• 3 foto
  Shtylla.me.qera.3.60. .metrav
  Materiale ndertimi

  Shtylla.me.qera.3.60. .metrav

  Leshoj shtylla me qera.te gjatsis.3.60 numri telefonit.044 285065.ose mundeni. Me thirr edhe.per mes

  Gllogoc 18 maj 20:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Preses per kabllo.
  Materiale ndertimi

  Preses per kabllo.

  press per kabllo elektrike prej kabllos 16 deri ne 240

  Ferizaj 18 maj 20:24
  50 €
 • 1 foto
  I shes Mobilet prodhime te Lesnes,Kreveta 3,2,1
  Mobilje

  I shes Mobilet prodhime te Lesnes,Kreveta 3,2,1

  I shes mobilet prodhime te Lesnes,kreveta 3,2 dhe 1 dhe shtrihen te gjitha, Vetem dyshit duhet ti nd

  Prishtinë 18 maj 19:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kend
  Mobilje

  Kend

  Shes nje kend me permase 2.5 m me 2. Eshte i ri. 6 Muaj i perdorur. Eshte blere 1.200. E shes per ar

  Korçë 18 maj 19:34
  70.000 Lek
 • 11 foto
  DRITARE STANDARDE ME TRE GUMA 85 EU BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DRITARE STANDARDE ME TRE GUMA 85 EU BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog 18 maj 19:27
  85 €
 • 1 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  Shiten 3 tresha 3+3+3 me hapje per fjetje

  Fushë Kosovë 18 maj 19:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fibrator betoni
  Materiale ndertimi

  Fibrator betoni

  Shes fibrator marka Robin Japanese 5 kuj fuqi dhe cmimi 300 i diskutushem

  Elbasan 18 maj 18:34
  300 Lek
 • 3 foto
  Fibrator betoni
  Makina dhe vegla

  Fibrator betoni

  Shes fibrator marka Robin Japanese me 5 kuj fuqi dhe cmimi 300 mi lek i diskutueshem

  Elbasan 18 maj 18:34
  300 Lek
 • 0 foto
  kulm
  Materiale ndertimi

  kulm

  shitet kulmi komplet me gjith olluk dritare te drurit laminat .shtepia posa o ndërtu Qmimin me marrv

  Fushë Kosovë 18 maj 18:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Frizi per market
  Teknik dhe paisje

  Shitet Frizi per market

  Shitet Frizi per market ne gjendje te rregullt

  Prizren 18 maj 18:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Dollapat e Kuzhines ( Viseqet )
  Mobilje

  Shiten Dollapat e Kuzhines ( Viseqet )

  Shes dollapat ( viseqet ) komomet me nje qmim shum te volitshem

  Prishtinë 18 maj 18:26
  80 €
 • 3 foto
  Kauq (separe)
  Mobilje

  Kauq (separe)

  Separeja per kafiq

  Prishtinë 18 maj 18:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Karrika dhe tavolina
  Mobilje

  Karrika dhe tavolina

  Karrika dhe tavolina per taras

  Prishtinë 18 maj 18:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vitrina me 4 karika
  Mobilje

  Vitrina me 4 karika

  Vitrina me 4 karika

  Pejë 18 maj 17:44
  50 €
 • 0 foto
   OKAZION Tablo dekorative per ambjente me hapsire.
  Mobilje

  OKAZION Tablo dekorative per ambjente me hapsire.

  Tablo me Mbishkrim Punim elegant me kaligrafi osmane dhe kornize te arte te dekoruar.me citim ne fu

  Tiranë 18 maj 17:34
  200 €
 • 3 foto
  Set Divanesh
  Mobilje

  Set Divanesh

  Divane ne gjendje shume te mire

  Tiranë 18 maj 16:54
  25.000 Lek
 • 4 foto
  Frigorifer gjerman LIEBHERR
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer gjerman LIEBHERR

  shes frigorifer gjerman i gjithi inox ne gjendje shum te mire pune marka Liebherr CUsL 2311 A++

  Korçë 18 maj 16:54
  28.000 Lek
 • 3 foto
  Shes lavatriçen Bosch
  Teknik dhe paisje

  Shes lavatriçen Bosch

  Shes lavatriçen Bosch.Është në gjendje të mirë. 1000 rrotullime.

  Prishtinë 18 maj 16:48
  95 €
 • 5 foto
  Dhome gjumi per femije me 2 shtrata
  Mobilje

  Dhome gjumi per femije me 2 shtrata

  Shes dhomen e gjumit per femije me 2 shtrata dhe nje tavolin pune shum praktike prodhim shum i mir q

  Prishtinë 18 maj 16:48
  200 €
 • 3 foto
  Shitet tavoline buke me 6 karrige
  Mobilje

  Shitet tavoline buke me 6 karrige

  Tavoline buke me 6 karrige. Materiali dru, ngjyra e zeze. Ne gjendje perfekte. Shitet urgjent!

  Prishtinë 18 maj 16:48
  50 €
 • 1 foto
  Shes tepih 4 me 3
  Mobilje

  Shes tepih 4 me 3

  Shes tepih 4 metra me 3 metra Per info kontakto ne viber : +37744899105

  Prishtinë 18 maj 16:47
  50 €
 • 1 foto
  Displej për matjen e temperatures, lagështisë etj
  Teknik dhe paisje

  Displej për matjen e temperatures, lagështisë etj

  Digjital LCD termometer ,hygrometer (temperaturë ,lagështi) , alarm orë dhe kalendar ...multifunksio

  Prishtinë 18 maj 16:45
  15 €
 • 2 foto
  Ndërprerës Limitues "maxi" me levë të adaptueshme
  Makina dhe vegla

  Ndërprerës Limitues "maxi" me levë të adaptueshme

  Ndërprerës Limitues "maxi" me levë të adaptueshëm në kënd dhe në zgjatje. Vizito www.smarttronik.co

  Prishtinë 18 maj 16:44
  10 €
 • 0 foto
  Soxhorno ne super oferte!
  Mobilje

  Soxhorno ne super oferte!

  Soxhorno, elegante, e këndshme moderne dhe praktike falë ndertimit te nje strukture te forte dhe mod

  Tiranë 18 maj 16:34
  185 €
 • 0 foto
  Sobe me dy vatra
  Teknik dhe paisje

  Sobe me dy vatra

  Shitet sobe/furnelle me dy vartra, ne gjendje super, e perdorur vetem dy here. Eshte blere 55 euro d

  Tiranë 18 maj 16:34
  4.000 Lek
 • 0 foto
  lule
  Mobilje

  lule

  lule e bukur komplet me vazo te mir shes me qmim te diskutushum te thrrasin blersit serjoz

  Gllogoc 18 maj 16:26
  260 €
 • 11 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Shtime 18 maj 15:48
  60 €
 • 11 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Suharekë 18 maj 15:48
  60 €
 • 11 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Skënderaj 18 maj 15:48
  60 €
 • 11 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Viti 18 maj 15:48
  60 €
 • 11 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Vushtrri 18 maj 15:48
  60 €
 • 11 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Novoberdë 18 maj 15:47
  60 €
 • 11 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Kaçanik 18 maj 15:47
  60 €
 • 11 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Klinë 18 maj 15:47
  60 €
 • 11 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Lipjan 18 maj 15:47
  60 €
 • 10 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Malisheve 18 maj 15:47
  60 €
 • 11 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Mitrovicë 18 maj 15:47
  60 €
 • 11 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Pejë 18 maj 15:47
  60 €
 • 10 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Prishtinë 18 maj 15:47
  60 €
 • 11 foto
  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//
  Mobilje

  SHESIM DYER TE DHOMAVE TE HYMJES TE GJITHA MASAT//

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve prej druri me qmime te lira dhe me te gjitha masat dyer te dhom

  Podujevë 18 maj 15:46
  60 €
 • 1 foto
  Shiten mobiljet
  Mobilje

  Shiten mobiljet

  Shiten Mobiljet per sallon. 3+3+1 bashke me 6 jasteka Mobiljet jane kualitet prodhim maqedonas ne gj

  Prishtinë 18 maj 15:44
  400 €
 • 0 foto
  Shitet sharre dore
  Makina dhe vegla

  Shitet sharre dore

  Shitet sharre dore per punime druri. Sharra eshte origjinale ITALIANE FELISATI. Sharra eshte pothuaj

  Elbasan 18 maj 15:34
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Dollap
  Mobilje

  Dollap

  Dollap me fioka

  Prishtinë 18 maj 15:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kend
  Mobilje

  Kend

  Shitet kend 2.10 me 1.5 . Kendi behet krevat dopje dhe ka hapsir depozitimi.

  Tiranë 18 maj 14:54
  28.000 Lek
 • 2 foto
  Shes kompletin 3.2.1.1.
  Mobilje

  Shes kompletin 3.2.1.1.

  Shitet kompleti kolltuqeve 3+2+1+1 treshi ka dhe krevatin dopio brenda +dhe nje tavolin mesii te g

  Tiranë 18 maj 14:34
  170 Lek
 • 3 foto
  Komplet divanesh
  Mobilje

  Komplet divanesh

  Shiten komplet divanesh .. ngjyra kafe , materiali kamosh . Seti permban , 1 divan tresh , 1 divan d

  Tiranë 18 maj 12:54
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Sobe Beko
  Teknik dhe paisje

  Sobe Beko

  Shitet soba . Ngjyra e bardhe . Me dy vatra gazi dhe dy korenti .. furra eshte funksionale dhe ne gj

  Tiranë 18 maj 12:54
  8.500 Lek
 • 1 foto
  Oferta kredi e financimi garantuar 100%
  Teknik dhe paisje

  Oferta kredi e financimi garantuar 100%

  Oferta kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,

  Pukë 18 maj 12:52
  60.000.000 €
 • 5 foto
  Shiten rafte dyqani
  Mobilje

  Shiten rafte dyqani

  Shiten mobilje dyqani per arsye te mbylljes se aktivitetit.Mobiljet jane vetem tre muaj te perdorura

  Durrës 18 maj 12:34
  120.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer freskues kollon, ne gjendje te mire
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer freskues kollon, ne gjendje te mire

  Shitet frigorifer kollon freskues ne gjendje pune. Ne cmim eshte perfshire edhe logimi i frigorifer

  Tiranë 18 maj 11:54
  310 €