• Kauqa dhe Tavolina(FALAS)

  Kauqa dhe Tavolina(FALAS)

  KAUQAT janë teper të pershtatshem dhe komod për sallon. JANË : 2 Fotele , 1 Tresh dhe 1 Dysh . TAVOLINA eshte nga qeramika dhe vie FALAS me Kauqa.

  360 €
  Prishtinë
  19 shkurt 22:28
 • Shes WAP ALTO Triton 850 5.9kw Trefaz 250Bar

  Shes WAP ALTO Triton 850 5.9kw Trefaz 250Bar

  Shes WAP Alto Triton 850 5.9kw trefazor 250bar posedon gypin profesional Shum ne gjendje te mir Sapo ardhur nga Gjermania.

  Me Marrveshje
  Podujevë
  19 shkurt 22:28
 • Prodhojmë dhe montojmë kubza dhe elemente betoni

  Prodhojmë dhe montojmë kubza dhe elemente betoni

  prodhojm dhe montojm kubza betoni si dhe elemente tjera nga betoni. kryejm edhe pun ndertimtarie te ult. pranojm edhe kompenzime te ndryshme . 049242925 viber kocka kubza rregullim oborri

  Me Marrveshje
  Klinë
  19 shkurt 22:25
 • Krevet per femije

  Krevet per femije

  Shesim krevet me forma automobila.ngjyra dhe dizajne te ndryshem.punojme edhe me porosi.gjindemi ne gjilan me saktesisht kilometri I 4-rt gjilan ferizaj fshati livoq I ulte.tel viber +37744479767.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 21:48
 • krevet për femijë

  krevet për femijë

  shesim krevet per femije me forma auto dizajne dhe ngjyra sipas deshires punojme edhe me porosi. gjindemi ne gjilan me saktesisht ne kilometrin e 4-rt gjilan- ferizaj. tel; 044479767 viber +377444797

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 21:47
 • SHES NXEMSE PLIHNI, PLUS NXEMSE ME RRYME

  SHES NXEMSE PLIHNI, PLUS NXEMSE ME RRYME

  SHES NXEMSE PLIHNI, PLUS NXEMSE ME RRYME. POSEDON DY BOCA PLINI, NJERA PREJ TYRE ESHTE E PA SHFRYTZUAR FARE. CMIMI: 40 EURO KONTAKTI: 045 115 116 044 133 311

  40 €
  Prishtinë
  19 shkurt 21:45
 • Krevet për fëmijë

  Krevet për fëmijë

  Shesim krevet për fëmijë .modele,ngjyra dhe dizajne të ndryshme.punojmë edhe me porosi. Gjindemi ne livoq të ultë me saktësisht kilometri i 4_tërt gjilan ferizaj.tel viber +37744479767.ju mirëpresim.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 21:45
 • SHES GJENERATORIN HONDA 5.5 NE GJENDJE TE SHKELQYE

  SHES GJENERATORIN HONDA 5.5 NE GJENDJE TE SHKELQYE

  SHES GJENERATORIN HONDA 5.5 NE GJENDJE TE SHKELQYESHME DHE SHUME PAK I PERDORUR. GJENERATORI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT DHE SHUME I RUAJTUR. QMIMI: 150 EURO KONTAKTI: 045 115 116 044 133 311

  150 €
  Prishtinë
  19 shkurt 21:45
 • krevet për fëmijë

  krevet për fëmijë

  Shesim krevet për fëmijë .modele,ngjyra dhe dizajne të ndryshme.punojmë edhe me porosi. Gjindemi ne livoq të ultë me saktësisht kilometri i 4_tërt gjilan ferizaj.tel viber +37744479767.ju mirëpresim.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 21:44
 • Lavatriqe AEG 1600 rr per minut

  Lavatriqe AEG 1600 rr per minut

  Shes ket lavatriqe e ardhur nga jasht ne gjendje pune shum te mir dhe pa asnipik kurizjoni esht e testume ju lutem veq blers serioz mund te shkruni ne whatsup +38649736806

  170 €
  Klinë
  19 shkurt 21:36
 • Urgjent pistole ajri per sharafa punojn

  Urgjent pistole ajri per sharafa punojn

  shitet pistole ajri ngjendjr tmir e dhe lir 045243957 dhe viber

  15 €
  Skënderaj
  19 shkurt 21:36
 • Dhoma gjumi te reja super ofert

  Dhoma gjumi te reja super ofert

  Dhoma gjumi te reja te gjitha ngjyrat permasat dollapi 220x240x55 komo me 4 syrtare pasqyre 70x 80 2 komedina koke kemb krevati dmth dhoma nuk ka vetem dyshekun me susten te perfshire ne cmim

  49.000 Lek
  Tiranë
  19 shkurt 21:35
 • AEG aku bateri 2 copa komplet

  AEG aku bateri 2 copa komplet

  AEG firma eshte, shiten te dyjat makita arsyeja e shitjes eshte se e kam nje tjeter me shpejtsi me te madhe shiten te dyjat bashk per 45 € mumd te kontaktoni ne viber +37744223485

  45 €
  Pejë
  19 shkurt 21:30
 • Mbrojtëse hekuri për lokal

  Mbrojtëse hekuri për lokal

  Mbrojtëse hekuri për lokal

  120 €
  Gjilan
  19 shkurt 21:30
 • Maqina dhe motorra

  Maqina dhe motorra

  shes mottorra per maqina t mdhaja si psh cerkullar per shpric tautolarjes etj per ma shum kontakt info viber: +37745315447. Ulje qmimi nese blihen te gjitha a

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 21:29
 • Mini shporet

  Mini shporet

  Shes mini shporet pak i perdort ni plloq eka pak defekt furra dhe ni plloq i punon shum mir

  25 €
  Prishtinë
  19 shkurt 21:28
 • Pumpa te ujit nga zvicrra

  Pumpa te ujit nga zvicrra

  Pumpa nga zvicrra shum te mira

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 shkurt 21:28
 • Shiten tryeza me karrige

  Shiten tryeza me karrige

  shes trapezarin me 6 karriga eshte nga druri masiv dhe eshte me hapje , por mund te shitet edhe tavolina pa karrige . Trapezaria eshte prodhim i kompanis ukaj. Qmimi : tavolina me karriga 350 euro

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 21:28
 • Hilti TE 6AVR aku

  Hilti TE 6AVR aku

  Shitet hilti me 2 bateria komplet me kufer , bateria hibride qe mbushet per 15 min, ndrrohet me hilt te madh bosch makita ose hilti,burgia, aku, wurth,milwaukee,dewalt, hillt,

  280 €
  Pejë
  19 shkurt 21:28
 • Bosch psr-18 i -2

  Bosch psr-18 i -2

  Bosch e re Pa perdor asnje her nga gjermoni i ka 2 baterija

  135 €
  Mitrovicë
  19 shkurt 21:27
 • Autolarje

  Autolarje

  Karcher

  Me Marrveshje
  Suharekë
  19 shkurt 21:26
 • Tavolin nga Gjermania

  Tavolin nga Gjermania

  Shitet tavolina e rrubullaket e ardhur nga Gjermania. Tavolina ka keto dimenzione: diametri eshte 1 m, lartesia 0.75 m. Tavolin, tryez, tavolina

  25 €
  Prishtinë
  19 shkurt 21:25
 • Modele te Reja Dhoma Fjetje viber +377 44 799 989

  Modele te Reja Dhoma Fjetje viber +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Kamenicë
  19 shkurt 20:51
 • DHOMA GJUMI MODERNE 550 EURO VIBER +377 44 799 989

  DHOMA GJUMI MODERNE 550 EURO VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  550 €
  Kamenicë
  19 shkurt 20:51
 • DHOMA TE FJETJES ZBRITJE VIBER +377 44 799 989

  DHOMA TE FJETJES ZBRITJE VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Deqan
  19 shkurt 20:50
 • 550 EURO DHOMA GJUMI VIBER +377 44 799 989

  550 EURO DHOMA GJUMI VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  550 €
  Deqan
  19 shkurt 20:50
 • Dhoma gjumi viber +377 44 799 989...

  Dhoma gjumi viber +377 44 799 989...

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  550 €
  Deqan
  19 shkurt 20:50
 • Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Mitrovicë
  19 shkurt 20:50
 • Pumpa e ujit

  Pumpa e ujit

  Shitet pompa e ujit e po sa ardhur nga zvicrra e re 044197844 bejn per betonjerka e seperacione

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 shkurt 20:49
 • Dollap per libra

  Dollap per libra

  Shes rafte per libra dhe per cd. Cmimi per raft librash eshte 40€. Ndahet ne dysh dhe eshte me rrota. Rafti per cd-e 10€

  50 €
  Prishtinë
  19 shkurt 20:48
 • BURMASHIN BLECER  DECER ORIGJINALE GJERMANE

  BURMASHIN BLECER DECER ORIGJINALE GJERMANE

  SHITET BURMASHINA E ARDHUR NGA GJERMANIA ESHT ORIGJINALE DHE SHUM E RUJTNE SI E RE ME KAN DHE PUNON SHUM MIR

  35 €
  Prishtinë
  19 shkurt 20:48
 • MAQIN PER ME BLU MISHIN KUMBLLAT

  MAQIN PER ME BLU MISHIN KUMBLLAT

  SHITET MAQINA PER ME BLU MISHIN ME BLU KUMLLA ETJ. ESHT SHUM E RUJTNE .

  17 €
  Prishtinë
  19 shkurt 20:48
 • Minderi

  Minderi

  Minderi me dimenzion 3.40x1.80m Si i ri

  370 €
  Mitrovicë
  19 shkurt 20:45
 • ISOBOY prerese stiropori

  ISOBOY prerese stiropori

  Bejme shitjen e makinave per prerjen e stiroporit me kualitet te larte, Makinat bejne prerje nga 0 - 45 - 90 shkall, trashesi deri 25cm gjithashtu me porosi deri ne 30cm. GARANCION !!! 6 + 6 = 12 mua

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 20:44
 • Gjenerator ROBIN EX27 9KW MADE IN ITALIA OKAZION

  Gjenerator ROBIN EX27 9KW MADE IN ITALIA OKAZION

  Shitet Gjenerator ROBIN EX 27 9KW MADE IN ITALIA (I RI)...Vetem 3 here eshte perdorur qe kur eshte blere. Eshte ekonomik pasi nuk harxhon shume. Eshte shume i fuqishem si gjenerator. Gjeneratori esht

  599 €
  Tiranë
  19 shkurt 20:34
 • Gjenerator ROBIN EX27 9KW MADE IN ITALIA OKAZION!!

  Gjenerator ROBIN EX27 9KW MADE IN ITALIA OKAZION!!

  Shitet Gjenerator ROBIN EX 27 9KW MADE IN ITALIA (I RI)...Vetem 3 here eshte perdorur qe kur eshte blere. Eshte ekonomik pasi nuk harxhon shume. Eshte ne benzin. Eshte shume i fuqishem si gjenerator.

  599 €
  Tiranë
  19 shkurt 20:34
 • Gjenerator ROBIN EX27 9KW MADE IN ITALIA OKAZION!

  Gjenerator ROBIN EX27 9KW MADE IN ITALIA OKAZION!

  Shitet Gjenerator ROBIN EX 27 9KW MADE IN ITALIA (I RI)...Vetem 3 here eshte perdorur qe kur eshte blere. Eshte ekonomik pasi nuk harxhon shume. Eshte ne benzin. Eshte shume i fuqishem si gjenerator.

  599 €
  Tiranë
  19 shkurt 20:34
 • DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

  DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  19 shkurt 20:25
 • autolarje profesionale

  autolarje profesionale

  shes atuloarje profesionale te posardhura nga zvicrra si dhe jan ne gjendje shum te mir pune dhe te paisura komplet.

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 19:49
 • 3-3-1-1 gjendje shum tmir shtrihen 3shat

  3-3-1-1 gjendje shum tmir shtrihen 3shat

  Shes mobilet 3-3-1-1 gjendje shum tmir shtrihen 3shat

  270 €
  Mitrovicë
  19 shkurt 19:49
 • Dj muzik

  Dj muzik

  Bejm muzik me dj ne dasma dhe ahengje tjera familjare me teknik profesionale nr kontaktues +37745652295

  50 €
  Ferizaj
  19 shkurt 19:37
 • Autolarje

  Autolarje

  Shes makinat K'a'rcher ne gjendje te mir pune ,si dhe janë te kompletuara me gyp e pishtole.Makinat jan shum te reja dhe shum pak te perdorura

  Me Marrveshje
  Klinë
  19 shkurt 19:36
 • Invertar per lokale

  Invertar per lokale

  Shiten raftet per lokale ne gjendje te mir te perdorura

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 19:36
 • Autolarje.si dhe SERVISIM PROFESIJONAL

  Autolarje.si dhe SERVISIM PROFESIJONAL

  Bejm SERVISIMIN e te gjitha llojeve te AUTOLARJEVE githashtu kemi paisje percjellse si GYPA PISHTOLE DIZNE SIMERINGA LLAGERA si dhe te gjitha llojet e GUMICAVE te gjitha te ardhura nga gjermanija.

  Me Marrveshje
  Klinë
  19 shkurt 19:36
 • elektromotorr

  elektromotorr

  elektromotorr 5.5 kw ndrimi mundshme

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 19:36
 • Mobilje salloni

  Mobilje salloni

  Shes mobiljet per sallonë 3 2 1 Treshi hapet për fjetje janë pak te perdorura prodhimi Maqedon

  250 €
  Prishtinë
  19 shkurt 19:36
 • Makin per heqjen e bores

  Makin per heqjen e bores

  Makina asht ne gjendje shum te mir thuaj se e re per me shum info +37744591344

  580 €
  Ferizaj
  19 shkurt 19:35
 • Cekiq me air

  Cekiq me air

  Shes dy qekiqa te pa.purdorur te ardhun nga zvicrra te dedikuara per ushtrin zvicrrane qekiqat jan te pa purdorur krejtaisht te ri ne kufer ,qmimi vlen per dyte

  450 €
  Podujevë
  19 shkurt 19:35
 • Makin per heqjen e bores

  Makin per heqjen e bores

  Makin asht ne gjendje te mir per me shum info nr +37744591344

  480 €
  Ferizaj
  19 shkurt 19:35
 • GUR PER KUZHINA

  GUR PER KUZHINA

  SHES 2 SHABLLONA PER GUR KUZHINAVE JAN KOMPLET NJERI ESHT I GJAT 5.2M DHE 4.2 M

  180 €
  Viti
  19 shkurt 18:46