Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME 37 m2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME 37 m2

  ROLETA TE JASHTME TE ALUMINIT ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRIT

  Suharekë Sot, 08:41
  37 €
 • 2 foto
  MAQINA PER VLLAG MYK 1 EURO 24 OR ⚫️??☎️↙️
  Teknik dhe paisje

  MAQINA PER VLLAG MYK 1 EURO 24 OR ⚫️??☎️↙️

  APORATE PER HEQJEN E MYKUT VLLAGES DHE LAGESHTIS IKEMI GJITHSEJ 40 APORATE PER ELEMINIM E LAGESHTIS

  Prishtinë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tavolina Buke transporti Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Tavolina Buke transporti Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë Sot, 08:40
  480 €
 • 10 foto
  Rjeta kunder insekteve +383 44 100 035
  Mobilje

  Rjeta kunder insekteve +383 44 100 035

  Prodhoj rejeta kunder insekteve rjetat jan italiane hapen dhe mbyllen nr menyr vertikale dhe horizon

  Prishtinë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI

  PUNOJM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ME IZOLATOR,ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA,PERDE TRAK , ROLLO

  Prishtinë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA

  PUNOJ ROLETA TE JASHTME NGA PVC . ROLETA E JASHTME SHERBEN SI IZOLATOR ISHKLQYSHEM,PER TE GJITHA STI

  Prishtinë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CEKULLAR  PER KERAMIK DHE DRU
  Makina dhe vegla

  CEKULLAR PER KERAMIK DHE DRU

  SHITET CEKULLARI I ARDHUR NGA GJERMANIA ESHT ORIGJINAL ESHT PER KERAMIK DHE PER DRU PUNON SHUM MIR

  Prishtinë Sot, 08:40
  65 €
 • 8 foto
  Fshisa & Nxemje qendrore Shitje/Instalim
  Teknik dhe paisje

  Fshisa & Nxemje qendrore Shitje/Instalim

  Bëjmë Shitjen dhe instalimin e sistemit të fshesave qendrore. Ekonomike ,qetësi, pastërti maksimale

  Prishtinë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  kompresori 300L
  Makina dhe vegla

  kompresori 300L

  Kompresori eshte i sapoardhur nga zvicra Eshte 300l e ka bocen .Kompresori eshte i ri ABC Ita

  Rahovec Sot, 08:40
  650 €
 • 4 foto
  Japim shtylla me qera.Transporti falas
  Materiale ndertimi

  Japim shtylla me qera.Transporti falas

  Japim shtylla me qera.3.60dhe 4.m bejm edhe transportin.tel.044285065.ose viber.+38344285065

  Gllogoc Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA

  Prishtinë Sot, 08:40
  37 €
 • 1 foto
  Aparata kunder lageshtise me qira
  Teknik dhe paisje

  Aparata kunder lageshtise me qira

  Aporata per lageshti myk dhe vllag , jemi te paret qe punojm me qmime transparete dhe puna kryhet si

  Prishtinë Sot, 08:40
  1 €
 • 5 foto
  RJETA MODERNE KUNDER INSEKTEVE
  Mobilje

  RJETA MODERNE KUNDER INSEKTEVE

  RJETA KUNDER INSEKTEVE SIDOMOS KUNDER MICKOJAVE RJETAT JAN SHUM EFIKASE MODEL I RI NE TREG HAPET

  Prishtinë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zbritje dhoma per Femije porosit +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma per Femije porosit +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Fushë Kosovë Sot, 08:39
  550 €
 • 0 foto
  Garnitura Salloni, porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Garnitura Salloni, porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë Sot, 08:39
  750 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Sot, 08:39
  750 €
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Fushë Kosovë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Frigorifer për Kombi TERMO KING - Hubbard
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer për Kombi TERMO KING - Hubbard

  Shitet TERMO KING - HUBBARD - Frigorifer Paisje per Kombi , Pickup per Ftohje produkte ushqimore ,

  Ferizaj Sot, 08:39
  670 €
 • 10 foto
  Mobilje Salloni , Garnitura Moderne - Simpo
  Mobilje

  Mobilje Salloni , Garnitura Moderne - Simpo

  SHITEN GARNITURA Kauqa MODERN - Sipmo 3 Uls , 2 Uls dhe Fotele Te kompletuara dhe shum te ruajtu

  Ferizaj Sot, 08:39
  325 €
 • 11 foto
  PERDE TRAK +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE TRAK +383 44 100 035

  PERDE TRAK SHIRITORE PERDE ZEBRA ROLLO PERDE STORE ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ROLETA V

  Prishtinë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tharsë lageshtisë mykut vllages me qira
  Teknik dhe paisje

  Tharsë lageshtisë mykut vllages me qira

  Ofrojm Aporate me qira kunder lageshtis vllages mykut , kontakt 045-564-703 jemi te paret ne Kosovë

  Prishtinë Sot, 08:39
  1 €
 • 11 foto
  ROLLO PERDE +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE +383 44 100 035

  PRODHOJM ROLLO PERDE STORE ROLLO PERDE ZEBRA ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI PERDE TRAK SHR

  Prishtinë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS POROSIS KEMI 3 MGJYRA DHE KUALITET SHUM TE MIR QM

  Podujevë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mobilje 3 2 2 komplet
  Mobilje

  mobilje 3 2 2 komplet

  mobilje per sallon shtrihen te gjith me mekanizem 3 2 2 3 ulse 2 ulse 2 ulse per me shume 383461

  Prishtinë Sot, 08:39
  245 €
 • 11 foto
   ROLETA TE JASHTME TE ALUMINIT 37 EURO M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME TE ALUMINIT 37 EURO M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI QMIME SPECIALE VETEM 37 EURO METRI KATROR ME TERMO IZOLATOR SI DHE ROL

  Prishtinë Sot, 08:39
  37 €
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK VENECIANE NGA ALUMINI DHE

  Prishtinë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zbritje dhoma gjumi transporti edhe ne Zvicer
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi transporti edhe ne Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dh

  Dragash Sot, 08:38
  550 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Mitrovicë Sot, 08:38
  60 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM NGA ALUMINI ME QMIMI 37 EURO METRA KATROR.FLETZAT E RO

  Mitrovicë Sot, 08:38
  37 €
 • 0 foto
  Tharse lageshtisë me qira (foto orgjinal)
  Teknik dhe paisje

  Tharse lageshtisë me qira (foto orgjinal)

  tharse lageshtisë me qira ,maqinat jon profesjonale dhe Orgjinale me efikasitet te lart tharjen e

  Prishtinë Sot, 08:38
  1 €
 • 9 foto
  Kamina aeroterm me ventilator Italijan
  Teknik dhe paisje

  Kamina aeroterm me ventilator Italijan

  bejme shitjen e kaminave aeroterm me ventilator dhe rregullator te temperatures prodhim italijan 5 v

  Ferizaj Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI DHE S

  Prishtinë Sot, 08:38
  37 €
 • 2 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  DYER HARMONIK SIPAS PORORSIS 45 EURO METRI KATROR ME MONTIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  Kamenicë Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MAKIN PER PRERJEN E HEKURIT PROFESIONALE E RE
  Makina dhe vegla

  MAKIN PER PRERJEN E HEKURIT PROFESIONALE E RE

  SHITET MAKINA PER PRERJEN E HEKURIT ESHT E PA PERDORUR E ARDHUR NGA ITALIA IKA 2000W DHE SHUM E SHPE

  Prishtinë Sot, 08:38
  125 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE PERD

  Podujevë Sot, 08:38
  40 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI QMIMI 37EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI QMIMI 37EURO

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PERDE ZEBRA ROLLO PERDE VENE

  Vushtrri Sot, 08:38
  37 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO METRI KATROR
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO METRI KATROR

  ROLETA TE JASHME NGA PVC DHE ALUMINI ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMI

  Prishtinë Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  gidore
  Makina dhe vegla

  gidore

  gidore prodhim gjerman

  Lipjan Sot, 08:37
  1 €
 • 2 foto
  motorr stil
  Makina dhe vegla

  motorr stil

  motorr per prerjen e metalit dhe betonit

  Lipjan Sot, 08:37
  1 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit viber +38344152077

  Gjakovë Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2

  Mitrovicë Sot, 08:37
  550 €
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Sot, 08:37
  550 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Gjilan Sot, 08:37
  60 €
 • 11 foto
  DRITARE 80X140 NGA PROFILI STRUBER
  Mobilje

  DRITARE 80X140 NGA PROFILI STRUBER

  U OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI STRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6 FUS

  Ferizaj Sot, 08:37
  60 €
 • 0 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI KUALITET SHUM TE MIR DHE TE GJITHA LLOJET E PERDEVE MODERNE RO

  Prishtinë Sot, 08:37
  37 €
 • 6 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  DYER HARMONIK KEMI TRI NGJYRA DHE KUALITET SHUM TE MIR DERA HARMONIK SHERBEN PER NDARJE SALLON ME

  Prishtinë Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME +383 44100 035
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME +383 44100 035

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ROLETAT JASH SHUM EFIKASE PER SHTEPIN TUAJ APO BANESA MBRON NG

  Prishtinë Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhoma Gjumi Amela (NNT\"LAGEDI\")
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Amela (NNT\"LAGEDI\")

  Punoj te gjitha llojet e mobiljeve per qdo informat na kontaktoni ne :045/600-772 ose 049/126-945

  Ferizaj Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shpojse per mobileri NNT LAGEDI
  Makina dhe vegla

  Shpojse per mobileri NNT LAGEDI

  Maqina (shpojsja) eshte ideale per punimin e dhomave, ka 6 koka nga 21 burgi gjithesej 126 burgia.

  Ferizaj Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE ZEBRA
  Mobilje

  ROLLO PERDE ZEBRA

  ROLLO PERDE ZEBRA ROLLO PERDE STORE ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI DYER HARMONIK ROLETA

  Lipjan Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Punojme kuzhina sipas porosis (NNT\"LAGEDI)
  Mobilje

  Punojme kuzhina sipas porosis (NNT\"LAGEDI)

  punojme kuzhina dhoma gjumi paradhoma komoda sipas porosise me materjale te ndryshme montimi dhe

  Ferizaj Sot, 08:36
  Me Marrveshje