Ferizaj
 • 3 foto
  sharr dore Elektrike,Black Decker dhe SkilSav
  Makina dhe vegla

  sharr dore Elektrike,Black Decker dhe SkilSav

  Shiten sharrat elektrike ne gjendje te rregullt re ardhura prej Zvicre

  Ferizaj 16 tetor 18:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer me montim 044933548
  Materiale ndertimi

  dyer me montim 044933548

  dyer 60-120 euro

  Ferizaj 16 tetor 17:25
  60 €
 • 1 foto
  Qeremide
  Materiale ndertimi

  Qeremide

  Shes 2000 copa qeremide jon shum te rujtne-10 cent copen.

  Ferizaj 16 tetor 13:47
  1 €
 • 2 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  Shes komoden per TV,,..tavolinen per sallon dhe tavolinen per PC (jane ne gjendje shume te mire)

  Ferizaj 16 tetor 12:44
  80 €
 • 9 foto
  Dyer me montim Viber+38345886077
  Mobilje

  Dyer me montim Viber+38345886077

  Dyer me montim Viber+38345886077 prodhojm dyr me montim 120euro dyer pa monti

  Ferizaj 16 tetor 09:49
  60 €
 • 1 foto
  dyer per dhoma viber+38344862736
  Materiale ndertimi

  dyer per dhoma viber+38344862736

  dyer per dhoma viber+38344862736 60 deri 100euro ju mirpres

  Ferizaj 16 tetor 09:48
  60 €
 • 2 foto
  Mobile salloni
  Mobilje

  Mobile salloni

  Shitet seti i mobileve tresh dysh dhe nish jon ne gjendje te rregullt siq shihet edhe ne foto nuk ka

  Ferizaj 16 tetor 03:24
  100 €
 • 0 foto
  shporet
  Teknik dhe paisje

  shporet

  shporeti eshte 40 kilovat ,nuk ka asnje defekt -eshte i kroacis

  Ferizaj 15 tetor 23:24
  600 €
 • 11 foto
  dritare te reja 25 euro 80x140 +37744945604
  Mobilje

  dritare te reja 25 euro 80x140 +37744945604

  shes dyer te dhomav 60-70 euro te hymjes 100 euro dritare 30 euro punojm edhe me porosi tel. viber +

  Ferizaj 15 tetor 20:24
  60 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Ferizaj 15 tetor 12:44
  85 €
 • 2 foto
  Termo
  Teknik dhe paisje

  Termo

  Termo ne gjendje shum te mir,i kan edhe rrotat levizese,cmimi i volitshem. Nr+Viber. +383-49-282-353

  Ferizaj 15 tetor 12:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje shtepiake
  Mobilje

  Paisje shtepiake

  shiten paisjet ose invertari per shtepi me qmime te mira dhe shum pak te perdorura thuajse te reja j

  Ferizaj 15 tetor 10:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lavatriqe, enëlarse, frigorifer, shporeta,TV
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe, enëlarse, frigorifer, shporeta,TV

  Te gjitha markave ma te mirat ne gjendje perfekte me garancion

  Ferizaj 15 tetor 07:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  INDESIT 7kg
  Teknik dhe paisje

  INDESIT 7kg

  Larse dhe Tharse e ardhun nga Austria, shum e rujshme pak e perdorun

  Ferizaj 15 tetor 07:44
  160 €
 • 1 foto
  Bosch
  Teknik dhe paisje

  Bosch

  E ardhun nga jasht, shum pak e perdort

  Ferizaj 15 tetor 07:44
  140 €
 • 9 foto
  dyer te dhomave dyer te hymjes dhe dritare
  Mobilje

  dyer te dhomave dyer te hymjes dhe dritare

  dyer te dhomave dyer te hymjes dhe dritare

  Ferizaj 14 tetor 23:28
  60 €
 • 10 foto
  Zbritje Dyer te Hymjes tel/045 886 078
  Mobilje

  Zbritje Dyer te Hymjes tel/045 886 078

  punojm dyer per dhoma krejt porosit me çmime me te lira ne treg per me shum kontakoni 045886078 +383

  Ferizaj 14 tetor 17:45
  60 €
 • 1 foto
  Hidrofor sever 8
  Teknik dhe paisje

  Hidrofor sever 8

  Hidrofor sever 8 ngjendje te rregullt

  Ferizaj 14 tetor 12:27
  65 €
 • 2 foto
  Kuzhina
  Mobilje

  Kuzhina

  ◾️Kuzhina Standarte◾️ ◾️2.60X2.00◾️ ◾️Ngjyra sipas zgjedhjes tuaj◾️ ◾️Cm

  Ferizaj 13 tetor 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuzhina Me Porosi
  Mobilje

  Kuzhina Me Porosi

  ◾️ Kuzhina Standarte 2.60X2.00◾️ ◾️ Cmimi sipas marrveshjes◾️ ◾️ Transporti dhe

  Ferizaj 13 tetor 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kuzhina
  Mobilje

  Kuzhina

  ⚫️Kuzhina Standarte 2.60X2.00⚫️ ⚫️Viber:+37745539702⚫️ ⚫️Cmimi sipas marrveshjes

  Ferizaj 13 tetor 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes 4 tavolina
  Mobilje

  Shes 4 tavolina

  Shes 4 tavolina ne gjendje te mir...80 euro te gjitha.. kontaktoni whatsapp viber +38344971834

  Ferizaj 13 tetor 22:24
  80 €
 • 11 foto
  dyer me modele te reja viber+38344933548
  Mobilje

  dyer me modele te reja viber+38344933548

  dyer 60-120 euro

  Ferizaj 13 tetor 21:44
  60 €
 • 11 foto
  dyer ne zbriteje 044945604
  Materiale ndertimi

  dyer ne zbriteje 044945604

  dyer te dhomav ne zbriteje 044945604

  Ferizaj 13 tetor 19:24
  55 €
 • 3 foto
  shes kaminin
  Teknik dhe paisje

  shes kaminin

  shes kaminin esht me llaster te trash eaht ne gjendje te mir

  Ferizaj 12 tetor 23:25
  80 €
 • 4 foto
  Stufa e prodhimit Rekor
  Teknik dhe paisje

  Stufa e prodhimit Rekor

  Stufa ne gjendje te mire kompet me qynga dhe dy kthesa 45 shkalle dhe nje pjese per nxemje ekstra.

  Ferizaj 12 tetor 15:26
  60 €
 • 1 foto
  Komod per TV
  Mobilje

  Komod per TV

  Komod per tv e perdorur 10ditë

  Ferizaj 12 tetor 15:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ***Super Ofertë*** STUFA ME DRU
  Teknik dhe paisje

  ***Super Ofertë*** STUFA ME DRU

  ***Super Ofertë*** STUFA ME DRU *** Me kualitet si asnje tjeter, Si dhe cmimet me konkuruese ne Tr

  Ferizaj 12 tetor 11:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shporet

  Shporeti asht ne gjendje te mir Qmimi 70 euro

  Ferizaj 12 tetor 11:24
  70 €
 • 1 foto
  Makineri per prodhim te thaseve
  Makina dhe vegla

  Makineri per prodhim te thaseve

  Shitet makineria per prodhimin e thaseve ,makineria eshte linje komplet , per me shum info : +377456

  Ferizaj 12 tetor 10:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  separe 30€kurse tav.Arke80€
  Mobilje

  separe 30€kurse tav.Arke80€

  tavolina esht e shfrytzushme ne te dy anet

  Ferizaj 11 tetor 20:24
  110 €
 • 12 foto
  Makineri per punime llamarine me porosi.
  Makina dhe vegla

  Makineri per punime llamarine me porosi.

  Sjellim makineri per punime llamarine me porosi .Ne munde te sjellim cdo lloje produkti nga kina me

  Ferizaj 11 tetor 19:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shport per nxemje qendrore 35 Kw
  Teknik dhe paisje

  Shport per nxemje qendrore 35 Kw

  Shitet shporteti per nxemje qendorore per shtepi per nxemje qendrore funksionon me dru dhe thengjil

  Ferizaj 11 tetor 18:44
  550 €
 • 10 foto
  Ne Punojm Dyer te reja krejt Dimenzjonet
  Materiale ndertimi

  Ne Punojm Dyer te reja krejt Dimenzjonet

  Ne Punojm Dyer te reja krejt Dimenzjonet me qmime prej 60-120euro me

  Ferizaj 11 tetor 17:44
  60 €
 • 0 foto
  italion doors 044363733
  Mobilje

  italion doors 044363733

  dyer te dhomav 100 dhe 120 euro punojm sipas porosive tel.044363733

  Ferizaj 11 tetor 07:44
  99 €
 • 11 foto
  dyer te dhomave me montim viber+38344933548
  Materiale ndertimi

  dyer te dhomave me montim viber+38344933548

  dyer 60-120 euro

  Ferizaj 11 tetor 06:44
  60 €
 • 5 foto
  Dyer me montim vetem te Burimi 045-980-558
  Materiale ndertimi

  Dyer me montim vetem te Burimi 045-980-558

  Shesim dyer me montim me qmime 60 deri 130 euro punojm edhe meporosi

  Ferizaj 10 tetor 21:44
  60 €
 • 1 foto
  Shitet lavatriqe Bosch 6 kg 1400 rrotullime
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatriqe Bosch 6 kg 1400 rrotullime

  Shitet lavatriqja Bosch pak e perdorur ne gjendje shume te mire . 6kg kapacitet , 1400 rrotullime ma

  Ferizaj 10 tetor 19:46
  125 €
 • 11 foto
  dyer te dhomave me montim viber+38344933548
  Materiale ndertimi

  dyer te dhomave me montim viber+38344933548

  dyer 60-120 euro

  Ferizaj 10 tetor 15:44
  60 €
 • 11 foto
  Dyer me montim Viber +38345980558
  Mobilje

  Dyer me montim Viber +38345980558

  Shesim dyer me montim me qmime 60 deri 130 euro punojm edhe meporosi

  Ferizaj 10 tetor 13:25
  60 €
 • 0 foto
  Strapex - Makine per Paketim
  Makina dhe vegla

  Strapex - Makine per Paketim

  Strapex - Makine per Paketim

  Ferizaj 10 tetor 11:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Ganitur + Tavolin
  Mobilje

  Shes Ganitur + Tavolin

  Shitet ganitura 123 si dhe tovolina qmimi35 0 jan shum trujten thuja se treja

  Ferizaj 10 tetor 07:25
  350 €
 • 0 foto
  50% ZBRITJE POROSIT DYER PER SHTEPI NE nr045886077
  Mobilje

  50% ZBRITJE POROSIT DYER PER SHTEPI NE nr045886077

  dyer me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat e ndryshme me qmime te volitshme

  Ferizaj 9 tetor 21:30
  120 €
 • 0 foto
  +38345886077 Viber ////// DYER DHE DRITARE \\\\\\
  Materiale ndertimi

  +38345886077 Viber ////// DYER DHE DRITARE \\\\\\

  dyer 60-120euro

  Ferizaj 9 tetor 21:29
  60 €
 • 2 foto
  Kauq per dhom gjumi
  Mobilje

  Kauq per dhom gjumi

  Kauqi o ne gjendje te rregullt aj ka dy jogi mund te jet edhe per ni person edhe per dy persona qmim

  Ferizaj 9 tetor 21:26
  335 €
 • 1 foto
  PUNOJM DYER ME POROSI
  Materiale ndertimi

  PUNOJM DYER ME POROSI

  PUNOJM DYER ME POROSI 60 deri 100euro

  Ferizaj 9 tetor 20:25
  60 €
 • 0 foto
  dyer me modele te reja viber+38345886077
  Mobilje

  dyer me modele te reja viber+38345886077

  dyr me modele te reja viber+38345886077 prodhojm dyer qmimet prej 60euro deri 100euro tel:045-886-07

  Ferizaj 9 tetor 20:24
  88 €
 • 0 foto
  dyer me modele te reja viber+38345886077
  Mobilje

  dyer me modele te reja viber+38345886077

  dyr me modele te reja viber+38345886077 prodhojm dyer qmimet prej 60euro deri 100euro tel:045-886-07

  Ferizaj 9 tetor 20:24
  88 €
 • 0 foto
  dyer me modele te reja viber+38345886077
  Materiale ndertimi

  dyer me modele te reja viber+38345886077

  dyr me modele te reja viber+38345886077 prodhojm dyer qmimet prej 60euro deri 100euro tel:045-886-07

  Ferizaj 9 tetor 20:24
  88 €
 • 0 foto
  dyer me modele te reja viber+38345886077
  Mobilje

  dyer me modele te reja viber+38345886077

  dyr me modele te reja viber+38345886077 prodhojm dyer qmimet prej 60euro deri 100euro tel:045-886-07

  Ferizaj 9 tetor 20:24
  88 €