Bulqizë

Shtepi & Familje në shitje në Bulqizë

 • 4 foto
  PUNOJM KUZHINA - TAVOLINA BUKE etj.
  Mobilje

  PUNOJM KUZHINA - TAVOLINA BUKE etj.

  PRODHOJM KUZHINA MODERNE PER ME SHUM INFO NA KONTAKTONI MES TEL Prodhojm TENDA DIELLI me di

  Bulqizë 26 prill 18:49
  100 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare 60euro
  Mobilje

  dyer dhe dritare 60euro

  dyr dhe dritare

  Bulqizë 11 prill 23:44
  60 €
 • 2 foto
  Saldatrice inverter
  Makina dhe vegla

  Saldatrice inverter

  Saldatrice inverter 135 amper . E blere ne itali E paperdorur fare Shitet per arsye mosperdorimi

  Bulqizë 4 prill 09:06
  200 €
 • 2 foto
  sprucatore
  Makina dhe vegla

  sprucatore

  sprucator gjerman per vaditje siperfaqe te medha tokash. kemi sipas madhesive . nga 70 deri ke ato t

  Bulqizë 3 prill 21:38
  70 Lek
 • 2 foto
  Shkalle 9meter
  Makina dhe vegla

  Shkalle 9meter

  Shkall alumini te lehta prej italie . Gjatesia eshte 9 meter

  Bulqizë 3 prill 21:38
  31.500 Lek
 • 2 foto
  Shkalle 9 metra
  Materiale ndertimi

  Shkalle 9 metra

  Shkall prej italie

  Bulqizë 3 prill 21:37
  31.500 Lek
 • 3 foto
  Matrapik makita
  Materiale ndertimi

  Matrapik makita

  Shitet matrapik makita per arsyje mos perdorimi

  Bulqizë 3 prill 06:11
  300 €
 • 3 foto
  Shitet matrapik makita
  Materiale ndertimi

  Shitet matrapik makita

  Shitet matrapik makita per arsyje mos perdorimi

  Bulqizë 3 prill 06:11
  300 €
 • 0 foto
  Makina pvc
  Makina dhe vegla

  Makina pvc

  makina per dyer dritare plastike sete 6 cope

  Bulqizë 2 prill 11:34
  5.200 €
 • 0 foto
  Финансијска помоћ за крај године
  Makina dhe vegla

  Финансијска помоћ за крај године

  Финансијска помоћ за крај године Здраво, Да ли вам је потребно финансирање за финансирање или хита

  Bulqizë 17 nëntor 09:35
  111 €
 • 1 foto
  Nova usluga od 7000 do 900.000 eura
  Teknik dhe paisje

  Nova usluga od 7000 do 900.000 eura

  Jeste li je potrebna kako bi se povećali svoju aktivnost ponuda od 5.000 do 950.000 eura za one u

  Bulqizë 30 dhjetor 19:44
  100 €