Dibër

Shtepi & Familje në shitje në Dibër

 • 0 foto
  Tavolina
  Mobilje

  Tavolina

  Shitet 4 Komplete Tavolinash +Karike

  Dibër 20 nëntor 09:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten bicikleta, tv i ri lodra mall gjer.an
  Teknik dhe paisje

  Shiten bicikleta, tv i ri lodra mall gjer.an

  Mall i ardhur nga Gjermania, biçikleta, tv i ri ne kuti, monitor kompjuteri, lodra per femije, sedil

  Dibër 15 tetor 19:35
  30 €
 • 6 foto
  Shesim karige dhe tavolime me cmim te arsyeshem
  Mobilje

  Shesim karige dhe tavolime me cmim te arsyeshem

  Jane ne gjendje shume te mire. Per cmimin kontakt ne telefon

  Dibër 22 shtator 18:24
  5.000 Lek
 • 7 foto
  Banak frigorifer/ tavolina komplet “Ardeno” per lo
  Mobilje

  Banak frigorifer/ tavolina komplet “Ardeno” per lo

  Shiten pajisje per lokal..permban nje banak frigorifer me 3 dyer funksional + banak vitrine.. 8 tavo

  Dibër 30 gusht 18:33
  300.000 Lek
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Mobilje

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Dibër 24 gusht 19:54
  3.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.?
  Makina dhe vegla

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.?

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Unë propozoj një kredi pre

  Dibër 11 gusht 08:17
  30.000 €
 • 0 foto
  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844
  Makina dhe vegla

  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilë

  Dibër 29 korrik 16:36
  4.554 €
 • 2 foto
  Shiten paisje per gomisteri
  Makina dhe vegla

  Shiten paisje per gomisteri

  Shiten paisje gomisterie me garanci 6 muaj ne gjendje si te reja 8 muaj te punuara arsyja per mbyllj

  Dibër 21 korrik 18:05
  2.500 €
 • 1 foto
  Qilim
  Mobilje

  Qilim

  shitet qilim lume shume i vecant me permasa 3 me 4 i punuar me vegla artizanale. cmimi 500 euro

  Dibër 19 korrik 21:14
  500 €
 • 1 foto
  okazion!!! karige dhe tavolina lokali
  Mobilje

  okazion!!! karige dhe tavolina lokali

  12 tavolina me nga 4 karige per secilen shiten komplet ose sa te doni

  Dibër 13 qershor 08:51
  123 Lek
 • 1 foto
  Fetatrice
  Teknik dhe paisje

  Fetatrice

  Fetatriqe në gjendje shumë te mirë.italjane Suprema

  Dibër 8 qershor 12:54
  120 Lek
 • 0 foto
  Pompe uji zhytese
  Makina dhe vegla

  Pompe uji zhytese

  Une besoj te paraqes para jush pompa teper cilesore dhe shume ekonomike. Pompa ka 1 VIT GARANCI dhe

  Dibër 13 maj 20:12
  9.700 Lek
 • 10 foto
  Dyer per dhoma
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma

  prodhojm dyer per dhoma dhe dyr te hymjes nga druri dhe medjapani

  Dibër 11 prill 23:43
  70 €
 • 0 foto
  Minibar
  Mobilje

  Minibar

  Shitet minibar vishnje i erret

  Dibër 4 prill 08:17
  90 Lek
 • 3 foto
  Makine per larje Lavatriqe
  Teknik dhe paisje

  Makine per larje Lavatriqe

  Shitet makin per pastrim kimik FIRBIMATICC viti i prodh. 2003 20 kg. Kemi edhe tjera makina

  Dibër 4 prill 05:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ekspres
  Makina dhe vegla

  ekspres

  Ekspres kafeje i perdorur ne gjendje te mire pune eshte i paisur edhe me mullirin e kafes

  Dibër 4 prill 00:48
  300 €
 • 1 foto
  Pompe lavazhi
  Makina dhe vegla

  Pompe lavazhi

  Pompa eshte 3 faze 200 bar e pisur me pistolet me 10 meter tub pompa eshte e ardhur nga italia

  Dibër 4 prill 00:02
  70.000 Lek
 • 3 foto
  Divane
  Mobilje

  Divane

  Shiten 2 divane nje per 3 persona dhe nje per 2 persona... Plus kan dhe krevat qe hapen jane shume t

  Dibër 3 prill 21:05
  170 Lek
 • 3 foto
  Makin për paketimin e sheqerit prej 5deri10 gam
  Makina dhe vegla

  Makin për paketimin e sheqerit prej 5deri10 gam

  Makina esht e re dhe paketon sheqerë nē formē katerkëndshi prej 5 deri 10 gram dhe prodhon deri 4

  Dibër 3 prill 12:45
  5.000 €
 • 0 foto
  Enë antike e viteve1331
  Mobilje

  Enë antike e viteve1331

  Enë e perdorur qe ne kohet e perandorise osmane. E ruajtur brez pas brezi me fanatizem deri ne dit

  Dibër 2 prill 08:28
  6.500 €
 • 0 foto
  Saldatrice
  Makina dhe vegla

  Saldatrice

  Shitet Saldatrice monofaze ne gjendje te mire Pune Italjane tel 0686427679 -cmimi-100 mij

  Dibër 1 prill 18:07
  110 Lek
 • 1 foto
  Makine per larje .lavatrice pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Makine per larje .lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per paatrim kimik UNION L735E viti 2003 15kg. Makina esht ne gjendje perfekte kami ed

  Dibër 1 prill 13:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  makine akullorje
  Makina dhe vegla

  makine akullorje

  shitet makine akullorje (cattabriga) 3 fazorshe me ftohje me uje,kapaciteti 3 litra. ne gjendje pune

  Dibër 23 mars 16:54
  1.250 €
 • 3 foto
  Shitet. GROSEL  dhe. SEGANASTER
  Mobilje

  Shitet. GROSEL dhe. SEGANASTER

  Shitet GROSEL me 6 procese (3 elektromotorra) shume pak e perdorur dhe nje SEGANASTER. shume e fuqis

  Dibër 18 mars 20:54
  5.000 €
 • 3 foto
  Shitet presa per arsye mosperdorimi
  Makina dhe vegla

  Shitet presa per arsye mosperdorimi

  Shitet pres per arsye se kemi ble tjeter dhe nuk perdoret.

  Dibër 28 shkurt 18:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  makin per qepje
  Makina dhe vegla

  makin per qepje

  Makin per qepjen e tapetave Viber : +38971345456

  Dibër 11 shkurt 15:34
  500 €
 • 6 foto
  Vegla per mobileri
  Makina dhe vegla

  Vegla per mobileri

  Ne gjendje pune

  Dibër 10 shkurt 20:54
  6.500.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet
  Mobilje

  Shitet

  Shitet pista e vraprimi dhe masashatori

  Dibër 7 janar 20:34
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Dekorime

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Dibër 14 nëntor 06:38
  111 €