Sherbime
Prishtinë

Sherbime në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  mjeshter per ndertimtari
  Sherbime

  mjeshter per ndertimtari

  kryejm pune te ndertimtarise : cdo pune qe ka te beje me pune te vrazhde.

  Prishtinë 17 shtator 09:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Moler / Bejme ngjyrosjen e mureve
  Sherbime

  Moler / Bejme ngjyrosjen e mureve

  Bejm ngjyrosjen e dhomave me polikollor qmimi 0.50€ m2

  Prishtinë 16 shtator 12:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Punojme pune te ndryshme me metal
  Sherbime

  Punojme pune te ndryshme me metal

  Punojme pune te ndryshme me metal me qmime shume te volitshme. Punojme Dyer, Gilindera. Bejme ripar

  Prishtinë 16 shtator 12:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HOT LEADS FOREX / CRYPTO
  Sherbime

  HOT LEADS FOREX / CRYPTO

  Nese jeni duke kerkuar leads (numra) per forex / crypto investitore keto jane kushtet qe ne ofrojme

  Prishtinë 16 shtator 00:41
  20 €
 • 8 foto
  Elektro servis Bani☎?☎?044 308 645
  Sherbime

  Elektro servis Bani☎?☎?044 308 645

  Sherbime elektrike Mirmbajtje Servisime Riparime

  Prishtinë 14 shtator 10:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ELEKTRO SERVIS BANI .☎?...044 308 645
  Sherbime

  ELEKTRO SERVIS BANI .☎?...044 308 645

  Elektro sherbime Riparime Servisime Montime 044 308 645 045 672 085

  Prishtinë 14 shtator 10:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  maqin per futjen e kabllave
  Sherbime

  maqin per futjen e kabllave

  shes maqinen e ardhur nga zvicra sherben per futjen e kabllave ne ceva per informata shtes kontakto

  Prishtinë 13 shtator 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Transport ne githë kosoven
  Sherbime

  Transport ne githë kosoven

  Bejem transporte ne gjithë kosoven

  Prishtinë 13 shtator 11:44
  1 €
 • 1 foto
  M O L E R Agimi 0.50m² . . .
  Sherbime

  M O L E R Agimi 0.50m² . . .

  Bejm ngjyrosjen e Objekteve te medha , Ndertesave , Shtepive , Banesave , Zyrave , Lokaleve

  Prishtinë 12 shtator 20:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Renovime Suvatime Moler Gled Knauf Laminat Parket
  Sherbime

  Renovime Suvatime Moler Gled Knauf Laminat Parket

  Rexha-N Kryen keto sherbime si Renovime Suvatime Moler Glet Knauf Fasad Gur dekorativ Llajsne dekora

  Prishtinë 12 shtator 20:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Renovime Moler Gled Ofert Speciale
  Sherbime

  Renovime Moler Gled Ofert Speciale

  Rexha-N Kryen keto sherbime si Moler 0.50 m2 Glet Knauf Tapeta Suvatime Fasad Prerje te Be

  Prishtinë 12 shtator 20:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Moler Knauf Gled Rafaello Tapeta Amstrong
  Sherbime

  Moler Knauf Gled Rafaello Tapeta Amstrong

  Rexha-N Ofert speciale per ngjyrosje, ofrojm sherbime per ngjyrosjen e mureve te Banesave,Shtepive L

  Prishtinë 12 shtator 20:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Renovime Moler Gled Knauf Fasad Epoks
  Sherbime

  Renovime Moler Gled Knauf Fasad Epoks

  Rexha-N Kryen keto sherbime si Moler Glet Knauf Tapeta Suvatime Fasad Prerje te Betonit me ma

  Prishtinë 12 shtator 20:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DR. HOUSE MOLER Oferta speciale 049 321 805 viber
  Sherbime

  DR. HOUSE MOLER Oferta speciale 049 321 805 viber

  Rexha-N Kryen keto sherbime si Moler 0.50 m2 Glet Knauf Tapeta Suvatime Fasad Prerje te Be

  Prishtinë 12 shtator 20:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes/Blej Bitcoin, paypal, skrill, asic miner,rig
  Sherbime

  Shes/Blej Bitcoin, paypal, skrill, asic miner,rig

  Shes crypto me+% fee, blej crypto me minus fee% Shkup Bitcoin, Ether. Shes/blej graphic card ( blej

  Prishtinë 12 shtator 10:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vimax
  Sherbime

  vimax

  shiten kapsula vimax original per rritje te organit gjenital mashkullor. te ardhura nga kanada.

  Prishtinë 12 shtator 09:20
  100 €
 • 7 foto
  Bejm transportin e veturav prej zvicres gjermanies
  Sherbime

  Bejm transportin e veturav prej zvicres gjermanies

  Bejm transportin e veturav prej zvicres Mrenda 30 orve Qmimi prej 680€ Numri 0041797754403

  Prishtinë 12 shtator 06:33
  680 €
 • 3 foto
  Bejm transportin e veturav prej zvicres gjermanies
  Sherbime

  Bejm transportin e veturav prej zvicres gjermanies

  Bejm transportin e veturav prej Zvicres gjermanies Numri 0041797€54403 Qmimi prej 680€

  Prishtinë 12 shtator 06:24
  680 €
 • 10 foto
  Pastrimi i kockave apo kubzave.
  Sherbime

  Pastrimi i kockave apo kubzave.

  Shala Group - Kompania jonë bën pastrimin e kockave apo kubzave. Tel: 049213283 Viber: +38349213283

  Prishtinë 11 shtator 09:19
  1 €
 • 0 foto
  PERKTHİME holandisht-anglisht-frangjisht-turqisht
  Sherbime

  PERKTHİME holandisht-anglisht-frangjisht-turqisht

  Ä° lindur dhe i rritur ne Belgjike, me diplome master te komunikimit, ju ofroj perkthime ne gjuhe te

  Prishtinë 11 shtator 00:16
  5 €
 • 0 foto
   Sherbime juridike dhe Bankare
  Sherbime

  Sherbime juridike dhe Bankare

  Sherbime Juridike dhe sherbime e marrjev e parave te mbeture nga Ish Banka Lubjanes

  Prishtinë 10 shtator 22:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  We Finance All Project
  Sherbime

  We Finance All Project

  Dear One of our main businesses is to open Bank Guarantees and Standby Letter of Credit as well

  Prishtinë 10 shtator 17:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 044312509
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 044312509

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te n

  Prishtinë 10 shtator 14:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 049619714
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:049619714

  Prishtinë 10 shtator 12:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Taxi Airoport shkupit...
  Sherbime

  Taxi Airoport shkupit...

  Taxi me çmime te volitshme...shpejt, komod... Nisja prej prishtine me (rethine): Airoport te shkupit

  Prishtinë 10 shtator 02:07
  1 €
 • 7 foto
  Austria Parket\' bejm renovim komplet te objekteve
  Sherbime

  Austria Parket\' bejm renovim komplet te objekteve

  Austria Parket eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune. Numrat janë:04

  Prishtinë 9 shtator 23:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...
  Sherbime

  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...

  Numri :046 194 980 +38346194980 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë 9 shtator 21:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...
  Sherbime

  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...

  Numri :046 194 980 +38346194980 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë 9 shtator 21:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Eleganca Company OFRON->>>>>
  Sherbime

  Eleganca Company OFRON->>>>>

  Ofrojm keto sherbime: Hapjen e Bodrumeve Hapjen e temeleve Rrenimin e Shtepive mureve etj... Transp

  Prishtinë 9 shtator 21:15
  1 €
 • 0 foto
  Kerkoj nje kujdestar per nje person te moshuar
  Sherbime

  Kerkoj nje kujdestar per nje person te moshuar

  Kerkoj nje kujdestar per nje person te moshuar relativisht ne gjendje te mire, prej ores 08:00-10:00

  Prishtinë 9 shtator 19:33
  150 €
 • 1 foto
  OXHAK PASTRUES PROFESIONIST
  Sherbime

  OXHAK PASTRUES PROFESIONIST

  P A S T R O J M OXHAQET KALLDAJAT KAMINAT TEL DHE VIBER 044 476 322

  Prishtinë 9 shtator 14:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
  Sherbime

  RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE

  Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht d

  Prishtinë 9 shtator 09:12
  130 €
 • 11 foto
  Ndermarrja Mejdi Grejçeci
  Sherbime

  Ndermarrja Mejdi Grejçeci

  Ndermarrja Mejdi Grejçeci kryen punimet e shkallve dhe ballkonave me teras dhe mozaik

  Prishtinë 8 shtator 22:52
  40 €
 • 2 foto
  Bejm transportin e veturav prej zvicres
  Sherbime

  Bejm transportin e veturav prej zvicres

  Bejm transportin e veturav Zvicres Prej 680€

  Prishtinë 8 shtator 18:31
  680 €
 • 2 foto
  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA ME QERA 045518260
  Sherbime

  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA ME QERA 045518260

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Prishtinë 8 shtator 18:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tenda Karriga Tavolina Shatora
  Sherbime

  Tenda Karriga Tavolina Shatora

  Tenda -Dimensione të ndryshme ! Karriga ! Tavolina ! Zërim ! Transporti Falas ! Saktesi 100 % ! Nr T

  Prishtinë 8 shtator 13:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shërbime Shtëpiake
  Sherbime

  Shërbime Shtëpiake

  Mjeshtri Shpk ofron sherbime Shtepiake , Ne kryejme Shërbime Mirmbajtëse Shtëpiake Ne Segmentet e

  Prishtinë 8 shtator 12:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET BILETA KOSOVA VS R.CEKE
  Sherbime

  SHITET BILETA KOSOVA VS R.CEKE

  P2 - PERENDIM NE MES TE STADIUMIT SHITET BILETA , NUK TE RROK SHIU DHE ESHTE NE MESIN E FUSHES .

  Prishtinë 7 shtator 12:20
  70 €
 • 0 foto
  maica me porosi
  Sherbime

  maica me porosi

  10 maica(bluza) 8.50€ copa -15 maica(bluza) 7.90€ copa -20 maica(bluza) 7.50€ copa -30 maica(bluza)

  Prishtinë 7 shtator 09:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kurse Rrobaqepsie
  Sherbime

  Kurse Rrobaqepsie

  Filluan rregjistrimet per kurse rrobaqepsie ne organizaten Aureola.Per me teper informacione, Ju lut

  Prishtinë 7 shtator 09:42
  200 €
 • 0 foto
  Bileta Kosovë-Qeki
  Sherbime

  Bileta Kosovë-Qeki

  Shiten 2 bileta Kosove-Çeki ne J2 per arsye qe nuk mund te vi ne ndeshje Qmimi 35 euro per cop

  Prishtinë 5 shtator 18:23
  35 €
 • 1 foto
  DEBLLOKIM I KANALIZIMIT
  Sherbime

  DEBLLOKIM I KANALIZIMIT

  Ofrojmë: -Debllokimin e kanalizimit në WC -Debllokimin e kanalizimit në kuzhina shtëpiake dhe profe

  Prishtinë 5 shtator 18:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE
  Sherbime

  RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE

  Numri :046 194 980 Viber : +38346194980 Bejm Renovim komplet te Objektev te uleta dhe ndertime te Sh

  Prishtinë 5 shtator 14:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE
  Sherbime

  RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE

  Numri :046 194 980 Viber : +38346194980 Bejm Renovim komplet te Objektev te uleta dhe ndertime te Sh

  Prishtinë 5 shtator 14:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...
  Sherbime

  PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...

  KEMI 7 HILTA NE DISPOZICION :BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETON

  Prishtinë 5 shtator 14:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV
  Sherbime

  LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV

  LINDI RENOVIM\'\' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje,

  Prishtinë 5 shtator 13:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Super Moleri BEJM RENOVIM KOMPLET TE OBJEKTEV
  Sherbime

  Super Moleri BEJM RENOVIM KOMPLET TE OBJEKTEV

  Super\'\'Moleri bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, kn

  Prishtinë 5 shtator 12:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Super Moleri BEJM RENOVIM KOMPLET TE OBJEKTEV
  Sherbime

  Super Moleri BEJM RENOVIM KOMPLET TE OBJEKTEV

  Super\'\'Moleri bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, kn

  Prishtinë 5 shtator 12:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoje pastruese
  Sherbime

  Kerkoje pastruese

  Kerkoje nje punetore per pastrimin e shtepise.

  Prishtinë 5 shtator 12:01
  1 €
 • 0 foto
  Bileta
  Sherbime

  Bileta

  Bileta ne shitje per arsyje personale PERENDIM NE MES TE FUSHES.

  Prishtinë 5 shtator 11:50
  100 €