Sherbime
Prishtinë

Sherbime në shitje në Prishtinë

 • 5 foto
  Punojm. Fasada. Izolim me stiropor. Etj. 044578719
  Sherbime

  Punojm. Fasada. Izolim me stiropor. Etj. 044578719

  Punojm. Fasada. Izolim me stiropor. Gled. Knauf. Ngjyra. Mallter. Etj. +38344578719 Mundesia e pag

  Prishtinë 7 shtator 20:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET BILETA KOSOVA VS R.CEKE
  Sherbime

  SHITET BILETA KOSOVA VS R.CEKE

  P2 - PERENDIM NE MES TE STADIUMIT SHITET BILETA , NUK TE RROK SHIU DHE ESHTE NE MESIN E FUSHES .

  Prishtinë 7 shtator 12:20
  70 €
 • 0 foto
  maica me porosi
  Sherbime

  maica me porosi

  10 maica(bluza) 8.50€ copa -15 maica(bluza) 7.90€ copa -20 maica(bluza) 7.50€ copa -30 maica(bluza)

  Prishtinë 7 shtator 09:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kurse Rrobaqepsie
  Sherbime

  Kurse Rrobaqepsie

  Filluan rregjistrimet per kurse rrobaqepsie ne organizaten Aureola.Per me teper informacione, Ju lut

  Prishtinë 7 shtator 09:42
  200 €
 • 3 foto
  Shiten ballsam shampon
  Sherbime

  Shiten ballsam shampon

  Shiten Ballsam-shampon per trup dhe floke 0.35ml rreth 1300 copa afati deri fund 2019 shiten komplet

  Prishtinë 7 shtator 09:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Punojm Fasada Glet izolim me stiropor mallter
  Sherbime

  Punojm Fasada Glet izolim me stiropor mallter

  NNP BEHARI. PUNOJM KETO PUN ; FASADA-GLED-KNAUF-IZOLIM ME STIROPOR-DEKORIME-NGJYRA..ETJ. Pun e gar

  Prishtinë 6 shtator 18:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sherbime te Projektimit, Mbikeqyerjes & Gjeodezike
  Sherbime

  Sherbime te Projektimit, Mbikeqyerjes & Gjeodezike

  ITEG ofron sherbime te Projektimit, Mbikeqyerjes, Revidimit, Gjeodezike/Kadastrale & GIS-it. Ne

  Prishtinë 6 shtator 10:38
  2 €
 • 4 foto
  Pllotim ne A0 te Projekteve/ Planeve (BW & kolor)
  Sherbime

  Pllotim ne A0 te Projekteve/ Planeve (BW & kolor)

  Pllotim ne A0 te Projekteve & Planeve ne bardh e zi si dhe kolor Bejme printime ne formate te

  Prishtinë 6 shtator 10:38
  2 €
 • 9 foto
  SHPIME BUNARAVE.PILOTAVE. GJEOTERMI. 044/49195877
  Sherbime

  SHPIME BUNARAVE.PILOTAVE. GJEOTERMI. 044/49195877

  CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI D

  Prishtinë 5 shtator 19:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Reklamo biznesin tend billbord
  Sherbime

  Reklamo biznesin tend billbord

  Dimenzionet jane 3 metra gjersi 2 metra lartesi dhe jane 9 billborda. Lokacioni eshte Rr. Richald ho

  Prishtinë 5 shtator 19:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bileta Kosovë-Qeki
  Sherbime

  Bileta Kosovë-Qeki

  Shiten 2 bileta Kosove-Çeki ne J2 per arsye qe nuk mund te vi ne ndeshje Qmimi 35 euro per cop

  Prishtinë 5 shtator 18:23
  35 €
 • 1 foto
  DEBLLOKIM I KANALIZIMIT
  Sherbime

  DEBLLOKIM I KANALIZIMIT

  Ofrojmë: -Debllokimin e kanalizimit në WC -Debllokimin e kanalizimit në kuzhina shtëpiake dhe profe

  Prishtinë 5 shtator 18:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE
  Sherbime

  RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE

  Numri :046 194 980 Viber : +38346194980 Bejm Renovim komplet te Objektev te uleta dhe ndertime te Sh

  Prishtinë 5 shtator 14:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE
  Sherbime

  RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE

  Numri :046 194 980 Viber : +38346194980 Bejm Renovim komplet te Objektev te uleta dhe ndertime te Sh

  Prishtinë 5 shtator 14:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...
  Sherbime

  PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...

  KEMI 7 HILTA NE DISPOZICION :BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETON

  Prishtinë 5 shtator 14:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV
  Sherbime

  LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV

  LINDI RENOVIM\'\' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje,

  Prishtinë 5 shtator 13:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Super Moleri BEJM RENOVIM KOMPLET TE OBJEKTEV
  Sherbime

  Super Moleri BEJM RENOVIM KOMPLET TE OBJEKTEV

  Super\'\'Moleri bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, kn

  Prishtinë 5 shtator 12:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Super Moleri BEJM RENOVIM KOMPLET TE OBJEKTEV
  Sherbime

  Super Moleri BEJM RENOVIM KOMPLET TE OBJEKTEV

  Super\'\'Moleri bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, kn

  Prishtinë 5 shtator 12:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoje pastruese
  Sherbime

  Kerkoje pastruese

  Kerkoje nje punetore per pastrimin e shtepise.

  Prishtinë 5 shtator 12:01
  1 €
 • 0 foto
  Bileta
  Sherbime

  Bileta

  Bileta ne shitje per arsyje personale PERENDIM NE MES TE FUSHES.

  Prishtinë 5 shtator 11:50
  100 €
 • 0 foto
  Bilet ne Perendim. , Kosova vs R.Çeke
  Sherbime

  Bilet ne Perendim. , Kosova vs R.Çeke

  Shitet bileta ne perendim te stadiumit , ne mes te fushes . Super pozicion

  Prishtinë 5 shtator 10:24
  100 €
 • 0 foto
  Reklamoni biznesin tuaj
  Sherbime

  Reklamoni biznesin tuaj

  Pershendetje! 500 kartvizita me plastikë - 29€ 1000 vizitkarta(njëanshëm matt 300 gram) - 29€ 100 k

  Prishtinë 5 shtator 09:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  E DASHURA E JUAJ KERKON NGA JU PENISIN MA TE MADH EDHE 14.224 CM PER GJITHMON - PSE NUK NUK E RRITNI TA GEZONI
  Sherbime

  E DASHURA E JUAJ KERKON NGA JU PENISIN MA TE MADH EDHE 14.224 CM PER GJITHMON - PSE NUK NUK E RRITNI TA GEZONI

  Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht d

  Prishtinë 5 shtator 08:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...
  Sherbime

  GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...

  Numri :046 194 980 +38346194980 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë 5 shtator 04:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...
  Sherbime

  GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...

  Numri :046 194 980 +38346194980 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë 5 shtator 04:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...
  Sherbime

  PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...

  KEMI 7 HILTA NE DISPOZICION :BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETON

  Prishtinë 5 shtator 03:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  INSTALIMIN E UJIT , QERAMIK, HIDROIZOLIM , KANALIZ
  Sherbime

  INSTALIMIN E UJIT , QERAMIK, HIDROIZOLIM , KANALIZ

  Bejm Instalimin e Ujit , Qeramikes ,Hidroizolimit , Kanalizim ne menyr profesionale me nje pervoj te

  Prishtinë 5 shtator 00:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Super Moleri bejm renovim komplet te objekteve
  Sherbime

  Super Moleri bejm renovim komplet te objekteve

  Super''Moleri bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knau

  Prishtinë 4 shtator 20:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Super Moleri bejm renovim komplet te objekteve
  Sherbime

  Super Moleri bejm renovim komplet te objekteve

  Super''Moleri bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knau

  Prishtinë 4 shtator 20:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI.
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKORI

  Prishtinë 4 shtator 15:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MOLER NGJYROSJE 0.5m²  +38344878728 Renovime etj
  Sherbime

  MOLER NGJYROSJE 0.5m² +38344878728 Renovime etj

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë 4 shtator 13:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOLER 0.50 m² RENOVIME KNAUF GLET FASADA
  Sherbime

  MOLER 0.50 m² RENOVIME KNAUF GLET FASADA

  OFROJM SHERBIME PROFESIONALE PER NGJYROSJE TE BANESAV SHTEPIJAV LOKALEVE ZYREVE DEPOV ETJ \ RENOVIME

  Prishtinë 4 shtator 13:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOLER .......... 0.50 m² 044 87 87 28
  Sherbime

  MOLER .......... 0.50 m² 044 87 87 28

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë 4 shtator 13:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE
  Sherbime

  NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE

  Firm e specializuar per kryerjen e ketyre sherbimeve siq jane : -Ndertimet e uleta -Renovime komplet

  Prishtinë 4 shtator 13:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE
  Sherbime

  NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE

  Firm e specializuar per kryerjen e ketyre sherbimeve siq jane : -Ndertimet e uleta -Renovime komple

  Prishtinë 4 shtator 13:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Austria Renovim' bejm renovim komplet te objekteve
  Sherbime

  Austria Renovim' bejm renovim komplet te objekteve

  Firma ''Austria Renovim'' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngj

  Prishtinë 4 shtator 13:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objektev
  Sherbime

  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objektev

  Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, kn

  Prishtinë 4 shtator 13:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objektev
  Sherbime

  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objektev

  Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, kna

  Prishtinë 4 shtator 13:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)
  Sherbime

  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)

  Swiss Renovim bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizol

  Prishtinë 4 shtator 13:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ''LINDI RENOVIM'' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV
  Sherbime

  ''LINDI RENOVIM'' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV

  ''LINDI RENOVIM'' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje,

  Prishtinë 4 shtator 13:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)
  Sherbime

  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)

  Swiss Renovim bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizol

  Prishtinë 4 shtator 13:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)
  Sherbime

  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)

  Swiss Renovim bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizol

  Prishtinë 4 shtator 13:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...
  Sherbime

  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...

  Numri :044 90 90 59 +38344909059 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë 4 shtator 13:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'-SHITJE+SHERBIME...
  Sherbime

  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'-SHITJE+SHERBIME...

  Numri :044 90 90 59 +38344909059 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë 4 shtator 13:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  tenda karrika tavolina me qera 045 518 260

  Prishtinë 3 shtator 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Punojmë piktura, vizatime dhe skica me porosi
  Sherbime

  Punojmë piktura, vizatime dhe skica me porosi

  Punojmë piktura, vizatime dhe skica me porosi. Çmimi sipas marrëveshjes.

  Prishtinë 3 shtator 19:30
  1 €
 • 0 foto
  Mjeshter i keramikes pllakave ujit dhe sanitarise
  Sherbime

  Mjeshter i keramikes pllakave ujit dhe sanitarise

  I ashtuquajtur mjeshter per Banjo me emrin Arber G. mob:049 505 793 osht shum i dobet mos e merrni n

  Prishtinë 3 shtator 19:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Prishtinë 3 shtator 17:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  per ballona 049 40 53 50
  Sherbime

  per ballona 049 40 53 50

  Bejm dekorime me balona Adresa rruga fehmi agani dyqani ON TIME . . . . . . . Tenda me qera

  Prishtinë 3 shtator 17:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Prishtinë 3 shtator 16:57
  Me Marrveshje