Berat

Shtepi & Familje në shitje në Berat

 • 9 foto
  OFERTE RAFTE BUTIKU
  Mobilje

  OFERTE RAFTE BUTIKU

  Shiten Rafte Butiku, Butiku ka shume pak qe eshte hapur, shitet per arsye emigrimi, te interesuarit

  Berat 12 nëntor 14:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vetratë duralumini për mbyllje ballkoni
  Materiale ndertimi

  Vetratë duralumini për mbyllje ballkoni

  Shitet vetratë duralumini per mbyllje ballkoni ose fasade. Përmasat: 2.25 metër e lartë, 8.8 metër e

  Berat 6 nëntor 11:24
  70.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shitet kende ne super gjendje,me sfungjer 6000,kendi eshte shume pak i perdorur shitet per arsye mos

  Berat 20 tetor 08:34
  570 €
 • 0 foto
  Materiale ndertimi
  Materiale ndertimi

  Materiale ndertimi

  Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi: (1). Vida - Jane 80 vida me gjatesi 70cm dhe

  Berat 6 tetor 22:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompreser ajri
  Makina dhe vegla

  Kompreser ajri

  ne gjendje pune shum të mire është gati për provë kompresori është 500kg për gjendje mbartje t ajri

  Berat 24 shtator 16:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pomp suvatimi
  Makina dhe vegla

  Pomp suvatimi

  Shes pompën e suvatimit me material te gacem + kompresorin e ajrit për karikimin e sillusit e komple

  Berat 22 shtator 16:43
  4.000 €
 • 2 foto
  Okaziooon
  Makina dhe vegla

  Okaziooon

  Shiten per arsye mosperdorimi ndodhen ne Tr

  Berat 17 shtator 10:15
  1 Lek
 • 3 foto
  Rafte Farmacie
  Mobilje

  Rafte Farmacie

  Shiten Rafte Farmacie bashke me tabelen e Farmacise.Raftet jane te pa perdorura shume. Shiten per ar

  Berat 14 shtator 13:30
  1.700 €
 • 2 foto
  Shiten 2 banak me Suprine Mermeri
  Mobilje

  Shiten 2 banak me Suprine Mermeri

  Shiten 2 banak per aredim dyqani ,etj ambiente ngjyre Pana me Suprina Mermeri, ne gjendje shume te m

  Berat 13 shtator 13:55
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet karikues baterish
  Makina dhe vegla

  Shitet karikues baterish

  Shitet karikues per bateri makine 12 volt per arsye mosperdorimi!

  Berat 12 shtator 00:41
  15 Lek
 • 0 foto
  Makine qepse
  Teknik dhe paisje

  Makine qepse

  shitet makine qepse e perdorur ne gjendje te mire pune cmimi shume i arsyshem 6 0000 leke te reja

  Berat 8 shtator 13:50
  6.000 Lek
 • 4 foto
  Baule
  Mobilje

  Baule

  Shiten dy baule te ardhura nga Boston vitit 1918 ndodhen ne kala berat. ne gjendje shume te mire op

  Berat 8 shtator 13:30
  25.000 Lek
 • 1 foto
  2 Divane ne shitje
  Mobilje

  2 Divane ne shitje

  Shiten dy divane, cmimi 120 mije Lek me marreveshjeRita

  Berat 8 shtator 11:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shes ne bllok
  Teknik dhe paisje

  Shes ne bllok

  Shes ne bllok 50-60 pale kepuc atlete sandale per femije vajza djem nga nr 20-35,gjithashtu 20 -30 p

  Berat 2 shtator 13:17
  1 Lek
 • 1 foto
  2 divan
  Mobilje

  2 divan

  Shiten 2 divane per arsye mosperdorimi 5 muaj te perdorur 200 mij lek

  Berat 1 shtator 12:55
  200 Lek
 • 3 foto
  shiten rafte farmacie
  Mobilje

  shiten rafte farmacie

  Shiten Rafte Farmacie bashke me tabelen e Farmacise.Raftet jane te pa perdorura shume. Shiten per ar

  Berat 29 gusht 14:08
  1.700 €
 • 4 foto
  Shiten mobilje per lokal
  Mobilje

  Shiten mobilje per lokal

  Shiten kolltuqe , divane te shfaqura ne foto Shiten per arsye mos perdorimi Cmimi i arsyeshem Nr c

  Berat 18 gusht 13:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Frigorifera mishi
  Makina dhe vegla

  Frigorifera mishi

  Shesim banak frigorifer 5.7ml frigorifer kollon reklam dhome frigoriferike 3per3 sharre elektrike mi

  Berat 14 gusht 12:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kolltuk tek
  Mobilje

  Kolltuk tek

  Kolltuk tek

  Berat 6 gusht 16:41
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Matrapik Makita hr5211c
  Makina dhe vegla

  Matrapik Makita hr5211c

  Shitet matrapik Makita hr5211c. Per arsyje mosht perdorimit. Ne gjendje shume te mire. Made in Japa

  Berat 6 gusht 15:27
  450 €
 • 8 foto
  For moms Mamaroo for Infant Swing
  Teknik dhe paisje

  For moms Mamaroo for Infant Swing

  Bounces up and down and sways from side to side - just like parents do Control motion and sound fro

  Berat 6 gusht 12:07
  230 €
 • 0 foto
  Mbajtese televizori
  Mobilje

  Mbajtese televizori

  Mbajtese televizori ne gjendje shume te mire cmimi i diskutueshem.

  Berat 3 gusht 15:56
  12.000 Lek
 • 0 foto
  tattoo machine
  Makina dhe vegla

  tattoo machine

  tattoo machine ....te pa perdorura asnjeher per arsye se nk perdor coil

  Berat 1 gusht 23:26
  110 €
 • 5 foto
  Cotinier ne shitje
  Materiale ndertimi

  Cotinier ne shitje

  Continier ne shitje

  Berat 1 gusht 08:08
  2.900 €
 • 0 foto
  Tavolin me karrige
  Makina dhe vegla

  Tavolin me karrige

  Tavolina ka mundesin te hapet. Cmimi: 90€

  Berat 26 korrik 05:33
  90 €
 • 0 foto
  Morset rotulluese italiane
  Makina dhe vegla

  Morset rotulluese italiane

  Shitet morset rotulluese italiane ne gjendje te shkelqyeshme pothuajse e re. Cmimi:120€

  Berat 26 korrik 05:32
  120 €
 • 0 foto
  Kompressor 50L italian
  Makina dhe vegla

  Kompressor 50L italian

  Shitet kompresor 50L Italian ne gjende shumë të mirë

  Berat 26 korrik 05:32
  100 €
 • 0 foto
  Frigorifer Ariston
  Makina dhe vegla

  Frigorifer Ariston

  Cmimi: 40€

  Berat 26 korrik 05:30
  40 €
 • 0 foto
  Makinë qepse SINGER antike
  Makina dhe vegla

  Makinë qepse SINGER antike

  Gjendja e shkelqyeshme. CMIMI: 100€

  Berat 26 korrik 05:30
  100 €
 • 1 foto
  Sharrë për drur dhe alumin
  Makina dhe vegla

  Sharrë për drur dhe alumin

  Shes sharrë profesionale 1500w për punime druri dhe alumini, e ardhur nga Gjermania, marka WURTH. cm

  Berat 26 korrik 05:29
  480 €
 • 0 foto
  Okazion Set Kolltuqesh
  Mobilje

  Okazion Set Kolltuqesh

  Okazionnn 👁👁👁 3 komolete te till jan te rrinje 5 muaj te perdorur . 320mijlek kompleti dy divan nj

  Berat 13 korrik 15:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Reklam me Neon
  Makina dhe vegla

  Reklam me Neon

  Reklam me Neon.Permasat Gjersi 70cm gjatsi 240 cm.Kucove.

  Berat 12 korrik 17:48
  150 Lek
 • 5 foto
  Fshese Karcher per larje tapicerie
  Makina dhe vegla

  Fshese Karcher per larje tapicerie

  Fshese per larje tapecarie makinash. Karcher gjermane pothuajse e re sh. pak ka punuar.. Eshte profe

  Berat 7 korrik 08:34
  400 €
 • 0 foto
  Morseta
  Makina dhe vegla

  Morseta

  Shiten morseta profesionale italiane, \'\'12 copë\' 50 cm\' Cmimi: 130€

  Berat 1 korrik 15:26
  130 €
 • 4 foto
  Filtra Uji me Garanci 10 Vjet
  Teknik dhe paisje

  Filtra Uji me Garanci 10 Vjet

  Tashme mund te konsumoni uje teper cilesor dhe me cmimin me te mire ne treg prej vetem 350 Euro. Uj

  Berat 27 qershor 14:26
  350 €
 • 0 foto
  kontakto menjëherë
  Teknik dhe paisje

  kontakto menjëherë

  për të gjitha nevojat e ndihmës kontaktoni në adresën time e-mail: [email protected] WhatsApp:

  Berat 25 qershor 20:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kondicioner 24BTU F.Onufri 30.000 leke
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner 24BTU F.Onufri 30.000 leke

  i perdorur gjendje pune ftohje 24btu;ngrohje 27btu

  Berat 25 qershor 13:11
  250 €
 • 2 foto
  Matrapik makita
  Makina dhe vegla

  Matrapik makita

  Shitet matrapik makita ne gjendje shume te mire .Per arsye mosht perdorimit Made in Japan per ata

  Berat 8 qershor 11:29
  450 €
 • 0 foto
  Furre Buke ...
  Makina dhe vegla

  Furre Buke ...

  Furre buke gjendje pothuajse te Re 6 muaj e perdorur

  Berat 31 maj 17:27
  9.000 €
 • 1 foto
  Saldatrice me argon
  Makina dhe vegla

  Saldatrice me argon

  Saldatrice me argon.Gjendja e punes si e re, blere ne Itali.

  Berat 30 maj 21:34
  500 Lek
 • 2 foto
  SHITEN KOLLTUQE PER SHTEPI 500 mij
  Mobilje

  SHITEN KOLLTUQE PER SHTEPI 500 mij

  Shiten komplet kolltuqesh per shtepi ne gjendje shume te mire vetem 4 muaj te perdorur.gjendja e kol

  Berat 12 maj 18:39
  500 Lek
 • 0 foto
  Makine qepese
  Makina dhe vegla

  Makine qepese

  Makine qepese Flutura.ne gjendje sh te mire.cmim i disk

  Berat 28 prill 13:04
  90 Lek
 • 0 foto
  Qepen me elektro motor
  Materiale ndertimi

  Qepen me elektro motor

  Shitet qepen me elktromotor me pult . Permasat ja 3 gjersia me 3.5 gjatesia

  Berat 27 prill 14:23
  300 €
 • 3 foto
  Tavolina per lokal
  Mobilje

  Tavolina per lokal

  Shiten 5 komplete tavolina me nga 4 karrige per lokal ne gjendje te mire.40€ kompleti.

  Berat 19 prill 20:33
  200 €
 • 1 foto
  Minibar+Tv
  Mobilje

  Minibar+Tv

  Shitet minibar + nje televizor ne gjendje shum te mire te dy.

  Berat 19 prill 19:20
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Shtiten URGJENT
  Mobilje

  Shtiten URGJENT

  3-1-1 Gjindemi ne GJILAN

  Berat 10 prill 02:23
  200 €
 • 1 foto
  Kolltuqe
  Mobilje

  Kolltuqe

  Kolltuqe ne gjendje shume te mire. Jane pothuajse te paperdorur.

  Berat 9 prill 19:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Korse bari
  Makina dhe vegla

  Korse bari

  Shiten per arsye mos perdorimi

  Berat 6 prill 15:17
  3.000 €
 • 2 foto
  Makina Qepese
  Makina dhe vegla

  Makina Qepese

  Makina qepese industriale,1 syzator 3fish marka yamata,1 kopertur 2 tegelsh marka Kansai special,1 k

  Berat 4 prill 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Morsete profesionale
  Makina dhe vegla

  Morsete profesionale

  Morsete profesionale

  Berat 4 prill 10:00
  15.000 Lek