Sherbime
Prishtinë

Sherbime në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  Nora Reinigung Sherbime Të Pastrimit Profesional
  Sherbime

  Nora Reinigung Sherbime Të Pastrimit Profesional

  💦 Shërbim Profesional Për Pastrimi ✨🧽 👉 R E Z E R V O T E R M I N ✅ Past

  Prishtinë Dje, 11:38
  1 €
 • 6 foto
  Rrethoja dhe konstruksione nga metali
  Sherbime

  Rrethoja dhe konstruksione nga metali

  RRETHOJA NGA METALI GILINDERA DYR DRITARE GARZHDA CONSTRUCTIONE TE MEDHA RAFTA PER DEPO LOKALE DRITA

  Prishtinë Dje, 11:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GJitha punimet nga metali Kompenzim edhe me vetura
  Sherbime

  GJitha punimet nga metali Kompenzim edhe me vetura

  punojm te gjihta llojet e metalit si gilindera dyr dritare mbuloja rafta e shum qka konstruksione me

  Prishtinë Dje, 11:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE
  Sherbime

  NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE

  Firm e specializuar per kryerjen e ketyre sherbimeve siq jane : -Ndertimet e uleta -Renovime komplet

  Prishtinë Dje, 11:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Austria Parket \'\'Bejme Renovim prej A-ZH
  Sherbime

  Austria Parket \'\'Bejme Renovim prej A-ZH

  Austria Parket eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune. Numrat janë:04

  Prishtinë Dje, 11:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SWISS RENOVIM
  Sherbime

  SWISS RENOVIM

  Swiss Renovim bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizolim ,

  Prishtinë Dje, 11:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Përkthyes gjyqësor gjerman.-shqip dhe anasjelltas
  Sherbime

  Përkthyes gjyqësor gjerman.-shqip dhe anasjelltas

  Përkthime gjermanisht-shqip dhe anasjelltas nga përkthyesi i autorizuar me përvojë 15-vjeçare! Shpej

  Prishtinë Dje, 11:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  N.T.SH GENTI TRANSPORT
  Sherbime

  N.T.SH GENTI TRANSPORT

  Bejm transportin e gjitha mallrave ne Kosove ,Shqiperi dhe Maqedoni per me shum info na kontaktoni n

  Prishtinë Dje, 11:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjeshter i ujit dhe rrymes
  Sherbime

  mjeshter i ujit dhe rrymes

  kryejm te gjitha punet me uje dhe rrym

  Prishtinë Dje, 11:04
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit rrymes dhe knalizimit
  Sherbime

  mjeshter i ujit rrymes dhe knalizimit

  kryejm te gjitha punet me uje rrym dhe kanlizim

  Prishtinë Dje, 10:54
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i rrymes dhe ujit
  Sherbime

  mjeshter i rrymes dhe ujit

  kryejm te gjitha punet me rrym dhe uje

  Prishtinë Dje, 10:49
  10 €
 • 12 foto
  RENOVIM DEKOR
  Sherbime

  RENOVIM DEKOR

  Bejm Renovimin dhe Ndertimin e Objekteve te larta dhe te uleta. Marrim edhe Kompenzime si Vetura,etj

  Prishtinë Dje, 10:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LAMINAT DHE PARKET
  Sherbime

  LAMINAT DHE PARKET

  Punojm me te gjitha llojet e Laminatit dhe Parketit ne gjendje perfekte. 044183126 +38344183126

  Prishtinë Dje, 10:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh
  Sherbime

  KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh

  Bejm hapjen e te gjithave kanalizimeve ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht me makineri moderne si dhe instalimin

  Prishtinë Dje, 10:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT ME HILTA
  Sherbime

  BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT ME HILTA

  BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETONIT ME HILT. Numri 044 183 126

  Prishtinë Dje, 10:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MJESHTER PER LAVATRIQE
  Sherbime

  MJESHTER PER LAVATRIQE

  ELEKTRO SERVIS:BANI SERVISIMIN E PAISJEVE TE AMVISNIS MIRMBAJTJE TE RRJETIT ELEKTRIK MONTIMIN E BOJ

  Prishtinë Dje, 09:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofrojme sherbime te ndryshme METALIKE
  Sherbime

  Ofrojme sherbime te ndryshme METALIKE

  Kompania Sh.P.K \"ProMetalKs\" ofrone sherbime te ndryshme metalike,per konstrukcione te lehta dhe t

  Prishtinë Dje, 09:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Transportues për Kosovë dhe Rajon
  Sherbime

  Transportues për Kosovë dhe Rajon

  Mustafë Gashi - transportues nga Prishtina Bejme transportin per Kosovë , Shqiperi, Serbi dhe Malin

  Prishtinë Dje, 07:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sherbim krijim WEB
  Sherbime

  Sherbim krijim WEB

  Me kontaktoni abc.

  Prishtinë Dje, 05:13
  10 €
 • 9 foto
  DEZINFEKTIMI PROFESIONAL Dezinfektim
  Sherbime

  DEZINFEKTIMI PROFESIONAL Dezinfektim

  Bëjmë Dezinfektimin, Dezinsektimin dhe Deratizimin profesional të objekteve biznesore, banesave pri

  Prishtinë Dje, 01:35
  1 €
 • 10 foto
  TENDA ARDI
  Sherbime

  TENDA ARDI

  Tenda Ardi

  Prishtinë Dje, 01:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SERVISIM DHE MIRËMBAJTJE CENTRALET TELEFONIKE
  Sherbime

  SERVISIM DHE MIRËMBAJTJE CENTRALET TELEFONIKE

  BEJM SERVISIM DHE MIREMBAJTJE E CENTRALEVE TELEFONIK PER ME SHUME NE TEL OSE VIBER +38344127744 c

  Prishtinë 5 korrik 23:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Korp Kran Shitet dhe leshohet me qera
  Sherbime

  Korp Kran Shitet dhe leshohet me qera

  Shes ose leshoj korpen - kran me qera, lartesia 18m, 360 shkalle. Sherbime me ore, Sherbime per te

  Prishtinë 5 korrik 22:23
  20 €
 • 6 foto
  SERVIS I BRENERA ITALIJAN B-MAX
  Sherbime

  SERVIS I BRENERA ITALIJAN B-MAX

  Bejmë Shëndrroni kaldajen tuaj me dru dhe thengjill ne ngrohje me pelet me seti ITALIJAN firmes B-M

  Prishtinë 5 korrik 22:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dezinfektim ne tere Kosoven
  Sherbime

  Dezinfektim ne tere Kosoven

  Ofrojme sherbime te Dezinfektimit ne tere territorin e Kosoves , Largimin e Bubashva

  Prishtinë 5 korrik 21:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   Kamera dhe Alarma Te Siguris ?
  Sherbime

  Kamera dhe Alarma Te Siguris ?

  Bëjm Instalimin e Kamerave dhe Alarmave interfonav dhe Video Interfonav me profesionalizem japim Gar

  Prishtinë 5 korrik 21:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Transport me Autoambulance
  Sherbime

  Transport me Autoambulance

  Transport me Autoambulance Oksigjen me qera ( aparat për prodhimin e oksigjenit, O2) Sherbime të tj

  Prishtinë 5 korrik 19:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Transport me Autoambulance
  Sherbime

  Transport me Autoambulance

  Sherbime Mjekësore, Vizita Shtëpiake, Transport me Autoambulance brenda dhe jasht vendit me ekipe të

  Prishtinë 5 korrik 19:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rent a Car Mercedes A class
  Sherbime

  Rent a Car Mercedes A class

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel dhe ne gjendje te rregullt Gjindem

  Prishtinë 5 korrik 18:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PERKTHIME TE ÇERTIFIKUARA (ME VULE) SHQIP - ANGL..
  Sherbime

  PERKTHIME TE ÇERTIFIKUARA (ME VULE) SHQIP - ANGL..

  Bëjmë përkthime dokumentesh të ndryshme nga Gjuha SHQIPE në Gjuhen ANGLEZE dhe anasjelltas. Të gjit

  Prishtinë 5 korrik 17:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera
  Sherbime

  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera

  -Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave) -Me gypa te Plastikes Fi ø140, ø160, ø175 , ø200 -Me gypa te beton

  Prishtinë 5 korrik 16:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CAJA COMPANY BEJME HAPJEN E BUNARAVE EDHE NGURI
  Sherbime

  CAJA COMPANY BEJME HAPJEN E BUNARAVE EDHE NGURI

  BEJME HAPJEN E BUNAREVE 

 -Hapjen e puseve (Bunarëve) për ujë të pijes deri në 500 metra thel

  Prishtinë 5 korrik 16:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Punojm Fasada Glet izolim me stiropor mallter
  Sherbime

  Punojm Fasada Glet izolim me stiropor mallter

  NNP BEHARI. PUNOJM KETO PUN ; FASADA-GLED-KNAUF-IZOLIM ME STIROPOR-DEKORIME-NGJYRA..ETJ. Pun e gar

  Prishtinë 5 korrik 16:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm. Fasada. Izolim me stiropor. Etj. 044578719
  Sherbime

  Punojm. Fasada. Izolim me stiropor. Etj. 044578719

  Punojm. Fasada. Izolim me stiropor. Gled. Knauf. Ngjyra. Mallter. Etj. +38344578719 Mundesia e pag

  Prishtinë 5 korrik 16:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Punojm Fasada Glet Izolim me Stiropor Knauf Ngjyra
  Sherbime

  Punojm Fasada Glet Izolim me Stiropor Knauf Ngjyra

  NNP BEHARI. Punojm Keto Pun; FASADA-GLED-KNAUF-IZOLIM ME STIROPOR-DEKORIME-NGJYRA. ETJ.. Pun e gar

  Prishtinë 5 korrik 16:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm;Fasada.Gled.Stiropor.045343824
  Sherbime

  Punojm;Fasada.Gled.Stiropor.045343824

  Punojm te gjitha punet e Suvatimit. Fasada. Gled. Knauf. Ngjyra. Mallter. Etj. Ju mir presim.Qmime t

  Prishtinë 5 korrik 16:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME 29.9 €
  Sherbime

  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME 29.9 €

  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME Porosisni ne viber dhe perfitoni nga kjo zbritje 38976256899, POSTA FA

  Prishtinë 5 korrik 16:35
  27 €
 • 1 foto
  Krijojme dhe menaxhojme Web Faqe
  Sherbime

  Krijojme dhe menaxhojme Web Faqe

  Ofrojme krijimin dhe menaxhimin e Web-Faqeve profesionale me çmimet më të lira në treg Ne poashtu o

  Prishtinë 5 korrik 16:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA DECORE NE AMBEINTE TA HAPUR RESTORANT NE..
  Sherbime

  TENDA DECORE NE AMBEINTE TA HAPUR RESTORANT NE..

  Ofrojme Tenda(shatora) karrika tavolina per ahengje te ndryshme familjare ne ambiente te hapura ● O

  Prishtinë 5 korrik 16:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rregullojm oborre me kubza...
  Sherbime

  Rregullojm oborre me kubza...

  Simbas porosis.

  Prishtinë 5 korrik 16:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bëjmë xhirime me DRON professional 4K,99 euro dita
  Sherbime

  Bëjmë xhirime me DRON professional 4K,99 euro dita

  Bëjmë xhirime me dron professional --- 99 euro dita. DRONI xhiron 4K edhe e ka opcionale 2KM vi ajro

  Prishtinë 5 korrik 15:57
  99 €
 • 10 foto
  BG-Term Ngrohje Qendrore
  Sherbime

  BG-Term Ngrohje Qendrore

  Bejmë Instalimin dhe riparimin e të gjitha llojeve te ngrohjës Qendrore ( Pelet, Qymyr, Dru, Naftë,

  Prishtinë 5 korrik 15:55
  35 €
 • 2 foto
  Xhirim Profesional te Eventit tuaj (perfito -20%)
  Sherbime

  Xhirim Profesional te Eventit tuaj (perfito -20%)

  -Rezervimet deri me 28 shkurt 2018 perfitojn -20% (Qmimet ne photo 3 ) -Te gjitha mund ti shihni ne

  Prishtinë 5 korrik 15:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   Nivelizim te dyshemeve
  Sherbime

  Nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigu

  Prishtinë 5 korrik 15:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses
  Sherbime

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses suaj dhe me kualitet te larte. Oferta jone perfsh

  Prishtinë 5 korrik 14:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KNAUF GLET FASADA.NGJYRE
  Sherbime

  KNAUF GLET FASADA.NGJYRE

  Ofrojm sherbime Profesionale per ● BANESAVE ● SHTËPIJAVE ● LOKALVE ● ZYREVE ETJ . - Me p

  Prishtinë 5 korrik 14:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rregullime te oborreve
  Sherbime

  Rregullime te oborreve

  Bejm rregullimin e oborreve me kocka

  Prishtinë 5 korrik 11:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Xhirime në Dasma HD, 4K dhe 4K HDR
  Sherbime

  Xhirime në Dasma HD, 4K dhe 4K HDR

  Maestro Production është kompania më e madhe në Kosovë e shpërblyer me shumë çmime ndërkombëtare ne

  Prishtinë 5 korrik 11:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GARANCI
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GARANCI

  VIBER +38344550009 049550009 PER PRISHTINE QMIMET NDRYSHOJNE SIPAS METRAZHES QE POSEDONI DHE PROBLEM

  Prishtinë 5 korrik 10:54
  1 €
 • 5 foto
  Rent a car ''BESI''
  Sherbime

  Rent a car ''BESI''

  leshojm vetura me qira prej 15,20,25,30,35,40,50 euro , nvaret prej kohes qe mirret dhe vetures se c

  Prishtinë 5 korrik 10:11
  15 €