Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 12 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLASTI
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLASTI

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE PLASTIKE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TER

  Vushtrri Sot, 08:08
  100 €
 • 6 foto
  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per xhdo nevoj tuajenn familjare per kontakt 044280873 vi

  Lipjan Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TEND ME NXEMJE TAVOL KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TEND ME NXEMJE TAVOL KARRIKA 044280873

  Japim menqera shatora karrika dhe tavolina nr 044280873 viber +383 44 280 873 ne xhdo koh jeni te mi

  Kamenicë Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMMJE 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMMJE 044280873

  Shatora karrika dhe tavoolina 044280873 viber +383 44 280 873 ne xhdo koh jeni te mir pritur

  Ferizaj Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SERVIS PER ROLETA TE JASHTME DHE DYER E DRITARE
  Mobilje

  SERVIS PER ROLETA TE JASHTME DHE DYER E DRITARE

  SERVISOJM ROLETAT E JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA NE TERITOR TE PRISHTINES DHE FUSHE KOSOVES. SER

  Prishtinë Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHATORA KARRIK TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIK TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA TE CILET JAN PER SEZON DIMRORE KAN DEREN CARADEN E TRASH SHRBIM TE SHPEJT KORR

  Lipjan Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA DIMROR TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Jpum me qera shatora karriak dhe tavolina shatprat jan per xhdo sezon jan stbail me cerad te trash m

  Lipjan Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VITRINA TE DYQANEVE-DYER SHIBER-MBYLLJE E TERASAVE
  Mobilje

  VITRINA TE DYQANEVE-DYER SHIBER-MBYLLJE E TERASAVE

  JU OFROJM PUNIMIN E VITRINAVE TE DYQANEVE DYER SHIBER,MBYLLJE TE BALLKONAVE ME ALUMIN DHE XHAMI NJEK

  Prishtinë Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japimm me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne xhdo koh non stop 24 or 044280873 viber

  Lipjan Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Autolarje
  Teknik dhe paisje

  Autolarje

  Autolarje e prodhuesit King Craft, per nevoja shtepiake. Ka gyp special te prodhuesit Karcher

  Prishtinë Sot, 08:06
  88 €
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare 044280873 viber +383 44

  Prishtinë Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHATORA ME NXEMJE KARRIKA & TVOL 044280873 VIBER
  Mobilje

  SHATORA ME NXEMJE KARRIKA & TVOL 044280873 VIBER

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jan modern kan ndriqim numri per kontakt 0442808

  Prishtinë Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne xhdo koh qe thirrni 044280873 (24o

  Gjilan Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/

  PUNOJME RROLO MBROJTJE, PER TU MBROJTUR NGA INSEKTET DHE SHTAZET E IMTA SI MINJET DHE GJARPRINJT NGA

  Prizren Sot, 08:06
  30 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Pejë Sot, 08:05
  100 €
 • 4 foto
  NOLER
  Materiale ndertimi

  NOLER

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE RINOVIME DEKORIME ETJ NË MËNYR PROFESIONALE TË BANESAV DHOMA

  Prishtinë Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLiNA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLiNA 044280873

  Japum me qera shatora karriak dhe tavolina ne gjdo koh muni me thirr jene te mir pritur ne nr 044280

  Kamenicë Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHTORA DIMROR ME NXEMJE TAV KARRIKA
  Mobilje

  TENDA SHTORA DIMROR ME NXEMJE TAV KARRIKA

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina numri pet kontakt 044280873 ne gjdo koh jeni te mir pritu

  Ferizaj Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER 80X140
  Mobilje

  DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER 80X140

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Rahovec Sot, 08:05
  60 €
 • 4 foto
  TENDA DIMROR ME NXEMJE KARIK TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA DIMROR ME NXEMJE KARIK TAVOLINA 044280873

  japim me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jon me dimenzione te ndryshme si dhe me ndriqim

  Gjilan Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes der plastikes 88cm me 2metra
  Mobilje

  Shes der plastikes 88cm me 2metra

  Shes der plastikes 88cm me 2metra shum e mir po pak e bajt bon per garazha shup etj

  Vushtrri Sot, 08:04
  50 €
 • 9 foto
  SHATORA ME NXENJE KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA ME NXENJE KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Japum me qera sherbim shatora karrika dhe tavolina 044280873 jeni te mir pritur ngjdo koh qe thirrni

  Gjilan Sot, 08:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare numri per kontakt 044280

  Obiliq Sot, 08:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dyer per garazha novoferm
  Materiale ndertimi

  Dyer per garazha novoferm

  Dyer per garazha ghitha dimenzionet Motorra per dyer te oborrit Rampa etj

  Pejë Sot, 08:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes der plastike 88cm me 2metra
  Mobilje

  Shes der plastike 88cm me 2metra

  Shes der plastikes 88cm me 2metra shum e mir po pak e bajt bon per garazha shupa etj

  Mitrovicë Sot, 08:03
  50 €
 • 2 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina nr 044280873 viber +383 44 280 873 nonstop 24 or jeni te

  Gjilan Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA044280873

  Japim me qera shatora karika dhe tavolina numri per kntakt 044280873 viber +383 44 280 873 ne gjdo k

  Gjilan Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559
  Materiale ndertimi

  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha nga ghermanija Dyer per garazha me porosi te ghitha dimenzionet Motorra per dyer te

  Viti Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shetet lavatriqja
  Teknik dhe paisje

  shetet lavatriqja

  Shitet lavadriqja xhendje shum te mire

  Prishtinë Sot, 08:02
  70 €
 • 6 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japimm me qera shatora karrika tavolina shatorta jan modern jan stabil thirrninne xhdo koh jeni te m

  Gjilan Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA ME NXEMJE TAVOLINA KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA ME NXEMJE TAVOLINA KARRIKA 044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 (Muni me thirr nxhdo koh jeni tmir pritur )

  Fushë Kosovë Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559
  Materiale ndertimi

  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559

  Dyer per automatike per garazha Dyer industriale Dyer pa izolim shvintore Dyer per oborre nga metal

  Suharekë Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Zyre Komplet
  Mobilje

  Zyre Komplet

  Shitet komplet zyre e perdorur dollap : 173x50x90 Tavolin Pune 180x80x75 Tavolin Ndihmse 100x55x63

  Prishtinë Sot, 08:01
  250 €
 • 5 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr non stop 24 or ne 044280873

  Kaçanik Sot, 08:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMJE 044280873viber
  Mobilje

  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMJE 044280873viber

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne xhdo koh 044280873 viber +383442808

  Obiliq Sot, 08:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHATORA ME NXMJE TAVOLINA KARRIKA044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXMJE TAVOLINA KARRIKA044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare 044280873 transportin

  Prishtinë Sot, 08:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHATORA DIMROR ME QERA TAVOLINA KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR ME QERA TAVOLINA KARRIKA 044280873

  Japim me qeraa shatora karrika dhe tavolina shatorat jan te madhsive te ndryshme transporti dhe mont

  Gllogoc Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE TAVOLINA KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE TAVOLINA KARRIKA 044280873

  Japimmme qera karrika shatora dhe tavoina nr 044280873 viber +383 44 280 873 ne xhdo koh jeni tmir p

  Fushë Kosovë Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 ne xhdo koh muni me thirr jeni te mir pritur +

  Ferizaj Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolin jeni te mir pritur ne xhdo koh qe thirrni 044280873 (24or

  Prishtinë Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japum me qera tenda karrika dhe tavolina nr 044280873

  Kaçanik Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE TAVOLINA KARRIK 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE TAVOLINA KARRIK 044280873

  Japum ne sherbim shatora karrika dhe tavolina 044280873

  Fushë Kosovë Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA ME NXEMJE SHATORA KARRIKA TAVOLINA044280873
  Mobilje

  TENDA ME NXEMJE SHATORA KARRIKA TAVOLINA044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina kmei te xhith dimenzojent e shatorav nr 044280873 viber +

  Ferizaj Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARIKA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARIKA 044280873

  Japimmme qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 viber +383 44 280 873

  Fushë Kosovë Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATOR TENDA ME NXEMJE KARRIK TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATOR TENDA ME NXEMJE KARRIK TAVOLINA 044280873

  Japum ne sherbim tenda moderne karrika dhe tavolina jeni te mir pritur numri per kontakt 044280873 v

  Suharekë Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHTORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHTORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

  Japum ne sherbim tenda karrika dhe tavolina numri per kontakt 044280873 24 or transporti dhe m

  Prishtinë Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

  Japimmme qera karrika tavolina dhe shatora per info ne nr 044280873 viber +38344280873 Jeni te

  Kaçanik Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shporet

  Shes shporetin per ngrohje me dru me te gjitha paisjet,shporeti asht prej kroacis centrometal 23kw i

  Ferizaj Sot, 07:56
  880 €
 • 5 foto
  Shiten
  Mobilje

  Shiten

  Shiten mobilet per sallone ne gjendje shum te mir,shum pak te perdorura,2tresha,1dysh 1njesh

  Ferizaj Sot, 07:56
  850 €
 • 0 foto
  Shes
  Mobilje

  Shes

  Shes mobilet per kuzhin 1-2-3 ne gjendje te mir shum pak te perdorur

  Ferizaj Sot, 07:56
  520 €