• Dyer te dhomave dhe te Hymjes

  Dyer te dhomave dhe te Hymjes

  Prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzionet me modele te ndryshme dhe ngjyra.me qmime 60€ deri 100€ 045982232 ose n viber

  60 €
  Vushtrri
  Dje, 11:47
 • Dyer te dhomave dhe te Hymjes

  Dyer te dhomave dhe te Hymjes

  Prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzionet me modele te ndryshme dhe ngjyra.me qmime 60€ deri 100€ 045982232 ose n viber

  60 €
  Prizren
  Dje, 11:45
 • dyer per dhoma 049200094

  dyer per dhoma 049200094

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  60 €
  Obiliq
  Dje, 11:44
 • Dyer te dhomave dhe te Hymjes

  Dyer te dhomave dhe te Hymjes

  Prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzionet me modele te ndryshme dhe ngjyra.me qmime 60€ deri 100€ 045982232 ose n viber

  60 €
  Viti
  Dje, 11:41
 • Mobile 3-2-1

  Mobile 3-2-1

  Ganitura 3-2-1. Qmimi 330€ Viber +383 45 657 940

  330 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 11:25
 • shiten dyrt e dhomav

  shiten dyrt e dhomav

  shiten dyrt e dhomave jan te reja te pa perdorura qmimi ncop 50 e jan 18 copa shiten te gjitha komplet per me shum na kontaktoni ne tel 049714442

  50 €
  Mitrovicë
  Dje, 11:25
 • shfajs aparat me elektroda

  shfajs aparat me elektroda

  Shitet shfajsi esht i ardhun prej zvicrre

  120 €
  Ferizaj
  Dje, 10:46
 • FRIGORIFER GJERMAN BOMANN

  FRIGORIFER GJERMAN BOMANN

  Shes frigoriferin ne gjendje shume te mire i firmes gjermane Bomann.

  149 €
  Prishtinë
  Dje, 10:44
 • LAVATRIQE SAMSUNG 1400 RROTULLIME

  LAVATRIQE SAMSUNG 1400 RROTULLIME

  Sues lavatriqen e ardhur nga jashte dhe ne gjendje fenomenale. Ka 1400 rrotullime, teshat e teruna i qet.

  149 €
  Prishtinë
  Dje, 10:44
 • SUPER HILTI KAVASAKI

  SUPER HILTI KAVASAKI

  ORIGJINAL I PAKETUM ASHTU SI NE FOTO HILTI I KATEGORIS SE RAND - MARK E FORTE SUPER PER THYMJE TE BETONIT - SHUM I FORT DHE MODERN ??? PER INFO APO VIZIT TE BESNIK 044 391 780 SUPER QMIM PER SUPER H

  450 €
  Dragash
  Dje, 10:26
 • Felne

  Felne

  Shes fellne per golf 4 jan 16 te mira jan nuk jan te dredhta 045563831

  110 €
  Prishtinë
  Dje, 10:25
 • ZMADHUES RRYME

  ZMADHUES RRYME

  Shes keya 3 zmadhues te rrymes . Jan te perdorur vetem 3 muaj. Thuajse te ri.

  180 €
  Prishtinë
  Dje, 09:45
 • ZMADHUES RRYME

  ZMADHUES RRYME

  Shes keta 3 zmadhues per rrym. Jan vetem 3 muaj te perdort. Thuajse te ri.

  180 €
  Mitrovicë
  Dje, 09:45
 • ROLLO PERDE

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLO PERDE ME MATERJALE NGA TAIWANI,MALEJZIA KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE LLOJEVE DHE NGJYRAVE TE MATERJALEVE.QMIMI I ROLETAVE ESHTE NGA 13 EURO METRA KATRORE E LARTE. KETO PERDE JANE TE PERSHT

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 08:45
 • Tavolin Buke/Trapezari dhe karrige/Tryez dhe ulse

  Tavolin Buke/Trapezari dhe karrige/Tryez dhe ulse

  Tavolina buke me 6 karrika prej mediapanit. Tavolinat jane shum kualitative. Pika jone shitese eshte ne Lipjan. Mund te na thirrni edhe ne viber. Nr.kontaktues-044|351|256 ose ne nr.044|983|090 Qmimi

  195 €
  Lipjan
  Dje, 08:27
 • leshoj banes me qira

  leshoj banes me qira

  leshohet banesa me qira obiliq kati i par e mobiluar

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 08:06
 • ROLLO PERDE

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLO PERDE ME MATERJALE NGA TAIWANI,MALEJZIA KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE LLOJEVE DHE NGJYRAVE TE MATERJALEVE.QMIMI I ROLETAVE ESHTE NGA 13 EURO METRA KATRORE E LARTE. KETO PERDE JANE TE PERSH

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 07:44
 • Boc

  Boc

  Shitet boca e plinit 1000 litra shum e rujtne ne prishtin qmimi sipas marrveshjess

  1 €
  Prishtinë
  Dje, 06:24
 • shiten Akujat

  shiten Akujat

  shiten akujat jan me batarija jan shum tmira njera esht 12V njera 14.4V firma esht Booch

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Dje, 02:24
 • shitet

  shitet

  shitet maqina qe e pren hekrin esht po thuajse e re shum pak pun kum punu me ta

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Dje, 02:24
 • shitet raft bibloteke super moderne per lokal

  shitet raft bibloteke super moderne per lokal

  shitet bibloteke 100% druri super cilesore siq esht ne foto 200 mi leke te vjetra. cmimi eshte pa sendet qe jane te vendosura neper rafte. 0694044448

  200 Lek
  Tiranë
  Dje, 00:54
 • Shiten 2 komplete karrigesh 100%druri

  Shiten 2 komplete karrigesh 100%druri

  Shiten 2 komplete te tilla 75 mij lek te vjetra kompleti 4 karrige bashke me tavolinen. 0694044448 @ Tirana, Albania Rr. Jordan Misja

  75 Lek
  Tiranë
  Dje, 00:54
 • shiten 4 komplete karrigesh super te rehatshme dru

  shiten 4 komplete karrigesh super te rehatshme dru

  shiten 4 komplete te tilla, cmimi 80 mi leke te vjetra kompleti. 0694044448 @ Tirana, Albania Rr.Jordan Misja

  80 Lek
  Tiranë
  Dje, 00:54
 • Aparat kunder dhimbjeve , masazh per gjith trupin

  Aparat kunder dhimbjeve , masazh per gjith trupin

  shitet aprati per masazh i cili mund te perdoret ne gjithe trupin , nese keni dhimbje muskujve , dhimbje shpin e, dhimbje te kembeve gjate lodhjes, ecjes , eshte special kunder dhimbjeve ,, perdoret

  29 €
  Prishtinë
  Dje, 00:44
 • shiten 5 komplete karrigesh plastike super moderne

  shiten 5 komplete karrigesh plastike super moderne

  shiten 5 komplete te tilla te pershtatshme per ambjemt te jashtem dhe te brendshem super moderne dhe te rehatshme. cmimi 200mi leke te vjetra kompleti. 0694044448

  200 Lek
  Tiranë
  Dje, 00:34
 • shitet mikrovale candy

  shitet mikrovale candy

  shitet mikrovale candy e re ne kuti e sapoardhur nga jasht fuqia 1200w .

  145.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 00:34
 • Shiten 7 kende ne gjendje shum te mire.

  Shiten 7 kende ne gjendje shum te mire.

  shiten 7 kende super komod dhe praktik cmimi 80 mi leke te vjetra kendi pa tavolinen cmimi i tavolines eshte 35 mi leke nese doni ta blini por kendi shitet vec. 0694044448

  80 Lek
  Tiranë
  Dje, 00:34
 • shiten 3 komplete karrigesh x ambjent te brendshem

  shiten 3 komplete karrigesh x ambjent te brendshem

  Shiten 3 komplete te tilla super cilesore dhe te rehatshme cmimi 220mi leke te vjetra kompleti. 0694044448 @ Tirana, Albania Rr. Jordan Misja

  220 Lek
  Tiranë
  Dje, 00:34
 • Shiten 5 komplete karrigesh te brendshme.

  Shiten 5 komplete karrigesh te brendshme.

  Shiten 5 komplete te tilla, cmimi 200mi leke te vjetra kompleti 0694044448 @ Tirana, Albania Rr.Jordan Misja

  200 Lek
  Tiranë
  Dje, 00:34
 • shiten 5 kompelte karrigesh te brendshme.

  shiten 5 kompelte karrigesh te brendshme.

  Shiten 5 komplete te tilla cmimi 190mi leke te vjetra kompleti. 0694044448 @ Tirana, Albania Rr.Jordan Misja

  190 Lek
  Tiranë
  Dje, 00:34
 • Shiten 30 Voze druri dekorative

  Shiten 30 Voze druri dekorative

  shiten 30 voze dekorative qe vendosen ne mure per Bare, Restorante,Vinoteka etj. cmimi 18 mi leke te vjetra copa. 0694044448 @ Tirana, Albania Rr.Jordan Misja

  18 Lek
  Tiranë
  Dje, 00:34
 • Tavolin e bukes

  Tavolin e bukes

  Shes Tavolinen e sapoardhur nga Austria e paperdorur me dimenzione gjatsia 1.10 gjersia 70 e naltesia 76. Kontaktoni ne Viber 00436506262838

  90 €
  Prishtinë
  Dje, 00:24
 • Shittet dysheku 180 X 200

  Shittet dysheku 180 X 200

  Shitet vetem dysheku pa kornize me madhesine 180 X 200. Dysheku eshte ortopedik, ne gjendje te mire, i rujten, pa defekte dhe 4 vjet i perdorun. krevat,dyshek,fjetjes,gjumi

  50 €
  Prishtinë
  17 shkurt 23:44
 • Dritare me kornize hekuri

  Dritare me kornize hekuri

  Shitet dritarja me kornize hekuri

  75 €
  Prishtinë
  17 shkurt 23:44
 • Shiten dyshe treshe dhe fotele

  Shiten dyshe treshe dhe fotele

  Shitet garnitura komplet se bashku me tavolinen. Kualitet i larte dhe ne gjendje perfekte pothuajse te reja. Arsyeja e shitjes dimensionet e tyre. Numri ne viber 049552576

  380 €
  Pejë
  17 shkurt 23:44
 • Shes

  Shes

  Shes maqinen e teshve shum e mir shume ne gjendje prefekte per me shum nr +38344680990

  99 €
  Gjilan
  17 shkurt 23:25
 • Shes komplet setin

  Shes komplet setin

  Shes 2 tresha dhe nje fotele Setin komplet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 23:25
 • Bateri per Hillt Parkside

  Bateri per Hillt Parkside

  Bateri per Hillt Parkside bon edhe per Bosch.

  20 €
  Vushtrri
  17 shkurt 23:24
 • Shes orman me 6 dyer

  Shes orman me 6 dyer

  Shes komplet ormanin gjashte dyeresh Eshte nje muaj i perdorur. Shume i bukur model 2017. Dimensionet Gjeresia 55 cm Lartesia 2.2 Gjatesia 2.7

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 23:24
 • Shitet Kamini

  Shitet Kamini

  Shitet Kamini i sa po ardhur nga gjermonis qmimi sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 22:45
 • Okazion karrike

  Okazion karrike

  Shiten karrike 1500 leke copa Per call center apo per biznesin tuaj. Shiten ne sasi me 1000 leke copa

  1.500 Lek
  Tiranë
  17 shkurt 22:34
 • POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK vetem 179 euro

  POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK vetem 179 euro

  Per qdo pytje rreth tavolinave na shkruani ne viber +37745 511 355 ne ju pergjigjemi ju lutem.! Tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient .. Brenda Dites Jua Sjellim Dhe keni mundesin

  199 €
  Suharekë
  17 shkurt 22:25
 • DYER & DRITARE - LAMI PLAST - Super OFERT!!

  DYER & DRITARE - LAMI PLAST - Super OFERT!!

  Lami plast: punojm dyr e dritare nga plastika me qmime ma te lira 80*140 80euro, me roleta 120 euro, dyr balkoni 120euro, me roleta 180euro, dyer hyrjes duke filluar nga 300euro, montimi dhe transpor

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 21:44
 • DYER & DRITARE - LAMI PLAST - OFERT!

  DYER & DRITARE - LAMI PLAST - OFERT!

  Lami plast: punojm dyr e dritare nga plastika me qmime ma te lira 80*140 80euro, me roleta 120 euro, dyr balkoni 120euro, me roleta 180euro, dyer hyrjes duke filluar nga 300euro, montimi dhe transpor

  Me Marrveshje
  Pejë
  17 shkurt 21:44
 • 2 tresha 1 dysh edhe 1 fotele

  2 tresha 1 dysh edhe 1 fotele

  Shiten 2 tresha 1 dysh edhe 1 fotele jan te perdorura

  250 €
  Gjilan
  17 shkurt 21:44
 • Makineri me porosi per punime te ndryshme hekuri

  Makineri me porosi per punime te ndryshme hekuri

  Sjellim me porosi makineri te ndryshem per punime e hekurit makinerit jane te reja cmimi sipas marveshjes

  Me Marrveshje
  Tiranë
  17 shkurt 21:34
 • Kasaforte MOSLER

  Kasaforte MOSLER

  Safe Mosler ( Kasaforte metalike me nje dere) Dimensionet 76 X 76 x 55 cm. Trashesia e hekurit 1 cm . Pesha 450 kg Me sistem alarmi. Eshte prodhuar dhe importuar nga USA. Disponojme dokumentat e blerj

  1.600 €
  Tiranë
  17 shkurt 21:34
 • Shes 2 Friz 125 L dhe 200 L

  Shes 2 Friz 125 L dhe 200 L

  Frizat jan njoni 125 litrav punon shum mir qmimi 70€ dhe tjetrin asht me fijoka 200 L punon shum mir qmimi 70€

  70 €
  Deqan
  17 shkurt 21:25
 • Juicer 500ml...25W

  Juicer 500ml...25W

  Juicer 500ml...25W 20.50 € Sasia e limituar. {Am} Posta falas brenda Kosoves Shqiperi&Meqedoni:posta 3€ 🚚 Porosit ne instagram-messenger 24/7.ose email [email protected],ose përmes SMS

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 21:25
 • MOLER 0.5M² KNAUF GLET FASADA LLAQE ETJ.

  MOLER 0.5M² KNAUF GLET FASADA LLAQE ETJ.

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT K

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 20:48