Punesime
Prishtinë

Punesime në shitje në Prishtinë

 • 5 foto
   RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..
  Punesime

  RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RENOVIMIN E BANESAVE SI DHE TERMO IZOLIMIN

  Prishtinë Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   RENOVIME E BANESAVE ME MATERIAL TUAJIN DHE TONIN
  Punesime

  RENOVIME E BANESAVE ME MATERIAL TUAJIN DHE TONIN

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RENOVIMIN E BANESAVE SI DHE SHTEPIJAVE

  Prishtinë Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  M O L E R .Agimi 0.50m² - NGJYROSJE
  Punesime

  M O L E R .Agimi 0.50m² - NGJYROSJE

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm me Renovime dhe Riparime ,

  Prishtinë Sot, 13:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
     M O L E R .. Agimi 0.50m² - kolor
  Punesime

  M O L E R .. Agimi 0.50m² - kolor

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, . . . . . Renovime dhe Riparime .

  Prishtinë Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  M O L E R .. Agimi ...0.50m² --- 049 83 76 77
  Punesime

  M O L E R .. Agimi ...0.50m² --- 049 83 76 77

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Zyrave , Depove , Lokaleve me polikollor . . . punojm .

  Prishtinë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Elektro instalues SERVIS BANI
  Punesime

  Elektro instalues SERVIS BANI

  KRYEJM KETO PUNE: PROJEKTE ELEKTRIKE NE OBJEKTE TE ULTA DHE TE LARTA SI NE LOKALE A PO SHTEPI. KRYEJ

  Prishtinë Sot, 10:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Service elektro MJESHTRI SHTEPIAK
  Punesime

  Service elektro MJESHTRI SHTEPIAK

  Servis elektro :Instalime elektrike, mirmbajtje te rrjetit instalus, servisim te aparateve te amvisn

  Prishtinë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE..
  Punesime

  FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE..

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731

  Prishtinë Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KASTRATI :Punojm Fasada,Ngjyr, Glet, Mallter
  Punesime

  KASTRATI :Punojm Fasada,Ngjyr, Glet, Mallter

  Nese doni ndertimin apo izolimin e shtepive te juaj atëhere per ju perkujdeset N.N .Kastrati N.N.Kas

  Prishtinë 13 shtator 11:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   N.N.KASTRATI:Punojm Fasada Ngjyr Glet Mallter ..
  Punesime

  N.N.KASTRATI:Punojm Fasada Ngjyr Glet Mallter ..

  Bejm Ndertime dhe Renovime te Shtepive Banesave Lokaleve komplet te jashtme dhe te brendshme si ; Fa

  Prishtinë 13 shtator 11:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPANIA -PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE..
  Punesime

  KOMPANIA -PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE..

  KOMPANIA -EXTRA. -E\' SPECIALIZUAR.\'PËR PASTRIM --SHTEPIVE- LOKALET -OBJEKTE - LARIJEN E GEJAVE -[k

  Prishtinë 12 shtator 19:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..
  Punesime

  RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RUNOVIMIN E BENESAVE SI DHE RREGULLUMIN E TYRE IZOLIMIN ME STIROPOL RREGUL

  Prishtinë 12 shtator 08:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   FASADER ALBI
  Punesime

  FASADER ALBI

  KRYEJM KETO PUNE BEJME RENOVIMIN E SHTEPIJAVE BANESAVE MBRENDA DHE JASHTE RREGULLIMIN

  Prishtinë 12 shtator 08:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMOI..
  Punesime

  RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMOI..

  KRYEJM KETO PUNE .................................. BEJME RENOVIM

  Prishtinë 12 shtator 08:43
  Me Marrveshje
 • 10 foto
   RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..
  Punesime

  RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  KRYEJM KETO PUNE.............................................. BEJM RENOVIMINE E BANESAVE ,

  Prishtinë 12 shtator 08:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  N.N.SH MONDI DEKOR
  Punesime

  N.N.SH MONDI DEKOR

  Kryejm keto pun.Ndertimin e shtepive dhe fasadimin e tyre mrena dhe jasht glet suvatim knauf ngjyra

  Prishtinë 4 shtator 15:12
  5 €
 • 2 foto
  KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh
  Punesime

  KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh

  Bejm hapjen e te gjithave kanalizimeve ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht me makineri moderne si dhe instalimin

  Prishtinë 4 shtator 13:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...
  Punesime

  PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...

  KEMI 7 HILTA NE DISPOZICION :BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETO

  Prishtinë 4 shtator 13:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objekt..
  Punesime

  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objekt..

  Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje, Kna

  Prishtinë 4 shtator 13:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objek..
  Punesime

  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objek..

  Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, kna

  Prishtinë 4 shtator 13:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Puno nga shtepia
  Punesime

  Puno nga shtepia

  Nese jeni te interesuar te fitoni nga shtepia hyni ne kete link https://fkamoney.club/2274888110140/

  Prishtinë 31 gusht 18:58
  1 €
 • 1 foto
  RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
  Punesime

  RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE

  Deshironi te beheni burr i vertet, ateher pse ju mos te beheni burre i vertet me penisin e juaj gjig

  Prishtinë 29 gusht 21:32
  130 €
 • 11 foto
  Me Gur.
  Punesime

  Me Gur.

  Punojm te gjitha punet prej Guri . qmimi spas msrrvedhjes Punojm edhe me kompensim Vetur komb kami

  Prishtinë 18 gusht 20:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Punesime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Prishtinë 10 gusht 18:36
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas
  Punesime

  Oferte falas

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Prishtinë 8 gusht 01:35
  500 €
 • 1 foto
  Oferte falas
  Punesime

  Oferte falas

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Prishtinë 7 gusht 17:33
  30.000 €
 • 0 foto
  Ofertë falas
  Punesime

  Ofertë falas

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Prishtinë 4 gusht 23:55
  5.000 €
 • 1 foto
  Ofroj pune
  Punesime

  Ofroj pune

  “MML Company call center” në Prishtinë ofron punë për të gjithë ata që njohin gjuhen gjermane. Kj

  Prishtinë 19 korrik 13:20
  600 €
 • 4 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  Punesime

  MOLER PROFESIONALIST

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . Z

  Prishtinë 14 korrik 07:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Callcenter Agent/ Deutch
  Punesime

  Callcenter Agent/ Deutch

  Wir suchen Verkäufer für unser Team! ✅ 5 Euro pro Stunde + Provision ✅ Gehalt wird 2x im Monat b

  Prishtinë 12 korrik 11:16
  5 €
 • 5 foto
  Bejm Hapjen e Pusave Bunarve .Pilotave
  Punesime

  Bejm Hapjen e Pusave Bunarve .Pilotave

  Bejm shpuarjen e pusave (bunarve) ne terene te forta (guri) po ashtu edhe ne terene te buta (dheu) M

  Prishtinë 10 korrik 15:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punesim nga shtepia ne kompani Gjermane si testues Website/apps mobile.
  Punesime

  Punesim nga shtepia ne kompani Gjermane si testues Website/apps mobile.

  Ofrohet punesim i gatantuar si dhe trajnim per te punuar si testues website dhe aplikacione mobile n

  Prishtinë 3 korrik 16:14
  1.000 €
 • 0 foto
  Kerkojm 2 armirus ne kruaci
  Punesime

  Kerkojm 2 armirus ne kruaci

  Kerkojm 2 armirus ne kruaci te ken 2-3 vite provoj pune

  Prishtinë 12 qershor 22:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mbuloja nga metali
  Punesime

  Mbuloja nga metali

  TE GJITHA PUNET NGA METALI SI RRETHOJA GILINDERA TE MBRENDSHEM GILINDERA TE JASHTEM MBULOJA E SHUM Q

  Prishtinë 7 qershor 08:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RAFTA NGA METALI SHUM TE PERSHTATSHUM PER GJITHQKA
  Punesime

  RAFTA NGA METALI SHUM TE PERSHTATSHUM PER GJITHQKA

  RAFTA NGA METALI SHUM TE SIGURT DHE TE PERSHTATSHUM me shum info Viber 044-456 333ose044-963-574

  Prishtinë 7 qershor 08:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Instalime Elektrike
  Punesime

  Instalime Elektrike

  Projektime dhe Instalime Elektrike ne te gjitha objektet ne te gjitha sistemet Mirmbajte te rrjetit

  Prishtinë 2 qershor 13:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vozites Profesional me kategori B C E DE
  Punesime

  Vozites Profesional me kategori B C E DE

  Kerkoj pun Vozites Shofer me Kategorit B C E DE Pervoj pune kam shum. Paga e konvenushme 500e Orari

  Prishtinë 31 maj 15:19
  500 €
 • 3 foto
  Kontabilist - Accountant
  Punesime

  Kontabilist - Accountant

  Ofrojme sherbime profesionale -Mbajmë kontabilitetin për biznese të vogla dhe të mëdha dhe kryejme

  Prishtinë 28 maj 17:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FONTANA
  Punesime

  FONTANA

  FONTANA UJVARE SHIQO VIDEO www.youtube.FONTANA UJVARE . . Facebbok FONTANA UJVARE.,,

  Prishtinë 27 maj 11:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FONTANA
  Punesime

  FONTANA

  FONTANA UJVARE SHIQO VIDEO www.youtube.FONTANA UJVARE . Facebook FONTANA UJVARE.

  Prishtinë 26 maj 22:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Extreme pizza
  Punesime

  Extreme pizza

  Konkurs: 6 shofer për delivery. Duhet të ketë përvojë pune. Të interesuarit mund të marrin apl

  Prishtinë 20 maj 12:29
  250 €
 • 2 foto
  Instalime te Ujit dhe Kanalizimit.   \"ARTIing\"
  Punesime

  Instalime te Ujit dhe Kanalizimit. \"ARTIing\"

  Të ndëruar kosumator ju njoftojmë rrethë shërbimeve të cilai jua ofron ndërmarrja jonë. Ne jemi nj

  Prishtinë 27 prill 14:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojmë këto punë: KERAMIKË, Shkallë, Granit, Iz..
  Punesime

  Punojmë këto punë: KERAMIKË, Shkallë, Granit, Iz..

  Punojme me te gjitha llojet e KERAMIKËS, granitit, shkallve si dhe izolime me nje pune profesionale.

  Prishtinë 4 prill 15:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojmë këto punë: KERAMIKË, Shkallë, Granit, Iz..
  Punesime

  Punojmë këto punë: KERAMIKË, Shkallë, Granit, Iz..

  Punojme me te gjitha llojet e keramikes, granitit, shkallve si dhe izolime me nje pune profesionale.

  Prishtinë 4 prill 15:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  N.N.P \"FESTIMI\" Ndertimi i ultë, Ndertim i lartë..
  Punesime

  N.N.P \"FESTIMI\" Ndertimi i ultë, Ndertim i lartë..

  N.N.P. \"FESTIMI\" -Kryejm kto pune: Ndertime te larta, Ndertime te ulta, Rrethoje oborresh, Renovim

  Prishtinë 2 prill 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PARKET - LLAMINAT
  Punesime

  PARKET - LLAMINAT

  PUNIMET : MONTIM PARKETI ,RIPARIME TE PARKETIT TE VJETER GRRYERJE DHE LYRJETE PARKETIT ME MAKIN

  Prishtinë 31 mars 21:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KRYJM PUNE ME KOMPENZIM ME AUTOMJETE DHE MATERJ..
  Punesime

  KRYJM PUNE ME KOMPENZIM ME AUTOMJETE DHE MATERJ..

  KRYJEM KETO PUNE BEJM RENOVIMINE BANESAVE SHTEPIJAVE SI DHE LOKALEVE TERMOIZOLIMIN E

  Prishtinë 31 mars 18:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kopshtar(Ndihmës) në Gjermani
  Punesime

  Kopshtar(Ndihmës) në Gjermani

  Kopshtar(Ndihmës) në Gjermani Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Mirëmbajtja e kopshteve dhe zonave t

  Prishtinë 28 mars 09:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Depoist (Gjermani)
  Punesime

  Depoist (Gjermani)

  Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Depoist.

  Prishtinë 19 mars 13:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kërkojmë disa menaxher/e të marketingut për marketingun në teren.
  Punesime

  Kërkojmë disa menaxher/e të marketingut për marketingun në teren.

  Kërkojmë disa menaxher/e të marketingut për marketingun në teren. Eksperiencat • Të ketë pervo

  Prishtinë 18 mars 11:50
  Me Marrveshje