Pjese per Motore dhe Motoqikleta në shitje në Tiranë

 • 2 foto
  Grup lifan 72 cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Grup lifan 72 cc

  Shum pak i perdorur ne gjendje shum te mir

  Tiranë Sot, 10:42
  100 €
 • 2 foto
  Valixhe piaggio
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Valixhe piaggio

  E paster pa cels

  Tiranë Sot, 09:05
  2.000 Lek
 • 3 foto
  PJES PER DUCATI  -02
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PJES PER DUCATI -02

  PJES PER DUCATI SS 900cc ..dorz freksioni... plastikat te gjitha shasi ....amortizator i mbrapem..am

  Tiranë Dje, 20:49
  100 €
 • 11 foto
  Pjese elektronike dhe paketa per Yamaha Crypton X
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese elektronike dhe paketa per Yamaha Crypton X

  Pjese te ndrryshme elektronike per Yamaha crypton X dhe per disa modele Yamaha 125cc Set me 4 RL 250

  Tiranë Dje, 18:09
  6.000 Lek
 • 5 foto
  Navigator bmw motorrad 5
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Navigator bmw motorrad 5

  Navigator bmw motorrad 5 i perdorur me gjith hartat e botes . I vendoset cdo lloj motori bmw te viti

  Tiranë Dje, 17:21
  340 €
 • 0 foto
  Gjithcka per motorrin tuaj.
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Gjithcka per motorrin tuaj.

  Pjes per te gjith llojet e motorrave skuter sportiv enduro motard etj etj kemi edhe goma te reja edh

  Tiranë Dje, 17:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  XIAOMI SCOTTER M365 30KM SASI E LIMITUAR! R&R
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  XIAOMI SCOTTER M365 30KM SASI E LIMITUAR! R&R

  R&R COMPUTER SERVICES

  Tiranë Dje, 13:31
  51.000 Lek
 • 1 foto
  Sena SMH5 Bluetooth Communication
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Sena SMH5 Bluetooth Communication

  Pajisjet e komunikimit Sena ndihmojme qe te jeni ne komunikim dhe ne kontroll per motorra,bicikleta

  Tiranë Dje, 12:41
  12.000 Lek
 • 3 foto
  MT Atom Modular Helmet + Pinlock + Sena SMH5
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  MT Atom Modular Helmet + Pinlock + Sena SMH5

  Atom eshte modeli modular touring i markes MT ,e dizenjuar per te dhene komfort gjate gjithe dites.

  Tiranë Dje, 12:02
  13.000 Lek
 • 1 foto
  Pjese per Gilera Runner
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per Gilera Runner

  Kam pjese per gilera runner 125 2 kohesh gjitha pjeset dhe kallcuqet

  Tiranë Dje, 10:58
  100 Lek
 • 4 foto
  Shiten pjese per piaggio X9
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten pjese per piaggio X9

  Shiten pjese per piaggio X9 Feneret e pare cmimi 5000 lek te reja shume te pastra si dhe mbajtese G

  Tiranë Dje, 07:58
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Centraline Crypton X 135 MORIC
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Centraline Crypton X 135 MORIC

  Shes centraline MORIC crypton x 135 por i ben dhe ca modeleve 125cc Yamaha Cmimi 6000 lek Telefon

  Tiranë Dje, 07:31
  6.000 Lek
 • 10 foto
  AGV K3 SV masa M/L me syze OKAZION!!!!
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  AGV K3 SV masa M/L me syze OKAZION!!!!

  Kokore AGV K3 SV masa M/L me syze qe ulen dhe ngrihen, me dy xhama te bardhe dhe jeshil kameleon, ne

  Tiranë Dje, 07:31
  10.000 Lek
 • 5 foto
  Kit cilinder fasho piston per Yamaha 125CC
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kit cilinder fasho piston per Yamaha 125CC

  Shes Kit cilinder fasho piston per cdo lloj Yamaha 125CC 4 kohesh me ftohje me uje, i hequr nga moto

  Tiranë Dje, 07:31
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Testate per Yamaha crypton 135 e kompletuar
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Testate per Yamaha crypton 135 e kompletuar

  shitet testate per Yamaha crypton 135 e kompletuar me valvula dhe boshtin me gunga e rregullt e heq

  Tiranë Dje, 07:30
  100 €
 • 5 foto
  Pirelli Diablo Strada 160 60 zr17, OKAZION!!!!!!!!
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pirelli Diablo Strada 160 60 zr17, OKAZION!!!!!!!!

  Shitet Pirelli Diablo Strada ne gjendje shum te mire. telefon 0675626368 Cmimi 5000 lek te reja

  Tiranë Dje, 07:30
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Metzeler Sportek 120 70 zr17, OKAZION!!!!!!!!!
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Metzeler Sportek 120 70 zr17, OKAZION!!!!!!!!!

  shitet Metzeler Sportek ne gjendje shum te mire. telefon 0675626368 Cmimi 5000 lek te reja

  Tiranë Dje, 07:30
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Sinjale LED per motorra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Sinjale LED per motorra

  2cop 1500lek

  Tiranë Dje, 07:30
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Mbrojtese shpine Dainese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Mbrojtese shpine Dainese

  Mbrojtese shpine Dainese imitim 4000lek

  Tiranë Dje, 07:30
  4.000 Lek
 • 3 foto
  Disk dhe gome 21-she Harley Davidson
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Disk dhe gome 21-she Harley Davidson

  Shes disk dhe gome 21-she Harley Davidson. Cmimi i diskutueshem ose mundesi nderrimi me aksesore te

  Tiranë 31 maj 23:46
  100 €
 • 2 foto
  Shes xhup motorri masa M
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes xhup motorri masa M

  Shitet xhupi per motorr masa M.

  Tiranë 31 maj 23:45
  50 €
 • 8 foto
  Shitet biciklete SCOTT e re OKAZION !!
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet biciklete SCOTT e re OKAZION !!

  Shitet biciklete SCOTT ne gjendje perfekte Bicikleta eshte blere para 1 muaji 250 euro jashte dhe es

  Tiranë 31 maj 20:02
  200 €
 • 9 foto
  Pjese Kembimi per City CoCo
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese Kembimi per City CoCo

  Kemi pjese kembimi per motorrat elektrik CityCoco por jo vetem... Goma per city coco, disqe , bateri

  Tiranë 31 maj 18:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bicikleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bicikleta

  Shitet bicikleta per arsye mosperdorimi 160mij I padiskutushem Lek ndodhet ne tiran

  Tiranë 31 maj 14:29
  16.000 Lek
 • 0 foto
  Pjese per burgman 650
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per burgman 650

  pjes per burgman 650 nr tel 0694413113

  Tiranë 31 maj 13:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Yamaha R1 kembez dhe pomp freni
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Yamaha R1 kembez dhe pomp freni

  Shitet kembez dhe pomp freni per yamaha r1

  Tiranë 31 maj 11:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Biçiklete CRONICS
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Biçiklete CRONICS

  Biçiklete CRONICS

  Tiranë 30 maj 00:04
  380 €
 • 5 foto
  Xhup Sportiv Suomy me mbrojtese 100 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup Sportiv Suomy me mbrojtese 100 euro

  Xhup Sportiv Suomy me mbrojtese. Masa M. Cmimi 100 Euro Blejme dhe shesim motorra per pjese kembim

  Tiranë 29 maj 15:29
  13.000 Lek
 • 5 foto
  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme

  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme Raxhi Whatsup Viber SMS 0698421215 Blejme dhe she

  Tiranë 29 maj 15:29
  40 €
 • 6 foto
  Pompa dhe nofulla te ndryshme frenash
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pompa dhe nofulla te ndryshme frenash

  Pompa dhe nofulla te ndryshme frenash duke filluar nga 50 euro Blejme dhe shesim motorra per pjese k

  Tiranë 29 maj 15:29
  50 €
 • 3 foto
  Marmita Alumini Sport 100 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmita Alumini Sport 100 euro

  Marmita Alumini Sport 100 euro Per me shume foto shih ne FACEBOOK : Moto Garage Raxhi Blejme dhe

  Tiranë 29 maj 15:29
  100 €
 • 0 foto
  Filter K&N Kawasaki 636 i ri - Cmimi 40 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Filter K&N Kawasaki 636 i ri - Cmimi 40 euro

  Filter K&N Kawasaki 636, i shkon modeleve pas 2004, filtri eshte i ri - Cmimi 40 euro Blejme dh

  Tiranë 29 maj 15:28
  35 €
 • 10 foto
  Pjese Ducati Triumph Kawasaki Suzuki Ktm Yamaha
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese Ducati Triumph Kawasaki Suzuki Ktm Yamaha

  Shes pjese te perdorura ne gjendje te mire per: - Kawasaki Z 750 viti 2007 - 2012 - Yamaha R6 viti 2

  Tiranë 29 maj 15:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per Ducati Monster Multistrada 748 etj
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per Ducati Monster Multistrada 748 etj

  Shiten Pjese te perdorura por ne gjendje shume te mire per shume lloje Ducati si Monster, Multistrad

  Tiranë 29 maj 15:28
  50 €
 • 1 foto
  Shitet per pjese Triumph 1050
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet per pjese Triumph 1050

  Triumph Speed Triple 1050cc i 2006. Motorri ska dokumenta. Ka prishur vetem motorrinon. Ndez me te s

  Tiranë 29 maj 15:28
  100 €
 • 3 foto
  Xhup Sport - Touring me mbrojtese - 90 Euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup Sport - Touring me mbrojtese - 90 Euro

  Xhup Touring Enduro Spidi, kundra ujit, me full mbrojtese, masa Large, gjendje e shkelqyer, Cmimi 90

  Tiranë 29 maj 15:28
  90 €
 • 0 foto
  Pjese per Suzuki V-Strom 650
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per Suzuki V-Strom 650

  Te gjitha pjeset per Suzuki V-Strom 650 Per me shume foto shih ne INSTAGRAM dhe FACEBOOK : Moto G

  Tiranë 29 maj 15:28
  54 €
 • 5 foto
  Cizme TCX nr 42-43 Cmimi 60 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Cizme TCX nr 42-43 Cmimi 60 euro

  Cizme TCX nr 42-43 Cmimi 60 euro Blejme motorra dhe shesim pjese kembimi. Motorra te aksidentuar, m

  Tiranë 29 maj 15:27
  60 €
 • 3 foto
  Amortizatore Ducati 749 - 999
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Amortizatore Ducati 749 - 999

  Amortizatore Ducati 749 - 999 por qe i shkojne edhe shume modeleve te tjera Ducati. Cmimi 350 euro

  Tiranë 29 maj 15:27
  350 €
 • 4 foto
  Shiten amortizatore per cdo lloj Caferacer
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten amortizatore per cdo lloj Caferacer

  Amortizatore komplet Suzuki Gsx1000R me gjithe kryqe dhe aks, me frena dhe disqet komplet. Merrni ne

  Tiranë 29 maj 15:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet per pjese Kawasaki Z 750 i 2007-2012
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet per pjese Kawasaki Z 750 i 2007-2012

  Shitet per pjese Kawasaki Z 750 i 2007-2012 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te

  Tiranë 29 maj 15:27
  50 €
 • 3 foto
  Radiatore te ndryshem me cmime te arsyeshme
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Radiatore te ndryshem me cmime te arsyeshme

  Radiatore uji dhe vaji te ndryshem me cmime te arsyeshme. Per Kawasaki, Suzuki, Triumph, Ducati Ble

  Tiranë 29 maj 15:27
  60 €
 • 1 foto
  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675

  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te a

  Tiranë 29 maj 15:26
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003

  Shiten te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi

  Tiranë 29 maj 15:25
  120 €
 • 3 foto
  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet

  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet. Ka 3 shtresa dhe behet si per dimrin e ftohte ashtu edhe per vere

  Tiranë 29 maj 15:25
  100 €
 • 7 foto
  Pantallona lekure nr 52 me mbrojtese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pantallona lekure nr 52 me mbrojtese

  Pantallona lekure shume cilesore, si te reja, asnje gervishjte apo shenje perdorimi, nr 52 me mbrojt

  Tiranë 29 maj 15:25
  60 €
 • 2 foto
  Xhup Lookwell me full mbrojtese 120 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup Lookwell me full mbrojtese 120 euro

  Xhup Anglez Lookwell me full mbrojtese ne gjendje shume te mire. Masa Large, Cmimi 120 Euro Blejme

  Tiranë 29 maj 15:25
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Amortizatore Kawasaki ZX12R 2005
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Amortizatore Kawasaki ZX12R 2005

  Amortizatore Kawasaki ZX12R 2005 por qe i shkojne edhe shume modeleve te tjera Kawasaki. Njeri eshte

  Tiranë 29 maj 15:24
  35.000 Lek
 • 5 foto
  Karikus baterie(per motorr)
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Karikus baterie(per motorr)

  Karikus baterie per motorr ne kuti i pa perdorur. 12v 800 mph 2-30 Ah Cmimi 40 mij

  Tiranë 28 maj 22:21
  40 Lek
 • 4 foto
  Xhup motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup motorri

  Shitet xhup alpinestars masa S 100€

  Tiranë 28 maj 22:20
  100 €