Rimorkio
Gjakovë

Rimorkio në shitje në Gjakovë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Rimorkio vitëprodhimi 2002
  Rimorkio

  Rimorkio vitëprodhimi 2002

  Shes Rimrkion ne gjendje shume te rregullt, dhe me 2 goma te reja, Në Rimorkio mund te ngarkoni deri

  Gjakovë 4 nëntor 18:40
  250 €