Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  TEHA DIAMANTI PER BETON,KERAMIK etj
  Makina dhe vegla

  TEHA DIAMANTI PER BETON,KERAMIK etj

  TEHAT JAN TE ARDHUR NGA GJERMANIA DHE JAN SHUM TE MIR .dhe te pa perdorur ne kosov

  Prishtinë Sot, 08:47
  10 €
 • 2 foto
  LLAMP E NEONIT ORIGJINAL
  Teknik dhe paisje

  LLAMP E NEONIT ORIGJINAL

  SHITET LLAMPA E NEONIT E ARDHUR NGA JASHT ESHT E PA PERDORT DHE PUNON SHUM MIR

  Prishtinë Sot, 08:47
  15 €
 • 3 foto
  Ventillator i ri
  Makina dhe vegla

  Ventillator i ri

  Ventillator monofaz i ri,i sapo ardhur prej ch,me tri shpejtsi

  Lipjan Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Absorbus të Lagështisë Rent 1€/24h
  Makina dhe vegla

  Absorbus të Lagështisë Rent 1€/24h

  Ofrojm Aporate me qira kunder lageshtis vllages mykut , kontakt 045-564-703 jemi te paret ne Kosovë

  Prishtinë Sot, 08:47
  1 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI OFERT SPECIALE 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI OFERT SPECIALE 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRIT

  Ferizaj Sot, 08:47
  37 €
 • 3 foto
  Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shporet

  Shitet shporeti ne gjendje te rregullt

  Ferizaj Sot, 08:46
  170 €
 • 4 foto
  KOKA PER HILLT DHE BURMASHINA
  Makina dhe vegla

  KOKA PER HILLT DHE BURMASHINA

  SHITEN KOKAT PER HILLTA DHE BURMASHINA TE ARDHURA NGA GJERMANIA JON TE PA PERDORURA ME QMIM TE VOLIT

  Prishtinë Sot, 08:46
  5 €
 • 1 foto
  Makina kunder lagështisë? ...RENT 1€/ 24h
  Makina dhe vegla

  Makina kunder lagështisë? ...RENT 1€/ 24h

  Aporata kunder lageshtis jemi mete liret ne tregun kosovar .Aporata per vllag myk lir veq fal me ko

  Prishtinë Sot, 08:46
  1 €
 • 1 foto
  Aporata kunder lageshtis me qira 1€/ 24h ✔️
  Makina dhe vegla

  Aporata kunder lageshtis me qira 1€/ 24h ✔️

  aporata per vllag myk lageshti jemi nr 1 posedojm 100 cop Aporata jemi mete liret ne Kosovë te tjere

  Prishtinë Sot, 08:46
  1 €
 • 1 foto
  Lavatrice Zzopas
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Zzopas

  Shitet lavatrice zzopas 5 kg ne gjendje sh te mire ! Te gjitha serviset te bera ! Eshte ne gjendje p

  Fier Sot, 08:45
  120 €
 • 12 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I P

  Klinë Sot, 08:45
  13 €
 • 12 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLO PERDE ME MATERJALE NGA TAIWANI,MALEJZIA KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE LLOJEVE DHE NGJYRAV

  Prishtinë Sot, 08:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ATIKA ALE 800 me QIRA ### 1 €/24h
  Makina dhe vegla

  ATIKA ALE 800 me QIRA ### 1 €/24h

  JAPUM ME QERA Aporata kunder lageshtisê vllages mykut : tag heqjen lageshtisê ne murê Dysheme, tharr

  Prishtinë Sot, 08:45
  1 €
 • 0 foto
  Aparata kunder lageshtise me qira
  Makina dhe vegla

  Aparata kunder lageshtise me qira

  Ofrojm Aporate me qira kunder lageshtis vllages mykut , kontakt 045-564-703 jemi te paret ne Kosovë

  Prishtinë Sot, 08:45
  1 €
 • 0 foto
   Aparata kunder lagështisë me qira
  Makina dhe vegla

  Aparata kunder lagështisë me qira

  Ofrojm Aporate me qira kunder lageshtis vllages mykut , kontakt 045-564-703 jemi te paret ne Kosovë

  Prishtinë Sot, 08:45
  1 €
 • 8 foto
  Roleta për mbrojtje nga insektet
  Mobilje

  Roleta për mbrojtje nga insektet

  Roleta për mbrojtje nga insektet e ndryshme. Nese dëshironi që në ambientet e juaja mos të ketë ins

  Prishtinë Sot, 08:45
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PERDE ZEBRA
  Mobilje

  PERDE ZEBRA

  JU OFROJM PERDE ZEBRA ME QMIM 20 EURO METRA KATROR MATERJALI KOMPLET ESHTE NGA KOREJA E JUGUT.KEMI E

  Fushë Kosovë Sot, 08:44
  17 €
 • 11 foto
  DHOMA GJUMI/TAVOLINA BUKE/KUZHINA/MOBILERIA ARTI
  Mobilje

  DHOMA GJUMI/TAVOLINA BUKE/KUZHINA/MOBILERIA ARTI

  Vazhdojmë me OFERTA ....Dhoma gjumi prej 400 Euro deri n 700 Euro, në këtë qmim përfshihen shtrati m

  Lipjan Sot, 08:44
  450 €
 • 2 foto
  MBUSHES AKUMULATORI 12V GJERMAN
  Makina dhe vegla

  MBUSHES AKUMULATORI 12V GJERMAN

  SHITET MBUSHESI I AKUMULATORIT 12V ESHT ORIGJINAL MADE GERMANZ SHUM I RUJTIN THUAJE SE I RI PUNON

  Prishtinë Sot, 08:44
  35 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Vushtrri Sot, 08:44
  60 €
 • 0 foto
  Aporat per Lagimin e Mykut dhe vllagut 158 litra☎️
  Makina dhe vegla

  Aporat per Lagimin e Mykut dhe vllagut 158 litra☎️

  Aporat kunder Lageshtis ,vllagut dhe Mykut ma lir e mamir ska veq lodhni fal krejt ski qka kqyr tjte

  Prishtinë Sot, 08:44
  1 €
 • 0 foto
  Aparata kunder lageshtis ( Prodhim Zvicrran)
  Makina dhe vegla

  Aparata kunder lageshtis ( Prodhim Zvicrran)

  Ofrojm Aporate me qira kunder lageshtis vllages mykut , kontakt 045-564-703 jemi te paret ne Kosovë

  Prishtinë Sot, 08:44
  1 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLET TE JASHTME NGA PLASTI
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLET TE JASHTME NGA PLASTI

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE NGA PLASTIKA 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER ,2 GUMA ,6 FUS

  Fushë Kosovë Sot, 08:43
  100 €
 • 2 foto
  MAQINA KUNDER LAGESHTIS 1 EURO 24 OR
  Makina dhe vegla

  MAQINA KUNDER LAGESHTIS 1 EURO 24 OR

  APORATE PER HEQJEN E MYKUT VLLAGES DHE LAGESHTIS IKEMI GJITHSEJ 40 APORATE PER ELEMINIM E LAGESHTIS

  Prishtinë Sot, 08:43
  1 €
 • 2 foto
  BRUSALIC E MADHE BLECER DECER
  Makina dhe vegla

  BRUSALIC E MADHE BLECER DECER

  SHITET BRUSALICA E ARDHUR NGA GJERMANIA E MARKES BLECER DECER ESHT ORIGJINALE DHE SHUM E RUJTNE PUNO

  Prishtinë Sot, 08:43
  75 €
 • 0 foto
  aspirator per sharra dhe mobile
  Makina dhe vegla

  aspirator per sharra dhe mobile

  aspirator per mobileri dhe sharra prodhin gjerman

  Lipjan Sot, 08:42
  1 €
 • 4 foto
  HILLT BOSCH I RI NE PAKET
  Makina dhe vegla

  HILLT BOSCH I RI NE PAKET

  SHITET HILLTI I ARDHUR NGA JASHT I PA PERDORUR ESHT ME KUTI I KA 3 BURGIAT E VETA I KA 3 FUNKSIONE

  Prishtinë Sot, 08:42
  75 €
 • 0 foto
  Aporat per heqjen e mykut dhe Vllagut 158 Litra?
  Teknik dhe paisje

  Aporat per heqjen e mykut dhe Vllagut 158 Litra?

  aporat per heqjen e mykut dhe vllagut der 158 litra ne dit malir e mamir ska veq lodhni bodihava fa

  Prishtinë Sot, 08:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAQINA PER VLLAG QMIMI LIR FAL 1€/ 24H ?☎️
  Makina dhe vegla

  MAQINA PER VLLAG QMIMI LIR FAL 1€/ 24H ?☎️

  Ipen me qira Maqinat Per lageshti ,vllag,myk .Maqinat jon profesjonale dhe irginal hiqen shum lagesh

  Prishtinë Sot, 08:42
  1 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE PER BANJO
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE BANJOS NGA PROFILI SCHTRUBER.KY PROFIL ESHTE I GJER 70 M

  Prishtinë Sot, 08:42
  100 €
 • 12 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETE TE JASHTME PLASTIKES.
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETE TE JASHTME PLASTIKES.

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Prizren Sot, 08:41
  100 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Suharekë Sot, 08:41
  60 €
 • 1 foto
  Shtylla.Me.Qera.4.m.dhe.3.60.
  Materiale ndertimi

  Shtylla.Me.Qera.4.m.dhe.3.60.

  Leshoj shtylla me qera .Te 4.metrav.Dhe.3.60.Numri i telefonit:044 285 065. Viber +38344285065

  Gllogoc Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FRIZ DHE FRIGURIFER NGA GJERMANIA
  Teknik dhe paisje

  FRIZ DHE FRIGURIFER NGA GJERMANIA

  SHITET FRIGURIFERI DHE FRIZ I MARKES ARISTON ESHT IARDHUR NGA GJERMANIA ESHT SHUM RUJTEN DHE PUNON

  Prishtinë Sot, 08:41
  125 €
 • 2 foto
  MAQINA PER VLLAG MYK 1 EURO 24 OR ⚫️??☎️↙️
  Teknik dhe paisje

  MAQINA PER VLLAG MYK 1 EURO 24 OR ⚫️??☎️↙️

  APORATE PER HEQJEN E MYKUT VLLAGES DHE LAGESHTIS IKEMI GJITHSEJ 40 APORATE PER ELEMINIM E LAGESHTIS

  Prishtinë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CEKULLAR  PER KERAMIK DHE DRU
  Makina dhe vegla

  CEKULLAR PER KERAMIK DHE DRU

  SHITET CEKULLARI I ARDHUR NGA GJERMANIA ESHT ORIGJINAL ESHT PER KERAMIK DHE PER DRU PUNON SHUM MIR

  Prishtinë Sot, 08:40
  65 €
 • 5 foto
  kompresori 300L
  Makina dhe vegla

  kompresori 300L

  Kompresori eshte i sapoardhur nga zvicra Eshte 300l e ka bocen .Kompresori eshte i ri ABC Ita

  Rahovec Sot, 08:40
  650 €
 • 4 foto
  Japim shtylla me qera.Transporti falas
  Materiale ndertimi

  Japim shtylla me qera.Transporti falas

  Japim shtylla me qera.3.60dhe 4.m bejm edhe transportin.tel.044285065.ose viber.+38344285065

  Gllogoc Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Aparata kunder lageshtise me qira
  Teknik dhe paisje

  Aparata kunder lageshtise me qira

  Aporata per lageshti myk dhe vllag , jemi te paret qe punojm me qmime transparete dhe puna kryhet si

  Prishtinë Sot, 08:40
  1 €
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Fushë Kosovë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Frigorifer për Kombi TERMO KING - Hubbard
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer për Kombi TERMO KING - Hubbard

  Shitet TERMO KING - HUBBARD - Frigorifer Paisje per Kombi , Pickup per Ftohje produkte ushqimore ,

  Ferizaj Sot, 08:39
  670 €
 • 10 foto
  Mobilje Salloni , Garnitura Moderne - Simpo
  Mobilje

  Mobilje Salloni , Garnitura Moderne - Simpo

  SHITEN GARNITURA Kauqa MODERN - Sipmo 3 Uls , 2 Uls dhe Fotele Te kompletuara dhe shum te ruajtu

  Ferizaj Sot, 08:39
  325 €
 • 0 foto
  Tharsë lageshtisë mykut vllages me qira
  Teknik dhe paisje

  Tharsë lageshtisë mykut vllages me qira

  Ofrojm Aporate me qira kunder lageshtis vllages mykut , kontakt 045-564-703 jemi te paret ne Kosovë

  Prishtinë Sot, 08:39
  1 €
 • 0 foto
  mobilje 3 2 2 komplet
  Mobilje

  mobilje 3 2 2 komplet

  mobilje per sallon shtrihen te gjith me mekanizem 3 2 2 3 ulse 2 ulse 2 ulse per me shume 383461

  Prishtinë Sot, 08:39
  245 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Mitrovicë Sot, 08:38
  60 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM NGA ALUMINI ME QMIMI 37 EURO METRA KATROR.FLETZAT E RO

  Mitrovicë Sot, 08:38
  37 €
 • 0 foto
  Tharse lageshtisë me qira (foto orgjinal)
  Teknik dhe paisje

  Tharse lageshtisë me qira (foto orgjinal)

  tharse lageshtisë me qira ,maqinat jon profesjonale dhe Orgjinale me efikasitet te lart tharjen e

  Prishtinë Sot, 08:38
  1 €
 • 9 foto
  Kamina aeroterm me ventilator Italijan
  Teknik dhe paisje

  Kamina aeroterm me ventilator Italijan

  bejme shitjen e kaminave aeroterm me ventilator dhe rregullator te temperatures prodhim italijan 5 v

  Ferizaj Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MAKIN PER PRERJEN E HEKURIT PROFESIONALE E RE
  Makina dhe vegla

  MAKIN PER PRERJEN E HEKURIT PROFESIONALE E RE

  SHITET MAKINA PER PRERJEN E HEKURIT ESHT E PA PERDORUR E ARDHUR NGA ITALIA IKA 2000W DHE SHUM E SHPE

  Prishtinë Sot, 08:38
  125 €
 • 0 foto
  gidore
  Makina dhe vegla

  gidore

  gidore prodhim gjerman

  Lipjan Sot, 08:37
  1 €