Ferizaj

Shtepi & Familje në shitje në Ferizaj

 • 6 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRITOR

  Ferizaj Sot, 08:48
  37 €
 • 0 foto
  Aksesor për kuzhinë, KITCHEN TOWER
  Mobilje

  Aksesor për kuzhinë, KITCHEN TOWER

  EUROSWISS në bashkëpunim me brendin e mirënjohur zvicëran PEKA, sot ju prezanton me një dizajn kompa

  Ferizaj Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten nxemjet
  Teknik dhe paisje

  Shiten nxemjet

  Shiten dy nxemje 3500 w , nxemjet jane ne gjendje te rregullt te gatshme per perdorim

  Ferizaj Sot, 08:47
  130 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI OFERT SPECIALE 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI OFERT SPECIALE 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRIT

  Ferizaj Sot, 08:47
  37 €
 • 3 foto
  Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shporet

  Shitet shporeti ne gjendje te rregullt

  Ferizaj Sot, 08:46
  170 €
 • 0 foto
  Rrethorja WHEEL PRO
  Mobilje

  Rrethorja WHEEL PRO

  Aksesor Gjerman nga EURO SWISS. Rrethorja WHEEL PRO është aksesor i cili lehtëson qasjen në qoshin

  Ferizaj Sot, 08:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten reflektoret
  Mobilje

  Shiten reflektoret

  Shiten 30 reflektor 400 wat ne gjendje te rregullt te gatshem per perdorim

  Ferizaj Sot, 08:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tehu i sharrës, LEUCO
  Makina dhe vegla

  Tehu i sharrës, LEUCO

  Me anë të bashkëpunimit me kompaninë e njohur \"LEUCO\", EURO SWISS ju prezanton me tehat e kualitet

  Ferizaj Sot, 08:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kënd magjik për kuzhinë, PEKA
  Mobilje

  Kënd magjik për kuzhinë, PEKA

  Me produktet e EUROSWISS, çdo kënd i shtëpisë suaj bëhet funksional! Bashkëpunëtori lider i produkt

  Ferizaj Sot, 08:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shportë për mbeturina, EURO-FLEXX
  Mobilje

  Shportë për mbeturina, EURO-FLEXX

  SHPORTAT MÜLLEX MUND T\'I GJENI VETËM NË EUROSWISS. Janë me të vërtetë të mahnitshme, shportat e ll

  Ferizaj Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma gjumi viber+383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma gjumi viber+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Ferizaj Sot, 08:43
  550 €
 • 3 foto
  Aksesor per kuzhine, Snello
  Mobilje

  Aksesor per kuzhine, Snello

  Produktet Peka të kualitetit zvicëran për hapësirat e kuzhinave tuaja, do t\'i gjeni vetëm në EUROSW

  Ferizaj Sot, 08:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prese per furnir
  Makina dhe vegla

  Prese per furnir

  Prese per furnir e markes Steinemann Tavolina e punes 2200x1250mm

  Ferizaj Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Ferizaj Sot, 08:41
  599 €
 • 1 foto
  Plastika të lugëve, ELCO
  Mobilje

  Plastika të lugëve, ELCO

  Ju meritoni që kuzhina juaj t\'i ketë të gjitha hapësirat e duhur, për një organizim ideal brenda çd

  Ferizaj Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,te

  Ferizaj Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Frigorifer për Kombi TERMO KING - Hubbard
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer për Kombi TERMO KING - Hubbard

  Shitet TERMO KING - HUBBARD - Frigorifer Paisje per Kombi , Pickup per Ftohje produkte ushqimore ,

  Ferizaj Sot, 08:39
  670 €
 • 10 foto
  Mobilje Salloni , Garnitura Moderne - Simpo
  Mobilje

  Mobilje Salloni , Garnitura Moderne - Simpo

  SHITEN GARNITURA Kauqa MODERN - Sipmo 3 Uls , 2 Uls dhe Fotele Te kompletuara dhe shum te ruajtu

  Ferizaj Sot, 08:39
  325 €
 • 9 foto
  Kamina aeroterm me ventilator Italijan
  Teknik dhe paisje

  Kamina aeroterm me ventilator Italijan

  bejme shitjen e kaminave aeroterm me ventilator dhe rregullator te temperatures prodhim italijan 5 v

  Ferizaj Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DRITARE 80X140 NGA PROFILI STRUBER
  Mobilje

  DRITARE 80X140 NGA PROFILI STRUBER

  U OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI STRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6 FUS

  Ferizaj Sot, 08:37
  60 €
 • 3 foto
  Dhoma Gjumi Amela (NNT\"LAGEDI\")
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Amela (NNT\"LAGEDI\")

  Punoj te gjitha llojet e mobiljeve per qdo informat na kontaktoni ne :045/600-772 ose 049/126-945

  Ferizaj Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shpojse per mobileri NNT LAGEDI
  Makina dhe vegla

  Shpojse per mobileri NNT LAGEDI

  Maqina (shpojsja) eshte ideale per punimin e dhomave, ka 6 koka nga 21 burgi gjithesej 126 burgia.

  Ferizaj Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Punojme kuzhina sipas porosis (NNT\"LAGEDI)
  Mobilje

  Punojme kuzhina sipas porosis (NNT\"LAGEDI)

  punojme kuzhina dhoma gjumi paradhoma komoda sipas porosise me materjale te ndryshme montimi dhe

  Ferizaj Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dhom e fjetjes (NNT LAGEDI )
  Mobilje

  Dhom e fjetjes (NNT LAGEDI )

  Bejme te gjitha llojet e mobiljeve me porosi na kontaktoni045 600 772 viber +377 45 600 772

  Ferizaj Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paradhom (NNT"LAGEDI)
  Mobilje

  Paradhom (NNT"LAGEDI)

  Mundesi ndërrimi i ngjyrav sipas deshires,Punoj edhe te gjitha llojet e mobiljve per me shum info na

  Ferizaj Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karrika levizese per Playstation (NNT"LAGEDI")
  Mobilje

  Karrika levizese per Playstation (NNT"LAGEDI")

  Karrike levisese per Sony Playstation ose ndonje sherbim tjeter per mobilje na kontaktoni ne : 045/6

  Ferizaj Sot, 08:35
  75 €
 • 3 foto
  Dhoma Gjumi me porosi (NNT"LAGEDI
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi (NNT"LAGEDI

  Punojm te gjitha llojet e mobiljeve na kontaktoni ne 045 /600-772 ose 049/626-900 dhoma gjumi sipas

  Ferizaj Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dhoma me porosi(NNT LAGEDI)
  Mobilje

  Dhoma me porosi(NNT LAGEDI)

  Prodhojm dhoma gjumi sipas porosis montimi dhe transporti gratis na kontaktoni ne nr 045/600-772 ose

  Ferizaj Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karrika levizese per Playstation NNT LAGEDI
  Mobilje

  Karrika levizese per Playstation NNT LAGEDI

  prodhojm Karrike levisese per Playstation ose ndonje sherbim tjeter na kontaktoni ne Tel : 045/600-7

  Ferizaj Sot, 08:33
  55 €
 • 1 foto
  Komod per TV (NNT"LAGEDI)
  Mobilje

  Komod per TV (NNT"LAGEDI)

  Jemi prodhues te te gjitha llojeve temobiljeve dhoma gjumi kuzhina paradhoma komoda per tv tavolina

  Ferizaj Sot, 08:33
  200 €
 • 0 foto
  Maqina per qepje - Overllok
  Makina dhe vegla

  Maqina per qepje - Overllok

  Overlloku me 4 peje, prodhim Anglez. Eshte e perdorur , po eshte ne gjendje te rregullt. Arsyeja e s

  Ferizaj Sot, 08:32
  150 €
 • 1 foto
  shpojse per mobileri 6 koka(nnt lagedi)
  Mobilje

  shpojse per mobileri 6 koka(nnt lagedi)

  shes shpojsen per m0obileri me 6koka shte ne gjendj te rregullt pune per me shum info na kontaktoni

  Ferizaj Sot, 08:32
  2.250 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Ferizaj Sot, 08:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dhoma per Femije
  Mobilje

  Dhoma per Femije

  Dhoma per Femije me porosi sipas kerkesave te klinteve Kontakt +38346182081

  Ferizaj Sot, 08:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tavolin Klasike
  Mobilje

  Tavolin Klasike

  Tavolina Klasike me porosi Mobileria ANiku

  Ferizaj Sot, 08:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Komoda me porosi
  Mobilje

  Komoda me porosi

  Komoda me porosi me dizajne te ndryshme +38349287881 +38346182081

  Ferizaj Sot, 08:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuzhina me Porosi
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi

  Punojm kuzhina em porosi sipas kerkesave te klienteve me dizajne te ndryshme Dhoma GJumi Dhoma per

  Ferizaj Sot, 08:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Komoda per tv me porosi
  Mobilje

  Komoda per tv me porosi

  Komoda per tv me porosi

  Ferizaj Sot, 08:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kuzhina me Porosi
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi

  Prodhojm te gjitha llojet e kuzhina ve me porosi siapas kerkesave te klienteve me dizajne te dryshme

  Ferizaj Sot, 08:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamina OLA KAMINA fcb ola kamina
  Teknik dhe paisje

  Kamina OLA KAMINA fcb ola kamina

  Bejme shitjen dhe montimin e Kaminav prodhim Italijan aeroterm me ventilator me mundesi shperndarj

  Ferizaj Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KAMINA OXHAQE Fcb. ola kamina
  Teknik dhe paisje

  KAMINA OXHAQE Fcb. ola kamina

  bejme shitjen dhe montimin e kaminave per me shume ne facebok ola kamina mercedes shporet kam

  Ferizaj Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamina Italijan     FACEBOK OLA KAMINA
  Teknik dhe paisje

  Kamina Italijan FACEBOK OLA KAMINA

  Kamina prodhim Italijan aeroterm me ventilator dhe termostat digjital per me shum fcb ola kamina

  Ferizaj Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mikrovale
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale

  Punon krejt ne rregull , esht e paperdorur , e ardhur nga gjermania

  Ferizaj Sot, 08:22
  50 €
 • 10 foto
  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE
  Mobilje

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME CILESI TE LART ME DIMENZIONE TE NDEYSHME NGJYRA SIPAS POROSI

  Ferizaj Sot, 08:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Ferizaj Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMMJE 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMMJE 044280873

  Shatora karrika dhe tavoolina 044280873 viber +383 44 280 873 ne xhdo koh jeni te mir pritur

  Ferizaj Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHTORA DIMROR ME NXEMJE TAV KARRIKA
  Mobilje

  TENDA SHTORA DIMROR ME NXEMJE TAV KARRIKA

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina numri pet kontakt 044280873 ne gjdo koh jeni te mir pritu

  Ferizaj Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 ne xhdo koh muni me thirr jeni te mir pritur +

  Ferizaj Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA ME NXEMJE SHATORA KARRIKA TAVOLINA044280873
  Mobilje

  TENDA ME NXEMJE SHATORA KARRIKA TAVOLINA044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina kmei te xhith dimenzojent e shatorav nr 044280873 viber +

  Ferizaj Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shporet

  Shes shporetin per ngrohje me dru me te gjitha paisjet,shporeti asht prej kroacis centrometal 23kw i

  Ferizaj Sot, 07:56
  880 €