• Mobileri Zaimi SH.P.K

  Mobileri Zaimi SH.P.K

  Prodhojme mobilie me shumicee dhe pakice .. Prodhojme kuzihna me porosi me cmime -10% ne krahasim me tregun shqiptare. . Mobeleri ZAIMI 2011 SH.P.K ka pajise shume te avancuar qe ofron te klienti: *1

  1 €
  Berat
  Dje, 00:55
 • makin qepse antike

  makin qepse antike

  makin qepse antike viti 1880.

  500 €
  Berat
  5 janar 23:34
 • Shiten set kolltuqesh

  Shiten set kolltuqesh

  Shiten set kolltuqesh Nje kolltuk tresh me krevat hapje nga brenda Nje kolltuk dysh dhe dy ket, jan shum pak te perdorur

  55.000 Lek
  Berat
  5 janar 11:34
 • Set kolltuqesh

  Set kolltuqesh

  Shiten set kolltuqesh Nje kolltuk tresh me krevat nga brenda me hapje Nje kolltuk dysh dhe dy tek Seti esht shum pak i perdorur dhe ne gjendje shum te mir

  55.000 Lek
  Berat
  19 dhjetor 20:54
 • Mulli kafeje

  Mulli kafeje

  Shitet mulli kafeje.ne gjendje te mire pune I sapo ardhur nga greqia.

  250 €
  Berat
  14 dhjetor 14:34
 • Disk pendul

  Disk pendul

  penduli eshte ne gjendje shume te mire eshte perdorur vetem 2 muaj esht praktik ne perdorim mund te presesh alumin ose derras bashk me pendulin vjen dhe nje disk druri i perfshire ne cmim

  140 €
  Berat
  12 dhjetor 08:34
 • Tjegulla

  Tjegulla

  shiten tjegulla te perdorura te pa demtuara fare.me 25 lek copa.

  25 Lek
  Berat
  11 dhjetor 17:54
 • tjegulla

  tjegulla

  shiten tjegulla te perdorura te pa demtuara,25 lek copa

  25 Lek
  Berat
  8 dhjetor 20:35
 • Okazion. Lavapjate Franke.

  Okazion. Lavapjate Franke.

  Shitet lavapjate e re e markes italiane Franke. Shume e pershtatshme per dyqane, bare etj. Permasat 90×60cm.

  120 €
  Berat
  6 dhjetor 11:34
 • Vegla per gdhendje druri

  Vegla per gdhendje druri

  Shes vegla per gdhendje druri te ardhura nga gjermania profesionale per cdo pune te gdhendjes mbi drur. Per cdo info kontaktoni numri. Cmimi=500€

  500 €
  Berat
  5 dhjetor 21:34
 • Tapet 250x200

  Tapet 250x200

  Shes tapet persian 250x200 ne gjendje shume te mire cmimi nuk eshte i diskutushme 50mj leke te vjetra

  50 Lek
  Berat
  5 dhjetor 21:34
 • Gjenerator

  Gjenerator

  Shitet gjenerator lombardin 10

  Me Marrveshje
  Berat
  4 dhjetor 19:54
 • Zdrukth Makita Hand Planer

  Zdrukth Makita Hand Planer

  Shitet zdrukth Makita Hand Planer 500 mij lek.

  500.000 Lek
  Berat
  3 dhjetor 20:54
 • Share druri orgjinale Husqvarna

  Share druri orgjinale Husqvarna

  Shitet share druri orgjinale "Husqvarna" 300 mij lek.

  300 Lek
  Berat
  3 dhjetor 20:54
 • Pres suvatimi

  Pres suvatimi

  pres suvatimi ne gjendje te mir pune shitet per arsye mos perdorimi cmimi 1500 ero i diskutushem

  1.500 €
  Berat
  3 dhjetor 20:34
 • TAVOLINA & KARRIKE TE PERDORURA

  TAVOLINA & KARRIKE TE PERDORURA

  7 KOMPLETE TAVOLINASH PER LOKALE DIAMETRI 75X75 SHITEN PER ARSYE TE MBYDHJES SE BIZNESIT NDOLLEMI NE---> KUTALLI BERAT CMIMI 420 EURO

  420 €
  Berat
  15 tetor 23:34
 • Lavazho 3 fazore

  Lavazho 3 fazore

  lavazho 3 fazore me naft dhe uije te ngroht deri 150 grad

  800 €
  Berat
  15 tetor 15:34
 • Furre porcelani

  Furre porcelani

  Dentsply MULTIMAT -TOUCH prodhim gjerman,ekran me prekje.

  2.200 €
  Berat
  8 tetor 17:35
 • Furre porcelani

  Furre porcelani

  Quartz M-350 prodhim grek ,gjuha greke.

  700 €
  Berat
  8 tetor 17:35
 • Konsumatorit të kredisë

  Konsumatorit të kredisë

  Konsumatorit të kredisë program për mbrojtjen e rimbursimit "SICAV individë të Sigurimeve" Programin e shlyerjes së huasë projektuar nga BSH Banka në bashkëpunim me YOTO të Sigurimit për të siguruar m

  21 €
  Berat
  6 tetor 21:54
 • Konsumatorit të kredisë

  Konsumatorit të kredisë

  Konsumatorit të kredisë program për mbrojtjen e rimbursimit "SICAV individë të Sigurimeve" Programin e shlyerjes së huasë projektuar nga BSH Banka në bashkëpunim me YOTO të Sigurimit për të siguruar m

  21 €
  Berat
  6 tetor 21:54
 • Konsumatorit të kredisë

  Konsumatorit të kredisë

  Konsumatorit të kredisë program për mbrojtjen e rimbursimit "SICAV individë të Sigurimeve" Programin e shlyerjes së huasë projektuar nga BSH Banka në bashkëpunim me YOTO të Sigurimit për të siguruar m

  21 €
  Berat
  6 tetor 21:54
 • Konsumatorit të kredisë

  Konsumatorit të kredisë

  Konsumatorit të kredisë program për mbrojtjen e rimbursimit "SICAV individë të Sigurimeve" Programin e shlyerjes së huasë projektuar nga BSH Banka në bashkëpunim me YOTO të Sigurimit për të siguruar m

  21 €
  Berat
  6 tetor 21:54
 • Tavolina karige per bare

  Tavolina karige per bare

  3 tavolina dhe 44 karige ne dy ngjyra te bardhe dhe te kuqe ne gjendje shume te mire pune vetem 3 muaj te perdorura .1 karige 3500 copa tavolina 7500 copa

  Me Marrveshje
  Berat
  30 shtator 18:34
 • Ngrohes me gaz

  Ngrohes me gaz

  Marka LAMINOX Pajisje tradicionale per ngrohje shtepiake me burner katalitik me rreze infrakuqe. Ne gjendje te mbajtur shume mire. Shitet e perdorur per te vetmen arsye se nuk perdoret. Ndodhet ne Be

  Me Marrveshje
  Berat
  29 shtator 13:54
 • Gjenerator GELSX

  Gjenerator GELSX

  Shitet Gjenerator GE LSX, 15 KWA, Monofaze, Sistem me ndezje automatike, me motor Lamborxhini, me radiator me ftohje me uje, super silencioz.

  3.000 Lek
  Berat
  25 shtator 23:04
 • TAVOLINA DHE KARRIKE TE PERDORURA

  TAVOLINA DHE KARRIKE TE PERDORURA

  SHITEN 7 TAVOLINA TE PERDORURA TE KOMPLETUARA ME KARRIKE GJENDJA E SHKELQYER 5 PREJ TYRE JAN VETEM 15 MUAJ TE PERDORURA DHE 2 KOMPLETE JAN PERDORUR VETEM 1 MUAJ ARSYEJA E SHITJES MBYLLJE

  420 €
  Berat
  23 shtator 12:34
 • Makineri

  Makineri

  Shitet makineri per prodhim rulona leter duarsh. Shum pak e perdorur,pothuajse e re. Çmim I arsyeshem. Ju mirepresim

  Me Marrveshje
  Berat
  22 shtator 13:34
 • Elektromotor me reduktor

  Elektromotor me reduktor

  Elektromotora me reduktor tre faz i markes gjermane dy cop ne gjendje te mir pune i pa perdorur 25000 shitet vtm njeri ose te dy bashk 43000 cmimi eshte i diskutushem

  25.000 Lek
  Berat
  16 shtator 22:34
 • Makineri Rrashinimi

  Makineri Rrashinimi

  Makineri Rrashinimi per Parket te cdo lloj druri marka Frank FRS 20 Gjermane e ardhur nga Gjermania Profsjonale...

  Me Marrveshje
  Berat
  15 shtator 18:54
 • Troko ORIGJINALE GJERMANE BOSCH e madhe

  Troko ORIGJINALE GJERMANE BOSCH e madhe

  Troko e madhe super BOSCH ORIGJINALE GJERMANE dhe ndrohet.

  400 €
  Berat
  15 shtator 14:34
 • Garderobe

  Garderobe

  Garderobe metalike e pershtatshme per zyra dhe banesa, perfekte per tu vendosur edhe ne ballkon pasi materiali i saj eshte rezistente ndaj kushteve klimatike. Permasat : Larteria 175 cm Gjeresia 90

  15.000 Lek
  Berat
  13 shtator 22:54
 • Karrige me rrota

  Karrige me rrota

  Materiali\ Metal, plastik dhe stof Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  6.000 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Garderobe

  Garderobe

  Garderobe metalike e pershtatshme per zyra dhe banesa, perfekte per tu vendosur edhe ne ballkon pasi materiali i saj eshte rezistente ndaj kushteve klimatike. Permasat : Larteria 175 cm Gjeresia 120

  18.500 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Karrige per zyre

  Karrige per zyre

  Materiali\ Metal, plastik dhe stof Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  4.200 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Karrige

  Karrige

  Materiali\ Lekure dhe Inox Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  10.000 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Tavoline zyre kompjuteri

  Tavoline zyre kompjuteri

  180 x 85 cm Lartesia e manovrueshme ne baze te nevojes tuaj, fal nje mekanizmi qe lejon te ulet dhe ngrihet suprina. Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele

  15.000 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Karrige

  Karrige

  Materiali \ Lekure, Dru, Inox Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  8.500 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Tavoline zyre / kompjuteri

  Tavoline zyre / kompjuteri

  180 x 85 cm Lartesia e manovrueshme ne baze te nevojes tuaj, fal nje mekanizmi qe lejon te ulet dhe ngrihet suprina. Me 2 versione ; ngjyre te bardhe dhe si ne foto. Origjina banka zviceriane ZKB, ma

  15.000 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Tavoline Tryeze

  Tavoline Tryeze

  Tavoline me suprine druri dhe kembe inoxi .. e disponueshme ne 2 permasa ne forem vele. 2 dhe 2.5 m permasa me e vogel koston 30.000 lek ndersa permasa e madhe 37.000 lek Origjina banka zviceriane ZK

  30.000 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Karrige

  Karrige

  Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  6.000 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Karrige

  Karrige

  Materiali\ Metal dhe Stof Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  5.500 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Tavoline

  Tavoline

  Kjo tavoline mund te paloset si nje tavoline hekurosje, mund te qendroj ne kemb prapa nje dere apo posht nje krevati... shume komode edhe per ata qe kane hapsira te kufizuara. Origjina banka zvicerian

  8.500 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Abazhur

  Abazhur

  Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  7.500 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Karrige

  Karrige

  Materiali/ Metal dhe Stof Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  5.500 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Korpus Komodine Rafte

  Korpus Komodine Rafte

  Permasa 58x42x80 cm Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  8.500 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Tavoline / Tryeze

  Tavoline / Tryeze

  Tavoline me suprine druri me permase 140 cm me dy versione 1: me 4 kembe inoxi 2: me pllake gize ( vetem me 1 bosht ne qender ) ngjyre te zeze Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur

  30.000 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Rafte

  Rafte

  160x110x40 cm Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  15.000 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • Karrige me rrota

  Karrige me rrota

  Materiali\ Metal, plastik dhe stof Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  5.500 Lek
  Berat
  13 shtator 22:34
 • tatto

  tatto

  Shes paisje tatuazh even professionle 450 mij lek Me marveshje Berat

  45.000 Lek
  Berat
  11 shtator 19:55