• SHES NXEMSE

  SHES NXEMSE

  SHES NXEMSE VIBER +37744710370

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 02:24
 • Kaftori

  Kaftori

  Kaftori si ne foto shume pak i perdorur .Arsuja e shitjes po kaloj ne banes me nxhemje qendror. Kraljica izgleda kao na slici malo vremena je koriscena.Razlog prodaje je sto mi vise netreba jer u stan

  90 €
  Prizren
  Sot, 02:24
 • SHES NXEMSE

  SHES NXEMSE

  SHES DY RADIATORA SHKRUANI NE VIBER +37744710370

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Sot, 01:44
 • Urgjent: Shes Klima ECOLUX 24000 BTU

  Urgjent: Shes Klima ECOLUX 24000 BTU

  Shes klimen ECOLUX 24000 BTU ne gjendje te mir teknike. Klima eshte montu kete vere eshte e mbushur me gaz dhe ka garancion edhe 2 muaj. Viber: +37744865122 Çmimi i padiskutueshem

  280 €
  Ferizaj
  Sot, 01:44
 • shiten keto sende

  shiten keto sende

  3 qanta 10 euro 2 hidrofora 170 euro sloven gjerman 1 dere 50 euro 2 jakne 40 euro guma te veres michelin R15 125 euro 3 jav perdorne 3 dritat 15 euro 1 lluster i ri 20 euro shporeti gorenje 80 e

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 01:24
 • SHES SHPORETI NXEMJES QENDORE 33KW

  SHES SHPORETI NXEMJES QENDORE 33KW

  SHES NXEMJE QENDRORE 33 KW MUNDENI ME PERDORE ME DRU DHE ME THENGJILL {QYMYR } QYNKAT NJE I GJAT 1,50 DHE NJE BRYL QMIMI ESHTE ME MARVESHJE NA SHKRUANI NE VIBER +37744710370

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Sot, 00:44
 • SHES SHPORETI NXEMJES QENDRORE 33KW

  SHES SHPORETI NXEMJES QENDRORE 33KW

  SHES NXEMJE QENDRORE 33 KW MUNDENI ME PERDORE ME DRU DHE ME THENGJILL {QYMYR } QYNKAT NJE I GJAT 1,50 NJE BRYL QMIMI ESHTE ME MARVESHJE NA SHKRUANI NE VIBER +37744710370

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 00:44
 • AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 720

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 720

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te fort. Punon shume mire dhe eshte shume e rujtne. Eshte e pershtatshme per autolarje, larjen e Ve

  280 €
  Prishtinë
  Sot, 00:44
 • SHES SHPORETI NXEMJES QENDRORE 33KW

  SHES SHPORETI NXEMJES QENDRORE 33KW

  SHES NXEMJE QENDRORE 33 KW MUNDENI ME PERDORE ME DRU DHE ME THENGJILL {QYMYR } QYNKAT NJE I GJAT 1,50 DHE NJE BRYL QMIMI ESHTE ME MARVESHJE NA SHKRUANI NE VIBER +37744710370

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Sot, 00:44
 • Shiten mobiljet per sallon

  Shiten mobiljet per sallon

  Jane ne shitje me qmim te arsyeshem ne gjendje te rregullt per te ndejtur,fjetur dhe futur gjera perfundi.Jane dy-treshe,nje-dyshe dhe nje fotele.

  150 €
  Prishtinë
  Sot, 00:24
 • Vinqa per ndertim

  Vinqa per ndertim

  Vinqat jane te sapo ardhur nga italia negjendje shum te mir pune te llojeve te ndryshme 300 kg etj per me shum komtaktoni ne numrat e rtelefonit ose ne viber.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  Dje, 23:46
 • Vinq per ndretim 300 kg

  Vinq per ndretim 300 kg

  Vinqi eshte i sapo ardhur nga itali ne gjendje shum te mir pune per terheqjen e materialit ndertimor trefazor 300 kg kemi edhe tjer vinqa per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  Dje, 23:46
 • Shitet verberatori me benzin

  Shitet verberatori me benzin

  Verberatori eshte i ardhur nga italia ne gjendje shum temirpune me benzin per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  Dje, 23:46
 • Shitet tepisoni 75 m2, i pershtatshem per zyre

  Shitet tepisoni 75 m2, i pershtatshem per zyre

  Shitet tepisoni me siperfaqe 75 m2, ngjyre hiri, i pershtatshem per hapesira biznesi apo zyre. Eshte shume pak i perdorur por tejet i ruajtur. Tepisoni eshte blere 4 eur/m2, kurse tani shitet me çmi

  120 €
  Prishtinë
  Dje, 23:46
 • Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +37744 799 989

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +37744 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  950 €
  Rahovec
  Dje, 23:45
 • Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +37744 799 989

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +37744 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  950 €
  Skënderaj
  Dje, 23:30
 • Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +37744 799 989

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +37744 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  950 €
  Prishtinë
  Dje, 23:29
 • Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +377 44 799 989

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +377 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  950 €
  Prizren
  Dje, 23:28
 • Qeremide

  Qeremide

  Shes 850 copa qeremide

  100 €
  Ferizaj
  Dje, 23:28
 • Termo

  Termo

  Eshte ne gjendje te mir nuk ka as nje problem shitet urgjent

  50 €
  Prishtinë
  Dje, 23:27
 • Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +37744 799 989

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +37744 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  950 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 23:27
 • Dhoma Gjumit-fjetjes Viber +37744 799 989

  Dhoma Gjumit-fjetjes Viber +37744 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  950 €
  Gjakovë
  Dje, 23:27
 • Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +37744 799 989

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +37744 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  950 €
  Gjakovë
  Dje, 23:26
 • Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +37744 799 989

  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +37744 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  950 €
  Kaçanik
  Dje, 23:25
 • Shes kaminin !

  Shes kaminin !

  Shitet kamini per arsye mos perdorimi per me shum na kontaktoni ne 049286856 ose ne viber +38649286856

  70 €
  Pejë
  Dje, 23:25
 • Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +377 44 799 989

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +377 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  950 €
  Klinë
  Dje, 23:25
 • Dhoma Gjumi 550 Euro viber +377 44 799 989

  Dhoma Gjumi 550 Euro viber +377 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Podujevë
  Dje, 22:47
 • Shitet seti 3, 2, 1 prodhuesi Lagado (verdhë)

  Shitet seti 3, 2, 1 prodhuesi Lagado (verdhë)

  Shitet seti i uleseve (Kauqave) 3, 2, 1 i prodhuesit LAGADO, te blera ne 2009, me çmim prej 970 euro! Gjendja e tyre eshte e mire, kanë ngjyrë te verdhë siq shihem edhe ne foto, çmimi eshte 180 Euro!

  180 €
  Obiliq
  Dje, 22:46
 • Dhoma Gjumi 550 Euro viber +37744 799 989

  Dhoma Gjumi 550 Euro viber +37744 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Istog
  Dje, 22:46
 • Dy llustera te njejt 25 euro

  Dy llustera te njejt 25 euro

  Shes dy lluster te njejt , jane ne gjendje te rregullt , te bardh . Cmimi dy llustera 25 euro

  25 €
  Prishtinë
  Dje, 22:46
 • Dyer te mbrendëse

  Dyer te mbrendëse

  Shiten dyert jan 4 copa tri te dhomav nje e banjos dy te dhomav jan ana djatht nje e majt, dimenzionet 2.5 me 90,e banjos 2.5 me 82 qmimi 100€ te gjitha me cop 35€

  100 €
  Gllogoc
  Dje, 22:44
 • Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 Euro vib +37744 799 989

  Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 Euro vib +37744 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Mitrovicë
  Dje, 22:28
 • Dhoma Gjumit-Fjetjes 550 Euro vib +377 44 799 989

  Dhoma Gjumit-Fjetjes 550 Euro vib +377 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Lipjan
  Dje, 22:28
 • Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 Euro vib +377 44 799 989

  Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 Euro vib +377 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Malisheve
  Dje, 22:28
 • Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 Euro Vib +377 44 799 989

  Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 Euro Vib +377 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Klinë
  Dje, 22:27
 • Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 Euro Vib +377 44 799 989

  Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 Euro Vib +377 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Kaçanik
  Dje, 22:27
 • Dhoma Gjumi Fjetjes

  Dhoma Gjumi Fjetjes

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Obiliq
  Dje, 22:26
 • Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 Euro vib +37744 799 989

  Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 Euro vib +37744 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Gjilan
  Dje, 22:26
 • Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 Euro vib +377 44 799 989

  Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 Euro vib +377 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Ferizaj
  Dje, 22:25
 • Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 euro vib +377 44 799 989

  Dhoma Gjumi-Fjetjes 550 euro vib +377 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 22:25
 • Dhoma Gjumi-Fjetjes 550Euro vib +377 44 799 989

  Dhoma Gjumi-Fjetjes 550Euro vib +377 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhomat Garancioni vlen 2 Vite . Transportin Montimin e Bëjme ne Gjithë Teritorin e Kosovës Porosit Mund

  550 €
  Gllogoc
  Dje, 22:24
 • Dere e blinduar.

  Dere e blinduar.

  Shes dere te blinduar me permasa; 213 cm lartesi dhe 115 cm gjeresi (matje e brendshme), me dy hapje. Dera eshte shum cilesore e pajisur me shum elemente sigurie si dhe me brave anti-trapan. Dera ka k

  500 €
  Tiranë
  Dje, 21:57
 • Grile Persiane per dritare.

  Grile Persiane per dritare.

  Shes dy grila Persiane per dritare. Grilat jane shume cilesore te vendosura para dy viteve. Shiten per shkak te prishjes se viles nga zhvillimi i planit urbanistik. Kosto e blerjes se te dy grilave 50

  300 €
  Tiranë
  Dje, 21:57
 • Shitet kendi 295*200

  Shitet kendi 295*200

  Shitet Kendi me permasa 200*295 i bler ne Emigres.Eshte ne gjendje shume te mire pa shenja perdorimi.Gjate gjithe kohes eshte perdorur vetem me mbulesa te cilat cilat shiten bashk me kendin dhe jastik

  37.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 21:54
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezoanle LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezoanle LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Gllogoc
  Dje, 21:37
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Malisheve
  Dje, 21:36
 • Shes stuf kamin

  Shes stuf kamin

  Shes stufen kamin.pak e perdorur.qmimi i negociueshem

  100 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 21:27
 • Shportet ALFA

  Shportet ALFA

  Shporet Alfa

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 21:27
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezoanle Lami Plast

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezoanle Lami Plast

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Gjakovë
  Dje, 21:26
 • Der per hymje dhe dyer per dhoma

  Der per hymje dhe dyer per dhoma

  Dyr per hymje dhe dhoma

  60 €
  Prishtinë
  Dje, 21:26