• Shiten pajisjet per kuzhine

  Shiten pajisjet per kuzhine

  Dollap 2.15m - 50 Euro Lavaman Kpl. - 50 Euro Plake me dyringla Gorenje - 50 Euro Aspirator Gorenje

  700 €
  Prishtinë
  Dje, 19:28
 • Makin me benxin per gjethe qe mledh dhe shtyn

  Makin me benxin per gjethe qe mledh dhe shtyn

  Makin me benxin per gjethe qe mledh dhe shtyn . Ne gjendje te rregullt e ardhun nga gjermania

  100 €
  Mitrovicë
  Dje, 19:27
 • Hidrofor karcher

  Hidrofor karcher

  Hidrofor karcher i ardhun nga gjermani ne gjendje te rregullt

  70 €
  Mitrovicë
  Dje, 19:27
 • Riparim Renovim kauqa mobilje te ndryshme simpo ..

  Riparim Renovim kauqa mobilje te ndryshme simpo ..

  Kontakti viber +377-44-735-556 Bejm renovimin e te gjitha llojeve te mobileve si kende kauqa garnitura 3-2-1 karrike separe garnitura simpos etj etj me materiale kualitative modelet me te reja dhe qmi

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:26
 • Riparim i kauqave mobiljeve simpo garnitura kande

  Riparim i kauqave mobiljeve simpo garnitura kande

  KONTAKTI VIBER +377 44 735 556 PREJ ORES 08-23 JU MIRPRESIM KOMPANIA E RIPARIMIT TE MOBILJEVE BEJM REPARIMIN E TE GJITHAVE LLOJEVE TE MOBILEJEVE DUKE FILLUAR NGA GARNITURAT MODERNE E DERI TEK ATO KL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:26
 • Mobileri Zaimi SH.P.K

  Mobileri Zaimi SH.P.K

  Prodhojme mobilie me shumicee dhe pakice .. Prodhojme kuzihna me porosi me cmime -10% ne krahasim me tregun shqiptare. . Mobeleri ZAIMI 2011 SH.P.K ka pajise shume te avancuar qe ofron te klienti: *1

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 18:54
 • PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Rahovec
  Dje, 18:49
 • PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Pejë
  Dje, 18:49
 • PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Klinë
  Dje, 18:49
 • PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Lipjan
  Dje, 18:48
 • Karrika

  Karrika

  Shes karrika,jane shume te mira .27 euro copa

  27 €
  Prishtinë
  Dje, 18:47
 • Riparim Renovim i kauqave mobiljeve kandeve etj

  Riparim Renovim i kauqave mobiljeve kandeve etj

  VIBER +377 44 924 097 KOMPANIA E RIPARIMIT TE MOBILJEVE BEJM REPARIMIN E TE GJITHAVE LLOJEVE TE MOBILEJEVE DUKE FILLUAR NGA GARNITURAT MODERNE E DERI TEK ATO KLASKIKE SIQ JAN GARNITURAT 1,2,3 KANDEVE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 18:47
 • Kompresor

  Kompresor

  ne gjendje te mir

  144 €
  Pejë
  Dje, 18:46
 • Gjenerator 2.2

  Gjenerator 2.2

  Shes Gjeneratorin 2.2 benzin I ardhur nga Gjermania pothuajse I ri shum pak I perdorur ne gjendje perfete.Per me teper mund te me kontaktoni ne viber..Gjendemi ne Zheger-Gjilan.

  450 €
  Gjilan
  Dje, 18:45
 • Shes

  Shes

  Shes shpric per autolarje

  2.000 €
  Pejë
  Dje, 18:44
 • Fioka te pllastikes

  Fioka te pllastikes

  Shiten fiokat e pllastikes. Çmimi 5 euro.

  5 €
  Prishtinë
  Dje, 18:40
 • fotele shum e rujtne shtrihet per fjetje

  fotele shum e rujtne shtrihet per fjetje

  Shes fotelen shum te rujtne shtrihet dhe per fjetje 044855857

  40 €
  Mitrovicë
  Dje, 18:40
 • Dyer e dritare moderne ZBRITJE BEKA-DEKOR

  Dyer e dritare moderne ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Mitrovicë
  Dje, 18:39
 • Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 18:39
 • PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES ME ZBRITJE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES ME ZBRITJE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES si DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE: 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Gjakovë
  Dje, 18:38
 • Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-gratis

  85 €
  Podujevë
  Dje, 18:36
 • Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-gratis

  85 €
  Istog
  Dje, 18:36
 • Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-gratis

  85 €
  Kamenicë
  Dje, 18:36
 • Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-gratis

  85 €
  Deqan
  Dje, 18:35
 • Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-gratis

  85 €
  Pejë
  Dje, 18:35
 • PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Rahovec
  Dje, 18:35
 • PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Prizren
  Dje, 18:34
 • Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-gratis

  85 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 18:34
 • SHTRATE GJUMI

  SHTRATE GJUMI

  Shes shtratin per nje person eshte ne gjendje te mir i ardhun prej ch te interesuarit te lajmerohen eshte material i drurit.

  100 €
  Gjilan
  Dje, 18:33
 • AUTOLARJE E MAKINAVE

  AUTOLARJE E MAKINAVE

  Shes makinen per larjen e makinave eshte e re siq shihen ne paketim te interesuarit mund te lajmerohen eshte e ardhun nga ch.

  150 €
  Gjilan
  Dje, 18:32
 • AUTOLARJE E MAKINAVE

  AUTOLARJE E MAKINAVE

  Shes makinen per larjen. e makinave eshte e re siq shihen ne paketim e ardhun nga zvicrra.

  150 €
  Gjilan
  Dje, 18:32
 • Shes kuzhinen 2.60 cm esht shum pak e perdorur

  Shes kuzhinen 2.60 cm esht shum pak e perdorur

  Shes kuzhinen 2.60cm esht shum pak e perdorur dhe ka komoden per tv

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 18:28
 • Shiten fellne 15 alumin

  Shiten fellne 15 alumin

  Shiten fellne 15 me goma te veres. Per me shume info kontakt : +38649888276 Ose Viber/whatsapp : +38649888276 Pres bleres serioz.

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  Dje, 18:27
 • 3-2-1 gjendje shum tmir shtrihet 3shi

  3-2-1 gjendje shum tmir shtrihet 3shi

  Shes mobilet 3-2-1 gjendje shum te mir pa asnje vrejtje shtrihet 3shi 044855857

  240 €
  Mitrovicë
  Dje, 18:25
 • Agregat Gjenerator 10 kw

  Agregat Gjenerator 10 kw

  Shes gjeneratorin dizell 10kilovat rrym i jep 8.5kilovat osht dizell dhez edhe me dor edhe me qels vetem baterin e ka ne defekt i ka vetem 20 or pun shpenzimet i ka 700 gram per nje or

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Dje, 18:09
 • makina kunder lagshtis, vllag,myk

  makina kunder lagshtis, vllag,myk

  shes makinen kunder lagshti ,dhe epastron ajrin asht ere pa perdor hiq veca ka ardh prej wiene vitit 2016 kapaciteti 10 litra uj ne dit me hiq pesha 11 kilogram hargjimet e energjis 1.3 ampera sik

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 17:59
 • Pajisje Marka TEFAL per kafe filtri

  Pajisje Marka TEFAL per kafe filtri

  Shitet pajisje marka " Tefal ", per prodhim kafe filtri. Pajisja eshte ne kuti, e paperdorur fare. Per cdokend qe pelqen kafen amerikane ose kafe filtri. E pershtatshme per zyra ose shtepi. Pajisja e

  3.500 Lek
  Tiranë
  Dje, 17:34
 • Mobilje

  Mobilje

  shesh karrike tavilina me cim okazjoni. set 4 karrike dhe nje tavolin. 50 mij lek te vjetra tek karrike 5 mij lek te vjetra nr tl 0674575205

  Me Marrveshje
  Lushnjë
  Dje, 17:34
 • Agregat Gjenerator Honda 9.0

  Agregat Gjenerator Honda 9.0

  Shes gjeneratorin honda 9.0 rym i jem 6.5 kilovat osht honda origjinal me vule ne motorr vulen e kini ne foto muni vet me pa osht ne gjendje shum te mir per me shum kontakto ne nr +37744360234 ose 049

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Dje, 17:28
 • shes makin per vllag myk kunder lagshtis

  shes makin per vllag myk kunder lagshtis

  shes makinen per vllag makina asht ere pa perdor hiq posedon libren cd asht made in germany kapaciteti 10 uj mej hiq ne dit pesha 11.5 kg hargjimet e enrgjis 6 wat asht s

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 17:25
 • Aparat i Kafes

  Aparat i Kafes

  Aparati eshte ne gjendje te rregullt me te gjitha paisjet e nevojshme per Operim. Cmimi sipas Marrveshjes.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 16:45
 • Agregat Gjenerator Honda 13

  Agregat Gjenerator Honda 13

  Shes gjeneratorin Honda 13.0 rrym i jep 9 kilovat osht shum i rujtun osht me gjenerator origjinal italjon me vula te shtypta dhez edhe me dor edhe me qels vetem baterija i mungon per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Dje, 16:45
 • Gjenerator

  Gjenerator

  gjenerori eshte ne gjendje shum te mir pune lamburghin motorrin per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  Dje, 16:39
 • Tavolinë per dhomepritje

  Tavolinë per dhomepritje

  Shitet tavolina per dhomepritje

  45 €
  Prishtinë
  Dje, 16:39
 • Kauqat perdorne

  Kauqat perdorne

  Shes kauqat perdorne pa as nje gervishja shum pak jane perdorne 3 2 dhe 2 fotela qilet vetem.3 per fjetje shume inrujten qmimi volutshem

  150 €
  Prizren
  Dje, 16:39
 • Elektromotorr 10 kw

  Elektromotorr 10 kw

  Shum I fuqishm si Elektromotorr esht me 1450 rr/m

  300 Lek
  Berat
  Dje, 16:34
 • kompresor ( kompresori)

  kompresor ( kompresori)

  shes kompresorin prodhim italjan ne gjendje te rregulltë 12bar maksimumin 24l mund te perdoret edhe per ngjyrosje posedon dy barmetra ka 20 metra gyp pistolen per ngjyr 0037744309077

  120 €
  Kamenicë
  Dje, 16:30
 • Vitrina per dyqan

  Vitrina per dyqan

  Shitet vitrina per dyqan ne gjendje shum te mire me dimenzione 3.84X2.10 metra.

  150 €
  Pejë
  Dje, 16:27
 • Gilindera shitet urgjent

  Gilindera shitet urgjent

  She's gilindera te shtepive rrethoja ose per Auto sallon gilindera Jon te mir I she's pee arsyje se nuk pom duen Gilindera Jon 40 Metra per mashum inf ne viber +37745826528 ju flm prej blers serjoz

  800 €
  Prishtinë
  Dje, 16:26
 • Shitet Gilindera urgjent

  Shitet Gilindera urgjent

  She's Gilindera te mir Jon 40 Metra rrethoja per shpi ose per Auto sallone pi she's se nuk pome vyn Jon 40 Metra Komplet shes.per mashum inf ne viber +37745826528

  800 €
  Prishtinë
  Dje, 16:25