Pjese per Motore dhe Motoqikleta në shitje në Shkodër

 • 4 foto
  Kaske hjc rpha
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kaske hjc rpha

  Kaske motori hjc rpha lorenzo edition Per me shum info tel Kaska e re kushton rreth 400 euro Bash

  Shkodër Dje, 16:43
  240 €
 • 0 foto
  SHES MARMIDA MIV SPORTE LINE QIFTE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  SHES MARMIDA MIV SPORTE LINE QIFTE

  SHES MARMIDA MIV SPORT LINE ME KA TAPAT QE VENDOSEN QOSE E DON ZHURMUSE OSE SILINCIOZE 150 EURO

  Shkodër Dje, 10:09
  150 €
 • 0 foto
  Shitet kymco people 125
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet kymco people 125

  Shitet Kymco People s125 4ter kohesh i vitit 2005,me gjitha sherbimet e bera. Motori nuk ka letra fa

  Shkodër 21 shtator 11:07
  600 €
 • 2 foto
  Mates elektronik kilometrazhi per majesty ose mbk
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Mates elektronik kilometrazhi per majesty ose mbk

  I perdorur i ardhur nga italia me porosi per skutera yamaha majesty-mbk 125-150-180 te vitit 2001 e

  Shkodër 14 shtator 10:43
  50 Lek
 • 2 foto
   Pjesa Anesore Burgman 650
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjesa Anesore Burgman 650

  Shitet pjesa e majte e Kaucukut per Burgman 650.viti 2000-2003.

  Shkodër 7 shtator 22:18
  2.000 Lek
 • 1 foto
  BMW 650 cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  BMW 650 cc

  moto bmw i aksidentuar

  Shkodër 5 shtator 10:31
  150 €
 • 1 foto
  Skafande- Helmete bandit FGN
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Skafande- Helmete bandit FGN

  Shitet helmet bandit fgn thuajse e paperdorur Maska, syzet dhe streha mund te ndahen nga njera tjetr

  Shkodër 2 shtator 13:32
  60 €
 • 2 foto
  Shiten
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten

  Shiten Goma Nr 15 super goma 4cop me disqe hekri 98% te reja super okazion gomat jan bler 90E copa

  Shkodër 31 gusht 10:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  moto bmw I aksidentuar shitet per pjes
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  moto bmw I aksidentuar shitet per pjes

  moto bmw I aksidentuar shitet per pjes 200euro

  Shkodër 17 gusht 17:23
  200 €
 • 3 foto
  moto bmw i aksidentuar
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  moto bmw i aksidentuar

  moto bmw I aksidentuar kush esht interesuar me kontaktoj

  Shkodër 26 korrik 15:31
  250 €
 • 2 foto
  XHUP MOTORRI SPIDI
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  XHUP MOTORRI SPIDI

  Masa M,marka spidi,mbrojtese ne shpine e berryla dhe shpatulla,ngushtuese me ngjitese tek krahet dhe

  Shkodër 14 korrik 19:19
  100 €
 • 2 foto
  motor bmw 650 cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  motor bmw 650 cc

  motori esht i aksidentuar shitet 250 euro cmimi i padiskutushem nr Tel 0693908063

  Shkodër 22 qershor 15:39
  250 €
 • 0 foto
  Pjes tmax 500. Piagioo x9 500
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes tmax 500. Piagioo x9 500

  Pjes kembimi per motorra

  Shkodër 5 qershor 21:52
  1 €
 • 3 foto
  Biciklete BUllS
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Biciklete BUllS

  E ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire

  Shkodër 31 maj 19:15
  220 Lek
 • 0 foto
  Pjese per motor LINHAI 150
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per motor LINHAI 150

  Shes grup motorrit LINHAI 150 cc,, i ardhur nga italia

  Shkodër 21 maj 22:12
  100 €
 • 0 foto
  LINHAI
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  LINHAI

  Shes grup motorri LINHAI 150 cc ,, is ardhur nga italia

  Shkodër 21 maj 22:04
  100 €
 • 0 foto
  Shes grup motorri 150 cc LINHAI
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes grup motorri 150 cc LINHAI

  Shes grup motorri 150 cc LINHAI

  Shkodër 21 maj 22:04
  100 €
 • 2 foto
  Xhami e valixhe me zgare per majesty 125,150,180CC
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhami e valixhe me zgare per majesty 125,150,180CC

  1-Xhami marka Givi material 100% akriliku duron shpejtesine e motorrit deri 100km/h.2-Valixhe mark

  Shkodër 21 maj 18:42
  80 €
 • 5 foto
  2 Kaska
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  2 Kaska

  Shiten 2 kaska motorri te thjeshta. Ne gjendje funksionale .Kan disa gervishtje . Kokore te pershta

  Shkodër 16 maj 15:33
  20 €
 • 4 foto
  Marmite miw dhe goma nr te ndryshem
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmite miw dhe goma nr te ndryshem

  Marmite miw 150 €

  Shkodër 12 maj 15:02
  1 €
 • 5 foto
  Kaska 2
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kaska 2

  Shiten 2 kaska motorri te thjeshta. Ne gjendje funksionale .Kan ca gervishtje . Kokore te pershtash

  Shkodër 29 prill 11:07
  25 €
 • 2 foto
  Xhakovento profesionale motorristi marka SPIDI
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhakovento profesionale motorristi marka SPIDI

  Origjinale pak e perdorur por ne gjendje te mire. Marka Spidi.Masa M.Seria Rs.Ka mbrojtese ne berryl

  Shkodër 25 prill 12:46
  40 €
 • 3 foto
  Bllokues i veçante per motorra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bllokues i veçante per motorra

  Shitet bllokues i veçante posaçerisht per motorra. I ardhur nga Italia dhe eshte nje model tejet spe

  Shkodër 9 prill 11:18
  20 €
 • 2 foto
  Ktm
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ktm

  Pjes per karkalec

  Shkodër 4 prill 10:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj letra virago 400 cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kerkoj letra virago 400 cc

  Kerkoj letra per motorr virago 400 cc

  Shkodër 4 prill 07:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes kembimi cdo gja per burgman
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes kembimi cdo gja per burgman

  Cmontohet per pjes kembimit

  Shkodër 3 prill 22:39
  1 Lek
 • 1 foto
  Gom te par dhe mrapa fener per Yamaha maxhestik
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Gom te par dhe mrapa fener per Yamaha maxhestik

  Yamaha maxhesti250

  Shkodër 3 prill 15:46
  50 €
 • 0 foto
  Dokumenta motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Dokumenta motorri

  Shiten Dokumenta motorri per Honda VTR 1000kubik, 2 pistonsh te paguara deri ne korrik te 2019-es.

  Shkodër 3 prill 15:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  pjese per motorra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  pjese per motorra

  fusha mangnetike per motorra yamaha, kandela originale japan dhe mbrojtese motorri per yamaha r1 ori

  Shkodër 3 prill 13:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten kepuc per r6 2007 marka sidi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten kepuc per r6 2007 marka sidi

  Kontaktoni ne whatsap i diskutushem

  Shkodër 3 prill 10:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kepuc per matorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet kepuc per matorr

  Kontakt ne whatssap

  Shkodër 3 prill 10:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kepuc r6
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet kepuc r6

  Marka sidi

  Shkodër 3 prill 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma 17
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma 17

  Shiten 2 goma 17 general altimax sport nr 245/45 R 17 Y gjendja 95%

  Shkodër 3 prill 08:56
  100 €
 • 4 foto
  Pjes per yamaha tdm 850
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per yamaha tdm 850

  Karbrator motorr bobina motorrin e tjera

  Shkodër 3 prill 06:13
  1 €
 • 11 foto
  Pjes Per Yamaha Tmax 2012 2014
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes Per Yamaha Tmax 2012 2014

  Keto pjes jan disa te reja dhe disa te perdorura krejt pak

  Shkodër 2 prill 00:12
  1 Lek
 • 4 foto
  Pastrim karboni me Hidrogjen per mjetin tuaj
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pastrim karboni me Hidrogjen per mjetin tuaj

  ♻️HHO Hidrogjen ECC Ndollemi ne Shkoder PER NJE KOLAUDIM TE SIGURTE ✅ 📢 Pastron karbonin e mbe

  Shkodër 1 prill 23:13
  25 Lek
 • 0 foto
  Pjes per honda pntheon
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per honda pntheon

  Shiten pjes per honda pantheon 125

  Shkodër 1 prill 08:28
  3 €
 • 0 foto
  suzuki rf 400cc per pjes
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  suzuki rf 400cc per pjes

  Shiten pjes suzuki rf 400cc 1995 per pjes

  Shkodër 1 prill 07:20
  1 €
 • 0 foto
  Pjese te perdorura per motorra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese te perdorura per motorra

  Grupe dhe pjese motorrash te perdorura Adresa: Rruga Pogej, kryqezimi Prek Cali, Shkoder

  Shkodër 3 janar 23:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kymco Like 125
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kymco Like 125

  Kymco Like 125cc viti 2009,kushte optimale nje pronare i vetem.Dokumente krejtesisht te rregullta.

  Shkodër 8 tetor 17:01
  1.000 €