• shes karrika

  shes karrika

  shes karrika

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:44
 • Frigorifer MakinTeshave Mikroval

  Frigorifer MakinTeshave Mikroval

  Frigorifer MakinTeshave Mikroval - punojne pa problem te gjitha: Frigorifer MakinTeshave - Beko Mirovale GjysemGrill +37744220088

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:44
 • mobile salloni 3-2-2 sa po ardhura

  mobile salloni 3-2-2 sa po ardhura

  Mobile salloni 3-2-2 sa po ardhura nga jasht

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:44
 • Shes 2 qeshme per llavabo

  Shes 2 qeshme per llavabo

  Shes 2 qeshme per llavabo Jane ne gjendje shume te mire i shes per arsye se kam ndrru krejt instalimin e ujit e nuk me duhen 35€ dyjat per info 049350684

  35 €
  Mitrovicë
  Sot, 19:44
 • komod per tv

  komod per tv

  shes komoden per tv teper e rujshme shitet per arsye mos pordorimi qmimi i diskutueshem viber

  60 €
  Gjilan
  Sot, 19:44
 • Cetofoni me kamer HDT HOLAND

  Cetofoni me kamer HDT HOLAND

  Cetofoni me kamer me blic me munitor dhe me buton per te hapur deren ,te ri ne kuti te ardhur nga Hollanda HDT

  3.500 Lek
  Tiranë
  Sot, 19:34
 • SHES APORATIN , E HEQ LAGESHTIN,.VLLAGEN,.MYKUN!

  SHES APORATIN , E HEQ LAGESHTIN,.VLLAGEN,.MYKUN!

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:25
 • SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGE.,MYKUN.,.,/

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGE.,MYKUN.,.,/

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:25
 • Shes shporet alfa,dritare te plastikes dhe kaminen

  Shes shporet alfa,dritare te plastikes dhe kaminen

  Shes shporet alfa ne gjendje te rregullt 3 vite i perdorur qmimi 300 € Dritare te plastikes ne gjendje te mire qmimi per cope 50€ Kamina me gjam eshte perdorur shum pak 120 €

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Sot, 19:25
 • Invertar komlet

  Invertar komlet

  Shitet invertari i ardhun nga norvegjija asht kualitet i lart 100 metra katror ka ulse tavolina shankerica 3 frigorifer kamin me dru me ventilator per ngrohje 12 kilovat ka bukurime ndryshme muzik k

  4.200 €
  Ferizaj
  Sot, 19:24
 • SHES APORATIIN, E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,,MYKUN..

  SHES APORATIIN, E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,,MYKUN..

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:24
 • Shfajc aparat

  Shfajc aparat

  Shitet shfajc aparati ky qe shihni ne foto punon krejt ngjendje te rregullt esht me elektroda edhe syzet mbrojtse I rujtun I ri osht mka ardh prej jashtit pres bleres serioz qmimi ipa diskutushem

  130 €
  Istog
  Sot, 19:24
 • shes karrika

  shes karrika

  shes karrika

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:24
 • Shes kauq, tepih dhe tavoline pune

  Shes kauq, tepih dhe tavoline pune

  Kauqi eshte 2 katesh, vjen sebashku me 2 dysheka dhe eshte ne gjendje te rregullt. 120€ Tepihu eshte i gjate 2.50cm dhe i gjere 1.50cm ne gjendje te rregullt. 30€ Tavoline pune eshte ne gjendje te rre

  210 €
  Prishtinë
  Sot, 19:24
 • SHES,APORATI E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN

  SHES,APORATI E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • Shes Rregallin me Mobilje

  Shes Rregallin me Mobilje

  Shiten Moblijet dhe Rregalli

  Me Marrveshje
  Prizren
  Sot, 18:44
 • SHES,APORATI E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN.

  SHES,APORATI E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • SHES,APORATI E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN ,MYKUN.

  SHES,APORATI E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN ,MYKUN.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • Frigorifer MakinTeshave Mikroval

  Frigorifer MakinTeshave Mikroval

  Frigorifer - MakinTeshave - Beko Mirovale GjysemGrill - Te gjithat punojne pa asnjeproblem.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • Shiten 4 tavolina pune me sirtare dhe 3 orman zyre

  Shiten 4 tavolina pune me sirtare dhe 3 orman zyre

  Shiten 4 tavolina me sirtare, si dhe 3 ormane. Tavolinat e punes jane me dimension 140 cm x 70 cm, dhe secila ka sirtarin me tri fioka. Tavolinat jane te punuara shume mire dhe shume te ruajtura. O

  550 €
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • SHITEN MOBILET

  SHITEN MOBILET

  SHITEN MOBILET DHE TAVOLINA.SHUME PAK TE PERDORUNA.QMIMI I DISKUTUESHEM

  500 €
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • Dhome gjumi per femije

  Dhome gjumi per femije

  Dy shtrata dollapi dhe dollap pune .

  250 €
  Mitrovicë
  Sot, 18:44
 • Shes kuzhinen me paisje

  Shes kuzhinen me paisje

  Shesh kuzhinen me paisje prodhim gjerman,ne gjendje perfekte kuzhina vie me komplet paisjet qe i takojn nje kuzhine frigorifer te madh,mikrovalen,aspiratorin dhe maqinen e enve cmimi sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Prizren
  Sot, 18:44
 • SHES APORATI E HEQ LAGESHTIN..VLLAGEN..MYKUN...

  SHES APORATI E HEQ LAGESHTIN..VLLAGEN..MYKUN...

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • Gjenerator pompe HATZ-DIESEL, origjinal Gjerman.

  Gjenerator pompe HATZ-DIESEL, origjinal Gjerman.

  Gjenerator-pompe i sapoardhur nga Gjermania dhe me ore pune zero. Gjeneratori eshte i pershtatshem per pastrim te pishinave, pastrim te depozitave te karburanteve, per te thithur uje nga lumenj ose

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 18:34
 • Shiten kauqat te perdorur urgjent

  Shiten kauqat te perdorur urgjent

  Shes 2 kauqat 3she dhe 2y fotele ... jan te perdorur ... qmim 100 euro te gjitha

  100 €
  Prishtinë
  Sot, 18:24
 • Komodë per TV dhe tavolin xhami

  Komodë per TV dhe tavolin xhami

  Komodë per TV dhe tavolin xhami 150 euro, Perndryshe njeren ose tjetren me marveshje Nr njejt eshte edhe viber

  150 €
  Gjakovë
  Sot, 18:24
 • Shes Traktor per kositje

  Shes Traktor per kositje

  Shes Traktor per kositje i përshtatshem për kpsitjen e mjedrav traktori posedon te gjitha paisjet qe i nevoiten për ma shumë Informata në Tel 044911343

  950 €
  Ferizaj
  Sot, 18:24
 • shes llamarin per kulum

  shes llamarin per kulum

  llamarin per kulum

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:24
 • Per lokal

  Per lokal

  Shiten me marrveshje

  Me Marrveshje
  Prizren
  Sot, 17:44
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezoanle LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezoanle LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Podujevë
  Sot, 17:44
 • Depozit ujti 1500 lit

  Depozit ujti 1500 lit

  Shes depozit ujti 1500 lite

  250 €
  Tiranë
  Sot, 17:34
 • Pompe Lavazhi Profesionale

  Pompe Lavazhi Profesionale

  Fuqia e elektromotorrit =4 deri ne 4.8 kw Numri i rrotullimeve =1400 rpm Made in Italy Presioni i pompes =120 bar i testuar Ne gjendje shume te mire pune

  550 €
  Tiranë
  Sot, 17:34
 • Makin rrobaqepese

  Makin rrobaqepese

  Makina rrobaqepse ne gjendje te rregullt.te interesuarit te kontaktojn ne numrin 044434759

  50 €
  Prishtinë
  Sot, 17:24
 • Shtrat

  Shtrat

  Shtrati eshte i blere ne JYSK dhe eshte ne gjendje perfekte. Perdoret edhe si shtrat njesh por edhe dysh pasi qe mund te hapet.

  60 €
  Prishtinë
  Sot, 17:24
 • SHLEIFMASHIN - SHLLAIF

  SHLEIFMASHIN - SHLLAIF

  SHLEIFMASHIN E MADHE PER ME PRE DHE LIMU E BLER NE ZVICERR. ASHTU SI NE FOTO VETEM 90 EURO 1600 W ZBRITJE VETEM 80 EURO ZBRITJE DRASTIKE - VETEM 70 EURO SUPER ZBRITJE VETEM - 65 EURO

  65 €
  Dragash
  Sot, 17:24
 • mobilje

  mobilje

  punoj me posori tavolina drunit dhe karrike

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 17:24
 • OKAZJON Shes motorr sharr per dru 80 euro

  OKAZJON Shes motorr sharr per dru 80 euro

  Shes motorr sharr per dru 80 i diskutushem

  80 €
  Tiranë
  Sot, 16:54
 • fshisa trrymes thuajse treja

  fshisa trrymes thuajse treja

  shes kto fshisa te rrymes ne gjendje krejt t rregullt te ardhur nga zvicra vetem ki me shti ne pun jan modele treja bosch 40 e Siemens 40 e

  40 €
  Vushtrri
  Sot, 16:45
 • Komod

  Komod

  Komod oregjinal e drurit shum pak e perdorur siq shihet ne foto

  60 €
  Ferizaj
  Sot, 16:44
 • Enelarese

  Enelarese

  Shes enelaresen e firmes 'gorenje' ne gjendje jo te rregullt.

  50 €
  Prishtinë
  Sot, 16:44
 • Trapezari

  Trapezari

  Shitet trapezaria me gjashte karrige

  250 €
  Prishtinë
  Sot, 16:44
 • Akuarium

  Akuarium

  Akuarium me gjatesi 1 m. Me pompe te madhe. Me zall dhe zbukurime. Pastruese te xhamit.

  70 €
  Prishtinë
  Sot, 16:44
 • aku bosch e re nga ch

  aku bosch e re nga ch

  esht komplet ne paketim e posa ardhur nga zvicra ne paketim esht e re pa perdor vetem sa e kemi hapur per foto 18 wolt 2.5 ah e shes sepse mua nuk me hin ne pun

  190 €
  Vushtrri
  Sot, 16:24
 • Ulese kthese dhe televizor

  Ulese kthese dhe televizor

  Shitet ulesja e prodhuar nga LESNA 350 Euro, si dhe televizori Sony 32 inch, 120 Euro.

  470 €
  Prishtinë
  Sot, 15:53
 • Dritare druri

  Dritare druri

  Shiten dritaret me material nga druri ne gjendje te rregullt. Dritaret jane te pershtatshme per vikendica mirepo mund te perdoren edhe per shtepi. Gjithsej 10 dritare jane, cmimi 25 Euro per dritare n

  25 €
  Pejë
  Sot, 15:53
 • Shitet termo ne gjendje te rregullt.

  Shitet termo ne gjendje te rregullt.

  Shes termo elind. 3.5 ne gjendje te rregullt viber +37744718735

  60 €
  Ferizaj
  Sot, 15:51
 • Shes Kuzhinen 150 euro

  Shes Kuzhinen 150 euro

  Shes kuzhinen e perdorur 150 Euro .

  150 €
  Prishtinë
  Sot, 15:44
 • Kolltuce garniture *urgjent

  Kolltuce garniture *urgjent

  Mobilje ne gjendje te regullt dhe kolltuce garniture te pa riparuar

  250 €
  Prizren
  Sot, 15:33
 • Televizion

  Televizion

  Televizion Samsung LCD 32'' Full HD 1080p Shitet telefizioni me specifikat e shenuara me larte! Eshte ne gjendje te mire funksionale dhe i gatshem per perdorim.

  230 €
  Prishtinë
  Sot, 15:31