Rimorkio
Prishtinë

Rimorkio në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  OFERTE FALAS;
  Rimorkio

  OFERTE FALAS;

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Prishtinë 12 tetor 09:02
  50.000 €
 • 6 foto
  Autobartje 24 Orë
  Rimorkio

  Autobartje 24 Orë

  Autobartje Beka 24 or mbrenda dhe jasht teritorit te kosves me qmime te volitshme

  Prishtinë 27 qershor 17:59
  10 €
 • 3 foto
  Shitet prokolica KOGEL
  Rimorkio

  Shitet prokolica KOGEL

  Shitet prokolica kogel ne gjendje te rregullt e gatshme per pune goma shum te mira kipat ne te tri a

  Prishtinë 1 prill 20:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  sanakun
  Rimorkio

  sanakun

  shes sanakun per sprinter , iveko , VW e tjer gjatesia 4.2 m ,gjeresia 2.45 dhe lartesia 2 meter.

  Prishtinë 22 korrik 21:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes prokolicen e traktorit
  Rimorkio

  shes prokolicen e traktorit

  shes prokolicen e traktorit

  Prishtinë 15 qershor 12:15
  850 €
 • 8 foto
  Shitet rimorkio e traktorit
  Rimorkio

  Shitet rimorkio e traktorit

  shitet rimorkio e traktorit

  Prishtinë 21 maj 12:30
  1.000 €