Durrës

Shtepi & Familje në shitje në Durrës

 • 1 foto
  Minibar klasik
  Mobilje

  Minibar klasik

  Minibar klasik me xham kristal

  Durrës Sot, 12:29
  220 €
 • 3 foto
  Dhome gjumi
  Mobilje

  Dhome gjumi

  Dhome gjumi..gjendje super perfekte.. Pa dollap. Shitet per vetem 370 euro

  Durrës Sot, 12:29
  370 €
 • 8 foto
  Shandane dekorativ
  Mobilje

  Shandane dekorativ

  Shandane prej hekuri te punuar per evente dasma dhe ditelindje me lule shum te bukua cmimi 60 euro

  Durrës Sot, 12:28
  60 €
 • 11 foto
  Abazhura
  Mobilje

  Abazhura

  Abazhura stili universal te pershtatshme per shtepi zyra lokale..xhami kristal me llampa led te perf

  Durrës Sot, 12:27
  120 €
 • 8 foto
  Komplet kolltukesh okazion
  Mobilje

  Komplet kolltukesh okazion

  Shiten komplet kolltukesh nje 3, nje 2 dhe nje tek. Jane te hapshem dhe shtrihenbehen krevat. Poshte

  Durrës Sot, 11:57
  100 €
 • 2 foto
  Shiten dyer
  Mobilje

  Shiten dyer

  Shiten dyer te perdorura 4 vjet ne gjendje shume te mire! Cmimi i diskutueshem

  Durrës Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Minibari me tre pjesë
  Mobilje

  Minibari me tre pjesë

  Minibari me tre pjesë, material inox, pasqyra, me ndricim 29.000 leke

  Durrës Sot, 10:43
  29.000 Lek
 • 5 foto
  shiten karrige + tavolina , minibar, banak
  Mobilje

  shiten karrige + tavolina , minibar, banak

  SHITEN PAJISJET E LOKALIT. Banak ftohes 2.30 m, se bashku me lavapjat inoksi 23000 leke Mi

  Durrës Sot, 10:43
  1.110.000 Lek
 • 3 foto
  Kondicioner portativ delonghi
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner portativ delonghi

  Kondicioner portativ per ambiente te ndryshme,marka delonghi pinguino i pajisur me tubat perkates dh

  Durrës Sot, 08:51
  350 €
 • 2 foto
  Shiten Karriket
  Mobilje

  Shiten Karriket

  shiten karrike drru sade Italiane te reja ne gjendje 20 cop cmimi 50€ copa vetem telefonata serioze

  Durrës Sot, 08:08
  50 €
 • 1 foto
  Shitet kriko 20 ton e re
  Makina dhe vegla

  Shitet kriko 20 ton e re

  Shitet kriko 20 ton e re 70 euro

  Durrës Sot, 08:01
  70 €
 • 3 foto
  Gjenerator 1000w 80 € okazion i pershtatshem kudo
  Makina dhe vegla

  Gjenerator 1000w 80 € okazion i pershtatshem kudo

  Gjenerator 1000w cmimi 80€ i diskutushem trasnsporti falas. Eshte pothuajse i ri shum pak i perdorur

  Durrës Sot, 08:00
  80 €
 • 8 foto
  Rafte praktike
  Mobilje

  Rafte praktike

  Rafte murale. 🛑 Per Restorante 🛑 Per zyra 🛑 Per markete dhe dyqane 🛑 Per magazina te ndryshme 🛑 Per

  Durrës Dje, 20:51
  1 Lek
 • 4 foto
  ?️ MASAZHATOR ?️
  Teknik dhe paisje

  ?️ MASAZHATOR ?️

  Shitet Masazhator per barkun dhe kembet.Sherben per tonifikimin e muskujve si forcimin e tyre.Eshte

  Durrës Dje, 20:01
  2.000 Lek
 • 6 foto
  Set çaji& kafe 1500 lek transporti falas
  Teknik dhe paisje

  Set çaji& kafe 1500 lek transporti falas

  Shiten sete çaji&kafe me ngjyra te kuqe,te zeza etj,seti perbehet nga tabakaja prej druri,çajnik

  Durrës Dje, 20:00
  1.500 Lek
 • 6 foto
  Set Çaji 1500 transport falas
  Teknik dhe paisje

  Set Çaji 1500 transport falas

  Shiten sete çaji qe vijne ne dy ngjyra,e verdhe ne krem dhe bizele e hapur.Seti perbehet nga çajniku

  Durrës Dje, 20:00
  1.500 Lek
 • 4 foto
  Ora Antike
  Teknik dhe paisje

  Ora Antike

  Shiten ore antike te ardhura nga gjermania,jane me pamje te ndryshme,shiten vetem per 2000 lek bashk

  Durrës Dje, 19:59
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Hekur Me kaldaje
  Teknik dhe paisje

  Hekur Me kaldaje

  Shitet hekur i ri me kaldaje sapo ka ardhur nga Italia,shitet vetem per 7000 lek transporti falas.

  Durrës Dje, 19:58
  7.000 Lek
 • 3 foto
  ? ROBOT KUZHINE ?
  Teknik dhe paisje

  ? ROBOT KUZHINE ?

  Robot kuzhine 750w,sherben per shtrydhjen e frutave,zarzavateve,agrumeve,grirese zarzavatesh,djathi,

  Durrës Dje, 19:58
  8.500 Lek
 • 3 foto
  OKAZION MINIBAR
  Mobilje

  OKAZION MINIBAR

  Shitet nje minibare per tv,shitet per arsye ndrrimi me te re,gjendja e mire.Shitet vetem per 12000le

  Durrës Dje, 19:57
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Nutri Bullet
  Teknik dhe paisje

  Nutri Bullet

  Shitet Nutri Bullet 1000w,eshte teknollogjia e hundit dhe eshte super e mire per te gjith ata qe e k

  Durrës Dje, 19:57
  9.000 Lek
 • 5 foto
  Brumatriçe
  Teknik dhe paisje

  Brumatriçe

  Shitet Brumatriçja 300w,kapaciteti i tasit 4 litra,cilesi maksimale,shitet vetem 5500 lek.Transporti

  Durrës Dje, 19:57
  5.500 Lek
 • 2 foto
  KOLLTUQE OKAZION
  Mobilje

  KOLLTUQE OKAZION

  Shiten nje pale kolltuqe,1cp 3she qe behet krevat dopio,1cp 2she dhe 2cp teke.Shiten per arsye ndrri

  Durrës Dje, 19:56
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Set kolltuqe
  Mobilje

  Set kolltuqe

  Shiten per arsye nderrimi ambienti,1cp dyshe dhe 2cp teke

  Durrës Dje, 19:56
  8.000 Lek
 • 0 foto
  qepena
  Materiale ndertimi

  qepena

  shes 4 qepena metalik dmth grila garazhdesh 380x370 330x370 140x 370 260x320 shiten per arsye f

  Durrës Dje, 15:02
  130.000 Lek
 • 1 foto
  Peshore Elektronike Tavoline 40 KG
  Makina dhe vegla

  Peshore Elektronike Tavoline 40 KG

  Peshore Elektronike Tavoline 40 Kg E karikueshme me bateri • Transport ne te gjithe Shqiperine

  Durrës Dje, 14:22
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Bft motor porte 24v
  Makina dhe vegla

  Bft motor porte 24v

  Bft motor porte 24 per 400 euro bashk me montim

  Durrës Dje, 14:20
  400 €
 • 2 foto
  5 Abazhure me nga 10 euro copa
  Materiale ndertimi

  5 Abazhure me nga 10 euro copa

  5 Abazhure me nga 10 euro copa

  Durrës Dje, 14:20
  10 €
 • 3 foto
  Shitet depozit 1000 litra
  Materiale ndertimi

  Shitet depozit 1000 litra

  Shitet depozit (1060) litra

  Durrës Dje, 14:19
  5.500 Lek
 • 3 foto
  Shitet Depozite Gasi 1000 Litra
  Materiale ndertimi

  Shitet Depozite Gasi 1000 Litra

  OKAZION......Shitet Depozite Gasi 1000 Litra.

  Durrës Dje, 08:09
  300 €
 • 0 foto
  Shiten Pajisje Parukerie per 4 Poste
  Mobilje

  Shiten Pajisje Parukerie per 4 Poste

  Pajisje Parukerie per 4 Poste (importuar nga Italia). 0675021302

  Durrës Dje, 08:09
  500 €
 • 2 foto
  Elektromotor me reduktor.
  Makina dhe vegla

  Elektromotor me reduktor.

  Shitet elektromotor me redoktor. Ne gjendje shume te mire.

  Durrës Dje, 06:27
  300 €
 • 3 foto
  KREVAT PER FEMIJE
  Mobilje

  KREVAT PER FEMIJE

  krevat per femije me tundje dhe me sirtare per rroba e femijes. krevati eshte pothuajse i ri eshte p

  Durrës Dje, 04:51
  80 €
 • 4 foto
  Kaliber Elektronik
  Makina dhe vegla

  Kaliber Elektronik

  Shitet per arsye mosperdorimi Kaliber Elektronik. Materjali fiber Carboni. Cmimi 10 mij lek te vjetr

  Durrës 26 tetor 23:30
  10 Lek
 • 0 foto
  dhome gjumi
  Mobilje

  dhome gjumi

  dollap 3 kanate me rreshqitje, 2 komodina, komo

  Durrës 26 tetor 22:42
  65.000 Lek
 • 1 foto
  Kalorifer fuego
  Teknik dhe paisje

  Kalorifer fuego

  Fuego 11 element 2000w. i perdorur shum pak

  Durrës 26 tetor 22:30
  3.500 Lek
 • 8 foto
  Shitet kaldaje per sisteme ngrohje industriale
  Teknik dhe paisje

  Shitet kaldaje per sisteme ngrohje industriale

  Shitet kaldaje per sisteme ngrohje industriale, e kompletuar me vapolizator me gaz, e perdorur shume

  Durrës 26 tetor 20:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Brumatriçe shtepie 4L
  Teknik dhe paisje

  Brumatriçe shtepie 4L

  Shitet brumatriçe per shtepi 300w ,kapaciteti 4L super.

  Durrës 26 tetor 20:14
  5.500 Lek
 • 1 foto
  Shiten materjale ndertim
  Materiale ndertimi

  Shiten materjale ndertim

  Shesim materjale ndertimi per karpentieri. Binar suedez te gjith numrat. Derras suedeze. Skela 2.4

  Durrës 26 tetor 19:55
  1 €
 • 2 foto
  Okazion Set Kolltuqe 3+2+1+1
  Mobilje

  Okazion Set Kolltuqe 3+2+1+1

  Shiten kolltuqet bashke me tavolinen e mesit per arsye nderrimi dhe arredimi.

  Durrës 26 tetor 19:39
  20.000 Lek
 • 2 foto
  2 tresha qe shtrihen
  Mobilje

  2 tresha qe shtrihen

  Shiten 2 tresha qe shtrihen ne gjendje perfekte si te re per Sallon

  Durrës 26 tetor 18:25
  130 €
 • 7 foto
  Fluke True Rms (Posta Falas)Modele te Ndryshme
  Makina dhe vegla

  Fluke True Rms (Posta Falas)Modele te Ndryshme

  Fluke 325 True Rms Fluke T110 Professional Fluke T130 Professional Fluke 101 Professional cel 06

  Durrës 26 tetor 15:37
  85 €
 • 1 foto
  Stanley FatMax Akku-Kombihammer
  Makina dhe vegla

  Stanley FatMax Akku-Kombihammer

  Stanley FatMax Akku-Kombihammer SDS-plus Brushless FMCD900M2S I perdorur por ne gjenje shum te mir

  Durrës 26 tetor 14:55
  130 €
 • 1 foto
  Trapan Dewalt
  Makina dhe vegla

  Trapan Dewalt

  Trapan Dewalt 800w I perdorur por ne gjenje shume te mire

  Durrës 26 tetor 14:55
  120 €
 • 1 foto
  Trapan Makita
  Makina dhe vegla

  Trapan Makita

  Shitet trapan makita i perdorur por ne gjenje shum te mire

  Durrës 26 tetor 14:55
  60 €
 • 0 foto
  Vidiator AEG BSB 14G 14v plus 2 Bateri
  Makina dhe vegla

  Vidiator AEG BSB 14G 14v plus 2 Bateri

  Vidiator AEG BSB 14G 14v plus 2 Bateri Gjenja 10/10

  Durrës 26 tetor 14:54
  110 €
 • 3 foto
  Stanley Intelli Tools – TLM 99 True Laser Measure
  Makina dhe vegla

  Stanley Intelli Tools – TLM 99 True Laser Measure

  Lazer meter stanley

  Durrës 26 tetor 14:54
  60 €
 • 3 foto
  Shitet mobilimi i nje Bari modern
  Mobilje

  Shitet mobilimi i nje Bari modern

  Shiten poltronat,Tavolinat,Banaku i nje ish aktiviteti Bar Pasticeri. Ne gjendje perfekte. 1 mije

  Durrës 26 tetor 12:29
  1.000 €
 • 1 foto
  Sobe me gaz
  Teknik dhe paisje

  Sobe me gaz

  NE GJENDJE PERFEKTE

  Durrës 26 tetor 09:43
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Peshore 100 / 300 KG ❗️ OFERTE ❗️
  Makina dhe vegla

  Peshore 100 / 300 KG ❗️ OFERTE ❗️

  Peshore te palosshme metalike 100 KG - 3.200 Leke ❗️ 300 KG - 5.200 Leke ❗️ Bejme transp

  Durrës 26 tetor 09:35
  3.200 Lek