Ferizaj

Shtepi & Familje në shitje në Ferizaj

 • 2 foto
  Mikser
  Mobilje

  Mikser

  Shitet mikseri i pa perdorur

  Ferizaj Sot, 20:01
  900 €
 • 3 foto
  ELEKTROMOTOR shitet
  Teknik dhe paisje

  ELEKTROMOTOR shitet

  Shitet elektro motori ne gjendje te rregullt tel 044/731-320

  Ferizaj Sot, 19:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST GJERSISE 70 mm ME 6 FUSHA TERMIKE DHE

  Ferizaj Sot, 19:34
  60 €
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Ferizaj Sot, 19:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT online Ne ter kosoven
  Mobilje

  Tavolin+6 ulse POROSIT online Ne ter kosoven

  kontakto ne viber Transporti behet ne tër Kosoven +383 45 511 355 Mobileria Te Lindi

  Ferizaj Sot, 19:14
  169 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Ferizaj Sot, 19:05
  599 €
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Ferizaj Sot, 18:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komod per sallon
  Mobilje

  Komod per sallon

  komod per sallon dahet edhe ndysh pjesa nalt i heket krejt nese don

  Ferizaj Sot, 18:08
  100 €
 • 8 foto
  skele me qera, te sigurta
  Materiale ndertimi

  skele me qera, te sigurta

  Japim skele me qera, , shume te sigurta, bejm montimin dhe demontimin- https://www.facebook.com/ilir

  Ferizaj Sot, 17:51
  1 €
 • 2 foto
  Shport per nxemje qendrore 35 Kw
  Teknik dhe paisje

  Shport per nxemje qendrore 35 Kw

  Shitet shporteti per nxemje qendorore per shtepi per nxemje qendrore funksionon me dru dhe thengjil

  Ferizaj Sot, 17:43
  550 €
 • 3 foto
  Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA
  Materiale ndertimi

  Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA

  Lista Dritareve-te DRURIT te REJA.Druri PISHA-SOLAR Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA-Jellovica,OR

  Ferizaj Sot, 17:31
  1 €
 • 3 foto
  Para dhom + tavolina
  Mobilje

  Para dhom + tavolina

  Paradhom. 20. €. Tavolina. 10 €

  Ferizaj Sot, 17:12
  20 €
 • 5 foto
  Tepih salloni+dhom gjumi
  Mobilje

  Tepih salloni+dhom gjumi

  Tepih per dhom gjumi qmimi 65 €. Dhe. Tepih salloni. Qmimi 65 €.

  Ferizaj Sot, 17:11
  65 €
 • 4 foto
  Mobilje salloni
  Mobilje

  Mobilje salloni

  Shiten mobiljet. 3-2-1-1

  Ferizaj Sot, 17:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tela rrethoja kforit
  Materiale ndertimi

  Tela rrethoja kforit

  Shiten 43 copa tel qe nuk dryshket jan shum praktik per rrethoj 1.4 * 1 meter

  Ferizaj Sot, 16:57
  6 €
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOILNA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOILNA 044280873

  Jap me qera shatora akrrika dhe tavoina ne gjdo koh jeni te mir pritur ne nr 044280873 viber +383442

  Ferizaj Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shatora modern karrika dhe tavolina 044280873
  Mobilje

  Shatora modern karrika dhe tavolina 044280873

  Shatora karrika dhe tavolina ne sherbim kemi shatora 044280873

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Jap me qera shatora karrika dhe tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 044280873 viber +38344280873

  Ferizaj Sot, 16:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

  Japim ne sherbim me qera karrika tavolina dhe shatroa nr 044280873 muni me thirr ne xhdo koh jeni te

  Ferizaj Sot, 16:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 ne xhdo koh muni me thirr jeni te mir pritur +

  Ferizaj Sot, 16:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Skele nga Gjermania Rux trigera
  Materiale ndertimi

  Skele nga Gjermania Rux trigera

  Skelet jane te sapo ardhura nga Gjermania dhe te komletuara me te gjitha elementet, shkallet e tjera

  Ferizaj Sot, 15:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shporet

  Shitet shporedi me Dru dhe Pelet 35kw 1vjet i perdorur .

  Ferizaj Sot, 15:11
  1.600 €
 • 5 foto
  maqina per myk vllag lageshti
  Teknik dhe paisje

  maqina per myk vllag lageshti

  APORATE PER LAGESHTI ME QMIME METE LIRAT NE TREG DHE KAPACITET XXXL JEMI TE PARET NE KOSOVE DHE KEMI

  Ferizaj Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maqina për thithje të lagështis me Qera
  Teknik dhe paisje

  Maqina për thithje të lagështis me Qera

  Maqina për thithje të lagështis Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagë

  Ferizaj Sot, 15:06
  1 €
 • 4 foto
  Maqina per heqjen e LAGESHTISË vllages mykut
  Teknik dhe paisje

  Maqina per heqjen e LAGESHTISË vllages mykut

  APORATE PER LAGESHTI ME QMIME METE LIRAT NE TREG DHE KAPACITET XXXL JEMI TE PARET NE KOSOVË MAQINAT

  Ferizaj Sot, 15:06
  1 €
 • 4 foto
  Maqina kunder vllages lageshtis mykut
  Teknik dhe paisje

  Maqina kunder vllages lageshtis mykut

  APORATE PER LAGESHTI ME QMIME METE LIRAT NE TREG DHE KAPACITET XXXL JEMI TE PARET NE KOSOVË MAQINAT

  Ferizaj Sot, 15:06
  1 €
 • 5 foto
  APARATE per myk vllag LAGESHTI
  Makina dhe vegla

  APARATE per myk vllag LAGESHTI

  APORATE PER LAGESHTI ME QMIME METE LIRAT NE TREG DHE KAPACITET XXXL JEMI TE PARET NE KOSOVE DHE KEMI

  Ferizaj Sot, 15:02
  1 €
 • 8 foto
  PAISJE per Komor Ftohse AVULLUESI & Kompresori
  Teknik dhe paisje

  PAISJE per Komor Ftohse AVULLUESI & Kompresori

  SHITET : PAISJE per Komor Ftohse AVULLUESI & Kompresori Paisja osht n gjendje t rregullt dhe mu

  Ferizaj Sot, 14:32
  525 €
 • 1 foto
  Shitet Urgjent Inventari per kafiteri
  Mobilje

  Shitet Urgjent Inventari per kafiteri

  Shitet inventari per kafiteri jan 10 komplete per me shum info na kontaktoni 049296200

  Ferizaj Sot, 13:48
  500 €
 • 6 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi

  Dhoma Gjumi me porosi sipas kerkesave te klienteve me dizajne te ndryshme punojm te gjitha llojet

  Ferizaj Sot, 13:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Brisqi per maqin per mure
  Makina dhe vegla

  Shes Brisqi per maqin per mure

  Shes Brisqi per maqin per mure Nga zvicrra +38345664119

  Ferizaj Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  INVERTOR 500 WATT FULL AUTOMATIK
  Teknik dhe paisje

  INVERTOR 500 WATT FULL AUTOMATIK

  Invertor Full Automatik ne gjendje perfekte

  Ferizaj Sot, 11:38
  90 €
 • 5 foto
  Kanteric Abs Ceihsa EP-9 Vitit 2001
  Makina dhe vegla

  Kanteric Abs Ceihsa EP-9 Vitit 2001

  Shitet makina per ngjizje te abs makina esht e sapo importuar prej zvivres vitit 2001 per me shum i

  Ferizaj Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Cnc industriale Morbidelli 600S vitit 2000
  Makina dhe vegla

  Cnc industriale Morbidelli 600S vitit 2000

  Shitet cnc morbidelli 600s cnc esht industriale 6000kg tavolina e punes 4.5 metra me 1.40 vitit 20

  Ferizaj Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Abs Brandt KD 56
  Makina dhe vegla

  Abs Brandt KD 56

  Shitet abs brandt kd 56 per me shum info 044379877 Agimi

  Ferizaj Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aparata per lageshti?Vllag-Myk☎️✔️
  Makina dhe vegla

  Aparata per lageshti?Vllag-Myk☎️✔️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Ferizaj Sot, 11:19
  1 €
 • 9 foto
  ipen me qera per heqjen e lageshtis vllages mykut
  Teknik dhe paisje

  ipen me qera per heqjen e lageshtis vllages mykut

  Komuna Prishtinë Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 15

  Ferizaj Sot, 11:13
  1 €
 • 9 foto
  Maqina per Myk Vllag Lageshti
  Teknik dhe paisje

  Maqina per Myk Vllag Lageshti

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Ferizaj Sot, 11:13
  1 €
 • 2 foto
  Shes skaren me plin
  Teknik dhe paisje

  Shes skaren me plin

  Shes skaren me plin asht e arshur prej gjermanis punon super vrejtje bocen e plinint nuk e ka asht 2

  Ferizaj Sot, 10:45
  55 €
 • 3 foto
  Kauqa per sallon & tavolina
  Mobilje

  Kauqa per sallon & tavolina

  Shiten kauqat shumm te ruajshum dhe tavolina e bukes komplet me karrika te reja tel 044525622ne kete

  Ferizaj Sot, 10:41
  500 €
 • 10 foto
  Kreveta per Femije
  Mobilje

  Kreveta per Femije

  Krevete per femije me dizajne te ndryshme Kontakt +38346182081 +38649287881 Moileria

  Ferizaj Sot, 09:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kuzhina moderne
  Mobilje

  Kuzhina moderne

  Kuzhina moderne sipas kerkesave te klienteve me dizajne te ndryshme Mobileria Aniku

  Ferizaj Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Komoda per tv me porosi
  Mobilje

  Komoda per tv me porosi

  Komoda per tv me porosi

  Ferizaj Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Komoda me porosi
  Mobilje

  Komoda me porosi

  Komoda me porosi me dizajne te ndryshme +38349287881 +38346182081

  Ferizaj Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kuzhina me Porosi
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi

  Prodhojm te gjitha llojet e kuzhina ve me porosi siapas kerkesave te klienteve me dizajne te dryshme

  Ferizaj Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi

  Prodhojm te gjitha llojet e dhoma ve me porosi sipas kerkesave te klienteve +38346182081 +386492878

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kuzhina Moderne me standarde europiana me Porosi
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me standarde europiana me Porosi

  Kuzhinat prodhohen ne baz te hapsirave te klienteve Kuzhinat jan me kualitet europian me 3 vjet gar

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuzhina me Porosi
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi

  Punojm kuzhina em porosi sipas kerkesave te klienteve me dizajne te ndryshme Dhoma GJumi Dhoma per

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dhoma per Femije
  Mobilje

  Dhoma per Femije

  Dhoma per Femije me porosi sipas kerkesave te klinteve Kontakt +38346182081

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lula - Druri Jetes
  Mobilje

  Lula - Druri Jetes

  Lula - Druri i Jetes 3cope

  Ferizaj Sot, 09:40
  150 €