Devoll

Shtepi & Familje në shitje në Devoll

 • 1 foto
  Plug
  Makina dhe vegla

  Plug

  Cmimi i diskutueshem..

  Devoll 4 prill 09:24
  1.300 €
 • 1 foto
  Makineri zdruktharie
  Makina dhe vegla

  Makineri zdruktharie

  Shesim vegla te ardhura nga Greqia.Thuajse te reja.Ka plan,gonjaster te medha dhe te vogla , zvurogo

  Devoll 3 prill 23:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer

  Frigorifer banak

  Devoll 3 prill 11:21
  200.000 Lek
 • 0 foto
  minibar
  Mobilje

  minibar

  shitet minibar ne gjendje te mire per arsye mos perdorimi ...eshte perdorur vetem 2 vjet

  Devoll 2 prill 08:14
  12.000 Lek
 • 5 foto
  Shiten Kolltuke dhe Tavolina per Bar Cafe
  Mobilje

  Shiten Kolltuke dhe Tavolina per Bar Cafe

  Jane 9 cifte kolltukesh dhe 10 tavolina 1 kend jane ne gjendj te mire shiten per arsyje mosperdorimi

  Devoll 10 mars 14:34
  1.650.000 Lek
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardh nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardh nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre m

  Devoll 5 shkurt 12:37
  Me Marrveshje