Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Ngjyrosje me polikollor, Rinovime etj... 044 2..

  Ngjyrosje me polikollor, Rinovime etj... 044 2..

  Moler, profesionalist bejm ngjyrosjen me polikolor te banesave, dhomave, lokaleve, hoteleri, mureve, etj. si dhe rinovime dekorime etj, Po ashtu punoj edhe me dizajne sipas porosis, punojm te gjitha p

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 14:28
 • Kredi në mes të veçantë

  Kredi në mes të veçantë

  hi, Unë jam duke kërkuar për një kredi biznesi, kredi personale, kredi auto kredi në shtëpi, kredi konsolidimin e borxhit, kredi të pasigurta të rrezikut të kapitalit, etj, ose kanë qenë të refuzuar

  2.000 €
  Leposaviq
  Sot, 13:53
 • Moler profesionalist / Ngjyrosje / Rinovime deko..

  Moler profesionalist / Ngjyrosje / Rinovime deko..

  Moler, colors profesionalist bejm ngjyrosjen me polikolor te banesave, dhomave, lokaleve, mureve, etj. si dhe rinovime etj, Po ashtu punoj edhe me dizajne sipas porosis, punojm te gjitha punet e moler

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 12:29
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë speciale

  ofrojnë kredi në mes të veçantë speciale

  Përshëndetje Z. dhe Znj Unë jam një person i cili ofron kredi në një normë të ulët për të gjithë personat që kanë nevojë për fonde për një projekt personal. Unë ju ofrojmë një kredi prej 1000 € në 1.0

  100 €
  Leposaviq
  Dje, 14:28
 • Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...

  Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, of

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  26 mars 12:48
 • Punojm izolim me styrypoll fasad marrim vetura ko.

  Punojm izolim me styrypoll fasad marrim vetura ko.

  punojm fasada etj meremetim deri ne qelsa si dhe pranojm ndonje vetur ne kompenzim 0037744300137

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  25 mars 22:00
 • Punojm fasada etj  marrim vetura kompenzim

  Punojm fasada etj marrim vetura kompenzim

  punojm fasada etj meremetim deri ne qelsa per me shum inrormata na kontaktoni ne numrin marrim vetur kompenxim 0037744 300 137 viber

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  25 mars 21:59
 • Investimi për tregti tuaj

  Investimi për tregti tuaj

  Përshëndetje Z. / Znj Unë jam një francez tregtar private ndershëm. I japin kredi për të gjithë njerëzit të rënda mund të paguani mua, në qoftë se ju ndiheni në nevojë ose në të holla telashe unë

  150.000 €
  Leposaviq
  25 mars 14:22
 • Kreditë e investimeve për të paguar një makinë

  Kreditë e investimeve për të paguar një makinë

  Në dashur vëlla e motër kujdesin tuaj Nuk shqetësohet më shumë për nevojat tuaja financiare; në qoftë se ju doni të bëni një të rënda sidomos në mes të holla hua dhe të besueshme ju falënderoj për të

  950.000 €
  Fushë Kosovë
  25 mars 14:18
 • Kredi për investime POUS projekti juaj

  Kredi për investime POUS projekti juaj

  Ne dhënë kredi 1.000% 1,000,000 u20AC ka u20AC%; për çdo person fizik ose juridik; Individët apo biznes cocinero në mbarë botën, ose banka private, të cilat duhet financim për të konsoliduar borxhe

  50.000 €
  Ferizaj
  25 mars 14:14
 • RENOVIME E BANESAVE ME MATERIAL TUAJIN DHE TONIN

  RENOVIME E BANESAVE ME MATERIAL TUAJIN DHE TONIN

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RENOVIMIN E BANESAVE SI DHE SHTEPIJAVE MBRENDA DHE JASHTE SI DHE TERMO IZOLIMIN ME STIROPOR SI DHE DEKORIMET NGA GIPSI KANU

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  25 mars 06:28
 • Moler - Bëjm Ngjyrosje, Rinovime gjitha punët e ..

  Moler - Bëjm Ngjyrosje, Rinovime gjitha punët e ..

  MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kemi ngjyra

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  25 mars 01:28
 • Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...

  Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...

  MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre , hoteleri etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kem

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 mars 19:46
 • Tenda karrika tavolina me qira 044 966 549

  Tenda karrika tavolina me qira 044 966 549

  japim tenda shatora tavolina me qira per dasma syneti muzik koncerte si dhe panaire si dhe qdo feste familjare tendat shatorra jane te madhesive te ndryshme sipaj nevoje dhe porosis mjafton nje thirje

  Me Marrveshje
  Obiliq
  24 mars 12:29
 • Bejme Hapjen e BUNAREVE ne te gjitha TERENET

  Bejme Hapjen e BUNAREVE ne te gjitha TERENET

  Bejme Hapjen e BUNAREVE ne te gjitha terenet me te gjitha dimensionet standarte Bejme Hapjen e PILOTAVE Bejme Shpime per NXEMJE GJEOTERMALE 044 195 877 044 353 555 049 353 555

  40 €
  Prishtinë
  24 mars 10:42
 • Moler

  Moler

  MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj nje banes afe

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 mars 21:54
 • Oferta Kredi mes veçantë / Investime

  Oferta Kredi mes veçantë / Investime

  E-mail: [email protected] Ju jeni në kërkim për financimin për projektet tuaja, të shpengojë kredi … Ne ofrojmë financimin banja të gjata ose të shkurtra .. Nëse jeni bllokuar unë mund të

  1.000 €
  Fushë Kosovë
  22 mars 20:22
 • Kerkoj Vend Pune

  Kerkoj Vend Pune

  Kerkoj vend pune me full time apo part time kam te perfunduar Shkollen e Mesme Ekonomike Administrim Biznesi si dhe kam te kryer kursin e Administrim Biznesit dhe te Ndermarresis, po ashtu njoh edhe 3

  Me Marrveshje
  Prizren
  22 mars 20:13
 • Keramika punus '' loni ''

  Keramika punus '' loni ''

  Punojm gjitha punet me keramik granit i rregullojm shkallet si dhe bejm izolimin e banjove me izolim te ftoft . bejm instalimin e ujit . kanalizimit .si dhe montimin e sanitaries . kemi pervo

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  22 mars 12:28
 • KASTRATI :Punojm Fasada,Ngjyr, Glet, Mallter

  KASTRATI :Punojm Fasada,Ngjyr, Glet, Mallter

  Nese doni ndertimin apo izolimin e shtepive te juaj atëhere per ju perkujdeset N.N .Kastrati N.N.Kastrati me qmime te volitshme dhe me punime te kualiteti te lart . Njëheri N.N.Kastrati është firma e

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 mars 11:29
 • N.N.KASTRATI:Punojm Fasada Ngjyr Glet Mallter ..

  N.N.KASTRATI:Punojm Fasada Ngjyr Glet Mallter ..

  Bejm Ndertime dhe Renovime te Shtepive Banesave Lokaleve komplet te jashtme dhe te brendshme si ; Fasad, Ngjyr, Gled, Knauf,Suvatim (Mallter), Pllaka, Laminat kamina etj me qmime shum te volitshme me

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 mars 11:29
 • MOLER PROFESIONALIST

  MOLER PROFESIONALIST

  MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj , kemi ngjyra te

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 mars 08:38
 • RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RENOVIMINE BENESAVE SI DHE RREEGULLUMIN E TYRE IZOLIMIN ME STIROPOR RREGULLIMEN E ShTEPIJAVE MBRENDA DHE JASHTE I KRYEJM TE GJITHA DEKORIMET GIPSI STIROPORI AMSTRONG KNAUF GLET

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  22 mars 06:28
 • 	Moler color's Profesionalist Mob: 044 296 933

  Moler color's Profesionalist Mob: 044 296 933

  MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre , hoteleri etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kem

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 mars 22:28
 • Ofrojnë kredi në mes të individëve dhe Mbështetje Garanci

  Ofrojnë kredi në mes të individëve dhe Mbështetje Garanci

  Mail: [email protected] Përshëndetje për të gjithë dhe për të gjithë Unë ju jap informacion në lidhje me zgjedhjen time dhe se si të përfitojnë nga ndihma financiare, nëse ju jeni sigurisht

  10.000 €
  Fushë Kosovë
  18 mars 02:41
 • Punë ofrojnë jashtë vendit

  Punë ofrojnë jashtë vendit

  Ne jemi duke kërkuar shërbëtorët e shtëpisë për punën e mëposhtme ofron në shtëpinë tonë në jashtë vendit: pozicione: gatuan, shofer, roje, ndihmë shtëpi, mekanike, të pastër, kujdestar, au-palë, inf

  4.800 €
  Tiranë
  9 mars 17:21
 • soun.alicia@gmail.com

  [email protected]

  Kredi ofron në mes të veçantë serioz Unë kam kapitale që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për të gjithë që duan të rë

  1.000 €
  Deqan
  25 shkurt 13:56
 • Moler : Ngjyra,Fasada,Glet,Knauf,Dekorime.etj

  Moler : Ngjyra,Fasada,Glet,Knauf,Dekorime.etj

  MOLER Profesional , bëjm ngjyrosje te banesave , lokaleve , dhomave, zyreve , objekteve , etj, si dhe renovime te objekteve shtepive , dekorime te zyreve,shtepive ,dhe pun me dizajne sipas porosis,

  Me Marrveshje
  Podujevë
  21 shkurt 00:28
 • ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objek..

  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objek..

  Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knauf .Fasad ,termoizolim,qeramik,hidroizolim,,laminat ,parket glet, rregullimin e kornizave dritareve

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 11:33
 • Ngjyrosje me polikollor, Rinovime etj...

  Ngjyrosje me polikollor, Rinovime etj...

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, ke

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 00:42
 • KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  Hello, A keni probleme që kanë të bëjnë me problemet tuaja? Thuaj jo për problemet që ju pushtonin! Ju doni të merrni kredi për realizimin e projekteve tuaja! -A Goodwill Credit -A për ecurin

  160.000 €
  Skënderaj
  20 shkurt 00:18
 • KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  Hello, A keni probleme që kanë të bëjnë me problemet tuaja? Thuaj jo për problemet që ju pushtonin! Ju doni të merrni kredi për realizimin e projekteve tuaja! -A Goodwill Credit -A për ecurin

  300.000 €
  Graçanicë
  20 shkurt 00:10
 • ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objekt..

  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objekt..

  Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje, Knauf .Fasad ,Termoizolim,Qeramik,Hidroizolim,,Laminat ,Parket ,Glet, Rregullimin e Kornizave Dritareve

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 20:40
 • Keramika ICO Profesional

  Keramika ICO Profesional

  ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike .Instalimin e ujt.Menjanimin e defekteve ne uj dhe kabllove elektrike 24h.Te xhitha llojet e fasadav

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 03:30
 • Bejme instalimin e Rrymes dhe Riparimin ne Objek..

  Bejme instalimin e Rrymes dhe Riparimin ne Objek..

  Bejme Instalimin e Rrymes si dhe Riparimin Objekteve,Shtepive,Banesave,Lokaleve Me Tradit Shume Vjeqare ne tere Kosoven Elektro instalus TONI 044 - 307 - 341-

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 21:30
 • Service elektro

  Service elektro

  Servis elektro :Instalime elektrike, mirmbajtje te rrjetit instalus, servisim te aparateve te amvisnis, montim bojlerve, llusterve, lidhje ne shtylla elektrike si dhe shum sherbime tjera elektrike.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 10:43
 • RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RENOVIMINE BANESAVE SI DHE TERMO IZOLIMIN E TYRE MBRENDA DHE JASHTE SI DHE TE GJITHA DEKORIMET GIPSI KNAUFI AMSTRONG GLET

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 08:29
 •  FASADER ALBI

  FASADER ALBI

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RENOVIMIN E SHTEPIJAVE BANESAVE MBRENDA DHE JAHSTE RREGULLIMIN E TYRE SI DHE IZOLIMIN MBRENDA DHE JAHSTE TERMOIZOLIMIN NE MENYR PROFESJONALE TE GJITHA

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 08:29
 • MOLER 0.50 m² Viber +377 44 878728

  MOLER 0.50 m² Viber +377 44 878728

  OFROJM NGJYROSJE ME POLIKOLOR TË BANESAVE SHTËPIJAVE LOKALVE ZYREVE ETJ PO ASHTU PUNOJM ME FASADA TË MBRENDHSME IZOLIM I MBRENDSHUM LLAQE KNAUF ETJ KEMI NJË STAF PROFESIONAL NË PUNETE E MOLERAIT PO

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 01:28
 • N.N.P

  N.N.P "FESTIMI" Ndertimi i ultë, Ndertim i lartë..

  N.N.P. "FESTIMI" -Kryejm kto pune: Ndertime te larta, Ndertime te ulta, Rrethoje oborresh, Renovime etjj. Posedojm te gjitha mjetet per pune. Qmime te Volitshme, Per informata me te hollsishme mund t

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 21:35
 • FASADER,MALLTER,RENOVIME KNAUF , GLET, NGJYROSJE..

  FASADER,MALLTER,RENOVIME KNAUF , GLET, NGJYROSJE..

  FASADERI: FASADE, RENOVIME, MALLTER, KNAUF, GLET NGJYR. Mallterin e punojm me maqin. 044279731 049279731 [email protected] Viber +37744279731

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  17 shkurt 13:40
 • FASADER ,MALLTER,RENOVIME KNAUF , GLET, NGJYROSJ..

  FASADER ,MALLTER,RENOVIME KNAUF , GLET, NGJYROSJ..

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731 049-279-731 Wiber +37744279731 [email protected] Pranojme ndonje kompensim ndonje veture apo

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  17 shkurt 13:30
 •    M O L E R .. Agimi 0.50m² - FASADA , ,GLET

  M O L E R .. Agimi 0.50m² - FASADA , ,GLET

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm . . . FASADA . . .KNAUF dhe GLED . . . Renovime dhe Riparime ............................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete p

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 11:29
 • rregullimi oborrev me kubza te betonit (kocka)

  rregullimi oborrev me kubza te betonit (kocka)

  bojm montimin e kubzave te betonit dhe ngjeshjen e temelev tel 044767070 044814461 mund te na vizitoni edhe ne facebook bina-com bina-com

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  17 shkurt 08:41
 • rregullimi oborrev me kubza te betonit (KOCKA)

  rregullimi oborrev me kubza te betonit (KOCKA)

  bejme montimin e kubzav te betonit dhe ngjeshjen e temelav mund te na vizitoni edhe ne facebook bina-com bina-com tel 044767070 044814461

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 08:40
 • KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI

  KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI

  KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI Nga muji shkurt 2017 Super oferta ne qmime per gjith klientit si ne ndertim dhe ne lymje PROJKETIM DHE NDERTIM Kompania e jone me pervoj pune ne lemi NDER

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 shkurt 21:07
 • KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI

  KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI

  KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI Nga muji shkurt 2017 Super oferta ne qmime per gjith klientit si ne ndertim dhe ne lymje PROJKETIM DHE NDERTIM Kompania e jone me pervoj pune ne lemi NDER

  Me Marrveshje
  Lipjan
  16 shkurt 21:07
 • KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI

  KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI

  KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI Nga muji shkurt 2017 Super oferta ne qmime per gjith klientit si ne ndertim dhe ne lymje PROJKETIM DHE NDERTIM Kompania e jone me pervoj pune ne lemi NDER

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 21:06
 • KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI

  KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI

  KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI Nga muji shkurt 2017 Super oferta ne qmime per gjith klientit si ne ndertim dhe ne lymje PROJKETIM DHE NDERTIM Kompania e jone me pervoj pune ne lemi NDER

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 21:05
 • KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI

  KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI

  KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI Nga muji shkurt 2017 Super oferta ne qmime per gjith klientit si ne ndertim dhe ne lymje PROJKETIM DHE NDERTIM Kompania e jone me pervoj pune ne lemi NDER

  Me Marrveshje
  Viti
  16 shkurt 21:04