Punesime
Durrës

Punesime në shitje në Durrës

 • 0 foto
  Kerkohen Sanitar/e
  Punesime

  Kerkohen Sanitar/e

  Prosperous Globe Human Resources Company

  Durrës 5 korrik 17:12
  1 Lek
 • 1 foto
  Kerkohen Pjatalares/e
  Punesime

  Kerkohen Pjatalares/e

  Pershkrimi: Pergjegjesite : Te L

  Durrës 28 maj 11:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Perkthyes /Interpretues
  Punesime

  Perkthyes /Interpretues

  Përgjegjësitë: Përgatitja e përkthimi

  Durrës 14 maj 15:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoi puntore shtepie
  Punesime

  Kerkoi puntore shtepie

  Me 27. tetor per 3 muaj per Zvicer na du

  Durrës 27 gusht 14:46
  500 €
 • 1 foto
  Kerkoj picier tek shkembi i kavajes
  Punesime

  Kerkoj picier tek shkembi i kavajes

  Kerkohet picier tek shkembi i kavajes du

  Durrës 23 mars 16:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Transport Makinash Gjermani Itali Albani kosove
  Punesime

  Transport Makinash Gjermani Itali Albani kosove

  Transport makinash mallrash Gjermani Ita

  Durrës 27 janar 20:57
  1 €
 • 0 foto
  Ofrohet vend pune, picajol dhe ndihmese
  Punesime

  Ofrohet vend pune, picajol dhe ndihmese

  Durrës, Spitallë Ofrohet vend pune pica

  Durrës 24 tetor 12:08
  30.000 Lek