Sherbime
Gjakovë

Sherbime në shitje në Gjakovë

 • 12 foto
  AutoShlep (bartes) 24h Gjakove 044366389
  Sherbime

  AutoShlep (bartes) 24h Gjakove 044366389

  Bejm sherbime me Shlep. nr kontakti 044366389

  Gjakovë 3 maj 09:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dizajnim i produkteve nga NEXT
  Sherbime

  Dizajnim i produkteve nga NEXT

  NEXT është një kompani industriale e projektimit dhe zhvillimit. Kompania ka një rekord të fortë për

  Gjakovë 2 maj 02:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 1 maj 19:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 30 prill 14:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Gjakovë 30 prill 09:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Gjakovë 30 prill 09:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Gjakovë 30 prill 08:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare
  Sherbime

  ndihma financiare

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Gjakovë 30 prill 01:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare
  Sherbime

  ndihma financiare

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Gjakovë 29 prill 20:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare
  Sherbime

  ndihma financiare

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 28 prill 19:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE ME GELL
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE ME GELL

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Gjakovë 19 prill 00:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shu
  Sherbime

  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shu

  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shumti në 72 orë Unë jam një bankier në pension që

  Gjakovë 26 mars 08:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shu
  Sherbime

  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shu

  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shumti në 72 orë Unë jam një bankier në pension që

  Gjakovë 26 mars 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shesum mill
  Sherbime

  Shesum mill

  Shesum mill tip 400 Mulliri ARI na kontaktoni ne cdo kohe 29 euro qimi Nrtel049902870

  Gjakovë 17 mars 20:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSE

  Gjakovë 12 mars 16:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qeramika
  Sherbime

  Qeramika

  JU OFROJM. MONTIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE PLLAKAVE ... shkallve BEJM IZOLIME TE FTOHTA. PER CILESI

  Gjakovë 12 mars 10:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  12. TENDA SHATORRA me qera
  Sherbime

  12. TENDA SHATORRA me qera

  Ofroj me qera tenda me ngrohje dhe dysheme per ceremoni te ndryshme, ahengje dhe t\'pame, per dimer

  Gjakovë 6 mars 18:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  11. TENDA ME NGROHJE DHE DYSHEME
  Sherbime

  11. TENDA ME NGROHJE DHE DYSHEME

  Madhësit e tendave janë të ndryshme, caradat janë të bardha. Tavolina dhe karrika posedojmë të drur

  Gjakovë 6 mars 18:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  6. TENDA, SHATORRA me ngrohje dhe dysheme
  Sherbime

  6. TENDA, SHATORRA me ngrohje dhe dysheme

  Ofroj me qera tenda me ngrohje dhe dysheme per ceremoni te ndryshme, ahengje dhe t\'pame, per dimer

  Gjakovë 6 mars 18:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten shtyllcat
  Sherbime

  Shiten shtyllcat

  Shiten shtyllcat 55copa Per me shum ne numrin 044-188-756 Qmimi me marrveshje

  Gjakovë 6 mars 13:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTA DE PRÉSTAMO ENTRE PARTICULARES SERIOS
  Sherbime

  OFERTA DE PRÉSTAMO ENTRE PARTICULARES SERIOS

  ¿Quiere un préstamo muy urgente? Ofrezco un préstamo a una tasa de interés accesible del 2%. ¿Ha sid

  Gjakovë 4 mars 16:04
  10 €
 • 9 foto
  Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran
  Sherbime

  Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksi

  Gjakovë 1 mars 20:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Program per Rent a Car
  Sherbime

  Program per Rent a Car

  Shitet programi per bizneset Rent a Car Programi mundeson: Te shtoni, ndryshoni dhe fshini klientet.

  Gjakovë 27 shkurt 10:59
  100 €
 • 4 foto
  Kryejm sherbime me bager dhe kamion
  Sherbime

  Kryejm sherbime me bager dhe kamion

  Punojm me kamion dhe bager bejme prishjen e shtepive ,hapjen e budrumeve,bartjen e zhavorit,dheut p

  Gjakovë 22 shkurt 20:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda dhe Tavolina per dasma dhe ahengje me qira
  Sherbime

  Tenda dhe Tavolina per dasma dhe ahengje me qira

  Posedojm tenda te kompletuara me tavolina dhe ulese per dasmat dhe ahengjet tuaja familjare. Kemi te

  Gjakovë 21 shkurt 11:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Përkthime dhe Lekturime: Anglisht - Shqip - Angli
  Sherbime

  Përkthime dhe Lekturime: Anglisht - Shqip - Angli

  PËRKTHIME & LEKTURIME PROFESIONALE: ANGLISHT - SHQIP - ANGLISHT PËR: 1. SKRIPTA PËR STUDENT (

  Gjakovë 14 janar 00:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Japim shatora me qera
  Sherbime

  Japim shatora me qera

  Japim shatora edhe tavolina me qera per dasma dhe ahengje tuja familjare 044 226 579

  Gjakovë 9 janar 16:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  I WANT TO JOIN OCCULT FOR MONEY RITUAL +2349070189543 JOIN RED HEART FOR WEALTH SUCCESS POWER FAMOUS AND PROSPERITY! I WANT TO JOIN OCCULT TO MAKE MONEY > I WANT TO JOIN OCCULT TO BE RICH > JOIN RED HEART 666 SOCIETY FOR WEALTH FAMOUS AND POWER
  Sherbime

  I WANT TO JOIN OCCULT FOR MONEY RITUAL +2349070189543 JOIN RED HEART FOR WEALTH SUCCESS POWER FAMOUS AND PROSPERITY! I WANT TO JOIN OCCULT TO MAKE MONEY > I WANT TO JOIN OCCULT TO BE RICH > JOIN RED HEART 666 SOCIETY FOR WEALTH FAMOUS AND POWER

  I WANT TO JOIN OCCULT TO BE RICH +2349070189543 JOIN RED HEART FOR WEALTH POWER FAMOUS AND PROSPERIT

  Gjakovë 14 dhjetor 00:00
  6.000 €
 • 1 foto
  QUICK AND SERIOUS READY OFFER whatsapp +33758561497
  Sherbime

  QUICK AND SERIOUS READY OFFER whatsapp +33758561497

  You lose sleep because you do not know how to get a loan. * Looking for a loan to pay your debts

  Gjakovë 7 dhjetor 06:32
  10.000 €
 • 4 foto
  Rregullime te oborreve(Kocka/Pllaka)
  Sherbime

  Rregullime te oborreve(Kocka/Pllaka)

  Viber : +38649668151

  Gjakovë 1 dhjetor 15:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bëjmë Ndertimin e objektve te ulta
  Sherbime

  Bëjmë Ndertimin e objektve te ulta

  Ofrojmë ndertime te ulta sipas standarteve Evropiane dhe sipas projektve te ndryshme, perveq ndertim

  Gjakovë 28 nëntor 12:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pozdrav Potrebno
  Sherbime

  Pozdrav Potrebno

  Ovdje je brza, jednostavna i pouzdana ponuda zajma 3000 € do 850,000 € sa stopom Kamata od 2% godi

  Gjakovë 16 nëntor 03:58
  10 €
 • 0 foto
  JEMI KUJDES NGA 5000 deri në 5000000 dollarë
  Sherbime

  JEMI KUJDES NGA 5000 deri në 5000000 dollarë

  Keni nevojë për kredi? A ka nevojë për ndihmë financiare firma, ndërmarrja apo industria juaj? A k

  Gjakovë 26 tetor 06:09
  10.000.000 €
 • 4 foto
  Dekore te Autos se marteses
  Sherbime

  Dekore te Autos se marteses

  Dekorojme Automobila te Marteses . Per me teper na vizitoni ne facebook ne Fati-m Ballona

  Gjakovë 21 tetor 15:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dekorime Dasmash
  Sherbime

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dekorim i Autos . Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Marte

  Gjakovë 21 tetor 15:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dekorime Dasmash
  Sherbime

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Martesa,Syneti,Kanagje

  Gjakovë 21 tetor 15:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dekorime me ballona
  Sherbime

  Dekorime me ballona

  Bejme dekorimin e sallave me ballona me ne eshte e paharruar dita juaj . Çdo Çift e ka nje ëndërr

  Gjakovë 21 tetor 15:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bejm ngjeshjen e temelave....
  Sherbime

  Bejm ngjeshjen e temelave....

  Bejm Ngjeshjen e kanaleve,temelave...

  Gjakovë 18 shtator 20:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten NDRIQUES PER FEMIJ
  Sherbime

  Shiten NDRIQUES PER FEMIJ

  SHITEN NDRIQUES PER FEMIJ PER DHOMA QMIMET 20 EURO PER COP tel 044804640

  Gjakovë 15 shtator 18:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BEJME PASTRIMIN E SHTEPIVE BANESAVE ETJ
  Sherbime

  BEJME PASTRIMIN E SHTEPIVE BANESAVE ETJ

  KRYEJME SHERBIME NE SHTEPI BANESA ETJ

  Gjakovë 8 gusht 22:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   BEJME TE GJITHA PUNET ME DEKORIME ,PLLAKA.
  Sherbime

  BEJME TE GJITHA PUNET ME DEKORIME ,PLLAKA.

  Ndertim I VRAZHET VENDOSJEN E PLLAKAV ZBUKURIME FASADER GIPCER E,UJESJELLS ,NXEMJE ,QENDRORE T,,NDE

  Gjakovë 6 gusht 22:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjeshter tskelev
  Sherbime

  mjeshter tskelev

  kerkoj mjeshter tskeleve ne gjakov

  Gjakovë 27 korrik 12:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera    049619714
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera 049619714

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. Tendat jan

  Gjakovë 25 korrik 19:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Gjakovë 22 korrik 21:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUSTRALIA CANADA NEVADA USA +27761923297 LOST LOVE SPELLS CASTER IN NEW YORK-ALABAMA-FINLAND,SWITZERLAND,LITHUANIA
  Sherbime

  AUSTRALIA CANADA NEVADA USA +27761923297 LOST LOVE SPELLS CASTER IN NEW YORK-ALABAMA-FINLAND,SWITZERLAND,LITHUANIA

  STOP CRYING DAY AND NIGHT. USA | NEW ZEALAND | INDIA | UK | NETHERLANDS | NORWAY | DENMARK | CANADA

  Gjakovë 22 korrik 11:50
  200 €
 • 0 foto
  Moler Profesional
  Sherbime

  Moler Profesional

  Punojm molerim (Ngjyrosje) të te gjitha objekteve te jashte e te brendshme ne mnyre profesionale !

  Gjakovë 13 korrik 20:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kurs online i gjuhes angleze
  Sherbime

  Kurs online i gjuhes angleze

  Ofroj kurs te gjuhes angleze online permes Skype. Mesoni gjuhen nga shtepia.

  Gjakovë 9 korrik 15:06
  20 €
 • 11 foto
  Dekorime Dasmash
  Sherbime

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Martesa,Syneti,Kanagje

  Gjakovë 28 qershor 22:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dekorime Dasmash
  Sherbime

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dekorim i Autos . Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Marte

  Gjakovë 28 qershor 22:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dekore te Autos se marteses
  Sherbime

  Dekore te Autos se marteses

  Dekorojme Automobila te Marteses . Per me teper na vizitoni ne facebook ne Fati-m Ballona

  Gjakovë 28 qershor 22:16
  Me Marrveshje