Durrës

Shtepi & Familje në shitje në Durrës

 • 5 foto
   Hapse gomash profesionale
  Makina dhe vegla

  Hapse gomash profesionale

  Shitet hapse gomash profesionale me krah full. Kap nga disk 13\" deri ne 24\".Hapsja eshte ne gjendj

  Durrës Dje, 22:58
  1.700 €
 • 1 foto
  KOMPRESOR SILENCIOZ (me vide) 15 KW (pa bombel)
  Makina dhe vegla

  KOMPRESOR SILENCIOZ (me vide) 15 KW (pa bombel)

  Shitet kompresor silencioz me vide shum i fuqishem per fabrika e servise .Aktualisht eshte ne pune

  Durrës Dje, 22:58
  2.000 €
 • 5 foto
  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
  Makina dhe vegla

  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

  Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa

  Durrës Dje, 22:48
  25 Lek
 • 5 foto
  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
  Teknik dhe paisje

  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

  Tregtojm Mbrojtesa nga Tensjoni i Ulet dhe i Larte ,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin s

  Durrës Dje, 22:48
  25 Lek
 • 5 foto
  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
  Materiale ndertimi

  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

  Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte ,Jan komponent te cilet montohet ne kuader zen v

  Durrës Dje, 22:48
  25 Lek
 • 5 foto
  Fluke 325 True Rms (I Ri)
  Materiale ndertimi

  Fluke 325 True Rms (I Ri)

  Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Cmimi 185 Euro. Cel 069 73 09 899

  Durrës Dje, 22:47
  185 €
 • 4 foto
  Voltemeter(Mates Tensioni)
  Makina dhe vegla

  Voltemeter(Mates Tensioni)

  Shes Mates Tensioni (Voltmeter) Mjafton ta vendosni ne Prizen e shtepis dhe menjehere ju tregon tens

  Durrës Dje, 22:46
  5 Lek
 • 4 foto
  Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)
  Materiale ndertimi

  Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)

  Shesim Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz adhe 3 Fazor .Mund ta montoni ne kuader sh

  Durrës Dje, 22:46
  30 Lek
 • 4 foto
  Mates Elektronik (Mono Faz +3 Fazor)
  Makina dhe vegla

  Mates Elektronik (Mono Faz +3 Fazor)

  Tregtojm Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz dhe 3 Fazor per shtepia .Mund ta montoni

  Durrës Dje, 22:46
  30 Lek
 • 3 foto
  Voltmeter (Mates Tensioni)
  Materiale ndertimi

  Voltmeter (Mates Tensioni)

  Shes Mates Tensioni (Voltmeter) Mjafton ta vendosni ne Prizen e shtepis dhe menjehere ju tregon ten

  Durrës Dje, 22:46
  10 Lek
 • 6 foto
  (Sahat)Mates Energjie Elektrike
  Makina dhe vegla

  (Sahat)Mates Energjie Elektrike

  Tregoj Mates energjie Elektrike (Sahat)kwh. Matesit jan te rinj dhe jepen me Garanci. Mates Monofaz

  Durrës Dje, 22:46
  30 Lek
 • 5 foto
  Mates Energjie Elektrike(Sahat)
  Materiale ndertimi

  Mates Energjie Elektrike(Sahat)

  Tregoj Mates energjie Elektrike (Sahat)kwh. Matesit jan te rinj dhe jepen me Garanci. Mates Monofaz

  Durrës Dje, 22:46
  30 Lek
 • 4 foto
  Rele Kohe per (Ndricim Shkalle.)
  Makina dhe vegla

  Rele Kohe per (Ndricim Shkalle.)

  Tregtojme Rele Kohe(0.5 Deri 20Min) per Ndricim Shakalle por qe munde ta perdoresh edhe per te ven

  Durrës Dje, 22:45
  15 Lek
 • 4 foto
  Kontaktora (Leshusa) 16A/20A/25A/40A
  Makina dhe vegla

  Kontaktora (Leshusa) 16A/20A/25A/40A

  Kontaktora (Leshusa)te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor 16A- 13 mij lek.(Te vjetra) Kontaktor 20A-

  Durrës Dje, 22:45
  13 Lek
 • 4 foto
  Kontaktora(Leshusa) 16A/20A/25A/40A
  Materiale ndertimi

  Kontaktora(Leshusa) 16A/20A/25A/40A

  Tregtoj Kontaktora (Leshusa) te amperazheve te ndryshme. Kontaktor 16A- 13 mij lek.(Te vjetra) Konta

  Durrës Dje, 22:45
  13 Lek
 • 3 foto
  Rele Kohe per (Ndricim Shkalle)220V 16A
  Materiale ndertimi

  Rele Kohe per (Ndricim Shkalle)220V 16A

  Tregtojme Rele Kohe(0.5 Deri 20Min) per Ndricim Shakalle por qe munde ta perdoresh edhe per te ven n

  Durrës Dje, 22:45
  15 Lek
 • 6 foto
  Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)
  Materiale ndertimi

  Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)

  Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose edhe nga

  Durrës Dje, 22:45
  1.000 Lek
 • 6 foto
   Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)
  Makina dhe vegla

  Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)

  Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose duke cf

  Durrës Dje, 22:45
  1.000 Lek
 • 2 foto
  Sonoff Wireless(4 Kanale)
  Makina dhe vegla

  Sonoff Wireless(4 Kanale)

  Tregtoj Sonoff Wi fi me 4 Kanale qe do te thote mund te komandoni deri ne 4 aparatura te ndryshme nj

  Durrës Dje, 22:45
  30 Lek
 • 2 foto
  Sonoff Wireless( 4 Kanale) Ndezje nga Telefoni
  Materiale ndertimi

  Sonoff Wireless( 4 Kanale) Ndezje nga Telefoni

  Tregoj Sonoff Wi fi me 4 Kanale qe do te thote mund te komandoni deri ne 4 aparatura njekohesisht.

  Durrës Dje, 22:45
  30 Lek
 • 4 foto
  Salvavita 10A/16A/20A/25A/32A/40A
  Makina dhe vegla

  Salvavita 10A/16A/20A/25A/32A/40A

  Tregtoj Salvavita te Reja.10A/16A/20A/25A/32A/40A Cmimi 15 lek copa me shumic kan cmim tjeter.

  Durrës Dje, 22:43
  15 Lek
 • 2 foto
  Automat 4 Polar (80A/100A/125A)
  Makina dhe vegla

  Automat 4 Polar (80A/100A/125A)

  Tregtoj Automat 4 polar te ngarkesave te ndryshme. Automat 4 Polar 80A - 30 mij lek te vjetra. Aut

  Durrës Dje, 22:43
  30 Lek
 • 2 foto
  Automat 4Polar (80A/100A/125A)
  Materiale ndertimi

  Automat 4Polar (80A/100A/125A)

  Tregtoj Automat 4 polar te ngarkesave te ndryshme. Automat 4 Polar 80A - 30 mij lek te vjetra. Autom

  Durrës Dje, 22:43
  30 Lek
 • 5 foto
  Automat Per Nderrim Linje
  Materiale ndertimi

  Automat Per Nderrim Linje

  Tregtojm Automat per Nderrim Linje Automatike dhe Manuale: Automat Nderrim Linje 63A- 20 mij lek te

  Durrës Dje, 22:43
  20 Lek
 • 1 foto
  Banak
  Mobilje

  Banak

  Shes banak druri me tre sirtare dhe hapesire ne dy ane per te mbajtur materiale te ndryshme,banaku e

  Durrës Dje, 22:42
  11.000 Lek
 • 3 foto
  Priza me Gradim (1 deri 10 ore)
  Makina dhe vegla

  Priza me Gradim (1 deri 10 ore)

  Tregtoj Priza me Gradim nga 1 deri ne 10 ore. Jan shum.te thjeshta ne perdorim mjafton ta vendosni n

  Durrës Dje, 22:42
  10 Lek
 • 3 foto
  Priza me Gradim (1 deri 10 ore)
  Materiale ndertimi

  Priza me Gradim (1 deri 10 ore)

  Tregtoj Priza me Gradim nga 1 deri ne 10 ore. Jan shum.te thjeshta ne perdorim mjafton ta vendosni n

  Durrës Dje, 22:42
  12 Lek
 • 1 foto
  Shitet dhome gjumi me porosi
  Mobilje

  Shitet dhome gjumi me porosi

  Shitet dhome gjumi me porosi per arsye emigracioni.Per me shum info kontaktoni.

  Durrës Dje, 21:38
  1.000 €
 • 10 foto
  shiten betoforma te verha dhe te zeza
  Materiale ndertimi

  shiten betoforma te verha dhe te zeza

  shiten materiale ndertimi per mbyllje bisnesi betoforma te verdha 3 metra te gjata 50 te gjera

  Durrës Dje, 21:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorra per frigorifer te vegjel
  Makina dhe vegla

  Motorra per frigorifer te vegjel

  Shiten motorra frigoriferesh te ndrysem te ardhurnga gjermanija te perdoerur po ne gjendje te mir te

  Durrës Dje, 21:06
  30 €
 • 0 foto
  Shes tjegulla te vjetra
  Materiale ndertimi

  Shes tjegulla te vjetra

  Shes tjegulla te vjetra

  Durrës Dje, 21:01
  1 Lek
 • 1 foto
  Shitet Pompe Uji okazion
  Materiale ndertimi

  Shitet Pompe Uji okazion

  Shitet Pompe uji qe punon me benzine per arsye mosperdorimi.

  Durrës Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet tavoline vibruese me elektromotor.
  Makina dhe vegla

  Shitet tavoline vibruese me elektromotor.

  Shitet tavoline vibruese me elektromotor. Cel 0682068059

  Durrës Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet vinc per ngarkim shkarkim materiale/Mallra
  Materiale ndertimi

  shitet vinc per ngarkim shkarkim materiale/Mallra

  shitet vinc levizes per ngarkim shkarkim materialesh/mallrash ne lartesi me kapacitet 300 kilogram

  Durrës Dje, 20:36
  650 €
 • 0 foto
  Okazion Vida zgjatuese dhe regjistruese per skela
  Materiale ndertimi

  Okazion Vida zgjatuese dhe regjistruese per skela

  Shiten, Vida zgjatuese dhe regjistruese, per puntela dhe skela, Gjatesia 100 cm, cope 34. 0682068

  Durrës Dje, 20:36
  700 Lek
 • 0 foto
  Varese tavani bronxi per kartonxhes
  Materiale ndertimi

  Varese tavani bronxi per kartonxhes

  Varese tavani bronxi + fiksuesen niveluese ( 4 lidhje tela+ 4 kutija ). 1 cope varese,komplete = 30

  Durrës Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lavatesti dhe karrikja
  Mobilje

  Shitet lavatesti dhe karrikja

  Shiteten per arsyje mbyllje biznezi jan te perdorura 1 vit lavatesti esht qeramik ne mjajtur mire sh

  Durrës Dje, 20:32
  500 €
 • 0 foto
  Fenere me Vajguri ANTIK
  Mobilje

  Fenere me Vajguri ANTIK

  Shes fenere me vajguri shume i vecante dhe Antik per me shume informacion cel 0676865206

  Durrës Dje, 19:35
  50 €
 • 0 foto
  Radio me llampa Antike
  Mobilje

  Radio me llampa Antike

  Shes radio me llampa Antike 25 Vjetori ne gjendje pune totalish e restauruar !! Gjendje PERFEKTE GRA

  Durrës Dje, 19:34
  100 €
 • 2 foto
  Masazhator per syte
  Teknik dhe paisje

  Masazhator per syte

  Shitet masazhator per syte.Magnetet qe ka sherbejne edhe per heqjen e rrullave te syve dhe per relak

  Durrës Dje, 18:53
  4.000 Lek
 • 3 foto
  Termometer infra
  Teknik dhe paisje

  Termometer infra

  Shiten nje termometer trupi per femije dhe per te rritur qe mat temperaturen pa e prekur trupin si d

  Durrës Dje, 18:53
  20 €
 • 2 foto
  Kamalec per invalide
  Teknik dhe paisje

  Kamalec per invalide

  Shitet nje kamalec me rrota per mjerez me probleme ne ecje.

  Durrës Dje, 18:52
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Radiobebe
  Teknik dhe paisje

  Radiobebe

  SHitet radio per bebe e pa perdorur me ze dhe ndriçim nga dhoma ne dhome ka nje distance me shume se

  Durrës Dje, 18:52
  1.500 Lek
 • 1 foto
  ERTOGRULI
  Mobilje

  ERTOGRULI

  Ikonat e keshtjellave te pushtuara nga Ertugruli

  Durrës Dje, 18:51
  20 €
 • 1 foto
  Set kolltuqe
  Mobilje

  Set kolltuqe

  Shiten per arsye nderrimi ambienti,1cp dyshe dhe 2cp teke

  Durrës Dje, 18:51
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet stampe pusete 40x40 cm
  Materiale ndertimi

  Shitet stampe pusete 40x40 cm

  Per arsye mbyllje aktiviteti shitet ne gjendje shume te mire stampe pusete 40cmx40cm +stampe kapaku

  Durrës Dje, 17:05
  600 €
 • 5 foto
  Shiten Nen kosto per arsye mbyllje aktiviteti
  Materiale ndertimi

  Shiten Nen kosto per arsye mbyllje aktiviteti

  Per arsye mbyllje aktiviteti shiten nen kosto artikujt si me poshte: Pllaka 6x10x20 gri, Pllaka 6x1

  Durrës Dje, 17:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet stampe per
  Materiale ndertimi

  Shitet stampe per

  Per arsye mbyllje aktiviteti shitet ne gjendje shume te mire “STAMPE PER BORDURA 12/15xH25 prej 8

  Durrës Dje, 16:57
  400 €
 • 1 foto
  Shitet stampe per pusete 70x70cm
  Materiale ndertimi

  Shitet stampe per pusete 70x70cm

  Per arsye mbyllje aktiviteti shiten ne gjendje shume te mire stampe pusete 70cmx70cm e blere e re ne

  Durrës Dje, 16:57
  600 €
 • 1 foto
  Shitet vinc elektrik per ndertim+krahun mbajtes
  Makina dhe vegla

  Shitet vinc elektrik per ndertim+krahun mbajtes

  Shitet vinc elektrik (tre fazor) bashke me krahun mbajtes. Vinci eshte i markes E.C.E . Modeli M290

  Durrës Dje, 16:57
  300 €