Sherbime
Prishtinë

Sherbime në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  funksionim i dobët zero
  Sherbime

  funksionim i dobët zero

  kredi pa protokoll ne ofrojmë kredi për individë dhe kompani nga 5,000 € deri në 10,000,000 €, me nj

  Prishtinë 19 gusht 11:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  @Kompania Niti-N
  Sherbime

  @Kompania Niti-N

  Kopshtarët tanë profesionalë me aftësi të larta mund të peizazhojnë pronat rezidenciale ose tregtare

  Prishtinë 18 gusht 14:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  @Kompania Niti-N
  Sherbime

  @Kompania Niti-N

  #Kompania Niti-N Udhëzues lëvizës transport aseteve shtëpiake.Besimi i një shërbimi në lëvizje Nës

  Prishtinë 18 gusht 08:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOLER PROFESIONISTË 0.50 m² 044 87 87 28
  Sherbime

  MOLER PROFESIONISTË 0.50 m² 044 87 87 28

  OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE SHTEPIJAVE LOKALEVE ZYREVE ETJ PO ASHTU PUNOJM EDHE ME MATRIAL TONI . K

  Prishtinë 17 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Moler 0,5 Renove Knauf Glet Fasada 044878728
  Sherbime

  Moler 0,5 Renove Knauf Glet Fasada 044878728

  Keni ngjyrosur akoma shtëpinë?Jo...Atëherë çfarë po pret eja ta gjej numrin dhe thirr menjëherë te A

  Prishtinë 17 gusht 09:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260Tenda korr
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260Tenda korr

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Prishtinë 16 gusht 22:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompania Niti-N Pastrim
  Sherbime

  Kompania Niti-N Pastrim

  #Kompania Niti-N Kjo është arsyeja pse ndërtesat që pastrohen nga Kompania Niti-N për klientët shqe

  Prishtinë 16 gusht 20:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kompania Niti-N
  Sherbime

  Kompania Niti-N

  #Mirembajtja dhe Instalimin ujit, riparimitkl te gypave  zbllokimin e kanalizmit ne llavaman etj. K

  Prishtinë 16 gusht 20:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLER 044296933
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLER 044296933

  MOLER ****NGJYROSJE *****RINOVIME ****ETJ....... OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLL

  Prishtinë 16 gusht 19:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Transport
  Sherbime

  Transport

  Transport i shpejt në gjith Kosovën per me shum kontakto 049293213

  Prishtinë 16 gusht 09:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bubashfaba garcion 6 muaj ne shfarosje 044344944
  Sherbime

  Bubashfaba garcion 6 muaj ne shfarosje 044344944

  Kompania porfesionale e dezinsektimit Shërbime shtëpiaku 3d Buba Germanos Bubashvaba. Bëjm shfarosje

  Prishtinë 16 gusht 09:24
  20 €
 • 11 foto
  Sherbim Mirebajtje, Riparime
  Sherbime

  Sherbim Mirebajtje, Riparime

  Kompania e Niti-N, kryen keto sherbime te Pastrimit #Pastrimin i Objekteve Afariste, Spitalev, Ho

  Prishtinë 16 gusht 06:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompania Niti-N
  Sherbime

  Kompania Niti-N

  Procesi i larjes se tepihëve nga Kompania Niti-N, Transporti gratis. Pastrimi i tepihëve është punë

  Prishtinë 16 gusht 06:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kompania Niti-N
  Sherbime

  Kompania Niti-N

  Kompania e Niti-N, kryen keto sherbime te Pastrimit #Pastrimin i Objekteve Afariste, Spitalev, Ho

  Prishtinë 16 gusht 06:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  @Kompania Niti-N
  Sherbime

  @Kompania Niti-N

  #Kompania Niti-N, Ne kemi një ekip profesional të mjeshtërve që mund ti rregullojen dhe riparojm ase

  Prishtinë 16 gusht 06:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Agjensi 13
  Sherbime

  Agjensi 13

  ●BILETA AVIONI ●BILETA TRAGETI ●BILETA AUTOBUZI ●PAKETA TURISTIKE ●REZERVIME HOTELI ●MAK

  Prishtinë 15 gusht 19:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tema te diplomave
  Sherbime

  Tema te diplomave

  Punoj tema të diplomave, të studimeve themelore dhe master nga këto drejtime: -Gazetari dhe komuniki

  Prishtinë 15 gusht 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260Tenda karr
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260Tenda karr

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Prishtinë 15 gusht 12:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  @Kompania Niti-N
  Sherbime

  @Kompania Niti-N

  KOPANIA Niti-N ME SHËRBIMET me përvojë në kerkësat e klientve tanë, Ne ofrojmë riparime dhe mirëbatj

  Prishtinë 15 gusht 06:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHESIM GJITHA LLOJET E ILAQEV BIO
  Sherbime

  SHESIM GJITHA LLOJET E ILAQEV BIO

  -PIKA SHERUESE - ELIMINON BAKTERET NE URINE -PIKA SHERUESE - SHERON MIGRENEN (DHIMBJET E KOKES) -PIK

  Prishtinë 14 gusht 23:13
  1 €
 • 2 foto
  mjalt 100% natyrale
  Sherbime

  mjalt 100% natyrale

  shesim mjalt 100% natyrale me garancion me shumic

  Prishtinë 14 gusht 08:36
  7 €
 • 1 foto
  TRANSPORT
  Sherbime

  TRANSPORT

  NTP VALI-FRUITS EXPORT-IMPORT Shqiperi - Mal te zi - Maqedoni - Serbi 044 45 47 48

  Prishtinë 13 gusht 21:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  -Tenda korrika tavolina me qera 049619714
  Sherbime

  -Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:049619714

  Prishtinë 13 gusht 18:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  @Kompania Niti-N Shermin shtepiak dhe Pastrimë
  Sherbime

  @Kompania Niti-N Shermin shtepiak dhe Pastrimë

  Mirembajtje mujore Ekipi i sanitareve tona ne dispozicionin tuaj me orare sipas kerkesave, pas orari

  Prishtinë 13 gusht 17:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Punojm me kran auto vinq EUROSHPED1 044/049-169673
  Sherbime

  Punojm me kran auto vinq EUROSHPED1 044/049-169673

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERV

  Prishtinë 13 gusht 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:045646222-

  Prishtinë 13 gusht 16:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kujdestare per te moshoshuaren
  Sherbime

  Kujdestare per te moshoshuaren

  Kerkojm urgjent kujdestare femer per te moshuaren Gjendemi ne lagjen Dardania ne Prishtine Orari dhe

  Prishtinë 13 gusht 10:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Moler Kastrioti & 043400600
  Sherbime

  Moler Kastrioti & 043400600

  Punojm, keto pun: Renovime Banesav, Shtëpia, Lokale. Ngjyra, Gled, Fasada, Etj. Nr.kontakti: Viber &

  Prishtinë 12 gusht 17:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kompania Niti-N
  Sherbime

  Kompania Niti-N

  #veç kallxo ku eshte defekti, ne rregullojm... ne menyre profesionale. #ti rri shlir, me neve të

  Prishtinë 12 gusht 13:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kompania Niti-N
  Sherbime

  Kompania Niti-N

  #Kompania Niti-N, Ndo t\'i mbajmë pishinat dhe fontanet private, burimet tuaja në dukje të shkëlqyer

  Prishtinë 12 gusht 08:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLER 044296933
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLER 044296933

  MOLER ****NGJYROSJE *****RINOVIME ****ETJ....... OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLL

  Prishtinë 11 gusht 16:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Prishtinë 11 gusht 14:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260562
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260562

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260 / 045 562 763 VIBER+383 565 733

  Prishtinë 11 gusht 13:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Sherbime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e sh

  Prishtinë 11 gusht 08:31
  2.000 €
 • 1 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA 045646222
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA 045646222

  Oroj tenda.karrika.tavolina me dim 4x8m 5x10m 6x12m

  Prishtinë 11 gusht 06:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sherbime te Kontabilitetit
  Sherbime

  Sherbime te Kontabilitetit

  Sherbime te Kontabilitetit per biznese te vogla dhe te mesme, duke fillur prej 30€/muaj per bizneset

  Prishtinë 10 gusht 18:55
  30 €
 • 4 foto
  baste 100% siguri
  Sherbime

  baste 100% siguri

  Kemi ndeshje me siguri 100% pres vetem ata qe jan serjoz pagesa bohet para per te giith

  Prishtinë 10 gusht 18:08
  30 €
 • 4 foto
  Kompania Niti-N
  Sherbime

  Kompania Niti-N

  Kompania e Niti-N, kryen keto [email protected] Moler profesional, Ngjyrosje, Rinovime etj. #Moler profesi

  Prishtinë 10 gusht 15:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 044314329
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 044314329

  Tenda karrika tavolina ne qera kontaktoni ne numrat e tel: 045 646222 ose Viber: +383 045 646222

  Prishtinë 10 gusht 11:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RENT A CAR \"QENDRA\"
  Sherbime

  RENT A CAR \"QENDRA\"

  RENT A CAR \"QENDRA\" Kemi Vetura Me Qera Prej 19.99 Euro Kemi Edhe Automatik. Viber +37745-601-965

  Prishtinë 9 gusht 21:30
  20 €
 • 0 foto
  Shesim Leads (data) per Call Center
  Sherbime

  Shesim Leads (data) per Call Center

  Shesim Leads per call center te gjitha llojet e leadsav Gjithashtu ofrojm edhe pune me Live Traffic

  Prishtinë 9 gusht 12:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BY AGENCY
  Sherbime

  BY AGENCY

  By Agency Krijojm Website per Biznesin tuaj Bejme Reklamim te Biznesit tuaj Gjithashtu ofrom Leads

  Prishtinë 9 gusht 12:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kujdes ndaj te moshuares
  Sherbime

  Kujdes ndaj te moshuares

  Kerkoj nje kujdestare (femer mbi 40vjeq), per kujdesje te nje moshuare ne shtepi/banes. Orari 8 ore

  Prishtinë 9 gusht 11:36
  200 €
 • 0 foto
  Pastrim gjeneral
  Sherbime

  Pastrim gjeneral

  Bejm pastrimin gjeneral te veturave dhe kauqave , tepihave etj... ju mirpresim clean Gesi

  Prishtinë 9 gusht 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera

  Tenda karrika tavolina ne qera kontaktoni ne numrat e tel: 045 646222 ose Viber: +383 045 646222

  Prishtinë 9 gusht 10:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjeshter i rrymes dh ujt dhe knalizimit
  Sherbime

  mjeshter i rrymes dh ujt dhe knalizimit

  kryejm te gjitha punet me rrym uje dh e kanlizim

  Prishtinë 9 gusht 10:36
  10 €
 • 0 foto
  meshter i ujit kanlizimit dhe sanitaris
  Sherbime

  meshter i ujit kanlizimit dhe sanitaris

  kryejm te gjitha pnet me uje anlizim dhesanitari

  Prishtinë 9 gusht 10:16
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter rrymes dhe ujit
  Sherbime

  mjeshter rrymes dhe ujit

  kryejm te jgitha punet m errym dhe uje

  Prishtinë 9 gusht 10:16
  10 €
 • 2 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera    049619714
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera 049619714

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. Tendat jan

  Prishtinë 9 gusht 09:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Prishtinë 9 gusht 09:09
  Me Marrveshje