Elbasan

Shtepi & Familje në shitje në Elbasan

 • 8 foto
  Shiten okazion 3 tavolina 150 €
  Mobilje

  Shiten okazion 3 tavolina 150 €

  Shiten per arsyje mospordorimi

  Elbasan Dje, 20:54
  150 €
 • 2 foto
  Mitsubishi Electric MSZ-HR50VF/MUZ-HR50VF A++/A+++
  Teknik dhe paisje

  Mitsubishi Electric MSZ-HR50VF/MUZ-HR50VF A++/A+++

  Super Condizioner Mitsubishi inverter 2019. R32

  Elbasan Dje, 20:18
  1.080 €
 • 3 foto
  Shitet sharr elektrobango 200 euro.
  Materiale ndertimi

  Shitet sharr elektrobango 200 euro.

  Sharra esht ne gjendie shum te mir , shum pak e perdorur per me teper na kontaktoni 0692446717 ,ose

  Elbasan Dje, 19:26
  200 €
 • 5 foto
  Punto Freza
  Makina dhe vegla

  Punto Freza

  Punto freza te reja te pa perdorura.....puntot jam me 4 teh....te markes Uop italiane freza jan per

  Elbasan Dje, 18:38
  30 €
 • 3 foto
  Kondicioner ftohes 12000
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner ftohes 12000

  Eshte ne gjendje pune,e kam mar ne Zvicer,por nuk me pershtatet me ambjentin.Te dhenat i keni aty,pe

  Elbasan Dje, 15:17
  200 Lek
 • 3 foto
  Trapan BOSCH
  Materiale ndertimi

  Trapan BOSCH

  Shitet trapan bosch Cmimi i shitjes 5000 leke

  Elbasan Dje, 15:05
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten 6 komplete tavolina plus karrige
  Mobilje

  Shiten 6 komplete tavolina plus karrige

  Shiten 6 komplete tavolina plus karrige te kompletuara 1 muaj te perdorura 100 % drru te punuara kur

  Elbasan Dje, 12:19
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Oferte Detektor tymi smoke detector
  Teknik dhe paisje

  Oferte Detektor tymi smoke detector

  Oferte! Vetem per 1200 Leke Detektor tymi është projektuar për të zbuluar tym konkret i cili është i

  Elbasan Dje, 12:09
  1.200 Lek
 • 2 foto
  INVERTER 12V - 230V VOLTCRAFT 150 WATT
  Teknik dhe paisje

  INVERTER 12V - 230V VOLTCRAFT 150 WATT

  VOLTCRATF 150WATT I RI Të dhënat teknike Frekuenca e daljes 50 Hz Inputet

  Elbasan Dje, 12:05
  4.500 Lek
 • 11 foto
  Peshore Elektronike Profesionale M&M Topuzi
  Materiale ndertimi

  Peshore Elektronike Profesionale M&M Topuzi

  Peshore Elektronike Profesionale ! Me permasa 30x30, 50x50 , 60x90 , 100x100 , 150x150 , 200x200 ,

  Elbasan Dje, 10:49
  1 €
 • 0 foto
  Makineri per lavazh
  Makina dhe vegla

  Makineri per lavazh

  GALTERÄ°O/Makineri per lavazh

  Elbasan Dje, 01:52
  890 €
 • 3 foto
  MIDEA INVERTER 12 000 btu A++
  Teknik dhe paisje

  MIDEA INVERTER 12 000 btu A++

  OKAZIONNNN !!! MIDEA RF New MS12FU-12HRDN1-QRD0GW 12000 Btu Inverter A ++ / A ++ me jonizues Kondi

  Elbasan 21 korrik 15:04
  370 €
 • 2 foto
  Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ50VA 18btu inverter A+
  Teknik dhe paisje

  Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ50VA 18btu inverter A+

  Lloji: Inverter Efikasiteti i ftohjes: 5.0 (1.3-5.0) kW Efikasiteti i nxehtësisë: 5.4 (1.4-6.5) kW K

  Elbasan 21 korrik 15:04
  899 €
 • 0 foto
  Kond fujitsu inverter 9-12-18-24btu A+++
  Teknik dhe paisje

  Kond fujitsu inverter 9-12-18-24btu A+++

  kondizioner te markave me te mira ne treg..., Fujitsu,mitsubishi midea etjjjj cmime konkurese ne tr

  Elbasan 21 korrik 15:03
  499 €
 • 0 foto
  F&u FUNAI 48000btu inverter...A+
  Teknik dhe paisje

  F&u FUNAI 48000btu inverter...A+

  Modaliteti i gjumit. Ky funksion automatikisht rregullon temperaturën e dhomës Funksioni automatik i

  Elbasan 21 korrik 15:03
  1.499 €
 • 2 foto
  Climatizzatore Daikin Sensira FTXF50A 18´ 32 A++
  Teknik dhe paisje

  Climatizzatore Daikin Sensira FTXF50A 18´ 32 A++

  Super Condizioner! Super cmim! Climatizzatore Daikin Sensira FTXF50A 18000 R-32 A++ Wi-Fi 2018 Emri

  Elbasan 21 korrik 15:03
  999 €
 • 1 foto
  Mitsubishi electric. MSZ/MUZ-HJ25VA inverter 9.000
  Teknik dhe paisje

  Mitsubishi electric. MSZ/MUZ-HJ25VA inverter 9.000

  SUPER CONDIZIONER MITSUBISHI INVERTER 9000 btu! SUPER CMIM. Me i lire ne te gjithe rajoni. Prodhim p

  Elbasan 21 korrik 15:03
  550 €
 • 0 foto
  DAIKIN Siesta 9btu ATXN-25NB9
  Teknik dhe paisje

  DAIKIN Siesta 9btu ATXN-25NB9

  Programoni fillimin ose ndalimin e kondicionerit tuaj në kohën që dëshironi dhe shijoni ambient të p

  Elbasan 21 korrik 15:03
  520 €
 • 1 foto
  OKAZION Fujitsu inverter 12 btu A+++
  Teknik dhe paisje

  OKAZION Fujitsu inverter 12 btu A+++

  Condizioner Fujisu! Marka me e mire dhe me e njohur ne tregun e condition! I ardhur nga greqia! Cmi

  Elbasan 21 korrik 15:03
  530 €
 • 1 foto
  Haier Tundra Green Wi-Fi Ready, R32 AS25TABHRA
  Teknik dhe paisje

  Haier Tundra Green Wi-Fi Ready, R32 AS25TABHRA

  Kondicionere Haier 09 btu A++ per nje siperfaqe deri 20 m katrore....... super condicionere,,,,,,,2

  Elbasan 21 korrik 15:03
  390 €
 • 1 foto
  MIDEA 24``btu inverter A+++ GAZ R32 2018
  Teknik dhe paisje

  MIDEA 24``btu inverter A+++ GAZ R32 2018

  SUPER CONDIZIONER::::MIDEA 24'' Prodhimi per BE-ne,,,,,modeli i ri me gaz R32 SUPER CMIM::::::SUPER

  Elbasan 21 korrik 15:02
  830 €
 • 3 foto
  Mitsubishi 12 btu inverter MSZ/MUZ-HJ35VA
  Teknik dhe paisje

  Mitsubishi 12 btu inverter MSZ/MUZ-HJ35VA

  super condizoner.....super cmim!!!

  Elbasan 21 korrik 15:02
  549 €
 • 1 foto
  Daikin FTXF50A/RXF50A A++ Sensira
  Teknik dhe paisje

  Daikin FTXF50A/RXF50A A++ Sensira

  Super Daikin.....

  Elbasan 21 korrik 15:02
  1.100 €
 • 0 foto
  FUJITSU ABYG18LVTB Κλιματιστικά Inverter A++
  Teknik dhe paisje

  FUJITSU ABYG18LVTB Κλιματιστικά Inverter A++

  super klima.....marka me mire ne bote. made in japan, garancia 5 vjet. cmimi i padiskutushem.

  Elbasan 21 korrik 14:53
  1.299 €
 • 0 foto
  DAIKIN 12btuFTXF35A-RXF35A INVERTER Gaz R32
  Teknik dhe paisje

  DAIKIN 12btuFTXF35A-RXF35A INVERTER Gaz R32

  SUPER DAIKIN INVERTER GAZ R32 ME A++

  Elbasan 21 korrik 14:53
  570 €
 • 1 foto
  Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ60VA 24btu
  Teknik dhe paisje

  Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ60VA 24btu

  super condizioner... 24 btu invereter super mallll. Made in Tajlande super cmim....me i lire ne te

  Elbasan 21 korrik 14:53
  1.150 €
 • 0 foto
  Fujisu inverter 18 btu A+++ ofertaaa
  Teknik dhe paisje

  Fujisu inverter 18 btu A+++ ofertaaa

  Super condizioner...! Super cmim! Cmimi i padiskutushem!

  Elbasan 21 korrik 14:52
  950 €
 • 0 foto
  FUJITSU ABYG24LVTA Inverter - LV Series 24.000 btu
  Teknik dhe paisje

  FUJITSU ABYG24LVTA Inverter - LV Series 24.000 btu

  FUJITSU ABYG24LVTA Κλιματιστικά Δαπέδου/Οροφής Inverter - LV Series 24.000

  Elbasan 21 korrik 14:52
  1.450 €
 • 0 foto
  Sharp inverter 09btu A+++ AY-X9UEZ
  Teknik dhe paisje

  Sharp inverter 09btu A+++ AY-X9UEZ

  super condizionere..... super inverter......09 btu per nje siperfaqe deri ne 25 m katrore

  Elbasan 21 korrik 14:36
  399 €
 • 1 foto
  Fujitsu AOYG30LAT4 Inverter Air conditioner 30.000
  Teknik dhe paisje

  Fujitsu AOYG30LAT4 Inverter Air conditioner 30.000

  Fujitsu AOYG30LAT4 Inverter Air conditioner 30.000btu outdoor unit for multi. Super malll...me lire

  Elbasan 21 korrik 14:36
  1.470 €
 • 0 foto
  Fujitsu multi inverter 9+9+9.24000 btu Classe A+
  Teknik dhe paisje

  Fujitsu multi inverter 9+9+9.24000 btu Classe A+

  Climatizzatore Condizionatore Fujitsu Trial Split inverter serie LM 9+9+12 U.E.24000 btu Classe A++

  Elbasan 21 korrik 14:36
  1.999 €
 • 0 foto
  Miele WCE670 WCS TDos WiFi A+++ 8kg
  Teknik dhe paisje

  Miele WCE670 WCS TDos WiFi A+++ 8kg

  super lavatrice..... miele.....vetem miele! super oferte.

  Elbasan 21 korrik 14:36
  999 €
 • 1 foto
  MIELE TCE 530 WP Active plus 8kg A+++
  Teknik dhe paisje

  MIELE TCE 530 WP Active plus 8kg A+++

  Super malll.....

  Elbasan 21 korrik 14:36
  1.100 €
 • 0 foto
  Mitsubishi18 btu MSZ/MUZ-AP50VG A++ R32
  Teknik dhe paisje

  Mitsubishi18 btu MSZ/MUZ-AP50VG A++ R32

  Super Condizioner... modeli dhe prodhimi i fundit, R32.

  Elbasan 21 korrik 14:36
  1.450 €
 • 1 foto
  Furre inkaso italiane
  Teknik dhe paisje

  Furre inkaso italiane

  furre inkaso.....ne gjendje shume te mire.....

  Elbasan 21 korrik 14:22
  5.000 Lek
 • 1 foto
   MIKROVALE SAMSUNG MG23F301TAS
  Teknik dhe paisje

  MIKROVALE SAMSUNG MG23F301TAS

  Samsung MG23F301TAS. Kapaciteti 23 litra Fuqia mikrovalë 800 W Power Grill 1100W Sistemi i Kontrolli

  Elbasan 21 korrik 14:22
  125 €
 • 1 foto
  PIANURE Electrolux EHT60235K 2gaz+2korent
  Teknik dhe paisje

  PIANURE Electrolux EHT60235K 2gaz+2korent

  super pianure....qeramike xhami...orgjinale shume pak e perdorur..... Made in Italy... 2 gaz = 2 ko

  Elbasan 21 korrik 14:22
  250 €
 • 1 foto
  Lavatrice Beko
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Beko

  Lavatricja ka 3 vjet garanci jepet bashke me faturen e blerjes kapaciteti 5litra klasi energjise A+

  Elbasan 21 korrik 14:21
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Bosch WAN24068GR 8kg me 1200 rrot A+++
  Teknik dhe paisje

  Bosch WAN24068GR 8kg me 1200 rrot A+++

  super lavatrice,,,super cmim!!! Me lire ne te gjithe tregun shqiptar...marka bosch, marre ne greqi

  Elbasan 21 korrik 14:18
  440 €
 • 2 foto
  Miele WDB 030 WCS Eco 7kg A+++ 1400 giro
  Teknik dhe paisje

  Miele WDB 030 WCS Eco 7kg A+++ 1400 giro

  Super lavatrice......me e mira nga te gjitha.... Vetem per njerezit qe kerkojne kualitet dhe cilesi.

  Elbasan 21 korrik 14:18
  799 €
 • 2 foto
  BOSCH WAW24420GR 9kg A+++
  Teknik dhe paisje

  BOSCH WAW24420GR 9kg A+++

  LAVATRICE.....ORGJINALE BOSCH. Made i Germany. Made i Germany Made i Germany Made i Germany.... Gara

  Elbasan 21 korrik 14:18
  650 €
 • 2 foto
  Miele Complete C3 Jubilee EcoLine SGSP3
  Teknik dhe paisje

  Miele Complete C3 Jubilee EcoLine SGSP3

  Super fshese.....marka me e mire ne bote.

  Elbasan 21 korrik 14:17
  230 €
 • 0 foto
  MIELE TDB 230 WP D LW ACTIVE
  Teknik dhe paisje

  MIELE TDB 230 WP D LW ACTIVE

  tharese miele.....super

  Elbasan 21 korrik 14:17
  850 €
 • 0 foto
  Bosch BA51FN00 (HBA513BS00 + PKE645D17E)
  Teknik dhe paisje

  Bosch BA51FN00 (HBA513BS00 + PKE645D17E)

  Super furre inkaso Bosch + pianure qeramike me touch Made in Germany Prodhimi per BE. Garancia 2 v

  Elbasan 21 korrik 14:17
  699 €
 • 0 foto
  Bosch HBG656BS1 Made in Germany
  Teknik dhe paisje

  Bosch HBG656BS1 Made in Germany

  Super furre stufe incaso Bosch!!! Made in Germany.... do kurseni 200€ nga cmimi aktual i mallit... s

  Elbasan 21 korrik 14:17
  730 €
 • 1 foto
  Tefal PRO EXPRESS ULTIMATE GV9591
  Teknik dhe paisje

  Tefal PRO EXPRESS ULTIMATE GV9591

  super hekur..... 8 bar Made in france. Pjatë shumë e hollë Durilium AirGlide Autoclean Me teknologji

  Elbasan 21 korrik 14:17
  280 €
 • 4 foto
  Haier 12" koka kondizioneri
  Teknik dhe paisje

  Haier 12" koka kondizioneri

  Koka kondizioneri 9"+12"...,etj

  Elbasan 21 korrik 14:17
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Miele H2265B + KM5600
  Teknik dhe paisje

  Miele H2265B + KM5600

  super mallll....vetem miele, me e mire ne bote.....

  Elbasan 21 korrik 14:17
  1.250 €
 • 0 foto
  Pianure Bosch PKE645B17E MADE IN GERMANY
  Teknik dhe paisje

  Pianure Bosch PKE645B17E MADE IN GERMANY

  Pllakë qeramike autonome 4-vendëshe, Serie | 4 Pllakë me shpejtësi të lartë, Kontroll me prekje me 1

  Elbasan 21 korrik 14:17
  270 €
 • 0 foto
  Gjenerator 22 KW
  Makina dhe vegla

  Gjenerator 22 KW

  Gjenerator 22 Kw. Ne gjendje super. Bateri e re. Filtra vaji te nderruara rregullisht. Eshte blerr i

  Elbasan 21 korrik 09:36
  4.900 €