Punesime
Gllogoc
Posto shpallje

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • financimi kredi

  financimi kredi

  Përshëndetje Sir / Madam, Ju duhet kreditimit të holla në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fund të thyer bllokimin që shkaktoi bankat, me refuzimin e dosjeve të aplikim

  100 €
  Gllogoc
  8 gusht 17:32
 • Prodhojmë serra nga 1 deri 50 ari .npsh "DORISI"

  Prodhojmë serra nga 1 deri 50 ari .npsh "DORISI"

  Prodhojmë serra nga 1 deri 50 ari. Serrat prodhohen nga metali i zinktuar dhe kanë garancion deri 5 vite, jemi me të lirët në treg. për kontakt / 044291337 dhe 049250828 (të dy numrat janë edhe në vi

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  1 korrik 22:29
 • PUNOJM SKELE NGA HEKURI  BEJME NDRRIM EDHE ME V..

  PUNOJM SKELE NGA HEKURI BEJME NDRRIM EDHE ME V..

  Punojm skele te kualitetit te larte me cmim te volitshem sipas marrveshjes po me mundesi ndrrimi me vetura Per informata me te hollsishme me kontaktoni ne numrin e telefonit 044638215 punoj dhe skele

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  27 prill 15:30
 • IZOLIME ME KONDOR

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJM EDHE PUN DORE SIPAS MARVESHJES BEJM KULMA TE RRAFSHME TERASA BANJO PODRUME TE GJITHA SI I NDALOJ

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  16 shkurt 19:40
 • FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJ..

  FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJ..

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731 049-279-731 Wiber +37744279731 [email protected] Pranojme ndonje kompensim ndonje veture apo

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  16 shkurt 19:38
 • FASADER, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYR ..

  FASADER, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYR ..

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731 049-279-731 Wiber +37744279731 [email protected] Pranojme ndonje kompensim ndonje veture apo

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  16 shkurt 15:31