Sherbime
Prishtinë

Sherbime në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  Bilet ne Perendim. , Kosova vs R.Çeke
  Sherbime

  Bilet ne Perendim. , Kosova vs R.Çeke

  Shitet bileta ne perendim te stadiumit , ne mes te fushes . Super pozicion

  Prishtinë 5 shtator 10:24
  100 €
 • 0 foto
  Reklamoni biznesin tuaj
  Sherbime

  Reklamoni biznesin tuaj

  Pershendetje! 500 kartvizita me plastikë - 29€ 1000 vizitkarta(njëanshëm matt 300 gram) - 29€ 100 k

  Prishtinë 5 shtator 09:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  E DASHURA E JUAJ KERKON NGA JU PENISIN MA TE MADH EDHE 14.224 CM PER GJITHMON - PSE NUK NUK E RRITNI TA GEZONI
  Sherbime

  E DASHURA E JUAJ KERKON NGA JU PENISIN MA TE MADH EDHE 14.224 CM PER GJITHMON - PSE NUK NUK E RRITNI TA GEZONI

  Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht d

  Prishtinë 5 shtator 08:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...
  Sherbime

  GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...

  Numri :046 194 980 +38346194980 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë 5 shtator 04:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...
  Sherbime

  GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...

  Numri :046 194 980 +38346194980 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë 5 shtator 04:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...
  Sherbime

  PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...

  KEMI 7 HILTA NE DISPOZICION :BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETON

  Prishtinë 5 shtator 03:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  INSTALIMIN E UJIT , QERAMIK, HIDROIZOLIM , KANALIZ
  Sherbime

  INSTALIMIN E UJIT , QERAMIK, HIDROIZOLIM , KANALIZ

  Bejm Instalimin e Ujit , Qeramikes ,Hidroizolimit , Kanalizim ne menyr profesionale me nje pervoj te

  Prishtinë 5 shtator 00:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Super Moleri bejm renovim komplet te objekteve
  Sherbime

  Super Moleri bejm renovim komplet te objekteve

  Super''Moleri bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knau

  Prishtinë 4 shtator 20:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Super Moleri bejm renovim komplet te objekteve
  Sherbime

  Super Moleri bejm renovim komplet te objekteve

  Super''Moleri bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knau

  Prishtinë 4 shtator 20:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI.
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKORI

  Prishtinë 4 shtator 15:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOLER 0.50 m² RENOVIME KNAUF GLET FASADA
  Sherbime

  MOLER 0.50 m² RENOVIME KNAUF GLET FASADA

  OFROJM SHERBIME PROFESIONALE PER NGJYROSJE TE BANESAV SHTEPIJAV LOKALEVE ZYREVE DEPOV ETJ \ RENOVIME

  Prishtinë 4 shtator 13:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOLER .......... 0.50 m² 044 87 87 28
  Sherbime

  MOLER .......... 0.50 m² 044 87 87 28

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë 4 shtator 13:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE
  Sherbime

  NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE

  Firm e specializuar per kryerjen e ketyre sherbimeve siq jane : -Ndertimet e uleta -Renovime komplet

  Prishtinë 4 shtator 13:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE
  Sherbime

  NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE

  Firm e specializuar per kryerjen e ketyre sherbimeve siq jane : -Ndertimet e uleta -Renovime komple

  Prishtinë 4 shtator 13:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Austria Renovim' bejm renovim komplet te objekteve
  Sherbime

  Austria Renovim' bejm renovim komplet te objekteve

  Firma ''Austria Renovim'' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngj

  Prishtinë 4 shtator 13:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objektev
  Sherbime

  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objektev

  Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, kn

  Prishtinë 4 shtator 13:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objektev
  Sherbime

  ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objektev

  Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, kna

  Prishtinë 4 shtator 13:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)
  Sherbime

  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)

  Swiss Renovim bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizol

  Prishtinë 4 shtator 13:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ''LINDI RENOVIM'' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV
  Sherbime

  ''LINDI RENOVIM'' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV

  ''LINDI RENOVIM'' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje,

  Prishtinë 4 shtator 13:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)
  Sherbime

  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)

  Swiss Renovim bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizol

  Prishtinë 4 shtator 13:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)
  Sherbime

  SWISS RENOVIM (BEJM RENOVIM TE OBJEKTEV KOMPLET)

  Swiss Renovim bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizol

  Prishtinë 4 shtator 13:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...
  Sherbime

  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...

  Numri :044 90 90 59 +38344909059 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë 4 shtator 13:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'-SHITJE+SHERBIME...
  Sherbime

  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'-SHITJE+SHERBIME...

  Numri :044 90 90 59 +38344909059 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë 4 shtator 13:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  tenda karrika tavolina me qera 045 518 260

  Prishtinë 3 shtator 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Punojmë piktura, vizatime dhe skica me porosi
  Sherbime

  Punojmë piktura, vizatime dhe skica me porosi

  Punojmë piktura, vizatime dhe skica me porosi. Çmimi sipas marrëveshjes.

  Prishtinë 3 shtator 19:30
  1 €
 • 0 foto
  Mjeshter i keramikes pllakave ujit dhe sanitarise
  Sherbime

  Mjeshter i keramikes pllakave ujit dhe sanitarise

  I ashtuquajtur mjeshter per Banjo me emrin Arber G. mob:049 505 793 osht shum i dobet mos e merrni n

  Prishtinë 3 shtator 19:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Prishtinë 3 shtator 17:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  per ballona 049 40 53 50
  Sherbime

  per ballona 049 40 53 50

  Bejm dekorime me balona Adresa rruga fehmi agani dyqani ON TIME . . . . . . . Tenda me qera

  Prishtinë 3 shtator 17:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Prishtinë 3 shtator 16:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Prishtinë 3 shtator 16:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Prishtinë 3 shtator 16:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Prishtinë 3 shtator 15:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Prishtinë 3 shtator 12:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MJESHTER UNIVERSAL PASTRIM Mobile MOLER RILOKIM
  Sherbime

  MJESHTER UNIVERSAL PASTRIM Mobile MOLER RILOKIM

  Mjeshtër UNIVERSAL / Pastrojm freskojm gjithë interierin e brendëshem/ Moleraj Ngjyroseje/ Rilokim B

  Prishtinë 3 shtator 10:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Prishtinë 3 shtator 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Prishtinë 3 shtator 09:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera

  Tenda, karrika (tavolinat me mbulesa ) si dhe pa mbulesa Tendat jane dimenz. 4x8m 5x10m 6x12m.

  Prishtinë 3 shtator 08:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Prishtinë 2 shtator 17:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh
  Sherbime

  KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh

  Bejm hapjen e te gjithave kanalizimeve ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht me makineri moderne si dhe instalimin

  Prishtinë 2 shtator 17:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...
  Sherbime

  PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...

  KEMI 7 HILTA NE DISPOZICION :BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETO

  Prishtinë 2 shtator 17:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NDERTIME RENOVIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE
  Sherbime

  NDERTIME RENOVIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE

  Numri :046 194 980 Viber : +38346194980 Bejm Renovim komplet te Objektev te uleta dhe ndertime te Sh

  Prishtinë 2 shtator 17:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NDERTIME RENOVIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE
  Sherbime

  NDERTIME RENOVIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE

  Numri :046 194 980 Viber : +38346194980 Bejm Renovim komplet te Objektev te uleta dhe ndertime te Sh

  Prishtinë 2 shtator 17:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Prishtinë 2 shtator 15:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  tenda karrika tavolina 045518260

  Prishtinë 2 shtator 15:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  paisje per drejtimin e cevave
  Sherbime

  paisje per drejtimin e cevave

  shitet paisja per drjetimin e cevave te kanalizimit eshte me llaser ne gjendje te rregullt per info

  Prishtinë 2 shtator 09:31
  320 €
 • 5 foto
  SALDUES MEGA METAL
  Sherbime

  SALDUES MEGA METAL

  Bejme saldimin profesional te gypave me presion te larte Perpunimin te metalve,saldimin e nenstacion

  Prishtinë 2 shtator 01:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MEGA METAL
  Sherbime

  MEGA METAL

  Bejme saldimin profesional te gypave me presion te larte Perpunimin te metalve,saldimin e nenstacion

  Prishtinë 2 shtator 01:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SALDUES TE CERTIFKUAR MEGA METAL
  Sherbime

  SALDUES TE CERTIFKUAR MEGA METAL

  Bejme saldimin profesional te gypave me presion te larte Perpunimin te metalve,saldimin e nenstacion

  Prishtinë 2 shtator 01:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SALDIME PROFESIONALE
  Sherbime

  SALDIME PROFESIONALE

  Bejme saldimin profesional te gypave me presion te larte Perpunimin te metalve,saldimin e nenstacion

  Prishtinë 2 shtator 01:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SALDUES
  Sherbime

  SALDUES

  Bejme saldimin profesional te gypave me presion te larte Perpunimin te metalve,saldimin e nenstacion

  Prishtinë 2 shtator 01:00
  Me Marrveshje