• Prodhojm dyer te dhomave te hymjes 045474071

  Prodhojm dyer te dhomave te hymjes 045474071

  Prodhojm dyer te dhomave te hymjes 045474071 prodhojm dyr dhe dritare te drurit dyer 60 deri 130 euro punojm edhe me porosi viber ose tel: 045 982 232

  60 €
  Ferizaj
  12 janar 23:25
 • Maqina per hapje te kanaleve

  Maqina per hapje te kanaleve

  Maqina eshte e er dhe e pa perdorur dhe eshte e ardhur nga Austria

  120 €
  Ferizaj
  12 janar 22:25
 • Kaperman i rrymes

  Kaperman i rrymes

  I ardhur prej zvicrre me instalim i gatshem per pun

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 21:50
 • Shesim dyer te dhomave dhe te hymjes

  Shesim dyer te dhomave dhe te hymjes

  prodhojm dyer me te gjitha dimenzjonet me qmime super te lira

  60 €
  Ferizaj
  12 janar 20:27
 • Shes dyer 90X200m 60€ 70€

  Shes dyer 90X200m 60€ 70€

  prodhojm dyer me te gjitha dimenzjonet me qmime super te lira

  60 €
  Ferizaj
  12 janar 19:48
 • zbritje dyer te dhomave dhe te hymjes 044933548

  zbritje dyer te dhomave dhe te hymjes 044933548

  dyer 60 deri 120 euro viber+37744933548

  60 €
  Ferizaj
  12 janar 19:48
 • dyer te dhomave dhe te hymjes viber 044933548

  dyer te dhomave dhe te hymjes viber 044933548

  Dyer 60 deri 120 euro 044933548

  60 €
  Ferizaj
  12 janar 19:25
 • Samsung Galaxy S8 64GB Neptun

  Samsung Galaxy S8 64GB Neptun

  Samsung Galaxy S8 64Gb i Ri,i fituar ne Neptun gratis,i mbyllur heremetikisht,nuk em duhet se kam telefon tjeter kete telefon e kam fituar ne Neptun dhe dua ta shes.Cmimi 500 euro,ne neptun i njejti e

  500 €
  Ferizaj
  12 janar 18:29
 • Friz per pije lokal me reklam Efesit

  Friz per pije lokal me reklam Efesit

  Shes frizin per pije shum i mir i rujtun me reklama Efes birres nr.viber :+37744499038 (((((()))))))))))))))))))))))))((////////////////////////////////////

  170 €
  Ferizaj
  12 janar 10:47
 • maqina edhe mjete pune

  maqina edhe mjete pune

  maqina edhe mjete pune ndryshme

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 09:44
 • Prodhojm dyer te dhomave te hymjes etj.

  Prodhojm dyer te dhomave te hymjes etj.

  Prodhojm Dyer te dhomave te ndryshme

  60 €
  Ferizaj
  11 janar 23:18
 • Zbritje dyer te dhomave dhe te hymjes 045-643-836

  Zbritje dyer te dhomave dhe te hymjes 045-643-836

  Zbritje dyer te dhomave dhe te hymjes 045-643-836 prodhojm dyr dhe dritare te drurit dyer 60 deri 130 euro punojm edhe me porosi viber ose tel: 045643836

  60 €
  Ferizaj
  11 janar 21:27
 • maqin per pllaka

  maqin per pllaka

  maqin per pllaka

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 janar 20:26
 • CNC-Dizjan

  CNC-Dizjan

  Bëj dizajnin e kuzhinav dhe dizajnin për makinen cnc nr kontaktues 049715897

  29 €
  Ferizaj
  11 janar 20:26
 • Ora Foosil origjinal

  Ora Foosil origjinal

  Shitet ora origjinale e blere ne Belgjik e re me rryp likure origjinal.Ora shitet me lire se qmimi bleres 129€ tel.049 599 689

  120 €
  Ferizaj
  11 janar 19:46
 • Mobiljet sallonit

  Mobiljet sallonit

  Shes Mobiljet e sallonit jon te mira shum perdorta jon 1 vit e gjysme edhe me flejt to per info 045285310

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 janar 19:25
 • Shitet Ora Fosil e re e ardhur nga Belgjika

  Shitet Ora Fosil e re e ardhur nga Belgjika

  Shitet Ora e ardhur nga Belgjika.Ora eshte e re pa perdorur me rryp origjinal likur si dhe shume e bukur.Qmimi bleres i ores ishte 129€ dhe shtet me marrveshje tel 049 599 689

  120 €
  Ferizaj
  11 janar 19:25
 • dyer te dhomave me montim 045882998

  dyer te dhomave me montim 045882998

  dyer 50-150 euro me montim 045882998

  60 €
  Ferizaj
  11 janar 19:24
 • Dhomë gjumi

  Dhomë gjumi

  Shitet dhoma e gjumit ne gjendje shumë të mirë.

  250 €
  Ferizaj
  11 janar 18:46
 • dhomë gjumi

  dhomë gjumi

  Shitet dhoma e gjumit në gjendje shumë të mirë.

  250 €
  Ferizaj
  11 janar 18:46
 • ENLARSE BAUKNEHT PER 12 PERSONA NE GJENDJE PERFEKT

  ENLARSE BAUKNEHT PER 12 PERSONA NE GJENDJE PERFEKT

  Enlarse Per 12 Persona ne Gjendje te Shkelqyer pune e Ardhur nga Zvicrra Marka Bauknecht e shes per arsyje qe jam tu e ndrru Kuzhinen dhe me duhet me marr nja Montuse, Makinen akoma jam duke e perdor

  109 €
  Ferizaj
  11 janar 17:26
 • Komod 70 cm nga PVC

  Komod 70 cm nga PVC

  Komod 70 cm nga PVC Hidrosanitara VASKA Ferizaj Rruga Vllezrit Gervalla AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6,530,535,630 A,S,D,F,G,H,J,K,L,P,Q,W,E,R,T,Y,U,I,O,P,Z,X,C,V,B,N,M,SH,ZH,GJ.XH,VETURA,VETURE.JA

  250 €
  Ferizaj
  11 janar 17:26
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale Lami Plast

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale Lami Plast

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Ferizaj
  11 janar 16:26
 • Ulese + tavolin

  Ulese + tavolin

  Shes ulset dy 3-sha ,një 2, dhe një1 plus tavolin. Janë gjendje shumë të mirë

  450 €
  Ferizaj
  11 janar 16:26
 • Tel i zingum i ri

  Tel i zingum i ri

  Tel i zingum. 1 meter edhe. 1.20. gjatsia. 25 metra kutia. 13 me 13 qmimi 17. euro. copa.

  17 €
  Ferizaj
  11 janar 16:25
 • shes dyer dhe dritare punojm edhe me porosi

  shes dyer dhe dritare punojm edhe me porosi

  dyer 60 deri 120 euro viber 044933548

  60 €
  Ferizaj
  11 janar 15:45
 • shitet shmishajme

  shitet shmishajme

  shitet mjeti {SHMISHAJME} per pun e cila mund te perdoret per mrehjen e qe sendeve si psh thika e qka te dush punon super vetem se ata gurt ika te hargjume ban me ja ble te ri qmimi i volitshem arsyej

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 janar 15:45
 • dyer te dhomave te hymjes e dritare 044363733

  dyer te dhomave te hymjes e dritare 044363733

  dyer te dhomave 60 dhe 70 euro te hymjes 100 euro e dritare 30euro tel. 044363733

  60 €
  Ferizaj
  11 janar 13:44
 • mobile

  mobile

  Shes mobile qmimi me marveshje nr telefonit 044228131

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 janar 01:44
 • Shes sharren

  Shes sharren

  Shes sharren per iveric ne gjendje te. Mir

  1.000 €
  Ferizaj
  10 janar 23:25
 • Shitet kuzhina

  Shitet kuzhina

  Shitet kuzhina shume e rujtur

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 janar 22:45
 • Mobile

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitura me qosh me kralica =400€ 1 tresh me kralica=170€

  400 €
  Ferizaj
  10 janar 22:44
 • Mobilje salloni

  Mobilje salloni

  Shiten mobiljet e sallonit dhe komodat

  300 €
  Ferizaj
  10 janar 22:26
 • Mobilje salloni

  Mobilje salloni

  shiten mobilje salloni me tepih dhe tavolina komplet

  800 €
  Ferizaj
  10 janar 22:25
 • Dhome gjumi

  Dhome gjumi

  Shitet dhoma e gjumit ne gjendje shume te mir

  400 €
  Ferizaj
  10 janar 22:24
 • Mobilje per tv

  Mobilje per tv

  Shitet komoda per tv

  100 €
  Ferizaj
  10 janar 22:24
 • Mobilje salloni

  Mobilje salloni

  Shiten mobilje salloni shume te mira me tavolin komple

  400 €
  Ferizaj
  10 janar 22:24
 • Shitet kuzhina

  Shitet kuzhina

  Shitet kuzhina ne gjendje shume te mir pa elemente e teknikes

  300 €
  Ferizaj
  10 janar 22:24
 • Shes der e hyrjes dhe dritare nga PC

  Shes der e hyrjes dhe dritare nga PC

  Shes ose der te hyrjes dhe dritare te vogel nga PC ne gjendje te mir teknike shum te ruajtura per ma shum info VIBER 045234985

  500 €
  Ferizaj
  10 janar 21:25
 • Shitet invertari ose nderrohet komplet likur

  Shitet invertari ose nderrohet komplet likur

  shitet komplet invertari 10 tavolina me kah 4 karrika dhe 3 separe komplet te likures gjithashtu edhe shanku komplet i drunit qmimi i diskutueshem

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 janar 18:29
 • zbritje ne dyer per dhoma 049200094

  zbritje ne dyer per dhoma 049200094

  punojm dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat ju mirpresim

  60 €
  Ferizaj
  10 janar 16:24
 • ganitura 3+3+2+1

  ganitura 3+3+2+1

  Ganitura dhe modele te ndryshme me Kualitet te lart dhe ngjyra te ndryshme Mobile te punuara nga druri 100 % ju garantojm per punen qe bejme 3-3-2-1 qmimi 470 euro nr konta. +37745310004 Ferizaj

  470 €
  Ferizaj
  10 janar 15:44
 • Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktojë [email protected]

  1.000 €
  Ferizaj
  10 janar 15:44
 • Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktojë [email protected]

  1.000 €
  Ferizaj
  10 janar 15:41
 • Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktojë [email protected]

  1.000 €
  Ferizaj
  10 janar 15:38
 • Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktojë [email protected]

  1.600 €
  Ferizaj
  10 janar 15:24
 • Shiten mobiljet

  Shiten mobiljet

  Shes mobiljet 1 vit te perdorura me mundsi hapje per fjetje Nr kontaktues 044227062

  480 €
  Ferizaj
  10 janar 14:26
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  Përshëndetje z. dhe znj. Në nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi .Ne i paguajmë të kredive nga 2.000 € deri € 8,000,000. Këtu është

  3.000 €
  Ferizaj
  10 janar 14:12
 • Shes

  Shes

  Shitet

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 janar 10:46
 • Shes

  Shes

  Shitet ne gjendje temir shum a +

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 janar 10:24