Dibër
 • 1 foto
  Pompe lavazhi
  Makina dhe vegla

  Pompe lavazhi

  Poma eshte 3 faze 200 bar e pisur me pistolet me 10 meter tub pompa eshte e ardhur nga italia

  Dibër 19 maj 19:35
  75.000 Lek
 • 2 foto
  Fabrika makaronash dhe jufkash
  Makina dhe vegla

  Fabrika makaronash dhe jufkash

  Pershendetje shitet një fabrik jufkash dhe makaronash fabrika është në gjendje shumë shumë e mirë dh

  Dibër 18 prill 19:54
  80.000 €
 • 3 foto
  Divana
  Mobilje

  Divana

  shiten divanat ne gjendje te mir ..dy kolltuqe dy divane dyshe dhe 1 tresh me hapje

  Dibër 14 mars 14:34
  500 Lek
 • 3 foto
  Divana
  Mobilje

  Divana

  shiten 3 divana 2 kulltuqe ne gjendje shume te mire..nje divan 3 vendesh 2 tjeret 2 vendesh me kreva

  Dibër 12 mars 20:54
  600 Lek
 • 0 foto
  Kompania iliri //// Prodhojm Dyer per dhoma
  Mobilje

  Kompania iliri //// Prodhojm Dyer per dhoma

  Kompania iliri //// Prodhojm Dyer per dhoma Bejm prodhimin e dyerve te drurit dy

  Dibër 11 mars 10:54
  70 €
 • 0 foto
  Makinë për të prerë kashtën e misrit
  Makina dhe vegla

  Makinë për të prerë kashtën e misrit

  Makinë për të prerë kashtën e misrit

  Dibër 4 mars 11:34
  350 €
 • 6 foto
  Makineri te perdorura per PVC
  Makina dhe vegla

  Makineri te perdorura per PVC

  Shes makineri te perdorura per PVC ne gjendje shum te mire. Shiten per arsye emigrimi (Cmimi 8700 E

  Dibër 24 shkurt 15:54
  8.700 €
 • 0 foto
  Saldatrice
  Makina dhe vegla

  Saldatrice

  Shitet Saldatrice monofaze ne gjendje te mire Pune Italjane tel 0686427679 -cmimi-120 mije

  Dibër 24 shkurt 15:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Brand new product
  Mobilje

  Brand new product

  100% brand new original product come with bills and warranty only interested buyer should message as

  Dibër 7 shkurt 15:34
  700 Lek
 • 1 foto
  Limatrice
  Makina dhe vegla

  Limatrice

  1 miljon leke

  Dibër 31 janar 20:34
  1.000 €
 • 10 foto
  Export i teknikes se bardh nga Suedia, me shumicë
  Teknik dhe paisje

  Export i teknikes se bardh nga Suedia, me shumicë

  Ofert per teknik te bardh nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo asht ne Suedi dhe i tëre mall

  Dibër 20 janar 20:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Llamarine, Tuba, Ulluqe, Soba, Boria, Bryla Etj.
  Materiale ndertimi

  Llamarine, Tuba, Ulluqe, Soba, Boria, Bryla Etj.

  Shiten me shumic dhe Pakic Llamarine, Gypa, Shkarkuese, Tuba, Boria, Bryla, Soba etj etj Cmimet Me

  Dibër 14 janar 14:34
  5 €
 • 2 foto
  Fshes korendi
  Teknik dhe paisje

  Fshes korendi

  Fshes korendi plus makin qepse pak te perdorura

  Dibër 11 janar 20:54
  70 €
 • 0 foto
  Komplet kolltuqe
  Mobilje

  Komplet kolltuqe

  Shitey komplet kolltuqesh ne gjendje shume te mire. Cmimi 50 000 leke. I diskutueshem

  Dibër 13 dhjetor 19:34
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Tavolina
  Mobilje

  Tavolina

  3 Komplete tavolinash te reja paperdorura per lokale Kafe tel 0686427679

  Dibër 1 dhjetor 12:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet sharra
  Makina dhe vegla

  Shitet sharra

  Shitet sharra primultini negjendje pune kareli 6 metra shum emir per meshum njoftim ne numrine tel..

  Dibër 30 nëntor 22:34
  1.400 €
 • 4 foto
  KONDICIONER INVERTER 26BTU ideaclima
  Teknik dhe paisje

  KONDICIONER INVERTER 26BTU ideaclima

  Kondicioner inverter monofaze 2600btu/h,te dhenat e tjera i keni ne foto.eshte ne gjendje pune i mon

  Dibër 14 nëntor 18:34
  850 €
 • 3 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shiten 2 Komplete Tavolina Karrige ne gjendje shum te mire te interesuarit te kontaktojne te Nr tel

  Dibër 9 nëntor 20:34
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Sobe corrente 220v
  Teknik dhe paisje

  Sobe corrente 220v

  Sobe Hyundai corrente

  Dibër 7 nëntor 15:57
  100 €