• ROLLO PERDE

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I PUNES ESHTE 1.2 METRA POR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET ATHER QMIMI ESHTE 1O EURO. METR

  Me Marrveshje
  Klinë
  Dje, 07:45
 • ROLLO PERDE

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I PUNES ESHTE 1.2 METRA POR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET ATHER QMIMI ESHTE 1O EURO. METR

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 07:44
 • XHAMA LEVIZES

  XHAMA LEVIZES

  Mbroni ballkonet & terrasat tuaja në 4 stinët e vitit me xhama lëvizës. Mbyllja e ballkonave dhe të terrasave tuaja me sistemin e ri te xhamave nuk e prish arkitekturën e ndërtesës dhe njëkohësi

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 07:44
 • Punojm nga druri: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Punojm nga druri: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe me

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 07:44
 • Lavatriqe 40 dhe 45cm xhersia

  Lavatriqe 40 dhe 45cm xhersia

  Shiten lavatriqet e importuara nga Germania me kapacitet 5KG te pershtatshme per ambijente te ngushta -Garancion 6muj +transprti me montim...Xhindemi perball shkolles Jeronim Derada Ferizaj ,,,,,VIBER

  130 €
  Ferizaj
  Dje, 07:24
 • Boc

  Boc

  Shitet boca e plinit 1000 litra shum e rujtne ne prishtin qmimi sipas marrveshjes

  1 €
  Prishtinë
  Dje, 06:24
 • Makitat origjinale te paperdorura

  Makitat origjinale te paperdorura

  Shiten makitat origjinale te paperdorura te ardhura dje nga Usa origjinale me faktur te blera ne hand depo me tri vjet garancion shiten me nje super qmim siq po e shef ne foto ka te gjitha pajisjet dh

  220 €
  Prishtinë
  Dje, 05:24
 • Shes bojlerin

  Shes bojlerin

  Shes bojlerin ne gjedje te rregullt 5 muj esht perdor mash jo ekam hiq se ekam gjt nxemjen e ky nuk um duhet ma esht i 80litrv boj drrim ne naj skuter

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 04:24
 • Oferta e KREDISË SERIOZE

  Oferta e KREDISË SERIOZE

  Oferta e KREDISË SERIOZE Pas krizës financiare dhe ekonomike, keni vështirësi në marrjen e një huaje në nivelin e bankave dhe institucioneve të tjera financiare. Bëni më shumë dashuri. Ne jemi një gru

  110.000 €
  Prishtinë
  Dje, 03:44
 • ZBRITJE E MADHE DHOMA GJUMIT viber +37744152077

  ZBRITJE E MADHE DHOMA GJUMIT viber +37744152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me s

  550 €
  Mitrovicë
  Dje, 03:24
 • ZBRITJE E MADHE DHOMA GJUMIT viber +37744152077

  ZBRITJE E MADHE DHOMA GJUMIT viber +37744152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me s

  550 €
  Gllogoc
  Dje, 03:24
 • ZBRITJE E MADHE DHOMA GJUMIT viber +37744152077

  ZBRITJE E MADHE DHOMA GJUMIT viber +37744152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me s

  950 €
  Istog
  Dje, 03:24
 • Maqina te Drunit

  Maqina te Drunit

  Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me transporter - nivelizuese - shpojse te bagllamave stega per shterngim gypa te ventilimit - zamparuese

  Me Marrveshje
  Deqan
  Dje, 02:44
 • Maqina te Drunit

  Maqina te Drunit

  Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me transporter - nivelizuese - shpojse te bagllamave - zamparuese ,,, e shum tjera te gjitha maqinat jan pro

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 02:44
 • Gypa te ventilimit

  Gypa te ventilimit

  Te pa perdorun asnjeher Qmimi me marveshje

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  Dje, 02:44
 • Shiten tavolinat per bizhuteri, mobilshop etj

  Shiten tavolinat per bizhuteri, mobilshop etj

  Shiten tavolinat nga xhami, mund te perdoren per qfare do p.sh bishuteri, ora, mobilshop etj etj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 01:25
 • Shiten tavolinat/raftst nga xhami per bizhuteri

  Shiten tavolinat/raftst nga xhami per bizhuteri

  Shiten tavolinat nga xhami, tavolinat apo raftat mund te perdoren per mobileshop, bizhuteri etj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 01:24
 • Tavolina nga xhami

  Tavolina nga xhami

  Shiten tavolinat, mund te perdoren per bizhuteri, mobilshop etj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 01:24
 • Ndermarja Ndertimore BERATI CONSTRUCTION 049684654

  Ndermarja Ndertimore BERATI CONSTRUCTION 049684654

  Ndermarrja jon bon te gjitha llojet e ndertimit si dhe rregullimet e oborrev me gur natyral si dhe te pren po ashtu bejm montimin e laminatit kemi ne gjdo vend te kosoves pune te perfunduara me sukses

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 01:24
 • Dyer për oborr

  Dyer për oborr

  Shes dyer të mëdhaja për oborr.si dhe nji kapigjik po ashtu për oborr .Pres blerës serioz.

  300 €
  Mitrovicë
  Dje, 00:44
 • Shiten 5-komplete karrige dhe tavolina + 2 skabote

  Shiten 5-komplete karrige dhe tavolina + 2 skabote

  Shiten 5 - komplete tavolin+ karrige. 1 Komplet ka 1 tavolin dhe 4 karrige. Cmimi per nje komplet eshte 9000lek te reja. Cmimi per 5 kompletet I diskutueshem. Shiten per aryse te mbylljes se bizn

  9.000 Lek
  Korçë
  Dje, 00:34
 • tepih me dy staza

  tepih me dy staza

  tepih me dm 2m x3m me dy staza 0,8m x1,5m

  70 €
  Prishtinë
  Dje, 00:24
 • tepih

  tepih

  tepih diensionet 2,5m x 3,5 m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 00:24
 • tepih i leshte

  tepih i leshte

  tepih i leshte dimensionet 2.5m x3,5m qmii me mareveshje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 00:24
 • Shiten Kauqat 1-2-3-3 Simpo

  Shiten Kauqat 1-2-3-3 Simpo

  Shiten kauqat simpo te perdorur ne gjendje te mire, i shes per arsye se do zhvendosem diku tjeter! Per ma shume ne nr 049636868 mund te shkruani edhe ne Viber!

  220 €
  Vushtrri
  Dje, 00:24
 • Elektromotor 11 kw 2900 rpm

  Elektromotor 11 kw 2900 rpm

  elektromotor 11kw 2900 rpm ne gjendje te mir shum pak i perdorur. kontaktin mund ta bëni dhe ne viber gjindem jasht vendit

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 00:24
 • Mobileri "BASHKIMI"

  Mobileri "BASHKIMI"

  Mobileria "BASHKIMI" Prodhojme kreveta per femije dhe te rritur si dhe dhoma gjumi te ndryshme si dhe gjithe invertarin e mobiljeve per qerdhe te llojeve dhe natyrave te ndryshme me cilesi dhe kualit

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  18 shkurt 23:46
 • Shitet aparati i saldimit

  Shitet aparati i saldimit

  Aparat saldimi shum pak i perdoren asht shum i mir ky qe shihet ne foto asyja shitjes nuk me nevoitet

  100 €
  Suharekë
  18 shkurt 23:45
 • Komod

  Komod

  Shes komoden mut potdoret per kpuca sidhe per vjerrje jaknev

  70 €
  Prishtinë
  18 shkurt 23:45
 • shitet husfart i ardhur nga suedia

  shitet husfart i ardhur nga suedia

  shitet husfart i ardhur nga suedia ngjendje trregullt punon mir

  250 €
  Kaçanik
  18 shkurt 23:45
 • ROLLO PERDE

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I PUNES ESHTE 1.2 METRA POR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET ATHER QMIMI ESHTE 1O EURO. METR

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  18 shkurt 23:45
 • Mobile 1+2+3+3

  Mobile 1+2+3+3

  Jemi prodhus te mobileve gjindemi ne ferizaj me prodhim

  450 €
  Vushtrri
  18 shkurt 23:25
 • ROLLO PERDE

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I PUNES ESHTE 1.2 METRA POR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET ATHER QMIMI ESHTE 1O EURO. METR

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 23:24
 • Mobile

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve

  330 €
  Gllogoc
  18 shkurt 23:24
 • einhell

  einhell

  shes akku einhell per me shum kontakt viber ±38344771846

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 22:47
 • Mercedes 814

  Mercedes 814

  Shitet kamjoni mercedes benx 814 viti 1986 Qmimi 3850 per ma shum info 044 599 378 Baj ndrrim me kerr

  3.850 €
  Podujevë
  18 shkurt 22:46
 • Rakovica 60

  Rakovica 60

  Shitet rakovica 60 per ma shum info 044 599 378 Baj ndrrim me kerr

  3.550 €
  Podujevë
  18 shkurt 22:46
 • Shiten karrike tavolina

  Shiten karrike tavolina

  Shiten 7 komplete tavolina per brenda dhe 6 komp per jashte.dhe 2 komplete kolltuke me tavoline.mbyllje aktiviteti okazion.

  150.000 Lek
  Tiranë
  18 shkurt 22:34
 • Auto larje

  Auto larje

  Shes autolarjen e ardhur nga gjermonia punon shum mir krejt pak e perdorur per ma shum ne viber +38345642447

  120 €
  Lipjan
  18 shkurt 22:27
 • SHES MATERIALIN KOMPLET TE SHTEPISE

  SHES MATERIALIN KOMPLET TE SHTEPISE

  Shes materialin komplet për shtepi: kulmin e cilesise se mire, dritaret(nga druri), dyert e dhomave, dritare ballkoni, dritare te banjove, Laminat i cilesise se larte, gilinderat e ballkonave. Dera e

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 22:26
 • Shporet alfa

  Shporet alfa

  Shitet shporeti alfa 90h

  120 €
  Podujevë
  18 shkurt 22:25
 • TOSTER

  TOSTER

  Makin per Toster industriale

  90 €
  Gjilan
  18 shkurt 22:24
 • ZBRITJE DYER TE DHOMAVE NR.045982232

  ZBRITJE DYER TE DHOMAVE NR.045982232

  Prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzionet me modele te ndryshme dhe ngjyra.me qmime 60€ deri 100€ 045982232 ose n viber

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 22:09
 • AKSION DYER TE DHOMAVE 60 DHE 70EURO

  AKSION DYER TE DHOMAVE 60 DHE 70EURO

  Prodhojm dyer me te gjitha masat nr.045982232 ose viber

  60 €
  Junik
  18 shkurt 22:04
 • SIMPO Mobileria Arbresh (Vitomiricë) / Pejë

  SIMPO Mobileria Arbresh (Vitomiricë) / Pejë

  Importojm dhe shesim të gjitha llojet e mobiljeve prestigjioze të brendit SIMPO. Gjendemi në Arbresh (Vitomiricë) në Pejë. Ju mirëpresim.

  Me Marrveshje
  Pejë
  18 shkurt 21:46
 • shiten paisejet e nje servisi te kompletuar!

  shiten paisejet e nje servisi te kompletuar!

  Jane nje ure 2.8 ton OMCN. 1 kompresor Fini 300L.2 karroca pune USAG me te gjitha celesat Jane 2 tavolina pune origjinale.1 torno per retifikimin e tamburove.1 paisje per kondicionerin.1 kriko per k

  10.000 €
  Tiranë
  18 shkurt 21:34
 • Mobile te likures eko

  Mobile te likures eko

  Garnitura te likures eko 3-2-1-1

  800 €
  Pejë
  18 shkurt 21:28
 • Tavoline

  Tavoline

  Tavoline me 6 karrige ne gjendje te mire origjinal dru Viber +38349657567

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  18 shkurt 21:25
 • dhome e fjetjes

  dhome e fjetjes

  dhoma eshte komplet

  250 €
  Prishtinë
  18 shkurt 21:24
 • nivel me lazer

  nivel me lazer

  nivel me lazer me dy mundesi matjeje me pike dhe me vije

  50 €
  Tiranë
  18 shkurt 20:54