Sherbime
Gjakovë

Sherbime në shitje në Gjakovë

 • 0 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin dhe pastrimin e kanalizimeve me mjeter moderne si me shtypje te larte te ujit si dh

  Gjakovë Sot, 15:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tebda me qera
  Sherbime

  tebda me qera

  Tenda Ardi

  Gjakovë Sot, 11:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ëmbëlsira për cdo ceremoni
  Sherbime

  Ëmbëlsira për cdo ceremoni

  Provoni shijet e reja të ëmbëlsirave! - Torta - Bakllave - Tullumba - Dhe shum Ëmbëlsira te tjera!

  Gjakovë Sot, 04:56
  5 €
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE ME GELL
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE ME GELL

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Gjakovë Dje, 23:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Izolime
  Sherbime

  Izolime

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Gjakovë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sherbime suxhukit
  Sherbime

  Sherbime suxhukit

  Kryjme sherbime suxhukit perzirjen,mbushjen,terjen me qmime te volitshme tel.044-316-541.

  Gjakovë Dje, 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Gjakovë Dje, 01:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Roleta te jashtme me Porosi nga Alumini & Plastika
  Sherbime

  Roleta te jashtme me Porosi nga Alumini & Plastika

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Gjakovë 27 mars 13:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  enda
  Sherbime

  enda

  Tenda Ardi

  Gjakovë 27 mars 01:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM JU GARANTOJME NE SHFARROSJE
  Sherbime

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM JU GARANTOJME NE SHFARROSJE

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA

  Gjakovë 27 mars 00:30
  1 €
 • 1 foto
  Sherbime cilesore ??????
  Sherbime

  Sherbime cilesore ??????

  Kryej keto sherbime:blurjen e mishit, perziirjen, mbushjen e suxhukut si dhe terjen e suxhukit dhe

  Gjakovë 26 mars 12:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shu
  Sherbime

  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shu

  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shumti në 72 orë Unë jam një bankier në pension që

  Gjakovë 26 mars 08:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shu
  Sherbime

  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shu

  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shumti në 72 orë Unë jam një bankier në pension që

  Gjakovë 26 mars 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shesum mill
  Sherbime

  Shesum mill

  Shesum mill tip 400 Mulliri ARI na kontaktoni ne cdo kohe 29 euro qimi Nrtel049902870

  Gjakovë 17 mars 20:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1.000 deri 10,500,000 € për një periudh

  Gjakovë 17 mars 08:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Në ditët e sotme ekziston vetëm një kusht në botën e kredisë në internet që duhet të financohet: iss

  Gjakovë 16 mars 09:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSE

  Gjakovë 12 mars 16:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bejme eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Gjakovë 12 mars 11:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qeramika
  Sherbime

  Qeramika

  JU OFROJM. MONTIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE PLLAKAVE ... shkallve BEJM IZOLIME TE FTOHTA. PER CILESI

  Gjakovë 12 mars 10:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi reciproke
  Sherbime

  Kredi reciproke

  Ne kemi një institucion financiar që ofron kredi reciproke. Email: [email protected] Numri

  Gjakovë 11 mars 11:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha Viber--

  Gjakovë 8 mars 07:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  12. TENDA SHATORRA me qera
  Sherbime

  12. TENDA SHATORRA me qera

  Ofroj me qera tenda me ngrohje dhe dysheme per ceremoni te ndryshme, ahengje dhe t\'pame, per dimer

  Gjakovë 6 mars 18:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  11. TENDA ME NGROHJE DHE DYSHEME
  Sherbime

  11. TENDA ME NGROHJE DHE DYSHEME

  Madhësit e tendave janë të ndryshme, caradat janë të bardha. Tavolina dhe karrika posedojmë të drur

  Gjakovë 6 mars 18:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  6. TENDA, SHATORRA me ngrohje dhe dysheme
  Sherbime

  6. TENDA, SHATORRA me ngrohje dhe dysheme

  Ofroj me qera tenda me ngrohje dhe dysheme per ceremoni te ndryshme, ahengje dhe t\'pame, per dimer

  Gjakovë 6 mars 18:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten shtyllcat
  Sherbime

  Shiten shtyllcat

  Shiten shtyllcat 55copa Per me shum ne numrin 044-188-756 Qmimi me marrveshje

  Gjakovë 6 mars 13:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihma financiare
  Sherbime

  Ndihma financiare

  Bëni financimin e projekteve tuaja për një realizim efektiv me një kredi financimi të përshtatur për

  Gjakovë 6 mars 12:57
  2.000 €
 • 2 foto
  DEPARTAMENTI FINANCIAR
  Sherbime

  DEPARTAMENTI FINANCIAR

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Gjakovë 6 mars 00:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DEPARTAMENTI FINANCIAR
  Sherbime

  DEPARTAMENTI FINANCIAR

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Gjakovë 6 mars 00:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredit
  Sherbime

  Kredit

  Përshëndetje zotëri, ju jeni duke kërkuar për një kredi, por, për fat të keq, banka kërkon kushte që

  Gjakovë 5 mars 14:25
  4 €
 • 0 foto
  midis veçantë
  Sherbime

  midis veçantë

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Gjakovë 5 mars 06:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTA DE PRÉSTAMO ENTRE PARTICULARES SERIOS
  Sherbime

  OFERTA DE PRÉSTAMO ENTRE PARTICULARES SERIOS

  ¿Quiere un préstamo muy urgente? Ofrezco un préstamo a una tasa de interés accesible del 2%. ¿Ha sid

  Gjakovë 4 mars 16:04
  10 €
 • 0 foto
  shërbim financiar i shpejtë dhe i besueshëm
  Sherbime

  shërbim financiar i shpejtë dhe i besueshëm

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Gjakovë 3 mars 15:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shërbim financiar i shpejtë dhe i besueshëm
  Sherbime

  shërbim financiar i shpejtë dhe i besueshëm

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Gjakovë 3 mars 15:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express / shërbime riparimi / 043 444 666
  Sherbime

  XoXo Express / shërbime riparimi / 043 444 666

  XoXo Express / shërbime riparimi 📞 043 444 666

  Gjakovë 2 mars 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  midis individëve
  Sherbime

  midis individëve

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 2 mars 10:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran
  Sherbime

  Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksi

  Gjakovë 1 mars 20:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  midis veçantë
  Sherbime

  midis veçantë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 1 mars 19:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  midis veçantë
  Sherbime

  midis veçantë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 1 mars 19:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  midis veçantë
  Sherbime

  midis veçantë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 1 mars 13:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Shërbime të Pastrimit të Oxhakut
  Sherbime

  XoXo Express - Shërbime të Pastrimit të Oxhakut

  -XoXo Express- 043 444 666 043 810 000

  Gjakovë 28 shkurt 08:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Ofron shërbime të mirëmbajtjes
  Sherbime

  XoXo Express - Ofron shërbime të mirëmbajtjes

  -XoXo Express - 📞:043 444 666 📞:043 810 000

  Gjakovë 28 shkurt 08:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Shërbime të Punëtorëve Ditorë
  Sherbime

  XoXo Express - Shërbime të Punëtorëve Ditorë

  -XoXo Express- 📞:043 444 666 📞:043 810 000

  Gjakovë 28 shkurt 08:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Shërbime të Kanalizimit
  Sherbime

  XoXo Express - Shërbime të Kanalizimit

  -XoXo Express- -043 444 666 -043 810 000

  Gjakovë 28 shkurt 08:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Riparim i paisjeve Elektroshtëpiake
  Sherbime

  XoXo Express - Riparim i paisjeve Elektroshtëpiake

  -XoXo Express- 📞:043 444 666 📞:043 810 000

  Gjakovë 28 shkurt 08:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Shërbime të riparimit Elektrikë
  Sherbime

  XoXo Express - Shërbime të riparimit Elektrikë

  -XoXo Express- -043 444 666 -043 810 000

  Gjakovë 28 shkurt 08:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Shërbime të montimit të Laminatit
  Sherbime

  XoXo Express - Shërbime të montimit të Laminatit

  -XoXo Express- -043 444 666- -043 810 000-

  Gjakovë 28 shkurt 08:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Shërbime të riparimit të mobilieve
  Sherbime

  XoXo Express - Shërbime të riparimit të mobilieve

  -XoXo Express- -043 444 666- -043 810 000

  Gjakovë 28 shkurt 08:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Iu rregullon të gjitha defektet
  Sherbime

  XoXo Express - Iu rregullon të gjitha defektet

  -XoXo Express- -043 444 666- -043 810 000-

  Gjakovë 28 shkurt 08:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Shërbime të lyrjes së mureve
  Sherbime

  XoXo Express - Shërbime të lyrjes së mureve

  -XoXo Express- -043 444 666- -043 810 000

  Gjakovë 28 shkurt 08:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Shërbime për Ujësjellës
  Sherbime

  XoXo Express - Shërbime për Ujësjellës

  -XoXo Express- -043 444 666- -043 810 000-

  Gjakovë 28 shkurt 08:15
  Me Marrveshje