Punesime
Tiranë

Punesime në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Kerkohen operatore telefonike
  Punesime

  Kerkohen operatore telefonike

  3UP CALL ju ofron zgjidhjen e duhur . 3up Kerkon Operator/e me eksperience per fushtaten Telecom

  Tiranë Dje, 17:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas
  Punesime

  oferte falas

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 5 nëntor 18:03
  30.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS.
  Punesime

  OFERTE FALAS.

  Përshëndetje WORLDFINANCE, në partneritet me kompanitë e mikrokredive: a financimi i bazuar në

  Tiranë 22 tetor 18:39
  30.000 €
 • 1 foto
  oferte falas
  Punesime

  oferte falas

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 20 tetor 23:43
  50.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Punesime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  nder FINANCA E WORLD është një kompani financuese e specializuar në furnizim; Hipotekat, kredi

  Tiranë 13 tetor 21:11
  5.000 €
 • 1 foto
  oferte falas;
  Punesime

  oferte falas;

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 13 tetor 20:57
  30.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Punesime

  OFERTE FALAS

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 13 tetor 18:38
  10.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Punesime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Tiranë 11 shtator 14:26
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Punesime

  Oferte falas.

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Tiranë 10 shtator 10:44
  2.000 €
 • 1 foto
  oferta pune hoteliere
  Punesime

  oferta pune hoteliere

  Manuali i SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dëshiron të reklamojë përmes këtij Mediumi që ne po kërkojmë

  Tiranë 3 shtator 10:54
  4.600 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Punesime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Tiranë 27 gusht 11:04
  3.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..
  Punesime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Tiranë 15 gusht 19:18
  5.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Punesime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Tiranë 13 gusht 18:34
  10.000 €
 • 1 foto
  .Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju./
  Punesime

  .Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju./

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja.. Këtu është një mundësi e

  Tiranë 11 gusht 07:57
  50.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Punesime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Tiranë 11 gusht 07:46
  300 €
 • 0 foto
  Tirane, ambjent biznesi Kati 0, 60 m² .3500 Euro (Prane unazes)
  Punesime

  Tirane, ambjent biznesi Kati 0, 60 m² .3500 Euro (Prane unazes)

  Shitet/qera biznes farmacie. 6muaj qera free nese blihen raftet dhe cdo gje qe ka aktiviteti brenda.

  Tiranë 9 gusht 13:17
  3.500 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë
  Punesime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Tiranë 3 gusht 08:15
  5.000 €
 • 1 foto
  lexoni
  Punesime

  lexoni

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë Ju dëshironi të kon

  Tiranë 2 gusht 19:19
  30.000 €
 • 1 foto
  Lexoni ;;
  Punesime

  Lexoni ;;

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Tiranë 1 gusht 19:42
  30.000 €
 • 1 foto
  lexoni
  Punesime

  lexoni

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 deri 5,000,000 E

  Tiranë 31 korrik 18:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lexoni;
  Punesime

  Lexoni;

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 deri 5,000,000 E

  Tiranë 30 korrik 19:38
  3.000 €
 • 0 foto
  Kujdestare per femije 8 vjeqar ne Zvicer
  Punesime

  Kujdestare per femije 8 vjeqar ne Zvicer

  Kerkojm kujdestare per femije. Femija eshte 8 vjeqar dhe nuk ka nevoje per perkujdesje personale por

  Tiranë 10 qershor 08:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Cook dhe Pizza Maker
  Punesime

  Cook dhe Pizza Maker

  Piceri i restoranteve në Cyrih kërkon një figurë të Chef dhe Pizza Maker me përvojën që do të përfsh

  Tiranë 27 maj 12:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUTO SERVIS TIRANE PASTRITM FENERESH
  Punesime

  AUTO SERVIS TIRANE PASTRITM FENERESH

  AUTO SERVIS tek ZOGU I ZI , bejm pastrim feneresh te gjitha llojeve te makinave per vetem15 euro

  Tiranë 2 prill 04:12
  15 €
 • 1 foto
  shofer, dado dhe roje të sigurisë
  Punesime

  shofer, dado dhe roje të sigurisë

  Ne po kërkojmë urgjentisht shërbimet e një shoferi, roje sigurie, dado dhe kuzhinier në shtëpinë t

  Tiranë 21 shkurt 10:56
  2.800 €
 • 0 foto
  pozicion vakant pune marangoz
  Punesime

  pozicion vakant pune marangoz

  Arredim dhe mobilie profesionale Profesionist per punime druri

  Tiranë 5 shkurt 16:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mundësitë e investimeve për bizneset dhe individët
  Punesime

  Mundësitë e investimeve për bizneset dhe individët

  Hi, Kjo Është Mega investissement, frëngjisht dhe anglisht investitor, unë për financimin e projek

  Tiranë 29 janar 19:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  masazhjere
  Punesime

  masazhjere

  ofrohen vende pune masazhjere me ose pa eksperjenc pune tiran dhe durres paga shum e mir

  Tiranë 17 janar 03:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pune nga shtepia
  Punesime

  Pune nga shtepia

  Regjistrohu te ky linku ndiq udhezimet fito para

  Tiranë 26 dhjetor 22:17
  1.000 €
 • 1 foto
  Oferta
  Punesime

  Oferta

  shërbimi i huasë në kosovë të fala Ne jemi një institucion privat që ofron hua personale afatshkur

  Tiranë 24 tetor 10:19
  10.000 €
 • 0 foto
  Kerkojm Kujdestare ne Zürich
  Punesime

  Kerkojm Kujdestare ne Zürich

  Kerkojm nje Kujdestare per vajzen ton 3 vjeqare ne Zürich per informata me te holsishme ju lutem me

  Tiranë 1 tetor 11:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi i ndihmës për individë të rëndë
  Punesime

  Financimi i ndihmës për individë të rëndë

  Kontaktoni emailin e tij për më shumë informacion: [email protected] "faleminderit për shër

  Tiranë 19 qershor 03:26
  1.000 €
 • 1 foto
  shofer dhe dado nevojiten urgjentisht
  Punesime

  shofer dhe dado nevojiten urgjentisht

  Ne aktualisht kërkojmë shërbime shtëpiake për ofertat e mëposhtme të punës në shtëpinë tonë jashtë v

  Tiranë 25 prill 09:34
  4.600 €
 • 0 foto
  Ndihmoni kuzhinier / kuzhinë të ndihmojë / të ndihmojë krijues pica për Zvicrën
  Punesime

  Ndihmoni kuzhinier / kuzhinë të ndihmojë / të ndihmojë krijues pica për Zvicrën

  Duke kërkuar restorante në Zvicër për kuzhinier, duke ndihmuar gatimin, duke ndihmuar gatuan dhe kri

  Tiranë 11 prill 18:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Di Gjermanisht dhe je ne kerkim te nje pune? Eja ne G&H Dialog dhe fito nje super pune!
  Punesime

  Di Gjermanisht dhe je ne kerkim te nje pune? Eja ne G&H Dialog dhe fito nje super pune!

  G&H Dialog, është në kërkim të konsulentëve të rinj telefonik të cilët janë njohës të gjuhës Gjerman

  Tiranë 19 mars 15:26
  6.500 €
 • 1 foto
  Shoferi, kuzhinier, shtepi dhe dado nevojitet sapo.
  Punesime

  Shoferi, kuzhinier, shtepi dhe dado nevojitet sapo.

  Një shtëpi shumë e zënë me tre fëmijë është duke kërkuar për një kuzhinier, shofer, shtëpiak dhe një

  Tiranë 6 mars 15:13
  4.800 €
 • 2 foto
  Punë Nga Shtëpia Ndermjet Internetit
  Punesime

  Punë Nga Shtëpia Ndermjet Internetit

  Dua tju prezantoj me nje nga menyrat e fitimit te lekut online e cila eshte menyra qe kam zgjedhur,

  Tiranë 3 mars 21:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkohet usta, Gjermani
  Punesime

  Kerkohet usta, Gjermani

  Kerkohet nje punetor all around. Vendi: Gjermani Duhet te di: Gips Karton Patinim Suvatim Mu

  Tiranë 19 shkurt 11:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hotel Skyspring duke kërkuar shtabet e reja
  Punesime

  Hotel Skyspring duke kërkuar shtabet e reja

  Menaxhmenti i Skyspring Hotel është duke kërkuar shërbimet e stafit të ri në hotelin tonë jashtë v

  Tiranë 24 janar 12:03
  4.500 €
 • 1 foto
  Ofroj vend pune shofer
  Punesime

  Ofroj vend pune shofer

  Kompania "5min.al" sh.p.k që synon të plotësojë nevojat e tregut shqiptar të shitblerjes së automjet

  Tiranë 19 janar 10:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  lazer gjeometer
  Punesime

  lazer gjeometer

  lazer ne gjende te mire gati e re 1000 € me marreveshje

  Tiranë 13 nëntor 14:38
  500 €
 • 0 foto
  Kerkohet banakiere - Piano Bar Elysee
  Punesime

  Kerkohet banakiere - Piano Bar Elysee

  Piano Bar Elysee kerkon banakiere (F) me kohe te plote (mosha 30-45 vjec). Kandidatet duhet te kene

  Tiranë 20 shtator 09:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punë jashtë vendit
  Punesime

  Punë jashtë vendit

  Menaxhmenti i SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dëshirojnë të reklamojnë përmes këtij mediumi Vacancy-e pas

  Tiranë 9 gusht 12:12
  6.000 €