht 02:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per kymco 2015
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per kymco 2015

  Pjese per kymco viti 2015 Aldo-Moto

  Tiranë 21 gusht 02:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Parafango kroskot xham plastika per Aprilia Atlant
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Parafango kroskot xham plastika per Aprilia Atlant

  Parafango,kroskot,xham,plastika per Aprilia Atlantic 200cc 500cc. Aldo-Moto

  Tiranë 21 gusht 02:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kokor motori 2000.Leke
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  kokor motori 2000.Leke

  kokor motori 2000.Leke

  Tiranë 17 gusht 10:44
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Disk dhe gome 21-she Harley Davidson
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Disk dhe gome 21-she Harley Davidson

  Shes disk dhe gome 21-she Harley Davidson. Cmimi i diskutueshem ose mundesi nderrimi me aksesore te

  Tiranë 16 gusht 19:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndihmë dhe financim për të gjithë në 48 orë.
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ndihmë dhe financim për të gjithë në 48 orë.

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që

  Tiranë 16 gusht 17:40
  5.000.000 €
 • 4 foto
  Xhup me mbrojtese origjinal Yamaha
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup me mbrojtese origjinal Yamaha

  Xhup origjinal Yamaha, ne gjendje shume te mire, me mbrojtese, per trupa te medhenj Masa L, cmimi 10

  Tiranë 16 gusht 00:55
  80 €
 • 3 foto
  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet

  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet. Ka 3 shtresa dhe behet si per dimrin e ftohte ashtu edhe per vere

  Tiranë 16 gusht 00:55
  100 €
 • 7 foto
  Pantallona lekure nr 52 me mbrojtese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pantallona lekure nr 52 me mbrojtese

  Pantallona lekure shume cilesore, si te reja, asnje gervishjte apo shenje perdorimi, nr 52 me mbrojt

  Tiranë 16 gusht 00:54
  60 €
 • 1 foto
  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675

  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te a

  Tiranë 16 gusht 00:54
  1.200 Lek
 • 4 foto
  Pantallona kundra shiut origjinale BMW
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pantallona kundra shiut origjinale BMW

  Pantallona kundra shiut Gore-Tex origjinale BMW, Cross - Touring, ne gjendje shume te mire, Cmimi 70

  Tiranë 16 gusht 00:54
  60 €
 • 1 foto
  Shiten zinxhire motorresh ne gjendje shume te mire
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten zinxhire motorresh ne gjendje shume te mire

  Shiten zinxhire motorresh ne gjendje shume te mire. Per motorr sportive me cmime te lira. Blejme d

  Tiranë 16 gusht 00:54
  13 €
 • 0 foto
  Filter K&N Kawasaki 636 i ri - Cmimi 40 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Filter K&N Kawasaki 636 i ri - Cmimi 40 euro

  Filter K&N Kawasaki 636, i shkon modeleve pas 2004, filtri eshte i ri - Cmimi 40 euro Blejme dh

  Tiranë 16 gusht 00:54
  35 €
 • 2 foto
  Balle dhe parafango origjinale KTM , 100 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Balle dhe parafango origjinale KTM , 100 euro

  Balle dhe parafango origjinale KTM, te pershtatshme per tu vendosur ne cdo lloj modeli si Yamaha XT

  Tiranë 16 gusht 00:54
  30 Lek
 • 1 foto
  Shitet per pjese ose i gjithe Triumph 1050
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet per pjese ose i gjithe Triumph 1050

  Triumph Speed Triple 1050cc i 2006. Motorri ska dokumenta. Ka prishur vetem motorrinon. Ndez me te s

  Tiranë 16 gusht 00:54
  100 €
 • 4 foto
  PJESE PER HONDA GOLWING 1500cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PJESE PER HONDA GOLWING 1500cc

  SHITEN PJES PER HONDA GOLDWING 1500 KUBIK VITI 88 DERI NE 98.

  Tiranë 15 gusht 23:35
  500 €
 • 5 foto
  Valixhe kappa
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Valixhe kappa

  Shiten per arsye mosperdorimi. Ne gjendje pothuajse te re. Shum pak te perdorura. Me gjith hekurat m

  Tiranë 10 gusht 13:54
  500 €
 • 1 foto
  Shark
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shark

  Shitet kokore shark bashk me bluetooth.

  Tiranë 1 gusht 14:36
  200 €
 • 0 foto
  Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  A po kërkoni ndihmë financiare? Për të riaktivizuar aktivitetet tuaja, përfundoni një projekt, por p

  Kavajë 1 gusht 00:54
  8.000 €
 • 0 foto
  Kredi serioze UPL në 48 orë
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kredi serioze UPL në 48 orë

  Përshëndetje që duhet të financoni për shtëpinë tuaj, punën tuaj, blej një makinë, blini një motor,

  Tiranë 31 korrik 13:43
  10.000 €
 • 6 foto
  Honda cbf 1000
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Honda cbf 1000

  Marmita leovince per honda cbf 1000. 2006 2009

  Tiranë 31 korrik 06:44
  400 €
 • 1 foto
  disqe dayang papaq
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  disqe dayang papaq

  disqe papaq para mbrapa ne gjendje te mir cmimi i diskutueshem whats up viber 0674565602

  Tiranë 23 korrik 19:44
  1 €
 • 4 foto
  Marmita Scorpion 2 cop
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmita Scorpion 2 cop

  Marmita Scorpion te sa po ardhura nga Italia ne gjendje shum te mir dhe shum te pastra

  Tiranë 21 korrik 04:44
  500 €
 • 9 foto
  Shiten pjese per suzuki volusia vl800
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten pjese per suzuki volusia vl800

  Shiten pjese per motor sizuki volusia 800. 1- xham 2- fenera 3cop 3- parafango 4- mbrapafango 5- gom

  Tiranë 19 korrik 02:34
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Pjese per suzuki intruder volusia 800 cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per suzuki intruder volusia 800 cc

  Shiten pjese per motor sizuki volusia 800. 1- xham 2- fenera 3cop 3- parafango 4- mbrapafango 5- g

  Tiranë 19 korrik 01:54
  1.000 Lek
 • 4 foto
  Kaske motori dainese dj jet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kaske motori dainese dj jet

  Kaske e re modeli 2017-18 new design . Syzet extra qe hiqen dhe xhami i bardh rezerve . 130 €

  Tiranë 17 korrik 21:55
  130 €
 • 2 foto
  Pjese per skutera
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per skutera

  Shitet Grup skuteri i Pa PERDORUR FARE dhe marmita sportive per SKUTER.TEL.0696747395

  Tiranë 15 korrik 08:44
  85 €
 • 2 foto
  Shitet Skafand Hjc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet Skafand Hjc

  Masa Xl e mbajtur

  Tiranë 14 korrik 00:45
  70 €
 • 1 foto
  Këtu është zgjidhja. Marrë kredi tuaj në 48 orë më, ofron vlefshme për cilindo person.
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Këtu është zgjidhja. Marrë kredi tuaj në 48 orë më, ofron vlefshme për cilindo person.

  Mirëmëngjesi. Unë ofroj kredi për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm; ata që kanë nevoj

  Tiranë 12 korrik 08:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gome motorri 18" Michelin
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Gome motorri 18" Michelin

  Shes gome mororri me disk 18",kapertoni michelin 18x 2,75 ne gjendje te mire.

  Tiranë 10 korrik 14:44
  4.500 Lek
 • 1 foto
  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi p

  Tiranë 5 korrik 10:27
  500.000.000 €
 • 1 foto
  Suzuki Burgman
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Suzuki Burgman

  Mbajtese valixhe

  Tiranë 3 korrik 13:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklet specialized hardrock sport
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Biciklet specialized hardrock sport

  Shitet Biciklet specialized hardrock sport origjinale 26 Large super e bukur me diskofren para mbrap

  Tiranë 29 qershor 23:34
  350 €
 • 1 foto
  Shitet grupi 125cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet grupi 125cc

  Shitet grupi 125 ne gjendje shum te mir pune ose ndrrohet me grup me te madh plus nga ana ime. I gat

  Tiranë 26 qershor 20:35
  160 Lek